dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 410 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Bródno,Warszawa

545 000 zł37 m² 14 611,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2 pokojowe mieszkanie na Bródnie, o pow. 37,3 m2, usytuowane na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1973 r. Mieszkanie rozkładowe, jednostronne (południowy-wschód), w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

775 000 zł37 m² 20 945,90 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Z przyjemnością prezentuję eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,90 m , położone na IX piętrze budynku mieszkalnego z windą, przy Al. Jerozolimskich 131, tuż przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na parterze czteropiętrowego budynku z garażem podziemnym, na osiedlu Park Leśny przy ul. Św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pieskowa Skała

Ursynów,Warszawa

3 000 zł41 m² 72,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo odświeżone, dwupokojowe mieszkanie na Ursynowie - w zielonej części dzielnicy, na nowoczesnym osiedlu, z pięknym widokiem na okoliczne tereny rekreacyjne i dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

570 000 zł34 m² 16 873,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do nabycia nowe 2 pokoje o powierzchni 33,78m2 w realizowanej inwestycji przy ul. Wysockiego w pobliżu stacji linii M2 Metro Bródno oraz stacji skm Warszawa Toruńska. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

899 000 zł52 m² 17 395,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż stylowy, nowocześnie wykończony apartament w prestiżowej inwestycji Przy Alejach od Dom Development, zlokalizowanej przy al. Jerozolimskich 190 - Warszawa, stare Włochy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

4 200 zł39 m² 107,69 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - nowoczesne, komfortowe 2-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 39 m , z widokiem na centrum Warszawy. Położone na pograniczu Żoliborza, woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

2 900 zł38 m² 77,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem - Nowoursynowska 145f Na wynajem oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 37,5 m , położone w kameralnym budynku z 2000 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lewartowskiego

Muranów,Warszawa

879 999 zł38 m² 23 157,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje 38 m Muranów kamienica Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ul. Lewartowskiego w sercu Muranowa (śródmieście, warszawa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowolipie

Nowolipki,Warszawa

3 800 zł40 m² 95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pragnę zaprezentować Państwu wyjątkowo piękne, dwupokojowe mieszkanie na Śródmieściu Północnym, przy ulicy Nowolipie. Kluczowe informacje: adres: nowolipie 7a. Ilość pokoi: 2. Powierzchnia: 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

569 000 zł37 m² 15 246,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe, przy ulicy Augustyna Kordeckiego. Powierzchnia 37,32 m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. 2 pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dereniowa

Ursynów,Warszawa

2 900 zł46 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe, jasne i przestronne mieszkanie, zlokalizowane na 6. piętrze z pięknym widokiem na Warszawę (ul. Dereniowa, ursynów). Mieszkanie jest dwustronne (okna na północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orkana

Mokotów,Warszawa

1 532 090 zł51 m² 30 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do nabycia bez prowizji nowy ekskluzywny apartament 2 pokoje o powierzchni niespełna 51 m2 w zakończonej prestiżowej inwestycji premium zlokalizowanej na zielonym warszawskim Mokotowie nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

1 079 000 zł51 m² 21 324,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: metraż: 50,6 m2, dwupokojowe wspaniała loggia o powierzchni 5,9m2! Jest to dodatkowa ekstra przestrzeń użytkowa! cena obejmuje mieszkanie w stanie wykończonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Namysłowska

Praga-Północ,Warszawa

3 000 zł32 m² 94,34 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentuję na wynajem funkcjonalne i kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m zlokalizowane na warszawskiej Pradze Północ przy ul. Namysłowskiej. | najważniejsze cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ursus,Warszawa

699 000 zł42 m² 16 607,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na nowym ekologicznym osiedlu w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy w Warszawie. Jasny salon z aneksem i sypialnia - każde z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

849 000 zł48 m² 17 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z loggią o powierzchni 47,92 m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2018 roku położonym na Warszawskim Wilanowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Karmelicka

Śródmieście,Warszawa

2 580 zł47 m² 54,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 7.3.0_9.1.2_3.1.2 (siedem trzy zero. dziewięć jeden dwa. trzy jeden dwa). Zadbane ciche, 2 pok mieszkanie 47m2 z widokiem na zieleń w zrewitalizowanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

629 000 zł44 m² 14 295,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Białołęka ul. Skarbka z Gór przy skrzyżowaniu z ul. Berensona > przystanki autobusowe 100 m od budynku > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > na tej samej ulicy liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Banderii

Wola,Warszawa

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w nowoczesnym budynku przy ul. Banderii w Warszawie. To idealny wybór dla wymagającego singla lub pary, ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bielskiego

Wola,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja dobrachata prezentuje: do wynajęcia funkcjonalne, przytulne mieszkanie o powierzchni 38.4 m2 położone przy Metrze Księcia Janusza przy ulicy M. Bielskiego 2 na warszawskiej Woli. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

5 640 zł55 m² 102,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem komfortowe, nowoczesne i jasne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 4. piętrze. Mieszkanie dla singla czy pary po generalnym remoncie w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

729 000 zł54 m² 13 376,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Zapraszam do kontaktu oraz prezentacji nieruchomości. Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, żoliborz, ul. Popiełuszki 7 Metraż: 54,5 m2 Piętro: 4/4 (planowana winda) Rok budowy: 1958 Stan prawny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Wilanów,Warszawa

806 463 zł43 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz stylowego mieszkania w zielonej, prestiżowej okolicy? Zobacz tę wyjątkową ofertę! Bez podatku pcc, bez prowizji Na sprzedaż eleganckie mieszkanie 2-pokojowe z dużym ogrodem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Augustówka,Warszawa

677 966 zł43 m² 15 599,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe Mieszkanie od Dewelopera! Mokotów - Augustówka. Kup bez prowizji i bez podatku pcc! Mieszkanie 2 pokoje - 43,46 m z ogródkiem 9 m Rozkład: salon z aneksem + Sypialnia. Oba pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Powiśle - najfajniejsza lokalizacja młodej warszawy Świetna oferta kulturalna, klubowa i foodowa. Bulwary wiślane, elektrownia Powiśle, buw, centrum Nauki Kopernik, muzeum Sztuki Nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Błonia Wilanowskie,Warszawa

745 366 zł39 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe apartamenty w sercu Wilanowa luksus i komfort w zielonej części miasta Nowoczesne apartamenty zlokalizowane w prestiżowej, spokojnej części Wilanowa. Idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bazyliańska

Bródno,Warszawa

550 000 zł37 m² 14 864,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania rozkładowe 2 pokoje 37 m2 - z samodzielną widną kuchnią i dużą loggią; świetna lokalizacja: bródno przy ulicy Bazyliańskiej - 5 minut spacerkiem do stacji metra Brudno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

690 000 zł45 m² 15 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Białołęka - Żerań ul. Myśliborska > mieszkanie 45 m2, 2 pokoje z aneksem kuchennym > ogródek 33,5 m2 > miejsce w garażu na 2 samochody (+ 50 tys.) > autobusy 350 m od budynku > tramwaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczeńca

Gocław,Warszawa

4 000 zł45 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajmu warszawa wawer, ul. Korkowa lokalizacja Budynek w wysokim standardzie, położony na granicy Pragi Południe i Wawra, przy ul. Kaczeńca. Lokalizacja zapewnia wygodny dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kompasowa

Gocław,Warszawa

2 300 zł46 m² 49,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem mieszkania na gocławiu - nowość, komfort I idealna lokalizacja! Kompasowa 5 | 2 pokoje | Balkon | Miejsce w garażu | Dostępne od zaraz! kluczowe atuty: świeży remont I nowe meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mokotów,Warszawa

1 000 000 zł50 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnia - łączna powierzchnia 50 m2. - do remontu. Mieszkanie składa się się z: - salonu z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Meander

Ursynów,Warszawa

694 000 zł47 m² 14 844,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Dwustronne mieszkanie na Ursynowie w bloku z 1982 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46.75m2 przy ul. Meander składające się z: salonu (20.37m2) Przedpokoju (2.85m2) Sypialni (14m2) Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dziatwy

Henryków,Warszawa

3 000 zł36 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj jako pierwszy najemca komfort, styl i prestiż w jednym! Wyjątkowe mieszkanie na nowym, prestiżowym osiedlu Aroma Park IV przy ul. Dziatwy (białołęka). Idealne dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Czyste,Warszawa

930 000 zł44 m² 20 908,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kolej na 19 - Kolej na Twoje mieszkanie! Zapraszamy do zakupu gotowych do odbioru apartamentów bez dodatkowych prowizji, bezpośrednio od sprawdzonego Dewelopera - Grupy Kapitałowej Polskiego Holdingu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pałuków

Warszawa,mazowieckie

4 100 zł47 m² 87,23 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe 47 m na 7 piętrze Osiedle Apartamenty Nowy Tarchomin , ul. Pałuków 2, naprzeciwko Galerii Północnej. Dostępne od zaraz wynajem na umowę okazjonalną (notarialną).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bronikowskiego

Kabaty,Warszawa

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie na Kabatach obok Lasu Kabackiego! informacje O nieruchomości: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m2 z balkonem. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Geodezyjna

Białołęka,Warszawa

679 999 zł55 m² 12 386,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty w środę po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie stylowe i funkcjonalne, 54,9-metrowe mieszkanie z przepięknym tarasem 15,74 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marynin

Górce,Warszawa

795 000 zł51 m² 15 680,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta wyłącznie w naszym biurze! In English please read below. Do sprzedaży dwustronne, bardzo zadbane mieszkanie składające się z 2 oddzielnych pokoi o powierzchni 50,70 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Ochota,Warszawa

919 000 zł49 m² 18 755,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

: krótko: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,2 m , z osobną kuchnią, garderobą i loggią. Położone na 1. piętrze w budynku z 2009 roku, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maciejewskiego

Białołęka,Warszawa

728 000 zł55 m² 13 236,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z całorocznym, oszklonym tarasem. Zamień miejskie tempo na domową przestrzeń-przez cały rok, niezależnie od pogody. Oszklony taras, który staje się drugą.