dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 721 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

3 999 zł65 m² 61,52 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 5. piętrze w nowoczesnym budynku z 2013 roku. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

4 200 zł53 m² 79,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie przy ul. Powstańców Śląskich 65a, o powierzchni 53 m2, znajdujące się na 3 piętrze w apartamentowcu. Układ pomieszczeń: mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

8 990 zł63 m² 142,70 zł/m²

 

Piętro:10/29

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy 3-pokojowy apartament | Towarowa Towers, warszawa Na wynajem wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 63 m , zlokalizowany w prestiżowym, nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Wola,Warszawa

6 000 zł75 m² 80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy 3-pokojowy apartament na Woli o powierzchni 75 m , zlokalizowany na 6. piętrze w 8-piętrowym apartamentowcu. Nieruchomość znajduje się na terenie zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

684 000 zł48 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje/ 48m2/ 2 piętro/bielany Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na drugim piętrze w bloku z wielkiej płyty zlokalizowane na warszawskich Bielach przy ulicy Jana Kochanowskiego. Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hübnera

Żoliborz,Warszawa

7 000 zł71 m² 98,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament wyposażony i umeblowany, wykończony w w bardzo dobrym standardzie. Salon połączony z kuchnią, dwie sypialnie, dwie łazienki. Garaż podziemny. Czynsz najmu 7000 pln + czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dalanowska

Targówek,Warszawa

1 376 000 zł73 m² 18 911,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 5-piętrowym bloku z 2015 roku -warszawa, targówek, ul. Dalanowska. Osiedle kameralne i ciche, zamknięte. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

5 000 zł72 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dobrze urządzony, położony w świetnej lokalizacji apartament tuż obok centrum handlowego klif. Wnętrza wykończono materiałami wysokiej jakości. Stonowane kolory mebli w połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dwernickiego

Grochów,Warszawa

729 000 zł59 m² 12 419,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

W naszej ofercie do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, o powierzchni 58,7m2 w doskonałej lokalizacji. Lokal położony jest na warszawskiej Pradze Południe zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sławka

Ursus,Warszawa

680 000 zł45 m² 15 097,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane w cichej, zielonej dzielnicy Warszawy -ursus. Okna mieszkania wychodzą na teren zielony od wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kąty Grodziskie

Kąty Grodziskie,Warszawa

760 000 zł54 m² 14 066,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem I klimatyzacją , ul. Kąty Grodziskie , Warszawa - białołęka trzy podstawowe atuty tego mieszkania : * klimatyzacja * prywatny ogródek * miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Krakowska

Raków,Warszawa

1 680 000 zł86 m² 19 534,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, gotowego do zamieszkania, wykończonego w wysokim standardzie 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 86 m , usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazury

Natolin,Warszawa

2 900 zł63 m² 46,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

trzypokojowe. umebl. 63 qm, ul. Kazury, ursynow, wawa, 4/4 Świeżo odmalowane i profesjonalnie wyczyszczone. 3-pokojowe mieszkanie 63 m Ursynów, natolin, ul. Kazury bezpośrednio od właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 830 800 zł92 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Rustykalne 3-pokojowe mieszkanie (możliwość przerobienia na 4 pokoje) z widokiem na Oś Królewską - Miasteczko Wilanów Na sprzedaż wyjątkowe, częściowo umeblowane mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

799 000 zł63 m² 12 743,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Dwustronne mieszkanie na Białołęce w bloku z 2001 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 62.7m2 przy ul. Książkowej składające się z: wiatrołapu Przedpokoju Salonu Kuchni z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

11 750 zł90 m² 130,56 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

90 metrowy apartament Z ekspozycją na trzy strony świata | znakomita lokalizacja | basen I siłownia Prezentujemy Państwu niepowtarzalny i przestronny 90-metrowy Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ksawerów

Mokotów,Warszawa

1 580 000 zł114 m² 13 901 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie w przedwojennej kamienicy z dwoma balkonami w sercu willowej części Ksawerowa. Do mieszkania przynależy własne poddasze znajduje się bezpośrednio nad lokalem. Na łączną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

999 000 zł49 m² 20 350,40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Oferuję państwu dwustronne, rozkładowe mieszkanie po generalnym remoncie w 2024 roku o powierzchni 47,69m2 - dwie oddzielne sypialnie + salon, usytuowane w bloku znajdującym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

4 300 zł60 m² 71,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 mkw zlokalizowane na II piętrze w nowoczesnym strzeżonym apartamentowcu uznanego developera Dom Development. Mieszkanie jest nowe, nieumeblowane ( może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

799 000 zł58 m² 13 785,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości dwustronne, rozkładowe mieszkanie z dwoma ogródkami, idealne dla właścicieli zwierząt i nie tylko. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatowa

Stary Mokotów,Warszawa

890 000 zł48 m² 18 697 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie u zbiegu ulic Madalińskiego i Kwiatowej. Rozkładowe mieszkanie w sercu Starego Mokotowa, obecnie 2 pokoje + kuchnia z oknem z możliwością zaaranżowania na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Wola,Warszawa

4 500 zł97 m² 46,34 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie na woli Wola | Ciche mieszkanie | Kameralna uliczka | Dwustronna ekspozycja | Miejsce postojowe w garażu | Południowy salon ***** rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

949 000 zł56 m² 16 946,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Rezerwacja. - lokalizacja: ochota - Szczęśliwice - ul. Włodarzewska 78 A. - świetna lokalizacja: blisko centrum, a zarazem położenie w cichej i zielonej części miasta. Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

729 000 zł48 m² 15 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do sprzedaży: trzypokojowe mieszkanie w dogodnym punkcie Żoliborza. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Bezpośrednie sąsiedztwo Sadów Żoliborskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złoty Potok

Ursynów,Warszawa

1 060 000 zł51 m² 20 784,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ursynów, tętniące życiem miejsce, wypoczynkowej Warszawy stanowiące połączenie wyszukanej architektury z ciszą i spokojem. Okolicę wyróżnia nowoczesność oraz stylowa linia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

9 000 zł62 m² 145,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl|ua|eng|ru Zostań pierwszym najemcą! Do wprowadzenia od stycznia. Wysokiej jakości mieszkanie usytuowane W prestiżowej inwestycji strefa bohema - nowa praga. Ponadczasowy design | Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Wierzbno,Warszawa

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do odkrycia uroku tego przepięknego, świeżo wyremontowanego mieszkania zlokalizowanego na trzecim piętrze kamienicy z lat 50. XX wieku, z nową windą. To ciche i widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Siekierki,Warszawa

6 100 zł67 m² 91,04 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, przestronne, stylowe, trzypokojowe mieszkanie dla wymagających! Mieszkanie zlokalizowane jest na Mokotowie przy ul. Dywizjonów ak Jeleń 7a, usytuowane na 2 piętrze, ogrodzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiolinowa

Ursynów,Warszawa

950 000 zł58 m² 16 379,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia, ciche mieszkanie 3- pokojowe przy ul. Wiolinowej. Idealne dla rodzin lub na wynajem. Mieszkanie jest dwustronne co zapewnia dużo światła przez cały dzień. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

725 000 zł63 m² 11 453,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 63,3 m , położone na 3. piętrze w budynku bez windy. Lokal znajduje się na zamkniętym, spokojnym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ursus,Warszawa

620 000 zł49 m² 12 653,10 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam: 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,1 m2 usytuowane na 7 piętrze w zadbanym budynku z 1970 roku. Lokal w dobrym stanie technicznym, można odświeżyć i mieszkać lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 295 000 zł67 m² 19 288,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie na ostatnim, szóstym piętrze na eleganckim, zadbanym osiedlu Apartamenty Saska nad jeziorem na warszawskim Gocławiu, oddane do użytku w 3. kwartale 2016 r. Zalety: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazubów

Bemowo,Warszawa

785 000 zł51 m² 15 452,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ładne mieszkanie, wyremontowane i urządzone w stylu nowoczesnym, świetne mieszkanie dla rodziny, znajdujące się na warszawskim Bemowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hemara

Białołęka,Warszawa

889 900 zł58 m² 15 264,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Są mieszkania, które dobrze odpowiadają na codzienne potrzeby funkcjonalny układ, spokojne otoczenie i przestrzeń, w której po prostu dobrze się mieszka. Atuty balkon od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Anielewicza

Muranów,Warszawa

3 300 zł46 m² 72,53 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego! Wyjątkowe mieszkanie w sercu Warszawy ul. Anielewicza 27 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wschodu Słońca

Włochy,Warszawa

999 000 zł55 m² 18 163,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentuję Państwu ofertę mieszkania w inwestycji Aurora na pograniczu Ochoty i Włoch. Wygodne, przytulne 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 55m2 z dwoma sypialniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lachmana

Ursynów,Warszawa

930 000 zł67 m² 13 880,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie bezpośrednio przy sggw | Ursynów | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 1 piętrze w 4-piętrowym, kameralnym budynku, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Targówek,Warszawa

850 000 zł62 m² 13 709,70 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | Warszawa Targówek, ul. Mokra Na sprzedaż oferuję komfortowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone w zielonej i spokojnej części Targówka przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

690 000 zł46 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Możliwość negocjacji ceny Słoneczne mieszkanie położone na 2-gim piętrze zadbanego budynku zbudowanego w technologii Rama H, z 1968r wyposażonego w 2 nowoczesne windy (produkcja 2020r).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

4 200 zł45 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , wykończone w najwyższym standardzie. Znajduje się w zadbanym, niskim budynku z lat 50. XX wieku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gorlicka