dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 721 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

816 000 zł48 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku z 1968 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Na powierzchnię mieszkania składa się: -3 pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

859 000 zł56 m² 15 203,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie na muranowie - świetna lokalizacja I duży potencjał warszawskiego śródmieścia Rozkładowe | Widok na zieleń | Do remontu generalnego | Ciche | Miejsce postojowe na zamkniętym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

1 150 000 zł68 m² 16 911,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Prestiżowe mieszkanie na ostatnim piętrze | Ursynów, ul. Kłobucka 8C Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży eleganckiego mieszkania o powierzchni 67,91 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Sady Żoliborskie,Warszawa

885 000 zł60 m² 14 874 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Sady Żoliborskie - doskonałe miejsce, okolice Pl. Wilsona. Osiedle w parku - uznane za perłę architektury modernistycznej, zaprojektowane przez Halinę Skibniewską. Blisko C.H. Arkadia, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do najmu trzypokojowe mieszkanie (49m2) na warszawskich Bielanach przy ul. Nocznickiego. Mieszkanie zostało wyremontowane, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

8 500 zł98 m² 87 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z dwoma łazienkami, pralnią oraz dwoma garderobami, w nowoczesnym budynku o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 260 540 zł67 m² 18 755,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga! nowa lokalizacja biura sprzedaży! Zapraszam do kontaktu w celu umówienia spotkania. Biuro Sprzedaży Dewelopera. Oferta bez prowizji. Bezpośrednio od dewelopera! 0% podatku pcc! Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Poematu

Falenica,Warszawa

1 041 000 zł73 m² 14 352,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe, pięknie wykończone - dla rodziny lub pod inwestycję. Super cena za 1m2 - 14 350 zł Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 72,53m2 zlokalizowane na Miasteczku Wawer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dostatnia

Zawady,Warszawa

2 160 000 zł117 m² 18 483,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Chcesz zamieszkać na Wilanowie, ale blisko Wisły? Sprawdź tę ofertę! Osiedle czterech budynków, łączące tradycyjną technologię z najwyższą jakością i nowoczesnością wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rakowiec,Warszawa

4 400 zł58 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 58m2, piętro 2/4 bez windy, w budynku z 1974r. przy ul. Pruszkowskiej, ochota, rakowiec. Właśnie odnowione, idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 174 500 zł65 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie od dewelopera w Miasteczku Wilanów Posiadamy w ofercie wiele mieszkań w Wilanowie i okolicach o różnych rozkładach i ekspozycjach, zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Minerska

Gocławek,Warszawa

879 000 zł80 m² 10 994,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

English below. Nowa cena! :) cudowne mieszkanie, które czeka na ciebie:) okazja! na rynku prawie nie ma takich mieszkań! jedyne W swoim rodzaju I może być twoje:) mieszkanie Strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrzeciono

Wrzeciono,Warszawa

1 380 000 zł61 m² 22 622,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowa Oferta! Warto zobaczyć! Każdy chce zamieszkać w tym mieszkaniu. jedyne w swoim rodzaju, przepełnione światłem i może być Twoje. Wyobraź sobie poranną kawę na przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

5 500 zł105 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, doskonałe dla rodziny lub do wykorzystania jako biuro o pok. ok. 105 m2. Zlokalizowane na Mokotowie biznesowym. Lokal biurowo-usługowy usytuowany jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokratesa

Wawrzyszew,Warszawa

4 100 zł75 m² 54,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Trzypokojowe mieszkanie na Sokratesa. Otwarta przestrzeń kuchni, salonu i korytarza, * dwie sypialnie, * łazienka z wc i dodatkowe wc, * garderoba, dwa balkony , z każdego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

825 000 zł53 m² 15 475,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

825 000 zł I Sprzedaż I Mieszkanie 3 pokoje 53,31 m2 I Warszawa I Mokotów ul. Modzelewskiego Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 9 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Ochota,Warszawa

998 000 zł82 m² 12 230 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Apartament blisko Centrum! Blisko Pl. Zawiszy! Do sprzedania przestronny trzypokojowy apartament na 6 piętrze w budynku 16 piętrowym Apartamentowiec z 2004r. z monitoringiem i ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prochowa

Praga-Południe,Warszawa

4 900 zł78 m² 62,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokal Mieszkalny o pow. 78 m2 - Dla rodziny, pary lub wymagającego singla - Gustownie Wykończony w Wysokim Standardzie - Grochów - Praga Południe - Olszynka Grochowska Do wynajęcia 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakowska

Raków,Warszawa

1 280 000 zł69 m² 18 550,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Włochy (raków) ul. `Rakowska - na pograniczu dzielnic Włochy i Ochota Mieszkanie 69 m2, z dużym tarasem, w pełni wykończone i umeblowane w podwyższonym standardzie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okrzei

Stara Praga,Warszawa

1 530 000 zł62 m² 24 546,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Podstawowe informacje Apartament z inwestycji marvipolu Dom przy Okrzei o powierzchni użytkowej 62,33 m2, trzypokojowy, usytuowany na pierwszym piętrze z windą. Zalety nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

1 650 000 zł76 m² 21 819,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe, komfortowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 75,62 m2 na Dolnym Mokotowie przy ul. Bluszczańskiej. Pierwsze piętro w dwupiętrowym apartamentowcu z windą z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grottgera

Sielce,Warszawa

1 450 000 zł76 m² 18 961,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Sielce| 76,47 m2| 2 balkony| modernistyczna kamienica z 1935 r. Z przyjemnością przedstawiam ofertę wyjątkowego apartamentu na warszawskich Sielcach przy ul. Grottgera. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielany,Warszawa

595 000 zł48 m² 12 526,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

To nie jest przypadek! Właśnie trafiłeś na mieszkanie, które łączy klimat z funkcjonalnym układem i lokalizacją, która robi różnicę. To Twoje idealne Mieszkanie - ze światłem, ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogińskiego

Targówek,Warszawa

668 000 zł60 m² 11 133,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 7 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego, - 2 sypialni, - oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Człuchowska

Jelonki,Warszawa

4 700 zł55 m² 85,45 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie położone na Bemowie -jelonki, w pobliżu ulic człuchowska/lazurowa, na osiedlu Neowo- zamknięte, strzeżone. Mieszkanie w pełni wyposażone, z miejscem na samochód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Foksal

Śródmieście,Warszawa

24 000 zł117 m² 205,13 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We also speak eng|ua|ru apartament W najbardziej luksusowej kamienicy warszawy - foksal 13/15 off market spa i Concierge | 117mkw | Funkcjonalność | Nowoczesna forma | Duża garderoba|.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwitnąca

Chomiczówka,Warszawa

577 000 zł52 m² 10 992,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia trzeciego - Bielany, ul. Kwitnąca Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,49 m , położone na dziewiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wawrzyszewska

Wola,Warszawa

1 160 000 zł56 m² 20 714,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować nietuzinkową nieruchomość na Warszawskiej Woli w niedalekiej odległości od Lasku na Kole czy Parku moczydło. Gustownie wyremontowana przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

1 228 000 zł73 m² 16 762,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Marzysz o porannym espresso z widokiem na ogród i spokojnych spacerach wśród zieleni? Szukasz komfortowego mieszkania w prestiżowej, a zarazem cichej lokalizacji? Mamy coś, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poronińska

Stare Włochy,Warszawa

955 000 zł57 m² 16 754,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Gotowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Stare Włochy , ul. Poronińska (okolice al. Jerozolimskie) Lokalizacja i otoczenie Mieszkanie znajduje się w cichej, zielonej części Włoch,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

929 777 zł62 m² 14 996,40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Standard mieszkania Przytulne, nie wymagające nakładów finansowych, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m znajdujące się na Warszawskiej Woli poleca się dla nowego właściciela. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

1 099 000 zł71 m² 15 413,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Ekskluzywne mieszkanie 73,1 m z tarasem 50 m Białołęka, ul. Kartograficzna Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku na cichej ulicy z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

1 085 000 zł68 m² 15 955,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty: przestronne, rozkładowe 3 pokoje zlokalizowane w spokojnej części warszawskiego Bemowa, w pełni umeblowane, gotowe do wejścia. Miejsce gdzie można odpocząć od ruchliwych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kompasowa

Gocław,Warszawa

830 000 zł62 m² 13 365,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Digital Broker prezentuje widne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 62,1 m , położone na 3. piętrze w niskim, kameralnym bloku na zamkniętym osiedlu w sercu warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sierpecka

Żoliborz,Warszawa

4 500 zł73 m² 61,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

-nieruchomość dostępna tylko W estate - Z przyjemnością prezentujemy niezwykle klimatyczne mieszkanie o powierzchni 73 m , położone w jednej z najbardziej urokliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lachmana

Stokłosy,Warszawa

4 200 zł61 m² 68,85 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przeszło remont generalny 3 lata temu Bardzo dobra lokalizacja w odległości do 500m metro Stokłosy, sklepy, usługi, szkoła podstawowa i przedszkole, dom kultury, blisko sggw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

698 000 zł55 m² 12 690,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przestronne, widne i w pełni rozkładowe trzypokojowe z osobną widna kuchnią mieszkanie na Bielanach przy Conrada. Odrębna własność, można kupić na kredyt. Główne atuty mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

650 000 zł53 m² 12 287,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe Bielany gotowe - ul. Marymoncka, z ogromnym potencjałem. Pośrednikom dziękuję za kontakt, sprzedaż bezpośrednia. Cena: 650 000 zł Metraż: 52.90 m2 Przestronne i ustawne. Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wschodu Słońca

Włochy,Warszawa

900 000 zł60 m² 15 085,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 59,66 m , położone na parterze nowoczesnego budynku w inwestycji zlokalizowanej na warszawskich Włochach, przy ul. Wschodu Słońca. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiersnowskiego

Białołęka,Warszawa

799 000 zł85 m² 9 433,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Opis :na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 84,7m2 z garażem i udziałem w gruncie Idealne, rozkładowe mieszkanie dla dla rodziny / osób pracujących zdalnie /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ochota,Warszawa

930 000 zł54 m² 17 222,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Lex nieruchomości telmamy przyjemność zaoferować Państwu atrakcyjne mieszkanie, rozkładowe, dobrze skomunikowane Ochota - Szczęśliwice, warszawie (przy Parku Szczęśliwickim, blisko wum).Mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij