dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Piaski,Warszawa

710 000 zł43 m² 16 511,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na warszawskich Piaskach składające się z: - przestronnego salonu - sypialni - oddzielnej widnej kuchni - łazienki - przedpokoju - piwnicy - balkonu Wokół pełna infrastruktura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursynów,Warszawa

775 000 zł41 m² 18 902,40 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

[cena do negocjacji] [kupujacy nie płaci prowizji] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko: ursynów / Metro Imielin 6 min / Metro Natolin 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

840 000 zł46 m² 18 181,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie własnościowe o pow. 46,2 m2. Dwa pokoje, kuchnia z aneksem jadalnianym ( obecnie jest tam trzeci pokój), łazienka z wc, oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

822 630 zł32 m² 25 500 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujesz bezpośrednio od Developera. Rezerwacje - Umowa Developerska. Prowizja 0 % - Bez pcc - Twoje Nowe Mieszkanie. Spotkanie bezpośrednio w biurze Inwestycji. Zadzwoń umów spotkanie lub napisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Kamionek,Warszawa

510 000 zł28 m² 18 214,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Warszawa Praga Południe Ul. Grochowska/międzynarodowa Cena: 510 000zł (do negocjacji) Oferta na zasadach wyłączności Mieszkanie posiada powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ordona

Moczydło,Warszawa

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem atrakcyjne, ciche i jasne mieszkanie o powierzchni 40 m2, z bardzo dużym tarasem z wyjściem zarówno z salonu jak i z sypialni. Zlokalizowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

995 000 zł53 m² 18 830,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 2 - pokojowy apartament na Woli, o powierzchni 52,84 m2 z dużym balkonem. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze 10 piętrowego budynku z 2011 roku. Po generalnym remoncie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu nowe, jeszcze niezamieszkałe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 z loggią i miejscem parkingowym w garażu podziemnym w nowo oddanym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wschodu Słońca

Włochy,Warszawa

653 000 zł40 m² 16 272,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Biały Kamień

Wyględów,Warszawa

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 35m2 z ogródkiem, parter/6 z windą w budynku z 2010r. przy ul. Biały Kamień, mokotów, wyględów. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

750 000 zł45 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowy 2 pokojowy apartament z ogródkiem - 36 m2 (do własnej aranżacji) w nowoczesnym kameralnym budynku na Dolnym Mokotowie (zaledwie 7 km od centrum). Oddane do użytkowania! Przy zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fontany

Stare Bielany,Warszawa

849 900 zł50 m² 16 998 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie przy ul. Fontany, składające się z: salonu sypialni osobnej widnej kuchni (możliwość utworzenia 3 pokoju oraz aneksu kuchennego) łazienki z oknem dużego balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

1 148 870 zł44 m² 26 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

We speak in Polish, ukrainian, english languages. Tylko u nas! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Woli - gotowe do obioru. Osiedle jest nowe i zapewnia przytulną atmosferę dla wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

681 000 zł44 m² 15 310,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

940 000 zł56 m² 16 637,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Oferta znakomicie położonego mieszkania niedaleko stacji metra Wierzbno na Mokotowie. Składa się z dwóch pokoi (pokój dzienny 22 m2, sypialnia 15 m2), widnej kwadratowej kuchni 10m2, łazienki 2,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie do wynajęcia znajduje się przy ulicy Dickensa na warszawskiej Ochocie. Ta spokojna i zielona okolica charakteryzuje się bardzo łatwym dostępem do komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magazynowa

Mokotów,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja | Budynek: doskonała lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Mokotów Business Park (ul. Wołoska, domaniewska, postępu ), galerii Mokotów. Nowe osiedle przy ulicy Magazynowej. Na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna Droga

Praga-Południe,Warszawa

659 900 zł38 m² 17 365,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedaży piękne 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w dobrej lokalizacji ul. Wspólna Droga w Warszawie. ***bezpośrednio od właściciela -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiatraczna

Grochów,Warszawa

699 000 zł36 m² 19 416,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nieruchomość o powierzchni 35,65 m2 usytuowana jest na parterze w 5-piętrowym budynku z windą przy ulicy Wiatracznej na Warszawskim Grochowie. Mieszkanie idealne dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łucka

Wola,Warszawa

1 090 000 zł57 m² 19 122,80 zł/m²

 

Piętro:6/30

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Biuro nieruchomości findsquare ma do zaoferowania gotowe do wprowadzenia 2 pokojowe mieszkanie, położone 500 m od metra Rondo Daszyńskiego. Dzięki doskonałej lokalizacji mamy możliwość szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dwupokojowe, centrum Warszawy, gotowe do wprowadzenia, świeżo po remoncie w pełni umeblowane oraz wyposażone w sprzęt rtv i agd tj. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

630 000 zł34 m² 18 260,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Lokalizacja Prezentowane mieszkanie jest zlokalizowane na Mokotowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olszynki Grochowskiej

Olszynka Grochowska,Warszawa

4 400 zł45 m² 98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszej ofercie przedstawiamy Państwu 2 pokojowe (duży salon z balkonem i aneksem, sypialnia, przedpokój i łazienka) mieszkanie na wynajem w wolnostojącym domu, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście,Warszawa

650 000 zł36 m² 18 055,60 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować Państwu rozkładowe mieszkanie przy al. Jana Pawła II. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i korytarza. To 36 m2 do remontu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Bródno,Warszawa

684 400 zł43 m² 16 073,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie 42,58m2, parter/8 z windą w budynku z 2006 r., Targówek Bródno. W pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 czerwca dwa pokoje z garażem i komórką lokatorską na Wilanowie. Zapraszam do oglądania. Rozkład Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

570 000 zł38 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do obejrzenia mieszkania 2 pokojowego w doskonałej lokalizacji na pograniczu Ochoty i Włoch. Opis nieruchomości Mieszkanie usytuowane jest na parterze - jest dwustronne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ludwiki

Wola,Warszawa

3 950 zł38 m² 103,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie urządzony apartament 300 m od stacji Metra Płocka, czeka na pierwszego najemcę. 38 m2 pokój dzienny z pełni wyposażoną kuchnią (lodówka, zmywarka, płyta indukcyjna, piekarnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagłoby

Gołąbki,Warszawa

597 000 zł49 m² 12 183,70 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mam przyjemność prezentować 3 pokojową nieruchomość nieopodal stacji pkp i szeroko rozwiniętej infrastruktury na warszawskim Niedźwiadku. Mieszkanie mieści się na 5 piętrze wierzowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

579 000 zł44 m² 13 070 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Białołęka, tarchomin ul. Światowida | przystanki autobusowe i tramwajowe oraz sklepy pod samym osiedlem | dojazd do metra Młociny tramwajem 15 min. 44,3 m2 | 2 pokoje z oddzielną kuchnią |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

799 999 zł32 m² 24 875,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Prezentujemy mieszkanie, które będzie idealne jako pierwsze mieszkanie oraz jako lokata kapitału. Mieszkanie posiada widny, duży pokój z aneksem kuchennym, osobną sypialnię oraz łazienkę. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drwęcka

Praga-Południe,Warszawa

2 490 zł35 m² 71,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie Agencji! mieszkanie Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m2 na którą składa się: - pokój z wyjściem na balkon - sypialnia - aneks kuchenny - łazienka Mieszkanie jest zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

675 000 zł37 m² 18 243,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 37-metrowe mieszkanie na Saskiej Kępie. Mieszkanie składa się z małego przedpokoju, pokoju dziennego otwartego na kuchnię, oddzielnej sypialni i łazienki. Mieszkanie jest narożne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

3 000 zł48 m² 63,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o pow. 47,52 m2, na ul. Krzyżówki, wykończone i umeblowane z agd z bardzo dużym tarasem i miejscem garażowym, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamiejska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia nieumeblowane dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią zlokalizowane na 12 piętrze w budynku z windą, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

2 400 000 zł57 m² 41 811,90 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję na sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Powiślu. Lokal usytuowany przy ul. Solec, na siódmym (7), ostatnim piętrze. Budynek posiada dwie windy, hall oraz całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pokrzywnicka

Praga-Południe,Warszawa

615 000 zł41 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji 2-pokojowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy na Pradze Południe. Rynek wtórny sprzedawany w stanie a'la deweloperskim.* * zaprezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprzaka

Odolany,Warszawa

1 129 000 zł60 m² 18 816,70 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bez prowizji Mieszkanie o powierzchni 60,41 m2 zlokalizowane na 1 piętrze przy ul. Kasprzaka 29C w Warszawie. Składa się z pokoju, garderoby, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Stary Mokotów,Warszawa

3 500 zł30 m² 115,51 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Jeśli chcesz wynająć mieszkanie w fenomenalnej lokalizacji z pięknym widokiem, cieszyć się kilkuminutową odległością od komunikacji oraz zaplecza handlowo-usługowego to koniecznie czytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

756 000 zł45 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przestronne mieszkanie (45m2) z dobrym rozkładem do generalnego remontu. Na sprzedaż prezentuję 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na warszawskiej Woli w pobliżu Metra Płocka. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Ursus,Warszawa

489 000 zł34 m² 14 382,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność prezentować świetnie skomunikowaną kawalerkę w sercu warszawskiego Ursusa. Mieszkanie mieści się w budynku z 2000 roku zarządzanym przez wspólnotę. Całe osiedle jest.