dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 721 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

670 000 zł45 m² 14 885,60 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,01 m , położone na 2. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Targowej 49/51 w jednej z najbardziej dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baleya

Rakowiec,Warszawa

749 000 zł48 m² 15 604,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 48m , zlokalizowane na Rakowcu przy ul. Baleya 7. To idealna nieruchomość dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Głównymi atutami mieszkania są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mozarta

Służew,Warszawa

4 600 zł59 m² 77,97 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 59m2, piętro 3/10 z windą, w budynku z 1977r. przy ul. Wolfganga Amadeusza Mozarta, mokotów Służew. Idealne dla rodziny, pary, studentów, grupy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maklakiewicza

Mokotów,Warszawa

780 000 zł48 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim 10 piętrze zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Jana Maklakiewicza Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon z wyjściem na balkon, - dwa pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

880 000 zł54 m² 16 411,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,62 m , zlokalizowane przy ul. Boremlowskiej na warszawskiej Pradze-Południe. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym budynku z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

7 000 zł57 m² 122,81 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Unikatowy apartament 55 M2 mennica residence budynek: mennica Residence to zespół dwóch wielokondygnacyjnych budynków mieszkalnych, których budowa rozpoczęła się w 2016, a zakończyła się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wincentego

Zielone Zacisze,Warszawa

1 303 800 zł82 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

| zachód | 2 poziomy | Metro 200 m | czynsz 950 zł | Na sprzedaż 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie 82 m przy ul. Św. Wincentego 110, na zamkniętym, monitorowanym osiedlu z ochroną 24/7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Marina Mokotów,Warszawa

2 650 000 zł93 m² 28 602 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 92,65 m , położony w kameralnym budynku na cenionym osiedlu Marina Mokotów - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielany,Warszawa

574 000 zł48 m² 11 958,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Twoja szansa na idealne mieszkanie w sercu Bielan 48 m , 3 pokoje, 250 m od stacji metra Wawrzyszew! Poszukujesz mieszkania z prawdziwym potencjałem w lokalizacji, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

830 000 zł51 m² 16 274,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie po remoncie. Blok wyposażony w monitoring. Mieszkanie o powierzchni:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Targówek,Warszawa

760 000 zł54 m² 14 074,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Warszawa, targówek, bródno, ul. Kondratowicza (metro) Gotowe do wprowadzenia bez żadnych nakładów. Mieszkanie po generalnym remoncie włącznie z wymianą instalacji elektrycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Antoniewska

Dolny Mokotów,Warszawa

875 000 zł65 m² 13 469,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Antoniewskiej (mokotów, warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla pary, rodziny lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Muranów,Warszawa

999 000 zł48 m² 20 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję państwu dwustronne, rozkładowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 47,69m2 - dwie oddzielne sypialnie + salon, usytuowane w bloku znajdującym się w idealnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł52 m² 15 769,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m (wysoki standard wykończenia) Mieszkanie użytkowane prywatnie, wykończone na bardzo wysoki standard drewniane podłogi w całym mieszkaniu, meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Stary Mokotów,Warszawa

1 320 000 zł61 m² 21 522,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Mam do zaoferowania fenomenalnie zlokalizowaną nieruchomość o powierzchni 61 m2 znajdującą się na warszawskim Starym Mokotowie - przy ulicy Narbutta! Lokal jest w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porajów

Białołęka,Warszawa

699 000 zł61 m² 11 421,60 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,20 m , zlokalizowane przy ul. Porajów 6 w Warszawie (białołęka). To funkcjonalna nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

750 000 zł54 m² 13 950,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce w okolicy ulicy Ostródzkiej. Dokładna lokalizacja: ul. Przejezdna 12. Kameralne osiedle z niską zabudową. - rok budowy: 2019 - osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Portowa

Białołęka,Warszawa

706 300 zł53 m² 13 402 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowy rok - duże rabaty! Pozostało tylko kilka lokali 4 pokojowych oraz 3 lub 2 pokojowe w promocyjnej cenie - piętro do wyboru W tej ofercie dwustronne mieszkanie w stanie deweloperskim 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grochów,Warszawa

520 000 zł51 m² 10 196,10 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 51 m z balkonem ul. Igańska 32, praga-Południe (grochów), warszawa Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane przy ul. Igańskiej 32 na warszawskim Grochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Antoniewska

Mokotów,Warszawa

840 777 zł60 m² 14 057 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowy rok - duże rabaty! Pozostało tylko kilka lokali 4 pokojowych oraz 3 lub 2 pokojowe w promocyjnej cenie - piętro do wyboru harmonogram 20/80 W tej ofercie dwustronne mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

1 632 000 zł73 m² 22 356,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w 2 piętrowym budynku z 2019 roku zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bartyckiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: -salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

890 000 zł50 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą funkcjonalnej, narożnej i bardzo dobrze doświetlonej, 3-pokojowej nieruchomości o powierzchni 54 m , zlokalizowanej przy ul. Anielewicza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

849 000 zł57 m² 14 894,70 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Wyłącznie w Prosper House oferta godna polecenia! Przedmiotem sprzedaży jest ustawne, rozkładowe mieszkanie o pow. 57m2, usytuowane na 11 piętrze w 15 piętrowym bloku w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bródno,Warszawa

739 000 zł59 m² 12 483,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 59,2 m2 położone na 9 piętrze w 10 - piętrowym budynku przy ulicy Łojewskiej 7 (bródno). Rozkład i standard Mieszkanie posiada bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatowa

Stary Mokotów,Warszawa

890 000 zł48 m² 18 697,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Rozkładowe mieszkanie w sercu Starego Mokotowa, obecnie 2 pokoje + kuchnia z oknem z możliwością zaaranżowania na salon z aneksem kuchennym + dwie sypialnie. Kamienica z 1953r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 970 000 zł76 m² 26 078,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Prezentujemy ostatni, szósty etap wielokrotnie nagradzanego osiedla. W każdym z budynków tylko 10 doskonale zaprojektowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarchomin,Warszawa

840 000 zł62 m² 13 478,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,32 m2 znajdujące się na Tarchominie przy ul. Majolikowej. > salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka, wc, przedpokój, bardzo duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiśniowy Sad

Brzeziny,Warszawa

961 000 zł74 m² 12 986,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3-pokojowe mieszkanie na kameralnym, zielonym osiedlu niedaleko metra Bliska Białołęka, warszawa Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m z dużym narożnym balkonem (8,2 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Imielin,Warszawa

4 300 zł74 m² 58,11 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 74 m2, piętro 5/8, 2006r., przy ulicy Alternatywy, Ursynów Imielin. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 4300 zł + 1100 zł czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

820 000 zł69 m² 11 918,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Poznaj miejsce, które daje rodzinie prawdziwy komfort i bezpieczeństwo na co dzień. To przestrzeń, w której liczy się wygoda, twój spokój i funkcjonalny układ tak, żeby każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czynszowa

Praga-Północ,Warszawa

900 000 zł67 m² 13 432,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na Warszawskiej Pradze-Północ Komunikacja: - przystanek autobusowy "szwedzka" - 3' pieszo, - przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł67 m² 104,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Mieszkanie przeszło generalny remont 2 lata temu i zachwyca unikalnym połączeniem klasycznego charakteru z nowoczesnym wykończeniem zaprojektowanym przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Chomiczówka,Warszawa

3 700 zł55 m² 67,27 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 55m2, piętro 11/12 z windą, w budynku z 1979r. przy ul. Marii Dąbrowskiej, bielany Chomiczówka. Idealne dla rodziny lub pary. Grzeczne zwierzęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wańkowicza

Ursynów,Warszawa

1 230 000 zł62 m² 19 935,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie o funkcjonalnym układzie, z wyraźnym podziałem na część dzienną i prywatną oraz trójstronną ekspozycją, bardzo dobrze doświetlone o powierzchni 61,70 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

1 800 000 zł62 m² 29 182,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie, ciche, w prestiżowej lokalizacji. Lokalizacja: bardzo dobra lokalizacja: w pobliżu Sejm, ambasady, park Ujazdowski, 5 minut do Placu Trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

3 950 zł52 m² 75,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wola / ul. Sokołowska / 3 pokoje / 52 m2 / balkon Mieszkanie w pełni umeblowane, do wynajmu zarówno dla rodziny jak i dla 3-4 studentów. Mieszkanie Mieszkanie w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

2 490 000 zł105 m² 23 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy z 1913 roku - najwyższe piętro Historyczna kamienica | Wysokie sufity | 3 pokoje 2 łazienki | Ścisłe centrum | Do remontu nieruchomość To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wasilkowskiego

Ursynów,Warszawa

3 000 zł53 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Chcesz mieszkać w wygodnym, przestronnym mieszkaniu z widokiem na zieleń? Szukasz miejsca, do którego z przyjemnością zaprosisz przyjaciół, ale i naładujesz akumulatory? Marzą Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Geometryczna

Białołęka,Warszawa

1 189 000 zł83 m² 14 290,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, całkowicie nowe 3-pokojowe mieszkanie 83,2 m | ul. Geometryczna, warszawa (zielona Białołęka / Targówek) Wykończone w 2025 roku mieszkanie, położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

850 000 zł56 m² 15 252,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na parterze w bloku z 2007 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Budynek bez barier architektonicznych- wygodne dla osoby poruszającej się na wózku lub.