dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 721 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 100 000 zł112 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy do sprzedaży atrakcyjne nowoczesne biuro z dwiema salami i przeszklonym pomieszczeniem na salkę konferencyjną, pomieszczeniem socjalnym, 2 łazienkami i wc, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 025 000 zł81 m² 12 690,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zamkniete osiedle 80,77m Widok na las Wprowadzenie Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80,77 m , zlokalizowane przy ulicy Odkrytej 53b na warszawskiej Białołęce. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wierna

Elsnerów,Warszawa

1 059 000 zł60 m² 17 504,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jasne, przestronne mieszkanie urządzone z dbałością o detale szuka nowego właściciela! W skrócie ul. Wierna, targówek, warszawa Rok budynku: 2018 Powierzchnia: 60,5 m 3 pokoje-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

4 500 zł63 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Apartament 3-pokojowy o powierzchni 63 m , położony w nowoczesnym budynku przy ul. Okopowej. Układ Salon z otwartą kuchnią: jasna i reprezentacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Ksawerów,Warszawa

4 700 zł83 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z niezależną widną kuchnią, położone przy ul. Woronicza 15. Doskonała lokalizacja! Odległość do stacji metra Wierzbno to około 150m! Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów,Warszawa

799 900 zł57 m² 14 033 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zobacz plan mieszkania i video - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Współpracuję ze wszystkimi agencjami. Ogłoszenie dostępne tylko u nas! wyobraź sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sygietyńskiego

Praga-Południe,Warszawa

3 900 zł51 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio jasne, 3-pokojowe mieszkanie (51 m ) przy ul. Sygietyńskiego na Grochowie. Mieszkanie świeżo po generalnym remoncie - ma całkowicie nowe instalacje, wyposażenie i agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Smyczkowa

Mokotów,Warszawa

1 180 000 zł65 m² 18 153,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedaży 65m2 mieszkanie na Mokotowie przy ul. Smyczkowej na pierwszym piętrze w budynku czteropiętrowym. W budynku jest winda, nieruchomość jest ogrodzona i monitorowana, salon 28m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Żoliborz,Warszawa

1 800 000 zł68 m² 26 315,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z propozycją apartamentu na warszawskim Żoliborzu. Lokal wykończony jest wysokiej jakości materiałami w z dbałością o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Wola,Warszawa

3 900 zł48 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 niezależne pokoje | po generalnym remoncie | Metro Ratusz / Metro Płocka | pierwszy najem Na wynajem świeżo wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie z trzema niezależnymi, zamykanymi pokojami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

849 000 zł57 m² 14 947,20 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,8 m2 zlokalizowane w Warszawie przy ul. Egejskiej. Tuż obok nowo powstałej linii tramwajowej do Wilanowa. Całość mieści się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chrzanowska

Bemowo,Warszawa

745 000 zł47 m² 15 932,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie na Bemowie w bloku z 2019 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 46.76m2 przy ul. Chrzanowskiej składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu kuchennego Pokoju Sypialni Łazienki Dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac 1905 Roku

Ursus,Warszawa

650 000 zł61 m² 10 647 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania trzypokojowego w Ursusie. Lokal ma powierzchnię 61,05m2. Składa się z 3 pokoi. Mieszkanie jest dwustronne , widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Darwina

Praga-Północ,Warszawa

3 840 zł46 m² 83,01 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem - ul. Darwina, warszawa Do wynajęcia funkcjonalne i świeżo odnowione mieszkanie składające się z trzech niezależnych pokoi, położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 290 000 zł70 m² 18 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam na prezentacją nieruchomości na Warszawskiej Woli, na zamkniętym osiedlu Wola Prestige przy ul.Jana Kazimierza 64. Zapraszam biura nieruchomości do współpracy przy tej ofercie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Stary Żoliborz,Warszawa

1 199 000 zł58 m² 20 672,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w przedwojennej kamienicy składające się z: - salonu - aneksu kuchennego - sypialni - pokoju - widnej łazienki - przedpokoju Drewniana podłoga. 500 m od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

4 700 zł60 m² 78,33 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowy apartament o powierzchni 59 m , położony na Dolnym Mokotowie w jednej z najbardziej zielonych i komfortowych części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł51 m² 107,84 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl/en/ua/ru Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Warszawy z widokiem na Dom Handlowy Smyk. Na wynajem oferujemy przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 50,46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowogrodzka

Filtry,Warszawa

6 300 zł67 m² 94,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 67 m2, piętro 1/4 z windą, w budynku z 2000r. przy ul. Nowogrodzkiej, ochota, filtry. W pełni wykończone, właśnie odświeżone, ciche mimo swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Rembertów,Warszawa

660 000 zł55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą stylowej, dwustronnej i funkcjonalnej, 3-pokojowej nieruchomości o powierzchni ok. 55 m , zlokalizowanej w zadbanym, wykonanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Banderii

Wola,Warszawa

899 000 zł57 m² 15 771,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjna Wola | 2/3 pokoje | Duży balkon | Osobna kuchnia Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 450 000 zł62 m² 23 577,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 62 m2 zlokalizowane na Warszawski Żoliborzu, przy ul. Krasińskiego. To idealna propozycja dla osób ceniących kameralny charakter nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dywizjonu AK Jeleń

Mokotów,Warszawa

6 600 zł68 m² 97,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English description hereunder Nowy apartament 68 m | Wiślany Mokotów | 2 sypialnie, 2 łazienki, taras, 2 miejsca w garażu Opis nieruchomości Na wynajem nowy apartament o powierzchni 68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

3 890 zł61 m² 63,56 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje z garderobą! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

1 590 000 zł65 m² 24 461,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z kominkiem i balkonem, położone w klimatycznej, odnowionej kamienicy na Starym Mokotowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wawer,Warszawa

1 199 000 zł75 m² 15 986,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do wprowadzenia 75m2, 3 pokoje, 140m2 ogródka, 2 miejsca postojowe, bezczynszowe, wawer Nadwiśle Budynek: polana Wawer to inwestycja kameralnych mieszkań bezczynszowych. Każdy dom zawiera dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 499 000 zł69 m² 21 819,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie na Górnym Mokotowie, osiedle Krzemowe ul. Cybernetyki. Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

855 000 zł60 m² 14 202,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy u.Czumy. Budynek po termomodernizacji, posiada odnowione części wspólne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marymoncka

Marymont,Warszawa

3 300 zł62 m² 53,48 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy lokal mieszkalny do wynajęcia w 10 piętrowym budynku ul. Marymoncka. Budynek ogrodzony, posiadający dwie windy. Cicha i zielona okolica. W pobliżu lokale usługowe i sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zgrupowania AK Żmija

Bielany,Warszawa

3 700 zł76 m² 48,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 79,10 m , dwustronne, jasne i funkcjonalne, położone na trzecim piętrze budynku przy ul. Zgrupowania Żmija w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopińska

Stara Ochota,Warszawa

890 000 zł64 m² 13 938,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie | Blisko Śródmieścia | Stara Ochota - ul. Kopińska Mieszkanie dla kogoś, kto ceni bliskość Śródmieścia oraz wygodny dojazd do centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pieskowa Skała

Ursynów,Warszawa

3 600 zł56 m² 63,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5 m2 na 3, ostatnim piętrze narożne wraz z balkonem, zlokalizowane przy ulicy Pieskowa Skała 1 na warszawskim pograniczu Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kieślowskiego

Zawady,Warszawa

6 600 zł56 m² 117,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia z pięknym widokiem w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie zostało bardzo funkcjonalnie rozplanowane i urządzone. Na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podskarbińska

Grochów,Warszawa

1 274 964 zł70 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,44 m2 z obszernym balkonem, wykończone w 2024 roku i gotowe do wprowadzenia. To idealna propozycja dla rodziny - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

1 069 300 zł58 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Dwustronne mieszkanie na warszawskim Powiślu w kamienicy z 1965 roku 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,8 m2 na Solcu, przy ulicy Okrąg składające się z Przedpokoju Dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Służew,Warszawa

5 600 zł84 m² 66,27 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo polecam mieszkanie w osiedlu Hubertus. Prestiżowe osiedle bardzo blisko Galerii Mokotów, budynek znajduje się przy ul. Obrzeźnej. Osiedle jest nowoczesne, ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

13 900 zł140 m² 99,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj nad miastem gustownie wykończony apartament w kamienicy z 1880 r. z widokiem na pkin. Dana nieruchomość będzie opcją idealną dla pary lub rodziny 2+1, szukającej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boya-Żeleńskiego

Śródmieście,Warszawa

1 690 000 zł61 m² 27 782,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Rezerwacja Śródmieście | Kamienica | Tadeusza Boya-Żeleńskiego 4a Mieszkanie o powierzchni 60,83 m , 3 pokoje, 1 łazienka, duży taras, piwnica. Ostatnie piętro w budynku. Atuty: dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

4 000 zł55 m² 73,01 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.