dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

480 000 zł40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

2 pokoje - 40 m - ogród ok.130 m - Międzylesie Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane przy ulicy Modrzykowej 7 (Międzylesie, Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł38 m² 19 711 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta bez prowizji, cena do negocjacji. Oferuję do sprzedaży mieszkanie znajdujące się czwartym piętrze kamienicy z lat trzydziestych XX w. przy ulicy Filtrowej. Lokal ma pow. 37,63 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 235 zł50 m² 64,70 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Komfortowe i przytulne w pełni umeblowane i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie, znajduje się w doskonałej lokalizacji na Ursynowie. Idealne dla singla lub pary ceniącej bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł42,86 m² 15 165,66 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ustawne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy na Górnym Mokotowie. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

599 000 zł37,10 m² 16 145,55 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Warszawa Wola ul. Redutowa - 37,1m | metro księcia janusza / 2 pokoje + widna kuchnia / piwnica we speak english! Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą zadbanego 37 - metrowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 240 zł47 m² 47,66 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne, widne 2- pokojowe mieszkanie z balkonem, miejscem postojowym i dostępem do siłowni oraz basenu przy ul. Górna Droga 2 w Warszawie. -Nieruchomość-.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł37,54 m² 18 087,37 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej: 37,54 m2 zlokalizowane przy ul. Modzelewskiego na warszawskim Mokotowie. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł37,10 m² 22 371,97 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Lex nieruchomości marta kosmowska, tel.   Opis mieszkania na sprzedaż - Warszawa, ochota, ul. Wiślicka Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,10 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł44 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuchnią, przedpokoju, sypialni, z której jest wejście bezpośrednio do łazienki. Gotowe do zamieszkania od zaraz. Po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

827 000 zł49 m² 16 877,55 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Lokalizacja: mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie dwupokojowe 49m2 składające się z salonu z balkonem, oddzielnej widnej kuchnią i balkonem z widokiem na ogródki.

Szczegóły ogłoszenia

1 481 190 zł50,90 m² 29 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję Państwu do zakupu apartament w miejscu idealnie łączącym komfort i spokój z bliskością atrakcji miasta. Prezentowany apartament składa się z: holu o powierzchni - 8,15.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł42,28 m² 32 639,55 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament | 42.28 m2 I Blisko centrum I Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI] SUPER OKAZJA- obniżka ceny aż o 2%.*.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

791 680 zł49,48 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie przy Metrze Chrzanów promocja - 3% od ceny w ogłoszeniu *bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja Osiedle zlokalizowane jest na warszawskim Bemowie. To nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50,64 m² 13 803,32 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 10. piętrze w 12-piętrowym budynku z windą na warszawskich Bielanach. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł32,40 m² 19 413,58 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, targówek, ul. Aleksandra Kowalskiego 3 Metraż: 32,4 m Piętro: 8/10 Rok budowy: 1970r. Stan prawny: spółdzielcze własnościowe z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

1 147 000 zł51,49 m² 22 276,17 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Słoneczne i jasne dwupokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, z których roztacza się wspaniały widok na panoramę Warszawy, usytuowane na piątym piętrze w kamienicy z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 187 155 zł57,91 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne lofty z antresolą i 5-metrowym sufitem | Praga Północ | od 43 m do 69 m Zamieszkaj w miejscu, które łączy klimat starej Pragi z nowoczesnym designem.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł40 m² 63,75 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla pary lub singla - do podpisania umowy potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu - umowa na 12 miesięcy - bez kotów i psów Oferujemy do wynajęcie dwupokojowe mieszkanie znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł64,20 m² 17 523,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

- na sprzedaż Mieszkanie przy ul. Perkuna , Praga południe/gocław - atuty nieruchomości : - Mieszkanie 2 - pokojowe 64,20m2 - istnieje możliwość stworzenia 3-pokoju - miejsce parkingowe naziemne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

754 677 zł39,93 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty grajewska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Apartamenty Grajewska, to.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł53 m² 25 471,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż nowoczesne, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 53 m w prestiżowym budynku Trio przy ul. Stawki 2a. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 130 000 zł85,24 m² 24 988,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Królowa modernizmu na Saskiej Kępie Na sprzedaż 85 m2 na ostatnim piętrze modernistycznej kamienicy. Kamienica przy ul. Katowickiej 7a w Warszawie to jedno z najciekawszych dzieł.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł49,40 m² 18 927,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

katarzyna mastalerz - twój partner w nieruchomościach - ma przyjemność przedstawić Państwu - nieruchomość 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,40 m2, z balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie położone na kameralnym, strzeżonym osiedlu przy ul. Płosa na Nowym Targówku. To idealna propozycja dla osób, które cenią wygodę, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

5 990 zł50 m² 119,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 50m2, 2 pokoje, wola Budynek: oxygen Residence przy ul. Wronia 45 w Warszawie to nowoczesny apartamentowiec, znajdujący się w biznesowej części Woli, w pobliżu Placu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł61,52 m² 12 987,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Hampton Home oferuje na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, oddzielną kuchnią, garderobą oraz garażem- ul. Szaserów. 1. Powierzchnia: idealnie zaprojektowane, ustawne 2 pokoje 2.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł41 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta tylko U nas! czynsz tylko 430 zł miesięcznie! top lokalizacja pod wynajem! Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł47,20 m² 19 894 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Tylko u Nas. Do sprzedania ładne, przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47.2 m2 znajdujące się w Warszawie przy ulicy Sapieżyńskiej (Nowe Miasto). Idealna propozycja dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

19 900 zł100 m² 199 zł/m²

 

Piętro:30/52

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny, designerski apartament na 30 piętrze w Złotej 44 english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowy, przestronny apartament z jedną.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł45,92 m² 20 688,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania klimatyczne, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45,92 m2 na Żoliborzu. 1 piętro w budynku 2 piętrowym z 1930 roku.Spółdzielcze własnościowe prawo z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł36,80 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   pokojowe mieszkanie do wynajęcia - Śródmieście, ul. Niska , 10. piętro, balkon Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 350 zł50 m² 87 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Treść ogłoszenia: do wynajęcia przestronne, wyjątkowe mieszkanie w kamienicy na Mokotowie przy ul. Rakowieckiej 15/17 w Warszawie, o powierzchni 50 m i wysokości 3 m, po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 475 000 zł49,20 m² 29 979,67 zł/m²

 

Piętro:9/30

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Śródmieście_wola Prestiżowa lokalizacja w apartamentowcu przy ul. Łuckiej na pograniczu Woli i Śródmieścia. Dwupokojowe mieszkanie po remoncie. Powierzchnia mieszkania: 49,2 m2 + 7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł47,70 m² 15 073,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części dzielnicy Praga-Południe ( ul. Siennicka). Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł41 m² 19 390,24 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Księga wieczysta (kw) bez obciążeń, brak ograniczonych praw rzeczowych (hipotek, służebności, dożywocia) w działach III i IV. Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

836 000 zł38 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Świetne 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, ochota Cena: 836 000 zł Powierzchnia: 38 m Piętro: 7 / winda Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł45 m² 15 533,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce z klimatyzacją. Budynek jest usytułowany na cichym osiedlu wybudowanym w 2014 roku i posiada bardzo ciekawą architekturę. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

888 177 zł37,40 m² 23 748,05 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 37,40 mkw. w znakomitej lokalizacji w sąsiedztwie Galerii Westfield Mokotów. Apartament jest sprzedawany w stanie deweloperskim, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł42,25 m² 52 071,01 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Avenue Estate prezentuje apartament w ścisłym centrum Warszawy - przy ul. Niecałej 5, w bezpośrednim sąsiedztwie Ogród Saski oraz Teatr Narodowy. To propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł59,73 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska, tel.   Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe - Warszawa, żoliborz, ul. Zabłocińska Oferujemy do wynajęcia przestronne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł41 m² 17 683 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie, zlokalizowane w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji Warszawy Górny Mokotów. To nie tylko wymarzone miejsce dla przyszłych właścicieli, ale także.