dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 410 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mistrzowska

Bielany,Warszawa

998 000 zł52 m² 19 192,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Ciche, przestronne i rozkładowe mieszkanie w urokliwej okolicy Bielan. Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 51,24 m2 w budynku z II połowy 2017 r. zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zegadłowicza

Miasteczko Wilanów,Warszawa

710 000 zł41 m² 17 317,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Eurovilla prezentuje na sprzedaż słoneczne 41 m2 mieszkanie na Woli, przy ul. Zegadłowicza, blisko ul. Kasprowicza. Pomiędzy stancją Metro Płocka i Metro Rondo Daszyńskiego. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

4 000 zł43 m² 93,02 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament 43m2, 2 pokoje, taras 36m2, ul. Jana Kazimierza - Wola, nieużywany opis mieszkania: apartament 43 m2 położony na 8, ostatnim piętrze z widokiem na wschód i południe (bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterewicza

Praga-Południe,Warszawa

650 000 zł53 m² 12 289,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe (obecnie w układzie 3-pokojowym: do wyburzenia ścianka z karton gipsu) ustawne mieszkanie położone przy parku i jeziorze "balaton" na Gocławiu (praga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

650 000 zł50 m² 12 974 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,1m2, usytuowane na 4 piętrze w wysokim budynku z 1978 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Czumy. 3 lokale na piętrze. W budynku nowa winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście Północne,Warszawa

1 392 000 zł58 m² 23 938,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowaną w Śródmieściu Północnym w zadbanej Kamienicy z 1959 roku, w bliskiej odległości Metro Świętokrzyska oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Terespolska

Praga-Południe,Warszawa

2 578 zł53 m² 48 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz przestronnego, rozkładowego mieszkania w dogodnej lokalizacji? Marzy Ci się mieszkanie ciche, ale położone zaledwie kilkanaście minut od najważniejszych punktów miasta? Chcesz przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

2 750 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, prezentujemy jasne, przytulne 2 pokojowe mieszkanie, urządzone w stylu nowoczesnym, o powierzchni 40 m2., zlokalizowane przy ul. Habicha 14. Mieszkanie znajduje się na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemcewicza

Stara Ochota,Warszawa

1 099 000 zł60 m² 18 165,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż mieszkanie - 2 pokoje w kamienicy z 1938 roku przy ul. Niemcewicza 7/9 na Starej Ochocie. Kamienica zaprojektowana przez wielokrotnie nagradzanego architekta modernizmu międzywojennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie z widną, oddzielną kuchnią. Mieszkanie po odświeżeniu z nową pralką i lodówką. Kuchnia wyposażona w zmywarkę, kuchenkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strąkowa

Bemowo,Warszawa

770 000 zł40 m² 19 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferujemy na sprzedaż ciche, słoneczne mieszkanie na Warszawskim Bemowie , 2 pokoje , 40 m2 z dużym balkonem, świetne dla singla, pary lub do dalszego wynajmu. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

5 712 zł36 m² 158,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem nowoczesne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Art Deco na Woli, przy ul. Siedmiogrodzkiej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, prezentujemy nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Mokotów, przy Alei Wyścigowej 14a. Nieruchomość o powierzchni 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grottgera

Mokotów,Warszawa

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu na najem przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2 znajdujące się w Warszawie przy ul. Grottgera. Mieszkanie składa się z: - dwóch oddzielnych zamykanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

3 990 zł53 m² 75,28 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 2-pokojowy apartament (53m2) z tarasem, wykończony w wysokim standardzie. *Na 1 piętrze apartamentowca citylink z ochroną i recepcją. *Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszogrodzka

Targówek,Warszawa

2 300 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, prezentujemy jasne, mieszkanie 34 m2, 2 pok., zlokalizowane na Targówku przy ul. Wyszogrodzkiej 16. Mieszkanie dostępne od zaraz! Widne, funkcjonalne mieszkanie, mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 300 zł42 m² 102 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! 2022 r.! mieszkanie z klimatyzacją! Do wynajęcia piękne dwupokojowe mieszkanie (2022r.) na 4 piętrze z tarasem w wysokim standardzie. Osiedle zamknięte i strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 400 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu nowoczesne, jasne, 2-pokojowe mieszkanie 45 m2, zlokalizowane przy al. Komisji Edukacji Narodowej 49. Mieszkanie znajduje się na bardzo zadbanym, strzeżonym i zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barszczewska

Żoliborz,Warszawa

844 050 zł50 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,65 m , usytuowane w malowniczym i zielonym Żoliborzu. To idealna oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bronikowskiego

Ursynów,Warszawa

2 700 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, prezentujemy jasne, przytulne mieszkanie 48 m2, 2 pok., zlokalizowane przy ul. Bronikowskiego 1. Mieszkanie znajduje się na pięknym, strzeżonym i zamkniętym osiedlu na urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dziatwy

Białołęka,Warszawa

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu eleganckiego mieszkania o powierzchni 45 m2, usytuowanego w nowoczesnym apartamentowcu z 2022 roku. Nieruchomość położona jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tolkiena

Mokotów,Warszawa

3 300 zł56 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu na wynajem przytulne, nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51m2 usytuowane w Warszawie przy ul. Tolkiena. Rozkład: mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

4 400 zł46 m² 94,91 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,36 m2 usytuowane na 5 piętrze w dzielnicy Wola, przy ulicy Giełdowej. Budynek z 2015 roku. W odległości 500 m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warneńska

Stegny,Warszawa

499 000 zł42 m² 11 741,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 2 pokojowe na Warszawskich Stegnach. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. 2 niezależne pokoje, widna, oddzielna kuchnia, łazienka, oddzielna toaleta i przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

1 219 000 zł53 m² 22 957 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: metraż: 53,1 m2, dwupokojowe loggia o powierzchni 7,1m2 mieszkanie jest w trakcie wykańczania, zdjęcia dołączone do ogłoszenia są wizualizacjami według których to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korsykańska

Stegny,Warszawa

620 000 zł31 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanko 2 pokojowe, świeżo po remoncie na Stegnach. - grunty uregulowane. Mieszkanko o powierzchni 31 m 2, po kapitalnym remoncie. dwa pokoiki z blokowanym balkonem, okna skierowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

2 950 zł40 m² 73,31 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

"***english Below*** Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 01.10.2024 MIESZKANIE Na wynajem, wygodne i funkcjonalnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

749 000 zł38 m² 19 920,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Szukasz mieszkanie w topowej lokalizacji? Doceniasz wyjątkowe klimaty kamienicy? Jeśli tak - ta ofert jest zdecydowanie dla Ciebie:) Oferujemy na sprzedaży mieszkanie w wyjątkowej okolicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

825 000 zł46 m² 17 872,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe. Mieszkanie Prezentowane mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

728 685 zł44 m² 16 422,90 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę mieszkania 2 pokojowego z możliwością zrobienie 3 pomieszczenia w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy wola zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

860 000 zł45 m² 19 153,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44,9 m , położone na warszawskiej Pradze Południe. Mieszkanie usytuowane jest na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

1 990 000 zł76 m² 26 267,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Z przyjemnością prezentujemy wyłączną ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania w przedwojennej kamienicy na Starym Żoliborzu, tuż obok stacji metra! Trzypokojowe mieszkanie z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Targówek,Warszawa

529 000 zł37 m² 14 182 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Świetna lokalizacja w pobliżu stacji metra ok 950 m Metro Rembielińska , 100 metrów do Parku Bródnowskiego , galeria Renova 200 m , wokół zielono okolica sprzyjająca rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek Starego Miasta

Staromiejskie,Warszawa

1 200 000 zł54 m² 22 346,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie inwestycyjne, 2 pokoje, na rynku starego miasta Wyjątkowe miejsce | Doskonała lokalizacja | Na najem zarówno krótko, jak i długoterminowy budynek: nieruchomość położona na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

2 900 zł47 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Mieszkanie szuka pierwszego najemcy! Położone jest na 3 piętrze w kamienicy przy ul. Żelaznej nieopodal al. Jerozolimskich Świeżo wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rakowiec,Warszawa

640 000 zł37 m² 17 112 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 37,4 m , zlokalizowane w dzielnicy ochota/rakowiec. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gocław,Warszawa

865 000 zł51 m² 16 927,60 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zapraszamy do zapoznania się z przytulnym mieszkaniem 51.1 m2 na Gocławiu. Wyjątkowym atutem tego lokalu jest obszerny ok. 11 m2 balkon, z którego rozpościera się widok na centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Jelonki,Warszawa

920 000 zł48 m² 18 973 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty tel. Wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie z niespotykanym widokiem na Centrum Warszawy. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania w idealnym stanie wizualnym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kierbedzia

Sielce,Warszawa

1 100 000 zł46 m² 24 122,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty tel. Mam przyjemność zaprezentować państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,60m2. Podstawowe informacje: mieszkanie składa się z sypialni, salonu z aneksem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

675 000 zł34 m² 19 905,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Jasne, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 34 m2 zlokalizowane w okolicy Ronda Wiatraczna. For English scroll below | On parle français Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Warszawa

885 000 zł37 m² 23 918,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość kupna mieszkania na kredyt : Krótko: śródmieście / 2 pokoje 37 m2 / Plac.