dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bielany,Warszawa

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie blisko Metra Stare Bielany. Układ mieszkania pozwolił na wyodrębnienie osobnej sypialni, przestrzeni dziennej oraz wygodnego miejsca do pracy. Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Wola,Warszawa

2 290 zł27 m² 84,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Długosza 19 w Warszawie *przyjazne dla zwierząt! *27m2 *1 piętro *ogrzewanie miejskie *zlokalizowane w pobliżu przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żeromskiego

Słodowiec,Warszawa

3 300 zł46 m² 71,74 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wykończone w dobrym standardzie , ciche i słoneczne mieszkanie 2 oddzielne pokoje z kuchnią w strzeżonym apartamentowcu przy ulicy Żeromskiego tuż przy stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

1 199 000 zł46 m² 26 020 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na 8 piętrze o powierzchni 46,08 m , położone na Żoliborzu przy ul. Przasnyskiej 7. Nieruchomość mieści się w budynku z 2012 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rayskiego

Bemowo,Warszawa

699 000 zł38 m² 18 394,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam do sprzedaży klimatyczne, funkcjonalne, dwupokojowe, w pełni urządzone mieszkanie na warszawskim Bemowie przy ul. Rayskiego. Nieruchomość usytułowana jest na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skoczylasa

Nowa Praga,Warszawa

499 000 zł33 m² 15 121,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Idealna lokalizacja zarówno do zamieszkania jak i jako inwestycja pod wynajem. Zadbane jednopokojowe mieszkanie ( 32,78mkw) w niskiej zabudowie z lat 50-tych przy Pl. Hallera. Ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł50 m² 110 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, dwa pokoje oraz osobną kuchnią w idealnej lokalizacji w Centrum. Mieszkanie oddalone 5 minut od Metra Centrum. Idealna propozycja dla pary lub singla ceniących wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radiowa

Bemowo,Warszawa

599 000 zł34 m² 17 362,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 2-pokojowe na parterze w świetnej lokalizacji. Wszędzie blisko, cała infrastruktura na wyciągnięcie ręki. Na powierzchnię 34,5m2 składa się: - duży salon - Sypialnia (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szymczaka

Wola,Warszawa

769 000 zł44 m² 17 477,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie na Woli w pobliżu stacji Metra Płocka przy ulicy Szymczaka, dużo zieleni, spokojna okolica. Piękne mieszkanie w budynku z 1963r z cegły, wymienione piony, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

888 000 zł45 m² 19 883,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Idealne i Nowe? To jest To! Ta nieruchomość będzie idealna dla młodej pary poszukującej spokój połączony z udogodnieniami miasta. Dla pary, która ceni komfort użytkowania, modną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łochowska

Praga-Północ,Warszawa

570 000 zł37 m² 15 405,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż gotowe do zamieszkania, umeblowane, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Pradze Północ. Meble i sprzęty widoczne na zdjęciach pozostają w mieszkaniu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bródno,Warszawa

575 000 zł41 m² 14 024,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 41 m2, piętro 5/10 z windą, w budynku z 1974 r. Targówek, bródno. Do ewentualnego odświeżenia, umeblowane i w pełni wyposażone, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sitnika

Wola,Warszawa

775 000 zł47 m² 16 454,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w wyjątkowej lokalizacji, tuż przy malowniczym Parku Moczydło. To doskonała propozycja dla osób pragnących połączyć spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipie

Wola,Warszawa

685 000 zł30 m² 22 644,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 31m2, usytuowane na 3 piętrze w budynku z lat 50-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli. Lokal po generalnym remoncie (pod nadzorem projektanta wnętrz).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różyckiego

Mokotów,Warszawa

945 000 zł43 m² 21 976,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż: mieszkanie 43 m na Mokotowie - 5 min od metra Racławicka! Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł52 m² 76 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga! Prowizję agencji nieruchomości płaci wyłącznie Właściciel mieszkania! Przestronne, słoneczne mieszkanie 52,38m2 w centrum zielonego Muranowa przy ul. Andersa, dwa kroki od ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sławińska

Wola,Warszawa

800 000 zł39 m² 20 741,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu apartament o powierzchni 40m2, znajdujący się przy ulicy Sławińskiej 6 w najbliższej okolicy "19 Dzielnicy". Modna, dynamicznie rozwijająca się część Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolonijna

Targówek,Warszawa

825 000 zł43 m² 19 330 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania bardzo ładne, zadbane, przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42.68m2 (+10.41m2 taras) znajdujące się na Osiedlu LaMelodie przy ulicy Kolonijnej 5 na Warszawskim Targówku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

640 000 zł46 m² 13 913 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dwupokojowe pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2, usytuowane na 4 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach ulicy Andersena. Grunty pod budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Ursus,Warszawa

635 000 zł46 m² 13 774 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości ew ma przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę dostępną w naszej bazie. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 46m2 zlokalizowane na starym Ursusie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opinogórska

Praga-Południe,Warszawa

495 000 zł40 m² 12 375 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

[ kupujacy nie płaci prowizji ] : Krótko Praga Południe / 2 pokoje - 40 m2 / duży balkon około 6m2 / wykończone oraz w pełni umeblowane / kw / pw. : dla kogo? Idealne dla wymagającego singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

747 000 zł25 m² 29 619,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Fantastyczne mieszkanie w samym centrum Warszawy dla osób ceniących sobie miejski styl życia, przy jednej z najbardziej znanych ulic Marszałkowskiej róg Koszykowa. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Alternatywy

Stary Imielin,Warszawa

960 000 zł52 m² 18 408,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

:W skrócie: stary Imielin || Alternatywy 6 || 2 pokoje || Odnowione :dla kogo: dla osób ceniących wygodę. Szukających mieszkania gwarantującego komfort w każdym aspekcie życia. Singla, pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Do wynajęcia 50 m2, na które składa się: - salon z wyjściem na balkon - Aneks Kuchenny - Sypialnia - Łazienka z wanną i wc - Przedpokój Mieszkanie jest o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

2 850 zł40 m² 71,25 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji-skrzyżowanie Grójecka/ Bitwy Warszawskiej. *Na powierzchnię 40 m2 składa się pokój dzienny, sypialnia, osobna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

540 000 zł34 m² 16 085,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,75m2 znajdujące się na 2 piętrze 3 piętrowego budynku przy ulicy Światowida 51c na Tarchominie. Mieszkanie Centralną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

635 000 zł37 m² 17 162,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Ciche, przestronne i rozkładowe mieszkanie w urokliwej okolicy Żoliborza. Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 36,7 m2 zlokalizowane na Żoliborzu ul. Elbląska 10. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

980 000 zł37 m² 26 486,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mówimy po pl/en/ua/ru Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na czwartym piętrze przy ul. Gumińskiej 3 w Warszawie na Woli. Osiedle prestiżowe Stacja Wola ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Warszawa

5 200 zł82 m² 63,03 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem blisko uniwersytetu warszawskiego Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu klimatycznego mieszkania o powierzchni 82,5 m , położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

610 000 zł38 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Szukasz idealnego miejsca w Warszawie? Mieszkania, które połączy komfort, wygodę i świetną lokalizację? Właśnie je znalazłeś! Mieszkanie przy ul. Modzelewskiego to propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Waliców

Wola,Warszawa

1 167 600 zł33 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Piękne mieszkanie 33,36 M2 - waliców budynek: mieszkanie znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Waliców w Warszawie. Budynek wyróżnia się elegancką architekturą, wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

663 000 zł37 m² 17 967,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,9m2, usytuowane na parterze w 10 piętrowym budynku z 1967 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Józefa Sowińskiego. Mieszkanie składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

996 000 zł44 m² 22 636,40 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio 2 pokoje+kuchnia+taras 11m, blok 2009, metro Płocka We speak English. Mieszkanie 43.5 m2, świeżo po remoncie, składające się z salonu (16 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Idzikowskiego

Sadyba,Warszawa

5 500 zł60 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie 60M2, duży balkon, garaż, sadyba budynek: osiedle wielorodzinnych, 4-piętrowych budynków z garażami podziemnymi to inwestycja firmy Budimex przy zbiegu ulic Idzikowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

605 000 zł47 m² 12 872,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie, które będzie idealne jako pierwsze mieszkanie oraz jako lokata kapitału. Mieszkanie posiada widne pokoje, aneks kuchenny, łazienkę oraz przestronny balkon. Najbliższy przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł49 m² 61,73 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Gen. Bora Komorowskiego. Mieszkanie ma 48,6 mkw i składa się z salonu z dużą loggia, widnej kuchni, sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szamocka

Żoliborz,Warszawa

1 531 000 zł51 m² 29 949,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartament: cichy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 51,12 m z oknami skierowanymi na patio, składający się z: klimatycznego salonu z kanapą i wyjściem na kameralną loggię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poprzeczna

Wawer,Warszawa

793 000 zł44 m² 17 820,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, wawer, ul. VIII Poprzeczna Metraż: 44,5 m2 Piętro: parter/4 Rok budowy: 2016 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 799 900 zł Czynsz: 370 zł opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybylskiego

Ursynów,Warszawa

799 000 zł48 m² 16 680,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Odetchnij po całym dniu pracy w tym wyjątkowym 2-pokojowym mieszkaniu, gdzie każdy znajdzie swoją oazę spokoju. Duży balkon, otoczony zielenią, pozwala na kontakt z naturą i sprawia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

850 000 zł37 m² 22 727,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Czy szukasz dla siebie pierwszego mieszkania, do którego będzie można się od razu wprowadzić? A może interesuje Cię mieszkanie, które będzie można od zaraz wynająć? Czy ważne są dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bailly

Bemowo Lotnisko,Warszawa

599 000 zł35 m² 17 065,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Zielona i bardzo cicha okolica. 2-pokojowe mieszkanie obok fortu Bema. Wychodzące na południową stronę świata z dużą loggią na której rano się zrelaksujemy popijając gorącą kawę.