dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 410 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kubańska

Saska Kępa,Warszawa

3 750 zł50 m² 74,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane przy ul. Kubańskiej na Saskiej Kępie. Lokal znajduje się w zadbanym budynku, w spokojnej okolicy, z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

850 000 zł35 m² 24 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkanie na klimatycznym Starym Żoliborzu w kamienicy z windą. W skład lokalu wchodzą: - salon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Stary Mokotów,Warszawa

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament morskie oko - widok na park I staw | stary mokotów Wyjątkowa nieruchomość na wynajem w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych lokalizacji Warszawy - tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

4 500 zł54 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, ciche, komfortowe 2-pok. mieszkanie o pow. 54m2 w prestiżowej inwestycji przy ul. Jaktorowskiej na bliskiwj Woli. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze (z dobrą jakością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

545 000 zł36 m² 14 980,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 36,38 m, praga-Południe, rejon Ostrobramskiej i Budrysów Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,38 m, położone na 4. (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antka Rozpylacza

Wola,Warszawa

595 000 zł39 m² 15 450,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie na Woli w bloku z 1964 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38.51m2 przy ul. Rozpylacza składające się z: przedpokoju Salonu Sypialni Kuchni Łazienki Loggii Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 100 000 zł49 m² 22 449 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mokotów | Idealnie wykończone | Do wprowadzenia Wyobraź sobie ten moment, gdy zamykasz za sobą drzwi i zostawiasz na zewnątrz cały miejski zgiełk. Wita Cię przytulna cisza Twojego własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Włochy,Warszawa

565 000 zł37 m² 15 526,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje gotowe do wprowadzenia. Umeblowane, klimatyzacja, kuchnia na wymiar. Cena do negocjacji. Dobry dojazd do Centrum, na Ochotę, mokotów, ursynów, włochy, lotnisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

2 950 zł46 m² 64,13 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaoferować przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 2. piętrze w budynku z 2003 roku na osiedlu Ebejot przy ul. Dzieci Warszawy 27b na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

715 000 zł46 m² 15 543,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość położoną na Warszawskim Bemowie przy ulicy Wrocławskiej Oferta na wyłączność dostępna tylko u nas Mieszkanie dwu pokojowe z oddzielną widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

7 000 zł42 m² 166,67 zł/m²

 

Piętro:6/29

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 46 m , położony na 6. piętrze nowoczesnego budynku Towarowa Towers - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krochmalna

Śródmieście,Warszawa

699 000 zł39 m² 17 923,10 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na sprzedaż - warszawa, centrum, ul. Krochmalna 2 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z odrębną własnością i założoną księgą wieczystą , położona w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Stanów Zjednoczonych

Gocław,Warszawa

3 100 zł49 m² 63,27 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie, tuż po odświeżeniu. Wykończenie w bardzo dobrym standardzie, posiada wszystkie niezbędne do życia sprzęty. Tuż przy budynku znajduje się Jezioro Gocławskie - piękny teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

3 250 zł38 m² 85,53 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Koszty - 3250 czynsz najmu + 860 czynsz do administracji co daje kwotę 4110zł + 200zł zaliczka na media (prąd i ewentualne zużycie wody i c.o. ponad ryczałt zawarty w czynszu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przaśna

Żerań,Warszawa

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam gorąco! Piękne, klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe 50 m2, położone na II piętrze apartamentowca z windą. Ul. Przaśna. W cenie 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł38 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i świeżo odmalowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m , zlokalizowane na 5. piętrze zadbanego budynku w świetnym punkcie komunikacyjnym - tuż obok Ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poetów

Białołęka,Warszawa

679 000 zł45 m² 14 989 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Są mieszkania, które od razu dają poczucie komfortu - jasne, przytulne i gotowe do zamieszkania bez żadnych nakładów. Takie właśnie jest to mieszkanie na nowoczesnym, zadbanym i strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Moczydło,Warszawa

565 000 zł41 m² 13 916,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie usytuowane na 9 piętrze w bloku lat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli. Blok po termomodernizacji, dwie nowe, szybkie windy. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smolna

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:4/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum ul. Smolna Do wynajęcia 2 - pokojowe rozkładowe mieszkanie z oddzielną ciemną kuchnią o powierzchni 37 m2 położone w centrum Warszawy, ul. Smolna 8 (zaraz przy rondzie De.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozłogi

Bemowo,Warszawa

605 000 zł36 m² 16 805,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w budynku z windą zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Budynek z dala od istniejących zabudowań w cichej i spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sprzeczna

Stara Praga,Warszawa

1 080 000 zł44 m² 24 379,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przytulne mieszkanie loftowe 44,3 m na Starej Pradze - Sprzeczna 4 Na sprzedaż wyjątkowe 44,3 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego budynku o adresie "sprzeczna 4" w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Petöfiego

Bielany,Warszawa

695 000 zł51 m² 13 561 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

2 pokoje / 51,25m2 powierzchni użytkowej / balkon / oddzielna kuchnia/ schowek/ komórka lokatorska ***2 pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach przy ulicy Petofiego** Mieszkanie znajduje się na 4 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Ursynów,Warszawa

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje, 50 m2, balkon, garaż+komórka - Jasne, ciche, przytulne - Blisko sggw - ursynów - ul. Belgradzka - al. Ken - Metro stokłosy Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie - przestronne, miłe, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borsucza

Raków,Warszawa

2 500 zł29 m² 86,81 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, kompaktowe mieszkanie, usytuowane w apartamentowcu, przy ul. Borsuczej. W skład lokalu wchodzi: - salon z aneksem kuchennym i wydzieloną sypialnią, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Stary Mokotów,Warszawa

665 000 zł38 m² 17 546,20 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Słoneczne mieszkanie z potencjałem | Stary Mokotów, ul. Stefana Batorego 37 Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,9 m , położone na 14. piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

880 000 zł40 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,97 m z tarasem 15,47 m , położone na parterze kameralnego, 2-piętrowego budynku z 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Ursus,Warszawa

459 000 zł28 m² 16 392,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2-pokojowe mieszkanie 28 m w kamienicy z 1930 r. - ursus, ul. Władysława Jagiełły Na sprzedaż przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 28 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek Starego Miasta

Staromiejskie,Warszawa

1 100 000 zł54 m² 20 484,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie inwestycyjne, 2 pokoje, na rynku starego miasta Wyjątkowe miejsce | Doskonała lokalizacja | Na najem zarówno krótko, jak i długoterminowy budynek: nieruchomość położona na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powsińska

Mokotów,Warszawa

1 119 900 zł70 m² 15 998,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe mieszkanie z dużym tarasem i ogrodem - idealne dla wymagających Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania (70 m ) na prestiżowym Mokotów (ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

3 270 zł47 m² 69,43 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście / Plac Grzybowski Nowoczesne 2 pokoje z balkonem, 100 m od Metra Świętokrzyska Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie na wynajem w samym sercu Warszawy przy ul. Królewskiej 47,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Mokotów,Warszawa

1 050 000 zł42 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie 42 m2 + taras 22 m2 + balkon 7 m2 + miejsce w garażu podziemnym + miejsce postojowe zewnętrzne Mieszkanie składa się z: pokoju dziennego z aneksem kuchennym - 18 m2 + hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Praga-Północ,Warszawa

639 000 zł39 m² 16 301 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 39,2m2 zlokalizowane na Pradze Północ w bliskiej okolicy metra Dworzec Wileński. Nieruchomość położona jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

520 000 zł36 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim budynku z windą z 2013 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Strumykowej. Na powierzchnię mieszkania składa się: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Synów Pułku

Jelonki,Warszawa

499 000 zł30 m² 16 633,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przytulne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m na zielonych Jelonkach - idealne dla singla, pary lub młodej rodziny! W 2018 roku, podczas zmiany aranżacji mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmska

Sielce,Warszawa

600 000 zł46 m² 12 998,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Rezerwacja. Wysokie, jasne 2 pokoje w kamienicy na Mokotowie | 46 m południe oddzielna kuchnia 2 piwnice. Na sprzedaż funkcjonalne i wyjątkowo jasne mieszkanie o powierzchni 46,16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

3 000 zł47 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, odremontowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni47 m2 znajdujące się na Bródnie na pięknym Osiedlu Park Leśny (najładniejsze Osiedle po tej stronie Wisły). Osiedle mieści.