dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 721 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Muranów,Warszawa

799 000 zł54 m² 14 739 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie zlokalizowane w Śródmieściu, idealne dla rodzin, jak i pod wynajem. Rozkład mieszkania (54m2) Przedpokój - przestronny z szafą wnękową Salon - z wyjściem na loggie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miedziana

Wola,Warszawa

1 050 000 zł64 m² 16 406,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

3 pokoje w budynku z 1997 roku Tylko kilometr od Złotych Tarasów! 800 metrów od Ronda onz mieszkanie lub biuro! -cena: 1 050 000 zł - metraż: 64 m2 - pokoje: 3 pokoje (w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

819 736 zł52 m² 15 691,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun Oferty: tel. 3-pokojowy apartament od strony północno-wschodniej z oddzielną toaletą oraz wyjątkowo dużym balkonem na cele inwestycyjne na Ursynowie. Oraz pcc! (podatek od czynności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

625 000 zł54 m² 11 574 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

613 899 zł52 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sucharskiego

Bemowo,Warszawa

680 000 zł51 m² 13 209 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferta na wyłączność dostępna tylko W naszym biurze. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,48m2, usytuowane na 9 piętrzę z 11 piętrowego budynku z 1978r. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biograficzna

Bielany,Warszawa

899 000 zł68 m² 13 220,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 68 m2, położonego w dzielnicy Bielany. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

670 200 zł54 m² 12 411 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

716 000 zł60 m² 11 933 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

670 200 zł54 m² 12 411 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

613 899 zł52 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

716 000 zł60 m² 11 933 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

625 000 zł54 m² 11 574 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Wrzeciono,Warszawa

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 47 m2, piętro 1/4 bez windy, w budynku z 1968 r. przy ul. Wrzeciono, bielany Wrzeciono. Niedawno odświeżone, idealne dla pary, rodziny lub trójki studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

670 200 zł54 m² 12 411 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

780 000 zł54 m² 14 482 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Prezentujemy Państwu do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 53,86 m2 na ul. Anielewicza na styku Śródmieścia i Woli. Blok z początku lat 60, wyremontowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

625 000 zł54 m² 11 574 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Afrykańska

Praga-Południe,Warszawa

644 000 zł46 m² 13 849,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 46,5mkw przy ulicy Afrykańskiej na warszawskiej Saskiej Kępie. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

850 000 zł52 m² 16 346,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na sprzedaż o pow.52m2 położone na warszawskiej Woli.Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w kamienicy z 1960r.W skład mieszkania wchodzą:3 niezależne pokoje,oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

716 000 zł60 m² 11 933 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

613 899 zł52 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Targówek,Warszawa

625 000 zł55 m² 11 364 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Dostępne od zaraz , cena do negocjacji. Narożne, trzy - pokojowe z balkonem ok. 5 m2 i przynależną piwnicą - 2,30 m2. Układ pomieszczeń : - widna, oddzielna kuchnia - od południa - salon ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

650 000 zł55 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie w budynku dziesięciopiętrowym, 54,9 m2, 3 pokoje, balkon, piwnica, winda, monitoring, duża ilość miejsc postojowych w pobliżu budynku, warszawa Targówek - Bródno ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

810 000 zł60 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Ul. Aluzyjna 15a | 59,38m2 | 3 pokoje | garderoba | garaż | 1 piętro | gotowe do zamieszkania | balkonowe okna w całym mieszkaniu. Na sprzedaż bezpośrednio piękne słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

1 150 000 zł77 m² 14 935 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż oferuję urocze 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku, dokładniej w dzielnicy Bródno, przy ulicy Rembielińskiej 20, nad galerią Renova. To przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Gocławek,Warszawa

831 699 zł61 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferuję mieszkanie o powierzchni 61,38 m2, które składa się z różnych pomieszczeń. Głównym obszarem jest salon z aneksem kuchennym o powierzchni 24,72 m2, a także 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lewandów

Białołęka,Warszawa

514 400 zł51 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Komfortowe Mieszkanie w Otoczeniu Zieleni - Teraz w Atrakcyjnej Cenie! Jeśli szukasz wygodnego i przestronnego miejsca do życia dla siebie oraz swojej rodziny, to osiedle, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

770 000 zł59 m² 13 117,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedaję piękne mieszkanie z dużym tarasem (9m2) oraz ogródkiem (55m2) z prawem do wyłącznego użytkowania. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (22,1 m2), 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Corellego

Białołęka,Warszawa

835 000 zł56 m² 14 910,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta wyjątkowego mieszkania ze 100 metrowym ogrodem na Białołęce! Miejsce postojowe na terenie osiedla w cenie. Doskonała lokalizacja : Białołęka, ul. Arcangela Corellego Ciche, spokojne.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij