dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 721 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopińska

Ochota,Warszawa

809 000 zł51 m² 15 785,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Opiekun oferty tel. Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,25 m2 z balkonem na Starej Ochocie. Podstawowe informacje: mieszkanie po remoncie, nie wymaga dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilanowska

Powiśle,Warszawa

1 349 000 zł74 m² 18 109,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty mieszkania w kamienicy w samym sercu Warszawy, przy ulicy Wilanowskiej 22. To niezwykłe miejsce, usytuowane na prestiżowym Powiślu, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stryjeńskich

Kabaty,Warszawa

3 400 zł58 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Od zaraz do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe na Kabatach o pow. 58m2 Na w/w powierzchnię składa się salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, garderoba, łazienka z kabiną prysznicową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegadłowicza

Czyste,Warszawa

4 300 zł72 m² 59,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie 72m2, piętro 1/4 bez windy, w budynku z 1996, przy ul. Zegadłowicza, wola, czyste. Mieszkanie świeżo po remoncie, idealne dla pary, rodziny lub studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

725 000 zł41 m² 17 682,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania mieszkanie w apartamentowcu, 600 metrów do metra Młociny, rejony ul. Kasprowicza, składające się z: salonu 2 sypialni łazienki kuchni Nowoczesna architektura w niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Muranów,Warszawa

5 500 zł55 m² 99,28 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Świeżo wykończone mieszkanie 3-pokojowe 55,4 M2, muranów budynek: budynek przy Al. Jana Pawła II 72 to wybudowany w 1963 roku blok mieszkalny z windą. Teren przed budynkiem został ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

1 045 000 zł58 m² 17 989,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowy apartament o powierzchni 58,09 m2 znajdujący się w 5-piętrowym apartamentowcu z 2019 r. mieszczącym się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kabaty,Warszawa

1 290 398 zł69 m² 18 599 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

1 290 398 zł | sprzedaż | 69,38 m2 | mieszkanie na 1 piętrze | warszawa ursynów Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 69,38 m2 usytuowany na 1 piętrze w apartamentowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skierniewicka

Czyste,Warszawa

4 300 zł63 m² 68,25 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie 63m2, piętro 3/11 z windą, w budynku z 2017 r. przy ul. Skierniewickiej, wola, czyste. Idealne dla pary lub rodziny. Cena: 4300 zł + 700zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

1 850 000 zł87 m² 21 264,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem na Nowym Świecie, przygotowany na wynajem i podzielony na 3 oddzielne mieszkania! Nowy Świat to fantastyczne miejsce w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

1 431 000 zł80 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Z przyjemnością prezentujemy Państwu klimatyczne, rozkładowe mieszkanie w apartamentowcu Rezydencja Symfonia przy ul. Okrzei 23, który uznawany jest za jedną z najlepiej wykonanych adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ursynów,Warszawa

688 594 zł41 m² 16 898 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Ursynowie Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 40, 75 mkw, którą składa się z: salon + aneks 19, 88 mkw sypialnia 12,77 mkw łazienka 3,99.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strażacka

Rembertów,Warszawa

750 000 zł62 m² 12 096,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego bezczynszowego funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 62 m2 położonego w kameralnej, cichej zabudowie na zamkniętym osiedlu usytuowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

670 200 zł54 m² 12 411 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bielany,Warszawa

1 279 000 zł62 m² 20 529,70 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Dzień dobry, z przyjemnością prezentujemy Państwu jasne i bardzo komfortowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Lekkiej. Lokal o powierzchni 62 m2 składa się z 3 pokoi i znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

625 000 zł54 m² 11 574 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

613 899 zł52 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

716 000 zł60 m² 11 933 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokotów,Warszawa

980 000 zł67 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Trzypokojowego mieszkania (67,2 m2) z dużym balkonem i widokiem na pas zieleni .Mieszkanie jest przestronne ,czyste i bardzo zadbane. Dodatkowym jego plusem jest świetna lokalizacja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słomińskiego

Muranów,Warszawa

5 800 zł86 m² 67,05 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 86 m2 mieszczące się na Śródmieściu tuż przy wejściu do metra Dworzec Gdański. Rozkład Mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kawy

Bemowo,Warszawa

3 000 zł64 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00, po tej godzinie proszę o smsa bądź maila. Czynsz najmu: 3000 pln Czynsz administracyjny : 881,05.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedmiogrodzka

Śródmieście,Warszawa

2 500 000 zł73 m² 34 115,70 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

! wysoki standard! tuż przy metrze! balkon! Komfortowy, okazały apartament, starannie wykończony z dbałością o szczegóły. Apartament jest w samym centrum Warszawy, 300m do Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerska

Sielce,Warszawa

3 650 zł67 m² 54,48 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 67 m2, piętro 3/8 z windą, w budynku z 2006 r. przy ul. Czerskiej, mokotów Sielce. Idealne dla pary lub rodziny. Cena: 3650 zł + 1130 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

895 000 zł53 m² 16 970 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Funkcjonalne mieszkanie przy stacji metra Płocka czeka na nowego właściciela! Mieszkanie Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 52,74 m2, zlokalizowane na warszawskiej Woli, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Bemowo,Warszawa

799 000 zł70 m² 11 447 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Szukasz mieszkania w dobrze skomunikowanym punkcie Warszawy? Ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na warszawskim Bemowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

710 000 zł56 m² 12 678,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc Bez prowizji Zakup tylko gotówka Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie w świeżo powstającej inwestycji Ursus Factory. Powierzchnia całkowita to 55,28 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Picassa

Białołęka,Warszawa

800 000 zł62 m² 12 903,20 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji, blisko przystanku tramwajowego, zaledwie trzy przystanki od stacji metra Młociny. W okolicy jest dużo zieleni, a tuż przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bluszczańska

Czerniaków,Warszawa

1 100 000 zł67 m² 16 417,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości spacer wirtualny: przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 na Mokotowie. Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ochota,Warszawa

1 400 000 zł98 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja - ciche - Stara Ochota, między Placami Narutowicza a Zawiszy. Doskonała komunikacja; kilka linii tramwajowych i autobusowych, łatwy dojazd dosłownie - wszędzie. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

3 400 zł64 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia 3 pokojowego umeblowanego mieszkania przy ul. Małej Łąki 74, niedaleko Metra Natolin. Ważne: mieszkanie dostępne od 13 Listopada 2023r. Umowa najmu okazjonalnego. Wynajem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

1 150 000 zł74 m² 15 612,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem oraz tarasem. Salon z otwartą, widną kuchnią i wyjściem do ogródka, dwie duże sypialnie z wyjściem na taras, łazienka. pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Gocław,Warszawa

988 145 zł55 m² 17 999 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Jeśli szukasz mieszkania w wyjątkowo dobrej lokalizacji, położonego na nowoczesnym, cichym, zielonym osiedlu na pograniczu Saskiej Kępy i Gocławia - ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia