dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elektoralna

Wola,Warszawa

899 999 zł48 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Zielono, spokojnie i w samym sercu miasta? Oto Elektoralna 26 - miejsce, gdzie miejski rytm spotyka się z komfortem codzienności. Wyobraź sobie poranek z kawą i widokiem na korony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie - Białołęka Tylko w indepro nieruchomości Mieszkanie dostępne do wynajęcia od września zarezerwuj już dziś Nowoczesne i klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

3 300 zł42 m² 78,42 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa Gocław / Jana Nowaka-Jeziorańskiego 13 / 2 pokojowe mieszkanie na wynajem / mieszkanie przy Promenadzie / mieszkanie na wynajem na Gocławiu / mieszkanie z garażem / mieszkanie w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

3 200 zł51 m² 62,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do najmu komfortowy, klimatyzowany, dwupokojowy apartament w kompleksie apartamentowym przy ul. Kaliny Jędrusik na warszawskim Żoliborzu (żoliborz Artystyczny). W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o ciekawym rozkładzie. Salon z dużym wykuszem i widokiem na panoramę Warszawy! Salon połączony jest z aneksem kuchennym, oddzielonym wizualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

612 888 zł43 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,71 m2, położone w nowej inwestycji w doskonałej lokalizacji na granicy Białołęki i Targówka, zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fundamentowa

Praga-Południe,Warszawa

495 000 zł30 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na warszawskim Grochowie - przy ul. Fundamentowej 44 (praga-Południe). Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koronkowa

Ursynów,Warszawa

822 000 zł55 m² 14 945,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

To dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 55 m zachwyca bezpośrednim widokiem na niebo. Ponad czterometrowe sufity, ściana okien połaciowych oraz dwustronna ekspozycja na północny wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ursus,Warszawa

499 000 zł38 m² 13 131,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Okazja! Proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu zarezerwowania godziny. :Krótko: warszawa / Ursus ul. Sosnkowskiego | mieszkanie 2 pokoje | powierzchnia 38m2 | wysokość mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śniadeckich

Śródmieście,Warszawa

700 000 zł31 m² 22 580,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Okazja - Mieszkanie w sercu Warszawy - balkon, winda, komórka, 3 minuty od Metra Politechnika! Cena obniżona do 700 000 zł - zadzwoń i umów się na prezentację! :krótko: warszawa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego

Targówek,Warszawa

570 000 zł41 m² 13 970,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Poszukujecie Waszego pierwszego mieszkania, które nie wymaga generalnego remontu, a jednocześnie oferuje przestronny balkon i zieleń tuż za oknem? Słoneczne, na 6. piętrze z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

599 999 zł48 m² 12 578,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Opiekun oferty tel. Podstawowe informacje: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m2 z oddzielną kuchnią. Mieszkanie jest rozkładowe i narożne. Od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

3 400 zł47 m² 72,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnego, gotowego do zamieszkania mieszkania w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Warszawy? Ta oferta może Cię zainteresować! Na wynajem funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

585 000 zł42 m² 13 764,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Do sprzedania: ciche, jasne, ciepłe, dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią w odległości spacerowej od stacji Metro Marymont na 10 piętrze w dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filtrowa

Śródmieście,Warszawa

1 350 000 zł60 m² 22 511 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Nieruchomości takie jak ta pojawiają się na rynku niezwykle rzadko - być może to właśnie Ty czekasz na tę ofertę! Zapraszam na ulicę Filtrową, jedną z bardziej urokliwych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzymały

Ursus,Warszawa

485 000 zł40 m² 12 134,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie w Ursusie, o pow. 39,79 m2, usytuowane na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie rozkładowe, z kuchnią w prześwicie, w stanie do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

3 500 zł46 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje/46 mkw Z balkonem przy stacji Metro służew. Funkcjonalne mieszkanie, 2 niezależne pokoje; 20 mkw z balkonem 4,5mkw i 12 mkw, osobno widna kuchnia 5 mkw (wyposażona), łazienka 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ledóchowskiej

Wilanów,Warszawa

510 000 zł36 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zainwestuj w jednym z bardziej prestiżowych miejsc w Warszawie bezpośrednio! Doskonałe położenie w Warszawy, świetnie skomunikowane-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ożarowska

Moczydło,Warszawa

3 500 zł46 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 46m2, piętro 4/5 z windą, w budynku z 1951r. przy ul. Ożarowskiej, wola Koło. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 3500 zł + 600 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

532 000 zł37 m² 14 378,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 5 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ulicy Wrzeciono. 3, które znajduje Blok z dwiema windami, klatka schodowa po remoncie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czapelska

Praga-Południe,Warszawa

795 000 zł53 m² 14 907,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Jeśli szukasz pierwszego mieszkania lub mieszkania pod inwestycję w świetnej lokalizacji ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,33 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

1 039 500 zł59 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2-pokojowe, w bardzo dobrym stanie, o powierzchni 59,40 m , 5 piętro w 10-piętrowym apartamentowcu z windą z 2008 roku -warszawa, targówek, ul. Rembielińska - nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Flisaków

Białołęka,Warszawa

520 000 zł41 m² 12 751,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Serdecznie zapraszam po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie Jasne i zadbane, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Białołęka, ul. Flisaków 1 ogrodzone osiedle wybudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Esperanto

Wola,Warszawa

599 000 zł37 m² 16 375,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym 1965 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Esperanto Blok niedawno ocieplony i remontowany. Mieszkanie o powierzchni 36,5m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wyposażone z garażem Polecamy Państwa uwadze przytulne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Skoroszewskiej 24 na warszawskim Ursusie. Atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Ursynów,Warszawa

650 000 zł47 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Rezerwacja - rezerwacja-rezerwacja Oferujemy do sprzedaży rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46,8 m2 z oddzielną widną kuchnią oraz balkonem i piwnicą w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Bankowy

Śródmieście,Warszawa

939 000 zł48 m² 19 477,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1830

Na sprzedaż: klimatyczne mieszkanie w przedwojennej kamienicy - Plac Bankowy / Al. Solidarności 75 Lokalizacja: ul. Aleja Solidarności 75, śródmieście, warszawa Powierzchnia: 48,21 m Pokoje: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł48 m² 62,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia ciche i przytulne mieszkanie o powierzchni 48,27m2 na Dolnym Mokotowie w inwestycji Nova Bluszczańska przy ulicy Bluszczańskiej 14. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 600 zł42 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy urządzone i wyposażone mieszkanie przy ul. Okęckiej (mało znana;)) tuż obok ul. Woronicza (bardzo znana ;)) Cena: czynsz najmu 2600 zł + 900zł czynsz do administracji co daje kwotę 3500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paryska

Praga-Południe,Warszawa

790 000 zł68 m² 11 617,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 68 m2 metraż mierzony po podłodze, czynsz płacony jest za 44,8 m2 bez skosów. , usytuowane na trzecim piętrze w trzypiętrowej kamienicy z cegły na Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rayskiego

Bemowo,Warszawa

1 633 800 zł97 m² 16 913 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas - zakup bez prowizji, bez pcc, bez ukrytych kosztów w stanie deweloperski. Przestronny 4-pokojowy apartament 96.6 m2 z tarasem o powierzchni 25 m oraz dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Warszawa

1 330 000 zł56 m² 23 594,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

2 pokoje na Nowym Mieście Stare Miasto kamienica w historycznym sercu Warszawy piękna kamienica na Nowym Mieście mieszkanie w zabytkowej kamienicy mieszkanie na Starówce 2 pokojowe mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Chrzanów,Warszawa

2 910 zł43 m² 67,55 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[English Below] Bez prowizji, bez pośredników! Bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta mile widziane! Bądź pierwszym najemcą! 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sławka

Skorosze,Warszawa

2 400 zł38 m² 62,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia. Świetna lokalizacja w starej części Ursusa. W najbliższej okolicy każdy najemca znajdzie udogodnienia zgodne z jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

745 000 zł43 m² 17 394,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Bardzo wygodnie rozplanowane, w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia mieszkanie 2-pokojowe z garderobą oraz z loggią. Istnieje możliwość przywrócenia trzeciego pokoju -.

Szczegóły ogłoszenia