dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 410 ogłoszeń

819 000 zł41 m² 19 975,61 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Rytm Mokotowa przy ul. Antoniewskiej Mieszkanie o pow. 41 m z balkonem 8 m składające się z: przedpokoju Sypialni Salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł34 m² 17 206 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) lokale usługowe, place zabaw, przedszkole, kort tenisowy, a nieopodal kilka parków.

Szczegóły ogłoszenia

681 112 zł44,81 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 038, balkon: 6,20.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł40,85 m² 18 580,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel.   wyłącznie W biurze sdp nieruchomości! Dwupokojowe, świetnie zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 40,85 m2 z dużym balkonem! Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

620 000 zł40,80 m² 15 196,08 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Brief: ciche, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,8 m na Mokotowie (sielce), na 1. piętrze w budynku z windą. Wschodnia ekspozycja i balkon z widokiem na zielony skwerek.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł51,23 m² 19 422,21 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Unikat Marina Mokotów stan deweloperski ( zdjęcia przedstawiające urządzenie mieszkania są wizualizacją) 2 pokoje z opcją 3 Komfortowy, bardzo cichy i jasny apartament (51,23 m2).

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł52 m² 22 115,38 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Narwik budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2023 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł33,59 m² 19 321,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Zagójskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1965 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 42-metrowe mieszkanie położone na 4. piętrze (poddasze) w świeżo wyremontowanej kamienicy przy ul. Słowackiego zaledwie 100 metrów od stacji metra Plac Wilsona. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł39 m² 24 230,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na czwartym, ostatnim piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji Aleje Praskie, zrealizowanej przez Develia. Budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

1 302 000 zł45 m² 28 933,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność Państwu przedstawić na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem, położone na osiedlu Żoliborz Artystyczny. Lokalizacja jest bardzo dogodna - tylko 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł44 m² 97,73 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny i komfortowy apartament na Woli english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić Państwu piękny apartament na Woli przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł34,65 m² 24 242,42 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,65 m2. Mieszkanie: składa się z 2 pokoi, otwartej kuchni, łazienki i przedpokoju + piwnica. Kuchnia zabudowana, w pokoju szafa wnękowa,.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł46 m² 93,48 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane przy ul. Jagiellońskiej w Warszawie. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł44 m² 84,09 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament o powierzchni 44 m , wykończony w podwyższonym standardzie, położony na 5. piętrze prestiżowego apartamentowca z 2022 roku, na strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ochota dwa pokoje przy Placu Zawiszy. Lokalizacja i opis lokalu Mieszkanie po remoncie położone w budynku przy Alejach Jerozolimskich w pobliżu Placu Zawiszy. Budynek z 1960 roku.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł43,26 m² 23 000,46 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wola Dwupokojowy, w pełni wyposażony apartament hotelowy (pow. 43,25m2) z przeznaczeniem inwestycyjnym - pod wynajem krótko- i długoterminowy. Obecnie lokal wynajmowany długoterminowo -.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł28,78 m² 22 237,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem o łącznej powierzchni 28,78 m2. Inwestycja powstaje w bezpośredniej bliskości biznesowego Mokotowa oraz lotniska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 999 zł42,25 m² 52 070,98 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ścisłe centrum, bezpośrednio przy Ogrodzie Saskim i Teatrze Narodowym. Doskonały widok z okien na wewnętrzny dziedziniec. Najbardziej prestiżowy budynek sbm Dembud przy ul. Niecałej 5.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł31 m² 87,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz wygodnych i w pełni wyposażonych 2 pokoi na Mokotowie? Najlepiej po remoncie? Mamy coś dla Ciebie. Mieszkanie wolne do zamieszkania od 1 czerwca 2026 r. Możemy prezentować już teraz. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł39 m² 82,05 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe 2-pokojowe mieszkanie w klimatycznej części Pragi - Bohema, ul. Szwedzka 30 Jeśli szukasz miejsca, które łączy wielkomiejski styl życia z artystycznym klimatem starej Warszawy, ta.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł63 m² 103,17 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowy apartament w prestiżowym apartamentowcu przy Grzybowskiej 4. Rozkład: apartament o powierzchni 63m2 znajduje się na 10 piętrze. Składa się z przedpokoju, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł46,50 m² 107,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Eleganckie, nowe dwupokojowe przestronne mieszkanie. Mieszkanie utrzymane w stonowanej szaro - białej kolorystyce. Położone na strzeżonym, monitorowanym osiedlu. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł38 m² 118,42 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w apartamentowcu o wysokim standardzie wykończenia. Położne w pobliżu przystanków autobusowych i tramwajowych, w rejonie Ratusza Wola. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 524 288 zł42,92 m² 35 514,63 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja składa się z 2 nowoczesnych budynków, w których powstaną 243 apartamenty. Na dachu jednego z budynków znajdzie się ogród dostępny dla mieszkańców oraz tarasy przynależne.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł47 m² 18 936,17 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Motorowa 8 (praga-Południe) To idealna oferta dla singla, pary lub jako lokata kapitału. Mieszkanie Na 47m znajdują się: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł53,08 m² 65,94 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz komfortowego miejsca do życia w dynamicznej Warszawie? Prezentujemy atrakcyjne mieszkanie na wynajem, idealne dla singla, pary lub małej rodziny, ceniących sobie wygodę, bezpieczeństwo.