dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

540 000 zł37,50 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2-pokojowe mieszkanie z balkonem położone w zielonej części Warszawy przy ulicy Chodeckiej - tuż przy parku Bródnowskim oraz zaledwie 500 m od stacji metra M2 Kondratowicza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gotowe do zamieszkania, klimatyczne mieszkanie na określony czas - idealne na projekt / kontrakt / pobyt w Warszawie. Nigdy wcześniej niewynajmowane - mieszkanie z duszą i charakterem,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł52,51 m² 13 140,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m , położone na warszawskim Ursynowie przy ul. Surowieckiego. Lokal dwustronny (północ i południe-balkon ok 4m2) oraz okno.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł47 m² 17 638,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na Bemowie idealne dla singla, pary, seniora lub jako inwestycja! Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 149 000 zł66,39 m² 17 306,82 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Nietuzinkowy apartament położony w sercu Starego Żoliborza jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych części Warszawy. Nieruchomość znajduje się na strzeżonym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na Bemowie przy ul. Kaden-Bandrowskiego 9. Lokal znajduje się na 3. piętrze w budynku z windą. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł56,60 m² 14 310,95 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Skoroszewskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 56,6m2 składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i dużą przestrzenią do przechowywania w sercu Warszawy - Śródmieście, plac Starynkiewicza Mam przyjemność zaprezentować ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

583 000 zł36,50 m² 15 972,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Wyjątkowa okolica, mieszkanie w pełni wyremontowane, w odległości 200m od stacji Metra Słodowiec, w drugiej linii zabudowy dzięki czemu mieszkanie jest ciche i gwarantuje szybki.

Szczegóły ogłoszenia

528 000 zł53,77 m² 9 819,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowa inwestycja na sprzedaż 53,77 m 2 pokoje 2 łazienki 8% roi Warszawa, stare Włochy, ul. Mikołajska 8 Mieszkanie po remoncie w kameralnym budynku (tylko 8 mieszkań) w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł87,20 m² 18 922,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 87,2 m2, piętro 2/2 bez windy, w budynku z 1999 r. Bemowo Lotnisko. Po remoncie, gotowe do wprowadzenia się. Idealne dla singla/singielki, pary lub rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł38,21 m² 16 226,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie na Włochach przy ul. Jutrzenki budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 38,21m2. Układ: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 lipca Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | 44 m | Stara Praga | Metro Dworzec Wileński Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie w zrewitalizowanej XIX-wiecznej kamienicy przy ul. Targowej.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł47,30 m² 12 896,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Wojciecha Chrzanowskiego budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 47,3m2.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł49 m² 16 326,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Józefa Mehoffera budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 49m2. Układ: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł52 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Warszawa, wola ul. Wolska / 32 m/ kawalerka / Metro 70m2 - 2 minuty spacerem We speak English Cena: do negocjacji Świetna lokalizacja Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę Warszawy Na wynajem świeżo wykończone, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 4. piętrze. Dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł45 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na nowoczesnym osiedlu 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną jasną kuchnią na Ursusie. Mieszkanie jest jasne, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł50,28 m² 15 851,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie 2-pokojowe Z oddzielną kuchnią | ul. Pełczyńskiego 22e | górce, bemowo To mieszkanie ma w sobie coś rzadkiego - spokój osiedlowego podwórka i jednocześnie Warszawę.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł53,46 m² 16 816,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowe, 2pokojowe mieszkanie 53,4 m przy ul. Kopińskiej 37 pełna własność z księgą wieczystą, gotowe do wprowadzenia, w solidnym budynku budowanym według przedwojennych.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* english version below* Dostępne od już. Ciche, wygodne mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią. Idealne dla singla, pary, lub do wynajęcia na spółkę. W pokoju z balkonem rozkładana.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł46 m² 91,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone przy ul. Jagiellońskiej 79a w Warszawie, w nowym budynku oddanym do użytku w 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 635 000 zł90,40 m² 18 086,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferuję do sprzedaży jasne, przestronne mieszkanie 3 pokojowe na ul. Tomcia Palucha. Budynek z 2001r. czysty i zadbany. Mieszkanie składa się z salonu 29,9m 2 , kuchni 13,7m; dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

889 640 zł43,58 m² 20 413,95 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie w Warszawie nowe, w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,58 m, położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł51,80 m² 14 864,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż atrakcyjne, mieszkanie przy ul. Osowskiej 73/79, usytuowane na pierwszym piętrze, w kamienicy z lat 50 tych. Mieszkanie składa się z jasnego salonu z balkonem, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł44 m² 118,18 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 44m2, piętro 8/11 z windą, w budynku z 2018r. przy ul. Grzybowskiej, wola Mirów. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny, także dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł57 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie w okolicy Włochy o powierzchni 57 m , znajdujące się na 2 piętrze bloku, który jest na przestronnym zamykanym osiedlu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł52,55 m² 17 107,52 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowo estetyczne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 52,55 m , położone na 5. piętrze zadbanego, nowoczesnego budynku renomowanego dewelopera Ronson. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł47,30 m² 16 913,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To idealna propozycja zarówno dla osób szukających mieszkania dla siebie, jak i dla inwestorów, którzy wiedzą, jak dużą wartość ma dobra lokalizacja i funkcjonalny układ. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł42 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie na Warszawskim Powiślu przy ul. Rozbrat. Mieszkanie położone jest w zielonej i spokojnej okolicy, łączącej spokój z bliskością centrum. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł50 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Dwupokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią w Centrum Warszawy. Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 49,75 m , położone w kamienicy z 1962 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł27,50 m² 105,45 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,5 m , położone na 4 piętrze budynku przy ul. Grzybowskiej, w samym sercu Warszawy. To świeżo wyremontowane, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł41,91 m² 23 812,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Kopalnianej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2024 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł33 m² 14 545,45 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Białołęka-Tarchomin, ul. Antalla > najlepsza lokalizacja na Tarchominie, 900 m od Galerii Północnej > przystanki autobusowe i tramwajowe 200 m od klatki > do stacji metra Młociny.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł61,53 m² 22 753,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Concierge House przedstawia zaprojektowane przez architekta i kompleksowo wyremontowane mieszkanie w kamienicy Adolfa Weinstocka i Heleny Rumszyckiej z 1939 roku w sercu zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł45,80 m² 61,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Warszawa Gocław - 2 pokoje, oddzielna kuchnia, balkon, parking | ul. Kompasowa 12 Do wynajęcia komfortowe i odnowione mieszkanie o powierzchni 45,8 m , położone na 4 piętrze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł45,80 m² 61,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | garaż | balkon | osiedle zamknięte | idealne dla singla lub pary Do wynajęcia od zaraz komfortowe mieszkanie o powierzchni 45,8 m z balkonem, położone w Warszawie - Ursus, ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 035 000 zł50,70 m² 20 414 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mam przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50.7 m2 z oddzielną kuchnią, położone w doskonałej lokalizacji na warszawskim Starym Żoliborzu. To.

Szczegóły ogłoszenia

3 390 zł38 m² 89,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Geodetów 6 na warszawskiej Ochocie, jednej z najbardziej cenionych i wygodnych lokalizacji do życia w stolicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł58 m² 14 982,76 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu przy ul. Malborskiej 3 nieruchomość Atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,60 m , zlokalizowane na 4 piętrze w 12-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł57,36 m² 19 002,79 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam na prezentacje 2 pokojowego mieszkania z osobną kuchnią o powierzchni znajdującego się na Warszawskim Żoliborzu przy ul. Gwiaździstej 7. Osiedle oddane do użytku w 2000 roku,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij