dowolna

Lokale użytkowe Warszawa – na sprzedaż i na wynajem w Warszawie

3 325 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 325 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nałęczowska

Wilanów,Warszawa

121,50 zł/m²92 m² 11 178 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca. Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Promocja ,w przy umowie terminowej na min.12 MIESIĘCY DWA MIESIACE - 15 % CZYNSZU. Do wynajęcia profesjonalna powierzchnia biurowa ok 92.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nałęczowska

Wilanów,Warszawa

109,82 zł/m²52 m² 5 710 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca W przypadku tej oferty Poszukujący nie płaci prowizji promocja ,w przy umowie terminowej na min.12 MIESIĘCY DWA MIESIACE - 15 % CZYNSZU. Do wynajęcia profesjonalna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

72,90 zł/m²17 m² 1 252 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17,17 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

164,83 zł/m²18 m² 2 967 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

80 zł/m²11 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 10,63 m, położony na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie (okolice Al. Wilanowskiej). *** brak prowizji *** Opis lokalu Jeden ustawny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Śródmieście,Warszawa

91,74 zł/m²218 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wykończony lokal o powierzchni 218m znajdujący się w centrum Warszawy w jednym z biurowców. Lokal wykończony pod działalność medycyny estetycznej. W lokalu działa cały czas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

297,50 zł/m²8 m² 2 380 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1-2 osób na 5 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Sobieskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ) -Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

37 zł/m²25 m² 936 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.25,29 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Aleje Jerozolimskie

Centrum,Warszawa

113,64 zł/m²132 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowy lokal usługowo-handlowy 132 m | Parter | Centrum Warszawy | Witryny Najemca nie płaci prowizji dla biura nieruchomości. Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Janusza

Wola,Warszawa

60 zł/m²16 m² 941 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.15,68 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Księcia Janusza, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nałęczowska

Wilanów,Warszawa

107 zł/m²38 m² 4 045 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca. Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Promocja ,w przy umowie terminowej na min.12 MIESIĘCY DWA MIESIACE - 15 % CZYNSZU. Do wynajęcia profesjonalna powierzchnia biurowa ok 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Czapelska

Praga-Południe,Warszawa

80 zł/m²28 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.27,50 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Czapelskiej poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

32 zł/m²333 m² 10 640 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.332,51 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Waryńskiego

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²21 m² 1 260 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.21 m2 na 2 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Warszawy, w okolicach stacji Metro Politechnika, poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

83,01 zł/m²43 m² 3 593 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.43,28 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. poleca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

185,44 zł/m²16 m² 2 967 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

43 zł/m²13 m² 565 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa -do wynajęcia: lokal biurowy o pow.13,14 m2 na niskim parterze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

55 zł/m²13 m² 691 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 12,56 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

43 zł/m²50 m² 2 166 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa- do wynajęcia: lokal biurowy o pow.50,37 m2 na niskim parterze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Moniuszki

Śródmieście,Warszawa

125 zł/m²16 m² 1 940 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,52 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Janusza

Wola,Warszawa

80 zł/m²135 m² 10 822 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow.135,28 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Księcia Janusza, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Mokotów,Warszawa

64,50 zł/m²62 m² 4 031 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Osoba prowadząca 60052443 Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Do wynajęcia mały lokal biurowy o pow. ok 62 m2 z dostęp do wody i własną toaletą. Rejon Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

2 438 000 zł148 m² 16 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Śródmieście, ścisłe Centrum Powiśla między ul. Topiel a Dobrą, 350m od stacji metra Centrum Nauki Kopernik (4 min pieszo). Prestiżowa lokalizacja biznesowa pod biuro. Lokal na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Wola,Warszawa

50 zł/m²2 500 m² 125 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:32

 

Parking:garaż

G8 Property Group Gigantyczna Baza Nieruchomości Komercyjnych Odwiedź nas: we Speak English & Russian Do wynajęcia: lokal usługowy Wola, warszawa Topowa lokalizacja! Doskonale skomunikowana część Woli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-25

Biuro z garażem

Bielany,Warszawa

62,05 zł/m²34 m² 2 090 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji Do wynajęcia biuro 2 pokojowe o powierzchni ok 34 m 2 na terenie obiektu fabryczno -magazynowego na Bielanach. Raczej na biuro do własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

86,21 zł/m²116 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestrony lokal usługowy o łącznej powierzchni około 116m2. Lokal znajduje się w kamienicy przy ulicy Kasprowicza, posiada dwa wejścia oraz trzy duże witryny od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Rumiana

Wilanów,Warszawa

40,54 zł/m²370 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:podziemna hala garażowa

Połówka bliźniaka przystosowana do wykorzystania na cele biurowe. Otwarta aranżacja przestrzeni, światłowód, okablowanie, klimatyzacja. Dom po dokładnym odświeżeniu, czysty i pachnący, gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Bartycka

Siekierki,Warszawa

70 zł/m²40 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: 2-pokojowy lokal biurowy o pow. 40 m2 na 1 piętrze budynku biurowego warszawskim Mokotowie (siekierki), w okolicach ul. Bartyckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

55 zł/m²36 m² 1 957 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.35,59 m2 , na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. poleca Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

112,50 zł/m²240 m² 27 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy do wynajęcia - ul. Jana Kazimierza | 240 m | gastronomia / biuro Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 240 m , zlokalizowany przy ul. Jana Kazimierza. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Aleja Przyjaciół

Śródmieście,Warszawa

88,79 zł/m²107 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Apartament na biuro W jednej Z najbardziej pożądanych warszawskich lokalizacji Prestiżowa lokalizacja | 3 pokoje | Piękny widok | Blisko Łazienek Królewskich | Idealne na kancelarię *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-25

Lokal handlowy klimatyzowany

Praga-Północ,Warszawa

54 zł/m²159 m² 8 575 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca. Do wynajęcia powierzchnia parterowa o pow. ok 160 m2 m 2 na terenie obiektu biurowo - magazynowego. Dobra propozycja na sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Polski Walczącej

Mokotów,Warszawa

950 000 zł43 m² 21 934,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż wyjątkowy lokal 43,31m Duża, otwarta przestrzeń - idealna pod: *gabinety *biuro *studio * handel specjalistyczny. Świetny układ, duże witryny i możliwość dowolnej aranżacji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

55 zł/m²218 m² 11 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Do wynajęcia biuro - samodzielna powierzchnia biurowa o pow. 218 m2. na Dolnym Mokotowie Sielce .w rejonie ulicy Belwederskiej .(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

100 zł/m²212 m² 21 160 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 211,60 m2 na 3 piętrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-25

Biuro z garażem, ul. Belwederska

Sielce,Warszawa

78,90 zł/m²16 m² 1 270 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Osoba prowadząca Do wynajęcia pokój biurowy ok 16 m 2 , w obiekcie komercyjnym na Mokotowie Sielce. Bardzo dobra propozycja na biuro , gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Warszawa

Wawer,Warszawa

60 zł/m²400 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia część nowoczesnego budynku biurowo-handlowo-usługowego, zlokalizowanego na warszawskiej Pradze Południe. Dostępne powierzchnie: magazyn: 250 m o wysokości 10 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-18

Lokal użytkowy

Czerniaków,Warszawa

65,16 zł/m²8 m² 501 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Kontakt w sprawie oferty Do wynajęcia lokal biurowy o pow. ok 8 m 2 ,w piwnicy na poziomie -1 piętrze w zespole budynków biurowych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Mokotów,Warszawa

58,05 zł/m²50 m² 2 879 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Do wynajęcia lokal biurowy o pow. ok 50 m2 w nowoczesnym obiekcie z parkingiem na Mokotowie. Doskonale zarządzany, solidny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Warszawa

Bielany,Warszawa

130 zł/m²88 m² 11 458 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajmu lokal gastronomiczny o pow.88,14m2, znajdujący się na warszawskich Bielanach. Lokal znajduje się na parterze w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 596 800 zł180 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wilanów lokal użytkowy o powierzchni 179,84m2. parter, witryny na ulicę, wejście bezpośrednio z ulicy. Duży ruch pieszy, usytuowane w osiedlu Miasteczko Wilanów, wśród innych lokali.