dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Callas

Białołęka,Warszawa

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 mkw, położone na drugim (ostatnim) piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku, znajdującego się na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ochota,Warszawa

7 800 zł80 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Do wynajęcia 2 pokojowy wyjątkowy apartament o powierzchni 75 m2 (w rzeczywistości 80m2) w fantastycznej lokalizacji. Położone na pograniczu Starej Ochoty i Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

932 400 zł50 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

English version below Zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Przestronne mieszkanie z balkonem na bardzo zadbanym osiedlu w zielonej części Mokotowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem i mp na nowoczesnym, monitorowanym osiedlu przy ulicy Batalionów Chłopskich 91 na Bemowie. Nieruchomość: lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

4 000 zł48 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem nowocześnie urządzone dwupokojowe mieszkanie o pow. 48 m2, usytuowane na 1 z 6 pięter nowoczesnego budynku. Wykończenia części wspólnych o najwyższym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

850 000 zł37 m² 22 973 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Luksusowy apartament z prywatnym tarasem - idealny dla singla, pary lub inwestora Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowy, elegancki apartament zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bakalarska

Włochy,Warszawa

3 300 zł37 m² 89,19 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane na 5. piętrze apartamentowca, na zamkniętym osiedlu z ochroną i monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopińska

Ochota,Warszawa

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie znajdujące się na warszawskiej Ochocie, przy ul. Kopińskiej. Lokal o powierzchni 28m2 składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów Dolny / ul. Bluszczańska / 35 m2 / balkon / garaż Współczesne, dotąd nie wynajmowanie/nie zamieszkałe, w pełni umeblowane mieszkanie z garażem w nowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

2 850 000 zł65 m² 43 778,80 zł/m²

 

Piętro:19/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu absolutnie wyjątkowy apartament na sprzedaż usytuowany w ekskluzywnej inwestycji Unique Tower. Budynek znajduje się w samym sercu nowoczesnego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płocka

Wola,Warszawa

2 899 zł41 m² 70,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w sercu Warszawy, z szybkim dostępem do metra, sklepów i terenów rekreacyjnych? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Do wynajęcia w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

719 000 zł50 m² 14 380 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Oferuję państwu dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50m2 - dwie oddzielne sypialnie, osobna kuchnia, usytuowane w bloku znajdującym się w świetnej lokalizacji, ul. Deotymy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

4 160 zł57 m² 73 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Wysoki standard! Z klimatyzacją! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo jeszcze ładniejsze niż na zdjęciach! Do wynajęcia bardzo ładne, ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

3 150 zł42 m² 75,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Marzy Ci się wygodne, dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie? Tam, gdzie jest cicho, zielono i blisko Centrum Warszawy? Zapraszamy Cię na Mokotów! Umowa najmu okazjonalnego. Wynajem minimum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

529 000 zł34 m² 15 377,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Są miejsca, które łączą w sobie spokój, funkcjonalność i miejski komfort. Takie właśnie jest to mieszkanie położone na zielonej Białołęce - w cichej, zadbanej okolicy, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kompanii AK Goplana

Ursus,Warszawa

3 100 zł45 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 1 października 2025 Nowe mieszkanie w Ursusie, warszawa, ul. Kompanii ak Goplana Zapraszam do wynajęcia komfortowego, świeżo wykończonego mieszkania o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek Nowego Miasta

Śródmieście,Warszawa

1 169 000 zł59 m² 19 948,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mam przyjemność przedstawić Państwu unikalną ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej prestiżowych i urokliwych części Warszawy - przy Rynku Nowego Miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Krakowska

Włochy,Warszawa

799 000 zł45 m² 17 755,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie zlokalizowane na pograniczu Włoch i Ochoty. Lokalizacja zapewniająca zarówno kontakt z naturą, ze względu na bliskość parków, dobrą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

2 900 zł30 m² 96,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą tego mieszkania! Dostępne od dziś. Oferuję do wynajęcia zupełnie nowe, ciche mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze budynku z 2025 roku przy Górczewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Roentgena

Ursynów,Warszawa

3 000 zł44 m² 67,49 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i w pełni umeblowane mieszkanie położone w spokojnej i doskonale skomunikowanej części Warszawy, przy ul. Wilhelma Konrada Roentgena 23. Idealny dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Włochy,Warszawa

845 000 zł48 m² 17 604,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dobrze wykończone 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem/tarasem Stare Włochy , ul. Poronińska (okolice al. Jerozolimskie) Lokalizacja i otoczenie Mieszkanie znajduje się w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

3 500 zł36 m² 97,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje | Mokotów, sadyba | westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Konstancińskiej 11a na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

550 000 zł38 m² 14 322,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie na sprzedaż - 38,4 m | Wola | Tuż przy Metrze Księcia Janusza Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,4 m , położone na 1. piętrze 9-piętrowego budynku w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

797 000 zł41 m² 19 635,40 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy - Marszałkowska Lokalizacja i budynek Warszawa, ścisłe centrum skrzyżowanie ul. Marszałkowskiej i Żurawiej piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

959 000 zł55 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szukasz komfortowego mieszkania w nowoczesnym, bezpiecznym osiedlu z doskonałą komunikacją? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Ciche, w pełni wyposażone mieszkanie z pełnym agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Celna

Śródmieście,Warszawa

1 200 000 zł40 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Reprezentacyjny, słoneczny, przytulny apartament na warszawskiej Starówce, ul. Celna. Mieści się na 1. piętrze kamienicy położonej w samym centrum Starego Miasta, zaledwie 40 m od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wronia

Wola,Warszawa

6 000 zł52 m² 115,38 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny budynek, z ochroną, na Woli, o wysokim standardzie, korytarze wykończone fornirem drewnianym. W kompleksie znajduje się też wewnętrzne zielone patio.W bliskim sąsiedztwie hotel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł37 m² 84 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam 300m. od Metra Centrum! Mieszkanie zostało odświeżone! Do wynajęcia bardzo ładne, klimatyczne, odświeżone, jasne (dużo światła) dwupokojowe mieszkanie na 9 piętrze z którego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

774 000 zł42 m² 18 428,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie | 7. piętro | Mokotów Warszawa, mokotów, ul. Bokserska Powierzchnia: 41,68 m Układ: 2 pokoje | oddzielna kuchnia | łazienka | balkon Idealne dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Targówek,Warszawa

560 000 zł37 m² 15 074 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowa okazja w sercu warszawskiego Bródna idealna dla osób ceniących bliskość natury, pełne wyposażenie oraz szybki dostęp do centrum miasta. Mieszkanie: powierzchnia: 37,15 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

4 500 zł56 m² 80,36 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje z dużym balkonem komfort i cisza w sercu miasta Do wynajęcia jasne, przestronne i komfortowe mieszkanie na 4 piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Wierzbno,Warszawa

860 000 zł38 m² 22 337,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

*English version below* Avenue Estate z przyjemnością oferuje przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie, w pobliżu stacji metra Wierzbno. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 450 zł42 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, po remoncie, 2-pokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu przy Alei Rzeczypospolitej w Miasteczku Wilanów ( przy Green Caffe Nero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Krakowska

Włochy,Warszawa

799 000 zł43 m² 18 495,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia