dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 721 ogłoszeń

1 030 000 zł77 m² 13 376,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Jeśli poszukują Państwo przestrzeni, którą można urządzić według własnej wizji, w dobrze skomunikowanej części Bemowa, zapraszam do zapoznania się z tą ofertą. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 308 000 zł65,40 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Projekt Villa Adiona to wyjątkowa, ekskluzywna willa w zielonej i spokojnej części Starych Włoch w Warszawie przy ulicy Mikołajskiej 51. Tylko 6 apartamentów wkomponowanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł74 m² 21 283,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Prezentowane mieszkanie to przestrzeń wykończona "dla siebie" z szacunkiem do naturalnych surowców i dbałością o detale, które budują.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł65 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie przy metrze Służew | 65 m | wysoki parter | dwustronne. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m , położone przy ul. Podbipięty 27 na warszawskim Mokotowie, tuż przy stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

8 200 zł72 m² 113,89 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

[pl/en] Nowoczesny apartament 3 pokojowy o powierzchni ok 72 m kw na wynajem. Luksusowe klimatyzowane wnętrze z 2 sypialniami oraz salonem połączonym z aneksem kuchennym. Standard:.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł46,60 m² 16 416 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na warszawskim Mokotowie. Lokal o powierzchni 46,60 m2 usytuowany jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł52,41 m² 13 070,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Nietuzinkowe, dwupoziomowe mieszkanie na Grochowie kameralne, jasne i z potencjałem, położone w spokojnej, zielonej okolicy. Nieruchomość wyróżnia się dwoma niezależnymi wejściami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł88 m² 22 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy Państwu przestronny apartament o powierzchni 87,60m2 (realnie 92m2) zlokalizowany na zielonym Mokotowie przy ulicy Wiktorskiej. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł65 m² 75,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie na Pradze - Północ z prywatnym ogródkiem i klimatyzacjaą, położone przy ul. Jagiellońskiej 83a w Warszawie. Lokal jest świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł47 m² 14 446,81 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się w świetnej lokalizacji sprawnie skomunikowanej z centrum Warszawy. Na sprzedaż 3-pokojowe z możliwością zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł75 m² 23 867 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Eng below Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie po remoncie, wykończone w wysokim standardzie, z imponującą przestrzenią zewnętrzną. Przemyślany układ, dwustronna ekspozycja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł60,15 m² 14 879,47 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Warszawski Świt budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 451 495 zł44,03 m² 32 966,04 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj w najlepszym miejscu dla życia w centrum Warszawy 10 minut metro Rondo onz 20 minut - do Dworca Centralnego i centrum handlowego Złote Tarasy Na sprzedaż elegancki 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł87 m² 114,94 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczny trzy pokojowy apartament W stylu skandynawskim Z 2 dostępnymi miejscami parkingowymi W ścisłym centrum czeka na pierwszych najemców Wysoki standard | Parking | Blisko komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł63 m² 13 476,19 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Aleksandra Świętochowskiego budynek Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 11 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 63m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 278 zł40,09 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zakończona apartamenty gotowe do odbioru! Osiedle realizowane w dzielnicy Wawer słynącej z dużej ilości zieleni i bliskości terenów rekreacyjnych, składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł93 m² 123,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe Powiśle | apartament od zielonego patio | przestrzeń i światło | Bulwary i metro w zasięgu spaceru design I funkcjonalność Do wynajęcia elegancki, 3-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł53,22 m² 19 729,43 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Kazimierza Promyka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 9 piętrowym budynku Rok budowy: 1968 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł81 m² 46,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate prezentuje wyjątkowo komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81 m , dostępne na pierwszy wynajem po generalnym remoncie. Nieruchomość wyróżnia się dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł48,10 m² 11 829,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

*oferta tylko W naszej agencji: do sprzedaży ładne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 48,17 m2 usytuowane na 2.piętrze w czteropiętrowym budynku. Blok bez windy. Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł66,85 m² 13 448,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament na pograniczu Wawra i Wesołej Do sprzedania klimatyczne, przytulne, odświeżone, 3 pokojowe mieszkanie w Wesołej Zielonej. Mieszkanie o powierzchni 66,85 m z kw na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł45,20 m² 16 814,16 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Dolnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1966 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 151 052 zł59,64 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Szymczaka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1994 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 040 000 zł59,46 m² 17 490,75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

English below Obejrzyj wideoprezentację! .: :. Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,46 m , zlokalizowane na 4. piętrze w nowoczesnej inwestycji Sikorskiego Vita na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 809 zł54,57 m² 14 051,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem i loggią w dobrej lokalizacji (targówek/białołęka) Oddane do użytku! Zero Prowizji! Zero pcc! Dysponujemy przestronnymi mieszkaniami.

Szczegóły ogłoszenia

4 650 zł61 m² 76,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia funkcjonalny, reprezentacyjny lokal biurowy z windą o powierzchni 61 m w prestiżowej części Śródmieścia, przy ul. Okólnik 11. Lokal szczególnie polecany dla kancelarii.

Szczegóły ogłoszenia

747 000 zł57,50 m² 12 991,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Warszawa, ul. Gierymskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 806 zł60,32 m² 11 269,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Prezentacja możliwa od poniedziałku do soboty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł45,80 m² 17 903,93 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie na Woli blisko ronda onz. Mieszkanie usytuowane na 3. piętrze w 11-piętrowym bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Pańskiej. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 585 zł31,65 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji Termin realizacji inwestycji I kwartał 2027r Opis 1 pokojowe 413 000zł 2 pokojowe od 471 585zł 3 pokojowe 638 000zł Inwestycja jest nowoczesnym osiedlem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

776 172 zł54,46 m² 14 252,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zrealizowana, apartamenty gotowe do odbioru. Osiedle realizowane w dzielnicy Wawer słynącej z dużej ilości zieleni i bliskości terenów rekreacyjnych, składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł80 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji od Kupującego *** Ostatnie mieszkanie z ogródkiem *** Oferuję do sprzedania lokal mieszkalny w kameralnej inwestycji, położonej w centralnej części os. Stara Miłosna.

Szczegóły ogłoszenia

893 750 zł54,97 m² 16 258,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,97 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy na Mokotowie, tuż przy terenach zielonych ogródków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł38,63 m² 12 684 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

00% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł70 m² 60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

70 m2, 3 pokoje z balkonem. Eleganckie, wygodne, ładnie urządzone, świeżo odnowione. Salon z aneksem kuchennym. Dwie sypialnie jedna z dużym łóżkiem i obszerną szafą, druga.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł74 m² 41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie położone na warszawskim Bemowie przy ul. Rodła 1 Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w 3 - piętrowym bloku, składa się z: - trzech oddzielnych pokoi (w.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł60,23 m² 20 753,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dwupoziomowe mieszkanie 60,23 m z ogrodem 81 m | Wawer | miejsce postojowe Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 60,23 m z ogródkiem 82 m , znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

992 856 zł55,65 m² 17 841,08 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle łączy nowoczesne rozwiązania z potrzebami jego mieszkańców. Na całość osiedla składają się trzy nowoczesne budynki. Na parterze znajdują się mieszkania z ogródkami dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł48 m² 13 958,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 48m2 z oddzielną kuchnią i balkonem w sąsiedztwie lasu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z 4. Nieruchomość składa się z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

6 400 zł65 m² 98,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 4. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu na Mokotowie. Nieruchomość znajduje się przy ul. Aleja Polski Walczącej 28,.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł173 m² 104,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament na mokotowie przy parku sieleckim Panoramiczne okna | Luksusowy apartament | Rezydencja Maltańska | Bliskość zieleni | Strefa relaksu | 2 miejsca garażowe Dostępne od 1.01.2026 r.