dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 409 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 409 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

750 000 zł42 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szybka sprzedaż - właścicielom zależy na szybkiej finalizacji transakcji. Mieszkanie ma założoną księgę wieczystą i jest pełną własnością bez kredytów i obciążeń. Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Bielany,Warszawa

547 800 zł46 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2- pokojowe mieszkanie w pobliżu Kampinoskiego Parku Narodowego. Dostępne od III kwartału 2024 roku. Całkowita powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 45,65 m2, którą składa się z: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gierymskiego

Mokotów,Warszawa

800 000 zł48 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 na Mokotowie. W skład nieruchomości wchodzą: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, - korytarz. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

1 230 000 zł62 m² 19 990,20 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam Państwu nieruchomość położoną w świetnej okolicy przy ulicy Woronicza, w świetnej inwestycji Qbik! Okolica: bardzo dobra infrastruktura, wiele restauracji oraz punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

2 500 zł40 m² 61,87 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni około 40 m2, z balkonem Nieruchomość znajduje się przy ul. Szulborskiej 3/5 na w dzielnicy Warszawa Wola. Koszt najmu 2500 zł/ mc, do tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

1 437 000 zł65 m² 21 999,40 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bacha

Służew,Warszawa

2 450 zł49 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. J.S.Bacha na Mokotowie ok 7 min od stacji metra Służew, na zielonym osiedlu Służew nad Dolinką. Mieszkanie będzie wolne od 1 stycznia 2024 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łowicka

Stary Mokotów,Warszawa

4 700 zł55 m² 85,45 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na prestiżowym osiedlu na Mokotowie. Klimatyzacja. Miejsce postojowe i komórka lokatorska. Rozkład Apartament o powierzchni 56m2 znajduje się na 5 piętrze (z 6). Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz całkiem nowe, 2-pokojowe mieszkanie 45m2 z aneksem kuchennym w zielonym Ursusie, w nowym budynku Top Gardens Apartments. Przed oknami piękna, całoroczna zieleń drzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

427 101 zł34 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

417 012 zł34 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szepietowska

Stare Bielany,Warszawa

799 000 zł49 m² 16 306,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Dwupokojowe mieszkanie na Starych Bielanach. Ustawny pokój dzienny, sypialnia, widna kuchnia, łazienka z wanną oraz przedpokój z szafą. Bardzo ładny, klasyczny rozkład. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipska

Saska Kępa,Warszawa

1 100 000 zł51 m² 21 653,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w sercu Saskiej Kępy na ulicy Lipskiej, tuż przy ulicy Francuskiej. To atrakcyjna lokalizacja, która cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turmoncka

Bródno,Warszawa

2 700 zł52 m² 52,43 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcie 2 pokojowe mieszkanie z widną, oddzielną kuchnią na Bródnie, ul. Turmoncka. Większy pokój doskonale doświetlony z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Wyposażony - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

370 852 zł27 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wasilkowskiego

Ursynów,Warszawa

690 000 zł48 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Zapraszam na prezentację Mieszkanie tuż przy wejściu do Metra Imielin 48 m2 z logią lokalizacja - Warszawa Ursynów ul. Jana Wasilkowskiego 14 cena - 690 000 pln mieszlkanie I jego atuty Duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Bielany,Warszawa

570 000 zł32 m² 17 812,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania kawalerka z możliwością zrobienia 2 niezależnych pokoi w apartamentowcu z 2015 roku Mieszkanie znajduje się na 4-tym pietrze i składa się z: salonu łazienki aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

1 250 000 zł57 m² 21 910,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Wyjątkowe mieszkanie w topowej lokalizacji w samym sercu Warszawy, przy ulicy Nowogrodzkiej, w zrewitalizowanej kamienicy. To świetna okazja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

459 150 zł37 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Warszawa

949 997 zł40 m² 23 749,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne Viva Invest prezentuje, jeżeli szukasz funkcjonalnego mieszkania, idealnego do celów inwestycyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Uboczu

Ursynów,Warszawa

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie dostępne do wynajęcia w dzielnicy Ursynów w Warszawie przy metrze Natolin. To idealne miejsce dla osób poszukujących komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oś Królewska

Wilanów,Warszawa

780 000 zł39 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 z tarasem (12 m2) znajdujące się w wysokiej klasy apartamentowcu na Miasteczku Wilanów wybudowanym w 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 300 000 zł43 m² 30 009,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja w realizacji. Cena z umowy o 2-wu pokojowy apartament, w tym pokój dzienny z kuchnią, sypialnia, łazienka, hol wejściowy, ogródek. Położony w nowo budowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

3 800 zł47 m² 80,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, przestronne z wyjściem na taras, widne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 usytuowane na parterze w unikatowym, budynku z 2012 roku, który posiada windę, 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifraterska

Nowe Miasto,Warszawa

6 000 zł56 m² 107,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowy apartament 56m2, piętro 4/6 z windą w budynku z 2012r. przy ul. Bonifraterskiej, śródmieście Nowe Miasto. Luksusowy, w ścisłym centrum miasta, idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 134 300 zł57 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Widne I słoneczne! blisko metra! parking! Jasne, widne, rozkładowe mieszkanie, tuż przy stacji Metra Wilanowska. Przestronny, ustawny salon (23m2), oddzielna, widna kuchnia (10m2), wygodna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

4 315 zł50 m² 86 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam! Mieszkanie z klimatyzacją! Zwierzęta są akceptowane. Do wynajęcia przestronne, bardzo ładne, ciche, nowe (2020 r.) dwupokojowe mieszkanie na 1 pietrze z dużym balkonem. Ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

4 700 zł56 m² 83,93 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu narożne, 2 pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym na przeciwko Sejmu. Idealne do zamieszkania lub na ciche biuro. Bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

459 150 zł37 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

370 852 zł27 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023