dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 410 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł50 m² 110 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 50 m2 w prestiżowym budynku przy ul.Grzybowskiej 4 Budynek: Grzybowska 4 to apartamentowiec w kształcie litery U zaprojektowany przez pracownię Hermanowicz Rewski MWH Architekci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Śródmieście,Warszawa

750 000 zł48 m² 15 713,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w kamienicy przy skwerze gen Jana Jura-Gorzechowskiego, blisko metra Ratusz Arsenał Na sprzedaż klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie położone w stylowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dźwigowa

Włochy,Warszawa

810 000 zł53 m² 15 168,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne urządzone 2-pokojowe mieszkanie o pow. 53,3 m, położone przy ul. Dźwigowej 3 w zielonej części warszawskich Włoch przy Parku Kombatantów i Stawie Koziorożca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Czyste,Warszawa

1 335 000 zł50 m² 26 700 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 50 m2, piętro 5/6 z windą, w budynku z 2011r., Wola Czyste. Mieszkanie po generalnym remoncie, zaprojektowane przez architekta, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

630 000 zł38 m² 16 539,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,09 mkw. do remontu z oddzielną kuchnią i balkonem, położone w jednej z najbardziej klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

995 000 zł49 m² 20 833,30 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Bardzo funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 47, na wybudowanym przez Dom Development Osiedlu Saska. Budynek wybudowany w 2013 roku, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

780 000 zł47 m² 16 490,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe - Ochota Na sprzedaż przestronne, widne mieszkanie. Funkcjonalny, rozkładowy układ z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jankowska

Rakowiec,Warszawa

590 000 zł38 m² 15 324,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2-pokojowe mieszkanie na Rakowcu - Warszawa Oferuję do sprzedaży mieszkanie własnościowe (z księgą wieczystą) o powierzchni 38,5 m , zlokalizowane w zielonej części Ochoty - Rakowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słomińskiego

Śródmieście Północne,Warszawa

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak pl, ua, ru, eng Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy metrze Dworzec Gdański | Garaż | ul. Słomińskiego Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 200 zł37 m² 87,43 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 36,6 m , zlokalizowane na warszawskiej Wola przy ul. Jana Kazimierza. Mieszkanie narożne, bardzo dobrze doświetlone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szamocka

Żoliborz,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Adres: ul. Szamocka 10 Mieszkanie o powierzchni 50m2 na osiedlu Madison Apartaments. Dwie duże szafy wnękowe Duża loggia o pow. 12m2 W pełni umeblowane Czynsz z zaliczkami na media (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

850 000 zł60 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie dwupokojowe, duże, komfortowe w budynku z lat 60-tych z cegły przy Al. Niepodległości 35. Budynek jest docieplony z wymienioną windą i czystymi klatkami schodowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siedzikówny Inki

Wola,Warszawa

760 000 zł40 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Remont wykonywany dla siebie, więc nie chodziło wyłącznie o przypudrowanie. Wymieniona całość instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. Całe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stryjeńskich

Natolin,Warszawa

839 000 zł50 m² 16 780 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie 50 m2 w cichym miejscu Ursynowa, tuż przy Parku Górka Kazurka. Do Metra Natolin lub Kabaty ok. 10 min. pieszo, lub 3-4 min. autobusem. W mieszkaniu salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Darłowska

Grochów,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Z przyjemnością prezentuję Państwu funkcjonalne, jasne 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Pradze Południe (grochów). Wyłącznie U mnie! stan prawny Pełna własność- możliwość zakupu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Manteuffla

Gocław,Warszawa

559 000 zł42 m² 13 341,30 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na Gocławiu - ostatnie piętro z windą, atrakcyjna cena Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru Przytulne 2-pokojowe mieszkanie | 40 m | Muranów | Kamienica | Wanna | Piwnica Na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

5 250 zł39 m² 134,62 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[english below] Oferuję do wynajęcia elegancki, nowocześnie urządzony apartament położony w prestiżowej inwestycji 19. Dzielnica przy ul. Kolejowej, tuż przy Rondzie Daszyńskiego - jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

1 250 000 zł68 m² 18 382,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie znajduje się w pięknej przedwojennej kamienicy z 1936 roku, na 3 piętrze. Kamienica z windą, podwórko, piwnice. Mieszkanie jest duże, w rzeczywistości ma powierzchnię 75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syreny

Wola,Warszawa

550 000 zł37 m² 14 729,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na Woli w bloku z 1963 roku (cegła) 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37.34m2 przy ul. Syreny składające się z: przedpokoju Salonu Sypialni Kuchni Łazienki Loggii Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym, położone przy ul. Szeligowskiej 59b w Warszawie (bemowo). Nieruchomość: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Popiełuszki

Żoliborz Urzędniczy,Warszawa

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 37m2, parter/3 bez windy, w budynku z 1968r. przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki, sady Żoliborskie. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowickiego

Ochota,Warszawa

590 000 zł36 m² 16 619,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie z widokiem na park - Warszawa, ochota Cena: 590 000 zł Powierzchnia: 36 m Cena za m : 16 389 zł Piętro: 4/4 (bez windy) Rok budowy: 1970 Rynek: wtórny Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 300 zł56 m² 59 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! 100 m od Metra Wilanowska! Umowa jest zwykła, nie jest to najem okazjonalny! Do wynajęcia bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie na 8 piętrze z loggią Osiedle jest strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Praga-Południe,Warszawa

565 000 zł37 m² 15 270,30 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Dwupokojowe mieszkanie na 11 piętrze w budynku (12 pięter) mieszkalnym w Warszawie - Praga Południe. Wykończenie: do remontu. Przyległości: balkon (6,36 mkw), komórka lokatorska. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widawska

Bemowo,Warszawa

859 000 zł57 m² 14 991,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Dwustronne mieszkanie na Bemowie w bloku z 2003 roku (zamknięte osiedle) 2-pokojowe mieszkanie o pow. 57.2m2 przy ul. Widawskiej składające się z: przedpokoju Salonu Kuchni Sypialni dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

749 000 zł42 m² 17 706,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwustronne Mieszkanie na Woli w bloku z 1975 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42m.2 przy ul. Skierniewickiej składające się z: przedpokoju Sypialni Kuchni Salonu Łazienki Loggii Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

875 000 zł41 m² 21 341,50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy - Marszałkowska Lokalizacja i budynek Warszawa, ścisłe centrum skrzyżowanie ul. Marszałkowskiej i Żurawiej piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bemowo,Warszawa

849 000 zł49 m² 17 280,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,1 m2 zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Bemowa przy ulicy Lazurowej 185. W skrócie: - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

890 000 zł54 m² 16 481,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ochota, szczęśliwice ul. Grójecka - Triton Park osiedle apartamentowo-usługowe położone w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. > 54 m2 > 2 pokoje z otwartą kuchnią > duży balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

4 800 zł54 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu zupełnie nowe mieszkanie na wynajem w Porcie Praskim. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 54 m2 składa się z przestronnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Stalowa

Praga-Północ,Warszawa

1 490 000 zł70 m² 21 331,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowy, designerski loft W nowoczesnym budynku Serce zabytkowej Pragi | Najwyższe piętro budynku | Wysoki standard wykończenia | Funkcjonalny rozkład | Dwupoziomowy loft | Nowoczesne rozwiązania *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

633 800 zł41 m² 15 458,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania? Kup bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Pomożemy Ci na każdym kroku: wybór lokalu, formalności kredytowe, podpisanie umowy - jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

569 000 zł38 m² 14 779,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o pow. 38,5 m w zielonej okolicy Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na drugim piętrze 4-piętrowego bloku z 1970r. Pod budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Bemowo,Warszawa

775 400 zł43 m² 18 201,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie vis-à-vis Parku Górczewska w Warszawie to strategiczna decyzja inwestycyjna i lifestyle owa. Park Górczewska nie jest tylko terenem zielonym, ale centrum kulturalnym Bemowa. Kluczowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Surowieckiego

Ursynów,Warszawa

735 715 zł55 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,7 mkw, położone na 3. piętrze budynku przy ul. Surowieckiego 12b na zielonym Ursynowie. Lokal stanowi doskonałą propozycję zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

947 000 zł50 m² 18 940 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Żeromskiego. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

3 200 zł57 m² 56 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta biura obsługi najmu immopolska - budynek na wynajem przy ul. Targowej 34 Do wynajęcia ustawne mieszkanie 2-pokojowe urządzone w dobrym standardzie, położone w oddanej do użytku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

947 000 zł50 m² 19 016,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie o pow. 49,8 m2 położone na parterze kamienicy z 1956r. na Starych Bielanach - ul. Żeromskiego, w zielonej części Warszawy. Blisko Las Bielański, pl. Konfederacji, akademia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Ursus,Warszawa

634 200 zł42 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

1 115 000 zł51 m² 21 862,80 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z dwiema loggiami i dwoma miejscami postojowymi - 50,7 m w prestiżowym budynku przy Alei Polski Walczącej na Mokotowie Nowoczesne mieszkanie w sercu Mokotowa - dwie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij