dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 410 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 136 000 zł52 m² 21 994,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Inwestycja lub własne M na Mokotowie - 2 pokoje + garaż, dostępne od zaraz! Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Wesoła,Warszawa

520 000 zł39 m² 13 472 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Rezerwacja Dwupokojowe, słoneczne mieszkanie, przygotowane do własnej aranżacji, usytuowane na wysokim parterze w 2-piętrowym budynku. Nieruchomość zlokalizowana w ogrodzonym kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Wawer,Warszawa

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem na Warszawskim Wawrze, bez zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbsta

Ursynów,Warszawa

490 000 zł37 m² 13 243,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 2-pokojowe mieszkanie 37 m Ursynów, ul. Herbsta do remontu, idealne na start lub inwestycję Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

660 000 zł46 m² 14 224,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1976 roku zlokalizowane na Targówku przy ul. Krasnobrodzkiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tawułkowa

Wawer,Warszawa

4 900 zł75 m² 65,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne mieszkanie na ulicy Tawułkowej 7 w Warszawie. Lokal posiada klimatyzacje, ogrzewanie podłogowe. Do ceny dochodzi jedynie opłata za media 700zl. Wynajem możliwy od ręki. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

3 300 zł57 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa, ochota, 2 pokojowe, przy Parku Szczęśliwickim. Dostępne od 20 marca 2025 r. Mieszkanie po remoncie, całkowicie umeblowane ładnymi i funkcjonalnymi meblami, agd. Naprzeciwko Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł37 m² 19 549,50 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe słoneczne mieszkanie 37, 29 m2 z dużym balkonem i ciekawym widokiem. Wola tower to przemyślane osiedle z bardzo dobrym dojazdem do Centrum Warszawy gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

660 000 zł42 m² 15 677 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Do sprzedania: ciche, jasne, ciepłe, dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią w odległości spacerowej od stacji Metro Marymont na 10 piętrze w dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magazynowa

Mokotów,Warszawa

1 190 000 zł54 m² 21 984,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szukasz jasnego, przestronnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? To wyjątkowa okazja! Oferuję bezpośrednio mieszkanie o powierzchni 54,13 m na 4. piętrze nowoczesnego osiedla Studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bacha

Służewiec,Warszawa

795 000 zł46 m² 17 282,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m. Mieszkanie usytuowane jest na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku przy ulicy Bacha 7. Rozkład salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podłużna

Lewandów,Warszawa

549 999 zł42 m² 13 129,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

W skład prezentowanego mieszkania wchodzi: - kuchnia ok. 7m2, - salon ok. 18 m2, - sypialnia ok. 9 m2, - łazienka ok. 4m2, - przedpokój - balkon Prezentowane mieszkanie to 2 funkcjonalne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

749 000 zł35 m² 21 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mówimy po pl, ua, ru, eng Oferuję luksusowy, funkcjonalny i w pełni wyposażony 2-pokojowy apartament po generalnym remoncie, gotowy do zamieszkania. Lokalizacja: apartament znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

1 250 000 zł55 m² 22 542,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowana na Starym Mokotowie w przedwojennej kamienicy która przeszła w ostatnim czasie modernizację. Ta lokalizacja charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Otwocka

Praga-Północ,Warszawa

739 000 zł49 m² 15 081,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskiej Pradze-Północ. Klimatyczne mieszkanie w kamienicy z lat 50., zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

2 400 zł52 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Obrońców Tobruku 36 w Warszawie. Parametry nieruchomości: powierzchnia: 52 m Piętro: pierwsze Układ: dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

584 300 zł26 m² 22 132,60 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mam przyjemność przestawić Państwu kompaktowe, dwupokojowe mieszkanie na pograniczu Woli i Śródmieścia przy ul Chłodnej 15. Budynek w którym znajduje się nieruchomość, został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

1 325 000 zł53 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 53 metrowe mieszkanie przy ul. Mokotowskiej z obłędnym widokiem. Lokal znajduje się na VI, ostatnim pietrze w budynku z windą. Mieszkanie składa się Z: kuchni salonu sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

985 000 zł46 m² 21 548,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 45,27m2, usytuowane na 2 piętrze w 6 piętrowym apartamentowcu z 2017 roku. Budynek znajduje się na Żoliborzu Artystycznym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

695 000 zł39 m² 17 912,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja inwestycyjna w sercu Warszawy!. Zapraszamy na prezentację:-) Wyjątkowa oferta! Sprzedam mieszkanie w prestiżowej lokalizacji - ul. Marszałkowska 111a, śródmieście, warszawa! Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

530 000 zł37 m² 14 429,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie w inwestycji eco-berensona realizowanej przez J.W. Construction Holding S.A. (jako partner J.W. Construction holding S.A. Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

3 800 zł76 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szybki dojazd do centrum i bliskość terenów zielonych. Tak najkrócej można opisać to mieszkanie. Chcesz wiedzieć więcej? Proszę bardzo! Przystanki komunikacji miejskiej tuż przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

2 400 zł52 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Obrońców Tobruku 36 w Warszawie *nieruchomość o powierzchni 52 m2 mieści się na pierwszym piętrze *składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

999 000 zł44 m² 22 751,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedaż I Dwa pokoje I Kłobucka 6c I 1 piętro I Osiedle Lifetown Prezentujemy Państwu, unikatową okazję nabycia mieszkania o powierzchni 43,91 m w prestiżowym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bazyliańska

Bródno,Warszawa

549 000 zł38 m² 14 447 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie 37,5 m - Targówek (bródno), warszawa Zapraszam do zakupu mieszkania o powierzchni 37,5 m , położonego w budynku z lat 70. na Bródnie (targówek).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rayskiego

Bemowo,Warszawa

650 000 zł36 m² 18 136,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania w bardzo dobrze zlokalizowanej części Warszawa Bemowo. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Zakup bez prowizji wyłącznie dla Klientów indywidualnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

2 549 zł41 m² 62,17 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Tanio ładne kompletnie umeblowane dwupokojowe mieszkanie z bardzo dużym balkonem. Ul. Książkowa, bliska Białołęka (tarchomin Nowodwory). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

1 540 000 zł67 m² 22 981,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Elegancka kamienica z 1938 roku zaprojektowanej przez J.Steinberga jest wpisana do rejestru zabytków. Wysokość pomieszczeń to 2,80 cm, mieszkanie rozkładowe, doświetlone - okna wychodzą na zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Noakowskiego

Śródmieście,Warszawa

1 050 000 zł36 m² 28 893,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą pięknego, jasnego i klimatycznego mieszkania o powierzchni 36,34 m2 położonego w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Warszawy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

3 500 zł46 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 46 m2. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach na ulicy Bogusławskiego. Miejsca parkingowe w garażu podziemnym. Na powierzchnię składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifraterska

Śródmieście,Warszawa

1 130 000 zł49 m² 23 174,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Oferuję na sprzedaż wykończone mieszkanie dwupokojowe (z osobną kuchnią), położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Bonifraterskiej 16 na warszawskim Nowym Mieście. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Za Żelazną Bramą,Warszawa

549 000 zł27 m² 20 109,90 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Cechy nieruchomości: sprzedam ciekawie zaprojektowaną i wyposażoną w stylu industrialnym kawalerkę przy ul Żelaznej 58/62 o powierzchni 27m2. Na tej powierzchni została wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przeworska

Praga-Południe,Warszawa

2 900 zł47 m² 61,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, nowe osiedle na Grochowie, ul. Przeworska. Układ mieszkania Salon wyposażony: regały, hamak. Duży balkon (ok. 5 m2). Kuchnia widna, połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

960 000 zł51 m² 18 823,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować 3 - pokojową nieruchomość usytuowana na Starym Mokotowie w budynku z cegły z lat 50. Ta lokalizacja charakteryzuje się spokojna okolicą(okna nie wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okińskiego

Rakowiec,Warszawa

650 000 zł37 m² 17 520,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37,1 m2, zlokalizowane przy ul. Okińskiego na Ochocie. W pobliżu park Forty Korotyńskiego i Szczęśliwicki, targowisko Mołdawska, markety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłodna

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł50 m² 120 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawski Manhattan, wyłaz na dach

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

750 000 zł48 m² 15 560,20 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2+1 pokojowe idealne dla pary lub inwestycyjnie na wynajem zlokalizowane przy ul. Chłodnej na Woli, z widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie - 38 m2 rozkładowe, dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

1 100 000 zł43 m² 25 345,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 43,3 m , zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Powązkowskiej na warszawskim Żoliborzu Artystycznym. Nieruchomość oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer Obejrzyj mieszkanie online bez wychodzenia z domu. Kliknij w link i zobacz wirtualny spacer: /show/?m=2kKVqXiz3qo OPIS MIESZKANIA Mieszkanie ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Wilanów,Warszawa

898 000 zł53 m² 16 943,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, wilanów ul. Jana III Sobieskiego 14 Metraż: 53 m2 Piętro: 1/4 Rok budowy: 1975 Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z uregulowanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

600 000 zł57 m² 10 507,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy na prezentację mieszkania dwupokojowego o powierzchni mieszkalnej 57,1 m2 plus balkon - taras ok.5 m2 znajdującego się na strzeżonym osiedlu z portiernią, na ul. Skarbka z Gór.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij