dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

729 000 zł47 m² 15 510,60 zł/m²

 

Piętro:15/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż oferujemy zadbane i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 15 piętrze przy ul. Mickiewicza 72, w sercu zielonego Żoliborza. Lokal wyróżnia się niezwykle atrakcyjnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

4 000 zł44 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Powiśle / ul. Solec / 44 m2 / balkon / garaż Współczesne, w pełni umeblowane mieszkanie z garażem w nowym apartamentowcu na Powiślu. Mieszkanie Mieszkanie typu studio, o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Mokotów,Warszawa

3 800 zł54 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

1 sypialnia I balkon I garaż I metro I ciche i słoneczne ul. Bukowińska 26C, przy stacji Metra Wilanowska. Mieszkanie idelane dla pary lub singla. Rozkład pomieszczeń Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurajska

Ursynów,Warszawa

930 000 zł48 m² 19 447,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50 m , zlokalizowane na zielonym, zamkniętym osiedlu Central Park Ursynów przy ul. Jurajskiej. Najważniejsze atuty: widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieczna

Lewandów,Warszawa

605 000 zł42 m² 14 404,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z 2011 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Siecznej w kameralnym budynku na osiedlu Lewandów II przy ul. Siecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzech Budrysów

Ochota,Warszawa

580 000 zł38 m² 15 466,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Klucze U pośrednika Mieszkanie pełne światła i spokoju idealne miejsce do życia! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania, położonego na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

1 005 650 zł35 m² 28 989,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prowizja 0% podatek pcc 0% bezpośrednio od dewelopera metro daszyńskiego 15 minut pieszo Propozycja dla osób poszukujących inwestycyjnie nieruchomości - doskonała lokalizacja i standard wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

899 000 zł48 m² 18 551,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Wygodnie rozplanowane, w pełni umeblowane mieszkanie z ogródkiem - Miasteczko Wilanów, ul. Franciszka Klimczaka. To prestiżowa część Miasteczka Wilanów, tuż przy ul. Sarmackiej. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna Droga

Praga-Południe,Warszawa

710 000 zł46 m² 15 434,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Warszawa, praga Południe, grochów, ul. Wspólna Droga Przytulne mieszkanie w kamienicy z 1963 roku, położone na pierwszym piętrze. Powierzchnia 45,53 m , 2 pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kamionek,Warszawa

729 180 zł41 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Skorzystaj ze wsparcia na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania po podpisanie umowy Porównaj tysiące ofert deweloperskich w jednym miejscu - całkowicie bezpłatnie Zgarnij wakacyjny rabat na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

762 000 zł48 m² 15 984,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie na Pradze-Południe (saska Kępa) w bloku z 1969 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47.67m2 przy al. Stanów Zjednoczonych składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu Kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sitnika

Wola,Warszawa

540 000 zł38 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy z 1948 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. ks. Jana Sitnika. Orientacja okien: -salon na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Verdiego

Białołęka,Warszawa

500 000 zł40 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko teraz 10.000zł za miejsce w garażu! Dwa pokoje z garderobą. Doskonałe na pierwsze mieszkanie. Zadzwoń i umów spotkanie! Mieszkanie o powierzchni 40,65mkw mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

595 000 zł38 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części Warszawy przy ul. Grochowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Wiatraczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

4 300 zł46 m² 93,48 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m z balkonem (ok. 5 m ), położone na warszawskim Mokotowie przy ul. Puławskiej - dostępne od 1 lipca. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okęcka

Mokotów,Warszawa

2 650 zł42 m² 63,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego. Cena: czynsz najmu 2650 zł + 900zł czynsz do administracji co daje kwotę 3550 zł / m-c + energia i gaz (ok. 300zł / 1 m-c dla 2 osób) Kaucja - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

4 600 zł42 m² 109,52 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie na wynajem, położone na prestiżowym osiedlu przy ul. Leszczyńskiej 4 na warszawskim Powiślu jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brzeżek

Bemowo,Warszawa

4 500 zł48 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% prowizji! Oferta tylko w naszym biurze! In English please read below! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia, nowy, elegancki, 2-pokojowy apartament o powierzchni ok. 48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

757 000 zł45 m² 16 773 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Warszawa, w dzielnicy Bemowo (chrzanów), przy ulicy Szeligowska. Budynek jest rodzaju: blok. Powierzchnia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

5 260 zł53 m² 99,25 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Światło I design Słoneczne mieszkanie, zaprojektowane z dbałością o każdy detal w popularnej inwestycji 19. Dzielnica. Apartament Słoneczne, klimatyzowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lachmana

Ursynów,Warszawa

3 400 zł48 m² 71,58 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ustawne i zadbane dwupokojowe mieszkanie na Ursynowie niedaleko stacji Stokłosy. Pokój większy z balkonem w pełni umeblowany rozkładana kanapa, fotele, stół z krzesłami, pojemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

: krótko Ochota / Park Szczęśliwicki / Mieszkanie jest na parterze / 2-pokojowe mieszkanie nowo wykończone w wysokim standardzie / W pełni umeblowane i wyposażone w nowy sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

4 800 zł53 m² 90,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate / mieszkanie 53 m / ul. Emilii Plater / cisza w sercu miasta / balkon atuty Wyjątkowa lokalizacja w samym sercu Warszawy Spokojne mieszkanie - wejście przez patio, druga linia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Załuskich

Sady Żoliborskie,Warszawa

570 000 zł38 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,6 m2 i wysokości 2,5 m + balkon + 4,5 m2 komórka piwniczna. Mieszkanie znajduję się w budynku 100 m od Parku Sady Żoliborskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

640 000 zł47 m² 13 733,90 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuję 2 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku mieszkalnym (na Kamionku w dzielnicy Praga Południe) w Warszawie. Budynek został wzniesiony w latach 1974-75 wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

765 000 zł46 m² 16 739,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 6 piętrze w bloku z 2005 roku zlokalizowane na warszawskim Ursusie przy ul Chełmońskiego. Klatka schodowa jest bardzo duża, znajdują się w niej dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe premium na Bemowie o powierzchni 43 mkw, składająca się z: - przestronny salon z aneksem kuchennym i wyspą - sypialnia - przedpokój - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

2 900 zł44 m² 66 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo mieszkanie wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach! Umowa zwykła, nie najem okazjonalny. Do wynajęcia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

1 100 000 zł48 m² 22 916,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne i rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 47,10 m2 i wysokości 2,59 m w budynku z 2015 r. zlokalizowane na Żoliborzu ul. Rydygiera 13b. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopińska

Ochota,Warszawa

1 099 999 zł70 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Wyjątkowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy - 2 pokoje z możliwością 3 | ul. Kopińska 30 | 310 cm wysokości! Na sprzedaż unikatowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1939.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karabeli

Bemowo,Warszawa

2 060 zł25 m² 82,40 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na Bemowie o powierzchni 25 mkw, składająca się z: - pokój - pokój - Kuchnia - przedpokój - łazienka Mieszkanie jest bardzo przestronne, pomieszczenia są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Mokotów,Warszawa

780 000 zł60 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Hamton Home ma zaszczyt przedstawić jasne, rozkładowe mieszkanie 60 m2 z dużą loggią ok. 8m2. Lokalizacja: skrzyżowanie ul. Światowida i ul. Ordonówny. Budynek z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaborowska

Bemowo,Warszawa

2 390 zł40 m² 59,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe premium na Bemowie o powierzchni 40 mkw, składająca się z: - przestronny salon z aneksem kuchennym - sypialnia - przedpokój - łazienka Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiartel

Mokotów,Warszawa

744 000 zł49 m² 15 060,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe (pierwotnie 3 pokoje) przy ul. Wiartel. Skład mieszkania: salon 19m, oddzielna widna kuchnia z jadalnią 14m, sypialnia 11m, łazienka z zabudowaną szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

699 000 zł39 m² 17 732,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę zakupu bardzo atrakcyjnego dwupokojowego mieszkania, zlokalizowanego w świetnej lokalizacji na Ochocie przy ulicy Mołdawskiej. Lokal został wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wiktoryn

Stare Włochy,Warszawa

4 000 zł37 m² 108,11 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie w stylu loft/boho o powierzchni 37 m2, usytuowane w prestiżowym apartamentowcu na terenie zamkniętym z monitoringiem, recepcją i ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mroczna

Wola,Warszawa

683 000 zł42 m² 16 146,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2 pokojowe mieszkanie na Woli, o pow. 42,3 m2, usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2001 r. Mieszkanie w stanie do odświeżenia. W skład mieszkania wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gościniec

Stara Miłosna,Warszawa

795 000 zł67 m² 11 865,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu strzeżonym z garażem i komórką lokatorską. Ciche, spokojne miejsce. Cena 795tys zł obejmuje mieszkanie, komórkę lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionu AK Karpaty

Mokotów,Warszawa

3 800 zł58 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe komfortowe mieszkanie położone przy ul. Batalionu ak Karpaty, o powierzchni 58 m2 zlokalizowane na czwartym piętrze 4 piętrowego apartamentowca z windą w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dla Wielbicieli Starego Mokotowa! - Idealne dla pary! - balkon! W Kamienicy, ciche, słoneczne, pośród Zieleni - Metro racławicka Do wynajęcia bardzo ciche i przestronne dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

660 000 zł37 m² 17 741,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 niezależne pokoje w odświeżonym mieszkaniu, dobra komunikacja. Lokalizacja Ul. Czerniakowska 36, bardzo dobra komunikacja do centrum i innych punktów usługowo przemysłowych: pod blokiem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij