dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 409 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 409 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

849 000 zł36 m² 23 583,33 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam nowe mieszkanie z pięknym widokiem na Warszawę 2 pokoje z aneksem kuchennym. Bardzo korzystny Rozkład Metraż 35,50m2 Stolarka okienna Aluminiowa Części wspólne wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł29 m² 22 034,48 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję nowoczesne mieszkanie o powierzchni 28,8 m . Optymalny metraż jak na mieszkanie 2 pokojowe na wynajem - nie płacimy za zbędne metry. Dobry rozkład. Mieszkanie wysokie 300cm, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł47,50 m² 21 894,74 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

To mieszkanie na sprzedaż znajduje się na 3. piętrze w bloku z 1967 roku przy ul. Karmelickiej na osiedlu Muranów w Warszawie. Budynek wyposażony jest w windę i domofon.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł54,60 m² 14 633,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, usytuowane przy ul. Zielone Zacisze 1 na warszawskim Targówku. Lokal położony jest na parterze, pięciopiętrowego budynku z 2007 roku. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

999 000 zł51,40 m² 19 435,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zamieszkaj lub zainwestuj w komfortowe, jasne i wyjątkowo funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,4 m , zlokalizowane przy ul. Grójeckiej! To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł58,30 m² 13 550,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie z ogródkiem 1 minutę od lasu to rzadkość w Warszawie. Ta wyjątkowa propozycja znajduje się w zielonej i spokojnej części Wesołej, gdzie codzienność to spacery wśród.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł32,48 m² 21 243,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 32,49 m , położone na 3. piętrze niskiego budynku z cegły z 1950 roku przy ul. Dąbrowskiego 81a na Starym Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 026 000 zł38 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Designerski apartament po remoncie | Wola-Mirów | Blisko metra. Na sprzedaż wyjątkowy, designerski apartament zlokalizowany w sercu warszawskiej Woli (mirów), mieszczący się w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

989 999 zł38 m² 26 052,61 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

| na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie - tuż przy Placu Konstytucji, w sercu Śródmieścia. Lokal o powierzchni 38.

Szczegóły ogłoszenia

918 000 zł59 m² 15 559,32 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe, dwupokojowe, umeblowane mieszkanie o pow. 59 m2. Pierwsze piętro, niski blok, 2 pokoje: salon z aneksem kuchennym i sypialnia z garderobą, łazienka z wc (kabina prysznicowa),.

Szczegóły ogłoszenia

1 102 500 zł45 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

| off market Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 45m2 i imponującej wysokości 3,17 m, zlokalizowanego w nadbudowie zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł31,41 m² 24 514,49 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy Alei Krakowskiej 281 A, w drugiej linii od ulicy. Rozkład Mieszkanie o powierzchni 32 m2, składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł37,50 m² 15 866,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Zamieszkaj w miejscu, które ma duszę! Przedstawiamy wyjątkową okazję zakupu mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych dzielnic Warszawy na Saskiej Kępie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł42 m² 15 452,38 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, usytuowane przy ul. Broniewskiego 77 na warszawskich Bielanach. Lokal znajduje się na 10. piętrze budynku wyposażonego w dwie windy.

Szczegóły ogłoszenia

1 134 262 zł62,84 m² 18 050 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zielony Zakątek Apartament nr 1 - 2-pokojowy z balkonem I 62,84 m2 I 1 piętro Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kameralnej inwestycji Zielony Zakątek przy ul. Krańcowej 5.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł41,50 m² 12 530,12 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskich Bielanach Budynek & Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł46,40 m² 16 163,79 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na z osobną kuchnia na Warszawskim Mokotowie. Komunikacja: - przystanek autobusowy "wróbla" - 5'.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł31 m² 22 548,39 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament 30,81 m2położony w dzielnicy Wola ul. Kasprzaka na 11 piętrze z dużym balkonem o powierzchni 18 m2. Składa się z dwóch stref dziennej i sypialnianej ci czyni go.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł49 m² 12 755,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, komórką i piwnicą To jest oferta bezpośredniego zakupu od właściciela, bez pośrednika i bez prowizji od kupującego. 49 m 2. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł45 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w samym sercu Warszawy (bezpośrednio) ul. Chmielna (róg ul. Żelaznej) Dostępny od końca lutego - ale można oglądać już teraz! - Najważniejsze atuty mieszkania: 2 pokoje +.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł51,17 m² 66,45 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji na Kabatach, przy ul. Stryjeńskich 1 na Ursynowie - jednej z najbardziej cenionych lokalizacji tej części miasta. Osiedle Ogrody Kabackie -.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł47,20 m² 16 631,36 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na Ursynowie w budynku przy ulicy Meander nr 3. 2 rozkładowe pokoje z możliwością wydzielenia małego 3 pokoju kosztem kuchni ./widoczny na planie - stan.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł47,20 m² 19 470,34 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż jasne, ciche mieszkanie o powierzchni 47,2 m na Ursynowie, w świetnym punkcie komunikacyjnym, około 200 metrów od stacji metra Natolin. Lokal znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł45,20 m² 11 946,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem i oddzielną kuchnią. Mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w 5 piętrowym bloku z 2001 roku zlokalizowane na Tarchominie. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł38,90 m² 14 138,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie, którel stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób szukających mieszkania dla siebie, jak i inwestorów zainteresowanych zakupem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

743 800 zł47,07 m² 13 302 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Rabat! - zadzwoń już dziś i poznaj szczegóły! Cena mieszkania nr 94 - 743 800 zł Greenwood Park to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przez spółkę Greenwood II, przy ulicy Jeździeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

~cena wynajmu 3400 zł z czynszem do wspólnoty!~ Do wynajęcia bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45 m2 usytuowane na 1.piętrze na osiedlu strzeżonym przy. ul Dzieci Warszawy 15e.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł48,30 m² 57,97 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, słoneczne 2 pokoje dostępne od zaraz. Bezpośrednio do wynajęcia, 2-pokojowe mieszkanie, usytułowane tuż przy metrze (stacja Imielin) ul. Hawajska 6. Mieszkanie o powierzchni 48,3 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 zł38,99 m² 71,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, atrakcyjne 39 m2 mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy, przy ul. Nowogrodzkiej 19. Lokal w pełni umeblowany i wyposażony. Mieszkanie po odświeżeniu. Wysokość 3,6 m, duże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 480 000 zł64,06 m² 23 103,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu prawdopodobnie jedną z najbardziej ekskluzywnych i atrakcyjnych inwestycji w tej części Pragi-Południe. Przedstawiamy wyjątkową inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 592 zł50,44 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Dzień dobry, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupokojowego mieszkania przy ul. Marszałkowskiej 140. Lokal położony jest na 4 piętrze budynku z 1957 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 580 000 zł47,41 m² 33 326,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2, położone przy ulicy Ryżowej 66 w Warszawie. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku z windą, oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł36,70 m² 17 956,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Są mieszkania, które po prostu działają - dobrze zaprojektowane, świetnie skomunikowane i położone w zielonej części miasta. To jest dokładnie ten przypadek. Na sprzedaż 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł41,48 m² 77,15 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Domaniewska 35/44 - mieszkanie: 41,48 m w bloku 2 piętro. Pokój z aneksem kuchennym o powierzchni - 19,63 m Sypialnia - 10,04 m Łazienka z kabiną prysznicową - 4,53.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł36 m² 19 388,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Dzień dobry, oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane na Warszawskim Mokotowie Wierzbno przy ul. Woronicza 40. Do stacji Metra Wierzbno jest zaledwie 5 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł54,85 m² 17 228,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta na wyłączność. 0% prowizji od Kupującego. Apartament sprzedawany będzie wykończony, aktualnie jest w trakcie aranżacji - gotowy na koniec maja ( bez zabudowy kuchennej) .Standard.

Szczegóły ogłoszenia

948 000 zł66 m² 14 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Funkcjonalne mieszkanie z tarasem (21 m ) oraz dużym ogródkiem (109 m ) i komórką lokatorską (w cenie), położone na spokojnym, zielonym osiedlu przy ul. Geodezyjnej 80.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50,44 m² 59,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Więcej informacji pod numerem   . Do wynajęcia jasne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na Mokotowie przy ul. Racławickiej położone na 2 piętrze w 5-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

997 350 zł61,80 m² 16 138,35 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,8 m , położone na parterze budynku z 2002 roku, w zielonej i doskonale skomunikowanej części Ursynowa Kabaty.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł51 m² 12 745,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51,00 m2, usytuowane na 3 piętrze w doskonałej lokalizacji w Ursusie przy ul. Stanisława Wojciechowskiego 35. W sąsiedztwie Park Hassów,.