dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na drugim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Żoliborzu przy ulicy Stanisława.

Szczegóły ogłoszenia

659 900 zł32,40 m² 20 367,28 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania lub wynajmu bez żadnych nakładów ze strony kupującego. W 2025 roku przeszło generalny remont. Dzięki dbałości architektki o spójność projektu na.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 zł42,60 m² 85,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 42,6 m , położone na parterze inwestycji z 2023 roku zrealizowanej przez Dom Development, przy ul. Lazurowej 15 na.

Szczegóły ogłoszenia

493 000 zł38 m² 13 131,58 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m z balkonem i piwnicą, położone w zielonej i świetnie skomunikowanej części Warszawy - tuż przy Parku Bródnowskim oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

962 100 zł52,70 m² 18 256,17 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Z przyjemnością oferuje przestronne, zadbane i funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52,7 mkw., z dużym balkonem (loggia) na warszawskim BEMOWIE - ok 800 m od stacji Metra "Ratusz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł42,16 m² 18 477,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 3 piętrowego bloku z 2026 roku- przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł70 m² 14 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szukasz mieszkania, które połączysz z wygodą domu i urządzisz dokładnie po swojemu? Ta wyjątkowa nieruchomość na prestiżowej, zielonej Sadybie to propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł41,84 m² 46 606,12 zł/m²

 

Piętro:21/29

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Luksusowy apartament z widokiem na panoramę Warszawy | 21. piętro | Towarowa Towers | Rondo Daszyńskiego Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 41,84 m , położony na 21. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 132 420 zł55,24 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

**oferta bez prowizji** Na sprzedaż nowoczesne, doskonale doświetlone mieszkanie o powierzchni 55,24 m (53,66m2 powierzchni użytkowej), położone na 10. piętrze w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie | 47 m | Praga-Północ, ul. Brechta 14a Do wynajęcia dwustronne, funkcjonalne i umeblowane mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł51 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone przy ul. Aptecznej. Mieszkanie jest zadbane, jasne i funkcjonalne, w pełni gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, 2-pokojowy apartament o powierzchni 90 m2 z balkonem, zlokalizowanym na Starym Mokotowie, ul. Kazimierzowskiej. Lokal usytuowany na piątym piętrze apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł40 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje | 40 m | wysoki standard | gotowe do wprowadzenia | Ursus Szamoty Na sprzedaż wyjątkowo dopracowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł55 m² 71,82 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 55 m2 na 3-piętrze, 6-piętrowego bloku z windą, wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł34 m² 141,18 zł/m²

 

Piętro:19/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowy, 2-pokojowy apartament w prestiżowej inwestycji Towarowa Towers, tuż przy Rondzie Daszyńskiego i stacji metra. Apartament położony jest na 19. piętrze i oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł27 m² 22 592,59 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli ( Mirów) przy ul. Chłodnej 15, 900 m od ronda onz oraz 500m od hali mirowskiej. Mieszkanie znajduje się na 15 piętrze z pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

29 000 zł110 m² 263,64 zł/m²

 

Piętro:30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na wynajem | Złota 44 | 110 m | 36 piętro Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego apartamentu premium, zlokalizowanego na 36 piętrze ikonicznego.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł39 m² 15 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Posiadamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Mieszkanie do remontu i własnej aranżacji. Mieszkanie składa się z: -dwóch osobnych pokoi, -kuchni, -łazienki, -piwnicy. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł48 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje | 48 m | Loggia | Piwnica | Praga-Południe (gocławek) Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na Pradze-Południe (gocławek), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł46 m² 24 347,83 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

: krótko: inwestycja park skandynawia III ul. Optyków 3a Eleganckie 2 pokoje z ogródkiem || 46 m2 || wysoki standard || wykończenie premium || świetna lokalizacja || miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł46,49 m² 107,55 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 46,49 m | Praga-Południe | ul. Zamoyskiego 37 Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe i starannie wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,49 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł27,50 m² 21 781,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 27,5m2 zlokalizowane na warszawskim Powiślu przy ul. Dobrej 27- zaledwie 4 minuty od stacji Metra Nauki Kopernik i Bulwarów Wiślanych! Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł56,43 m² 12 936,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Gioacchino Rossiniego budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 56,43m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,30 m² 12 937,37 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie znajdujące się na 14. piętrze w Warszawie, w dzielnicy Targówek. Nieruchomość, zlokalizowana w solidnie zbudowanym budynku z 1981 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł25,69 m² 105,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia kawalerkę z oddzielną sypialnią, o powierzchni 25,69 m na warszawskiej Ochocie przy ul. Skorochód-Majewskiego. Mieszkanie usytuowane na 5. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł37,20 m² 17 177,42 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Broniewskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł64 m² 140,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament zlokalizowany W ekskluzywnej inwestycji na prywatnej wyspie - fort cze Świetna lokalizacja | Ogród | Umeblowane | Cicha, spokojna i zielona okolica | Wysoki standard wykończenia |.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł40 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bezpośrednio nowoczesny, dwupokojowy apartament w świetnej lokalizacji na warszawskim Mokotowie, kilka minut spacerem od stacji Metro Wilanowska. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem wyremontowane mieszkanie o powierzchni 51 m2 usytuowane na czwartym piętrze w apartamentowcu Point House. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Mokotowie przy Al. Wyścigowej.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł42 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym. Lokal znajduje się w Warszawie na Pradze-Południe. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł47,73 m² 16 949,51 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 47,73 mkw położone przy Alei Jana Pawła II na granicy Śródmieścia i Woli. Lokal znajduje się na szóstym piętrze (z.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Znakomicie usytuowane, przestronne i słoneczne 2 pokoje z oddzielną, widną kuchnią w sercu mieszkania. Po pierwsze: znakomity układ obszerny balkon garaż w cenie nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 zł51 m² 69,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 51 m2. Mieszkanie składa się z: - salonu połączonego z otwartą, w pełni wyposażoną kuchnią - ok.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł53 m² 13 773,58 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Światowida budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2004 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł54,73 m² 18 819,66 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferuję na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament zlokalizowany na Mokotowie przy ul Św. Bonifacego. To wyjątkowe miejsce, które łączy komfort życia w mieście z ciszą. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł37 m² 14 189,19 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2, położone przy ulicy Wiosennej na warszawskiej Pradze Północ. Lokal znajduje się na 5-tym piętrze 10-kondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 440 zł39,09 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,09 m , położone na parterze trzypiętrowego budynku na warszawskim Targówku. Do lokalu przynależy ogród o powierzchni 98,93 m z.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł56,40 m² 16 667 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferuję na sprzedaż komfortowe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie z windą w świetnej lokalizacji- 100 m od metra Kabaty. Nieruchomość z balkonem, miejscem postojowym w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł56 m² 17 678,57 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone przy Al. Solidarności w samym sercu warszawskiego Śródmieścia - tuż obok Placu Bankowego.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł32,20 m² 22 950,31 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 32,20 m2 usytuowane na 4-tym piętrze w budynku 10-piętrowym na Sadybie- ul. Jaszowieckiej 10. Na lokal składają się: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł48,22 m² 74,66 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.