dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 410 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Nowolipki,Warszawa

999 000 zł48 m² 20 812,50 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na na sprzedaż mieszkanie, które w 2023 roku przeszło remont generalny, podczas którego wymieniono instalację elektryczną i wodnokanalizacyjną. Lokal jest starannie wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Szczęśliwice,Warszawa

780 000 zł46 m² 16 956,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na Ochocie w nowym budownictwie. Nieruchomość znajduje się w pobliżu Parku Szczęśliwickiego z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

760 000 zł46 m² 16 521,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m , 7 piętro w 10-piętrowym bloku z windą -warszawa, targówek, ul. Krasnobrodzka. Lokal po po generalnym remoncie. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bemowo,Warszawa

459 000 zł26 m² 17 620 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam urokliwe, dwupokojowe mieszkanie na 9. piętrze bloku na dynamicznie rozwijającym się Bemowie. Mieszkanie doskonale nadaje się dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

890 000 zł41 m² 21 707,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Idealnie ciche, funkcjonalne i wygodne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni około 20m2, wygodnej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

999 000 zł48 m² 20 812,50 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mówimy po pl, ua, ru, en Na sprzedaż całkowicie odnowione w 2023 roku, dwustronne i rozkładowe mieszkanie, znajdujące się w rewelacyjnej lokalizacji. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

499 000 zł30 m² 16 506,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz wyjątkowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż słoneczne mieszkanie w samym sercu Warszawy, przy ul. Płockiej 35, w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niedźwiedzia

Mokotów,Warszawa

3 900 zł50 m² 84 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu na wynajemn zachwycające mieszkanie dla miłośników ciszy i spokoju na Warszawskim Mokotowie, przy ul. Niedźwiedzia 8e o powierzchni 50m2. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ząbkowska

Praga-Północ,Warszawa

1 180 000 zł60 m² 19 666,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

*tylko U nas* Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz, stylowego 2 - pokojowego, funkcjonalnego oraz cichego apartamentu, znajdującego się na warszawskiej Pradze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zamkowa

Elsnerów,Warszawa

799 000 zł52 m² 15 248 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Tylko u Nas. Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52.40 m2 w pełni wyposażone i umeblowane - gotowe do wprowadzenia znajdujące się na nowym Osiedlu Wilno przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Ochota,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealnie ciche, położone na Starej Ochocie przy alejach Jerozolimskich u zbiegu ulic Szczęśliwickiej i Sękocińskiej. Okna wychodzą na Sękocińską. Miejsce świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rabsztyńska

Wola,Warszawa

3 600 zł52 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe na Woli, przy metrze Młynów. Rozkład: nowocześnie urządzone 2 pokojowe mieszkanie na Woli, o funkcjonalnym rozkładzie 52 m2. Składa się z pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

669 000 zł51 m² 12 995,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

W kilku słowach Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na Białołęce przy ul. Laurowej. Nieruchomość jest świeżo po malowaniu, gotowa do wprowadzenia, dostępna od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazury

Ursynów,Warszawa

905 000 zł52 m² 17 403,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 2-pokojowe 52m2 znajdujące się przy ulicy Kazury na Natolinie. Znajduje się na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku, trzech lokatorów na piętrze. Budynek ocieplony. Wjazdy w osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wola,Warszawa

799 000 zł37 m² 21 594,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: wola / Metro Rondo Daszyńskiego / ul. Marcina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raabego

Ursynów,Warszawa

824 000 zł48 m² 17 167 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze na warszawskim Ursynowie. Opis mieszkania: - powierzchnia: 47,58 m - Liczba pokoi: 2 - Piętro: 1 z 3 (bez windy) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

1 179 000 zł51 m² 22 938 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: metraż: 51,4 m2, dwupokojowe fantastyczny, duży taras o powierzchni aż 13,5m2! mieszkanie jest w trakcie wykańczania, zdjęcia dołączone do ogłoszenia są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

1 022 000 zł48 m² 21 291,70 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Via Estate przedstawia do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe po generalnym remoncie. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane na Warszawskiej Woli u zbiegu ulic Anielewicza oraz Alei Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

3 850 zł59 m² 65,25 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne i komfortowe mieszkanie z klimatyzacją w każdym pokoju w kompleksie Galeria Park, ul. Obrzeżna, mokotów Idealna opcja dla osób szukających komfortowego zakwaterowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Janina

Błonia Wilanowskie,Warszawa

1 199 000 zł63 m² 19 031,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 63 m2, piętro 1/4 z windy w budynku z 2017 r., Wilanów, Błonia Wilanowskie. Gotowe do zamieszkania, idealne dla singla/singielki, pary lub małej rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Centrum,Warszawa

4 000 zł37 m² 108,11 zł/m²

 

Piętro:2/24

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe 37m2 na drugim piętrze w 24-piętrowym budynku. Adres: ul. Chmielna 35 (!) przy kinie Atlantic. Do wejścia do stacji metra Centrum 50m (!), a jednocześnie ciche. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Fort Piłsudskiego

Mokotów,Warszawa

9 500 zł64 m² 147,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eurovilla oferuje na wynajem apartament w wyjątkowym miejscu na Mokotowie - Fort Cze. Nieruchomość o powierzchni 64m2 - 2 pokoje z tarasem. Lokalizacja Kameralne osiedle w 200 letniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Mirów,Warszawa

4 700 zł40 m² 117,50 zł/m²

 

Piętro:7/20

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pok. 40m2 w super lokalizacji róg Grzybowskiej i Żelaznej w prestiżowym apartamentowcu Mennica Residence - Grzybowska 43a (jest recepcja, sala fitness, mini boisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księżycowa

Bielany,Warszawa

810 000 zł53 m² 15 182,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na zamkniętym, strzeżonym osiedlu z całodobową ochroną i monitoringiem. Lokal charakteryzuje się jasnymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 015 000 zł56 m² 17 996,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- english description below - Przestronne, gotowe do wejścia mieszkanie 2-pokojowe w sercu Miasteczka Wilanów, sprzedawane z pełnym wyposażeniem. ******* atuty o Narożne okna oraz duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

683 000 zł36 m² 18 972,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Z przyjemnością przedstawiam Państwu dobrze skomunikowane, dwupokojowe (można wydzielić trzeci pokój) mieszkanie. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze, posiada balkon, oraz jest bardzo ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Muranów,Warszawa

645 000 zł38 m² 16 973,70 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Wyjątkowa okazja - Mieszkanie do własnej aranżacji w sercu Muranowa! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 38 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

999 000 zł47 m² 21 255,30 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Wola, muranów, al. Jana Pawła II - budynek otoczony zielenią w centrum Warszawy | przystanki tramwajowe i autobusowe ok 150 m od klatki 47 m2 | 2 pokoje z otwartą kuchnią | mieszkani.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

6 500 zł50 m² 130 zł/m²

 

Piętro:13/19

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu apartament zlokalizowany na trzynastym piętrze w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Kasprzaka 29. Bliska Wola Tower to kompleks nowoczesnych budynków. Projekt wyróżnia wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

849 000 zł47 m² 18 063,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mam przyjemność przedstawić Państwu jasne, dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż w doskonałej lokalizacji w powojennej kamienicy z cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

845 000 zł50 m² 16 819,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,24 m , 3 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą z 2020 roku -warszawa, tarchomin, ul. Światowida. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

1 334 000 zł49 m² 27 224,50 zł/m²

 

Piętro:4/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Platinum Tower, warszawa - Luksusowe mieszkania na sprzedaż Nieruchomości prezentuję wyjątkowe mieszkania łączące elegancję i komfort w jednym. Budynek z 2009 r. z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sierakowskiego

Praga-Północ,Warszawa

949 999 zł35 m² 27 259,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

niesamowity apartament port praski 2 pokoje Adres: sierakowskiego 4 Na sprzedaż pięknie urządzone mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze przy ulicy Sierakowskiego 4. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Rakowiec,Warszawa

669 000 zł37 m² 17 887,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 37,4 m , zlokalizowane w dzielnicy ochota/rakowiec. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

639 000 zł50 m² 12 780 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach przy ul. Wrzeciono 6. Mieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

828 000 zł48 m² 17 250 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Rozkładowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w budynku wybudowanym z cegły w 1965 r. Okna wychodzą na wschód i zachód. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

700 000 zł41 m² 17 073,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowoczesne Mieszkanie na Sprzedaż w Atrakcyjnej Lokalizacji na Bemowie Z przyjemnością prezentuję przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

932 000 zł50 m² 18 640 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bardzo ciche, ciepłe i wygodne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 28,5m2, wygodnej sypialni o powierzchni ok 12,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Mirów,Warszawa

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy do wynajęcia nowoczesne, kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m , najdujące się na 4. piętrze w 15-piętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opoczyńska

Mokotów,Warszawa

4 200 zł55 m² 76,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na parterze w zabytkowej kamienicy na Starym Mokotowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Opoczyńska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 950 zł42 m² 69,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: jasne, dwupokojowe, umeblowane, w pełni wyposażone, piękne i przytulne mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu na Bemowie (rok budowy 2021). Mieszkanie znajduje się na.