dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 721 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bokserska

Służew,Warszawa

953 343 zł54 m² 17 812,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do nabycia bez prowizji nowe 3 pokoje o powierzchni 55,65m2 w realizowanej inwestycji przy ul. Bokserskiej na Mokotowie. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

820 000 zł68 m² 12 023,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania w świetnej cenie! kto pierwszy, ten lepszy! Na sprzedaż dwustronne, bardzo ciepłe i jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

749 000 zł47 m² 15 801,70 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Trzypokojowe mieszkanie na Ochocie - Al. Jerozolimskie 149 Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze wyremontowanego dwunastopiętrowego budynku, który znajduje się przy Al. Jerozolimskich 149. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

1 299 000 zł67 m² 19 388,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: kupujący nie płaci podatku pcc 2%! Jest to duża oszczędność! metraż: 66,7 m2, trzypokojowe loggia o powierzchni 6m2 mieszkanie jest wykończone, zdjęcia dołączone do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartłomieja

Służew,Warszawa

820 000 zł48 m² 16 910,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie 48,49 m - Mokotów (służew), ul. Bartłomieja Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1975 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wawrzyszewska

Wola,Warszawa

1 198 000 zł70 m² 17 153 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 69,84 m , usytuowane na 2. i 3. piętrze nowoczesnego 8-piętrowego budynku z 2017 roku, przy ul. Wawrzyszewskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńska

Mokotów,Warszawa

580 000 zł43 m² 13 457,10 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje z widokiem na panoramę Warszawy - Mokotów, ul. Cieszyńska 5 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,10 m , położone na 17. (ostatnim) piętrze w budynku z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowska

Raków,Warszawa

1 019 000 zł59 m² 17 256,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do nabycia bez prowizji 3 pokoje o powierzchni 59,05m2 w realizowanej inwestycji w rejonie ul. Instalatorów na warszawskim Rakowie, w pobliżu Al. Krakowskiej i stacji pkp Rakowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

1 109 000 zł62 m² 18 000,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz nowego mieszkania w którym wszystko co potrzebne do życia już jest? Chcesz wprowadzić się zaraz po zakupie? Czy to jest opcja dla Ciebie? konkretnie: mamy dla Ciebie ofertę nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 550 zł55 m² 64,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia bezpośrednio bardzo ładne, 3-pokojowe mieszkanie (55 m2, 1 piętro) w doskonałej lokalizacji na Starym Mokotowie położone przy Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gocław,Warszawa

699 000 zł57 m² 12 199 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Szanowni Państwo pragnę zaprezentować piękne mieszkanie w przyjaznej dzielnicy jaką jest Gocław na Pradze Południe. Blok jest kameralny i bardzo zadbany. Klatka odnowiona, widna. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Oczapowskiego

Bielany,Warszawa

1 920 000 zł91 m² 21 045,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zachwycające mieszkanie o powierzchni 91,23 m z tarasem, położone na parterze. Salon urzeka otwartą przestrzenią i naturalnym światłem wpadającym przez panoramiczną ścianę okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

849 300 zł57 m² 14 873,90 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i osobnym wc. Łączna powierzchnia mieszkania: 57,1 m2 + do lokalu przynależy piwnica (2,2 m2) oraz schowek na piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagłoby

Ursus,Warszawa

629 000 zł48 m² 13 049,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na ul. Zagłoby (osiedle Niedźwiadek) w Warszawie w dzielnicy Warszawa-Ursus usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzą salon, 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

1 364 000 zł68 m² 19 912,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: lokalizacja! - tuż przy budowanej stacji metra - Chrzanów (ok 50 m od wyjścia z budynku będzie stacja metra)! Rewelacyjne miejsce pod kątem komunikacji! metraż: 68,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

870 000 zł56 m² 15 630,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż trzy p okojowe mieszkanie o powierzchni 55,66 m2 w doskonałej lokalizacji przy ulicy Jugosłowiańskiej 17a na 6 piętrze. Budynek został wybudowany w 2019 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola,Warszawa

599 000 zł45 m² 13 282 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowe dwustronne mieszkanie przy ul. Batalionu ak ,zośka" 7 w Warszawie! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 3-pokojowe (dwustronne, ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

899 000 zł70 m² 12 842,90 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Prezentuję wyjątkowe mieszkanie 70 m2 tuż przy klimatycznym Jeziorze Balaton czeka właśnie na Ciebie! 70 m2 z Garderobą i Piwnicą | 3 Pokoje | 4 Piętro | 2 Windy | Z Balkonem |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

828 000 zł58 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Stylowe, przestronne, rozkładowe mieszkanie na woli! 3 pokoje > 3 piętro > 57,5 m > cegła > piwnica > Wola > metro Księcia Janusza > ul. Erazma Ciołka Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pańska

Wola,Warszawa

6 600 zł84 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowy, komfortowy, apartament o powierzchni 85 m na warszawsiej Woli. Usytuowany w prestiżowej lokalizacji w nowoczesnym budynku przy ulicy Pańskiej. Zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Wierzbno,Warszawa

1 118 476 zł57 m² 19 461,90 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*english version below rabat naliczony: 101 000 pln na Gotowe do odbioru 2-pokojowe mieszkanie blisko Metra Wierzbno! Umów termin prezentacji nieruchomości! Mokotów centrum możliwości, świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Liwiecka

Grochów,Warszawa

4 000 zł79 m² 50,63 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Grochów / ul. Liwiecka / 3 pokoje / 79m2 / duży balkon / miejsce postojowe w garażu /pomieszczenie gospodarcze Na wynajem trzypokojowe, przestronne i umeblowane mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

670 000 zł49 m² 13 551,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Czy poszukujesz 3-pokojowego mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie i do tego z balkonem? Może chcesz w nim zamieszkać, a może planujesz wynajmować rodzinie lub na pokoje?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niedźwiedzia

Mokotów,Warszawa

8 900 zł121 m² 73,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczny apartament 3-pokojowy, znajdujący się na ostatnim piętrze kameralnego apartamentowca przy ul. Niedźwiedziej. Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony. Idealny dla rodziny 2+1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopcińskiego

Ursynów Centrum,Warszawa

599 000 zł49 m² 12 325,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Zapraszam na dni otwarte, które odbędą się w piątek 17 października w godzinach 13.00-16.00 oraz w środę 22 października w godzinach 17.00 - 20.00! Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kluczborska

Bemowo,Warszawa

1 169 000 zł65 m² 17 984,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z tarasem - ul. Kluczborska, bemowo Jeśli szukasz miejsca, które łączy wygodę, przestrzeń i świetną lokalizację, to mieszkanie jest dla Ciebie. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 549 000 zł76 m² 20 354,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

1 549 000 | sprzedaż | mieszkanie | 76,1m2 | 3 pokoje | warszawa | mokotów Wirtualny spacer: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winorośli

Winnica,Warszawa

850 000 zł57 m² 14 912,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Białołęce - Winnica. Układ pomieszczeń: - przedpokój - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

8 200 zł66 m² 124,24 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem - przestronne 3-pokojowe mieszkanie na Woli, ul. Marcina Kasprzaka 29a (osiedle Bliska Wola) Z przyjemnością przedstawiamy ofertę wynajmu nowoczesnego apartamentu o powierzchni 65,67.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Goławicka

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

999 999 zł62 m² 16 207,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferuję mieszkanie na Targówku Mieszkaniowym w doskonałej lokalizacji (250 m do stacji metra), ogród 90 m2, piwnica 7 m2, gotowe do zamieszkania, możliwość kredytowania Cechy mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Holzera

Wilanów,Warszawa

4 995 zł61 m² 81,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Royal Residence to enklawa nowoczesnych, niskich budynków. Najwyższa jakość wykonania oraz zastosowanie szlachetnych i naturalnych materiałów takich jak kamień, ceramika i drewno. Ekskluzywny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Białołęka,Warszawa

645 000 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Promocja 10 000 zł za m2! Trzypokojowe mieszkanie na kameralnym Osiedlu Lawendowym przy ul. Konik Polny, na zielonej Białołęce. To nowoczesna zabudowa bliźniacza, która łączy komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Synów Pułku

Bemowo,Warszawa

749 000 zł56 m² 13 471,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 55,6 m , położonego na 6. piętrze zadbanego budynku przy ul. Synów Pułku - w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

3 100 zł48 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Warszawa, ul. Szulborska 6 - 3 pokoje, 48 m , idealne mieszkanie na wynajem! Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do wprowadzenia od zaraz? To ogłoszenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

1 259 000 zł67 m² 18 791 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzypokojowe mieszkanie z garderobą, dwoma balkonami i toaletą z prysznicem ul. Włodarzewska 85 Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 67 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

947 595 zł57 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do nabycia bez prowizji nowe 3 pokoje o powierzchni 57,43m2 w inwestycji realizowanej na Bemowie w rejonie ul. Batalionów Chłopskich. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

660 000 zł46 m² 14 505 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Jasne, 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem | 45,5 m | Saska Kępa | ul. Międzynarodowa 68b Jeśli marzysz o mieszkaniu w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noakowskiego

Koszyki,Warszawa

4 990 zł56 m² 89,11 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 56 m2, piętro 6/8 z windą w kamienicy z 1956r., przy ul. Stanisława Noakowskiego, śródmieście. Idealne dla grupy przyjaciół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

799 000 zł62 m² 12 991,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Białołęka ul. Głębocka > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla Biedronka, poczta, paczkomaty, restauracje, kościół, piekarnia, 5 min spacerem mnóstwo sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowska

Raków,Warszawa

953 000 zł58 m² 16 516,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do nabycia bez prowizji 3 pokoje o powierzchni 57,67m2 w realizowanej inwestycji w rejonie ul. Instalatorów na warszawskim Rakowie, w pobliżu Al. Krakowskiej i stacji pkp Rakowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

1 099 000 zł58 m² 18 786,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Śródmieściu przy ul. Siennej. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze.