dowolna

Lokale użytkowe Warszawa – na sprzedaż i na wynajem w Warszawie

3 330 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 330 ogłoszeń

27,21 €/m²96 m² 2 612 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaże w bryle budynku

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal o powierzchni 96 m2 brutto, znajdujący się w ścisłym Centrum Warszawy w bliskim sąsiedztwie Placu.

Szczegóły ogłoszenia

117,47 zł/m²35 m² 4 111 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal biurowy o pow. 35 m2 usytuowany na 3 piętrze w sześciopiętrowym biurowcu przy ul. Nowogrodzkiej. Korzystna lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy. Wokół liczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 681 560 zł93,42 m² 18 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż reprezentacyjny lokal użytkowy o powierzchni 93,42 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze prestiżowego, kameralnego budynku przy ul. Słomińskiego 17 w Warszawie. Lokal jest po.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²90 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowo-usługowy - 90m2 Przedmiotem wynajmu jest lokal z przeznaczaniem na nieuciążliwą działalność gospodarczą np; biuro , kancelaria , gabinet, sklep internetowy itp. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

115,78 zł/m²23,32 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 23,32 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich. poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

16 €/m²286 m² 4 576 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 286m2 zlokalizowana w biurowcu Warszawa Praga Południe standard: wykładzina mieszany układ pomieszczeń otwierane okna okablowanie telefoniczne okablowanie.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²115 m² 12 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia, piękny frontowy lokal z witryną od nowego skweru od ul. Habicha. Nieruchomość położona przy bardzo dużym, już zasiedlonym osiedlu na 50 tys. mieszkań przy drodze łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²120 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia dwupoziomowy lokal o powierzchni 12 0 m2, z przeznaczeniem na działalność biurową lub biurowo-usługową. Dobra lokalizacja: w odległości 500 m ch Targówek.

Szczegóły ogłoszenia

59,14 €/m²262 m² 15 495 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferujemy do wynajęcia idealny, przestronny lokal w nowoczesnym budynku premium w samym sercu Warszawy bardzo blisko metra rondo daszyńskiego. Doskonała prestiżowa lokalizacja przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²55,28 m² 1 050 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni całkowitej brutto 55,28 m2. Lokal znajduje się na parterze w zabytkowej kamienicy z 1898 zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

72,20 zł/m²110,80 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy z widokiem na Pałac Kultury | Grzybowska | 6. piętro | Balkon Wyjątkowa przestrzeń biurowa położona w samym sercu Warszawy, tuż przy Placu Grzybowskim, z imponującym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

421 920 zł29,30 m² 14 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wyjątkowa okazja inwestycyjna w sercu Młodej Białołęki Drugi etap Osiedla Młoda Białołęka oferuje gotowe lokale usługowe o doskonałym potencjalne inwestycyjnym. Elastyczne przestrzenie,.

Szczegóły ogłoszenia

88,33 zł/m²60 m² 5 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bez prowizji dla najemcy! prestiżowa powierzchnia biurowa na 14. Piętrze W centrum LIM - 60 m Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowej powierzchni biurowej o wielkości.

Szczegóły ogłoszenia

88,64 zł/m²44 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Mieszkanie dwupokojowe 41,5 m2(po obmiarze 44m2) w centrum Warszawy, zlokalizowane na parterze kamienicy z lat 30-tych. Do lokalu przynależy komórka lokatorska około 2m2. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

77 zł/m²135 m² 16 742 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Reprezentacyjna powierzchnia biurowo-usługowa 135 m | gotowa do pracy | standard medyczny Do wynajęcia elegancka i w pełni przygotowana powierzchnia biurowo-usługowa o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²212 m² 4 028 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia pow. gastronomiczną (dark kitchen) o powierzchni całkowitej brutto 212 m2. Lokal znajduje się na parterze w zabytkowej kamienicy z 1898.

Szczegóły ogłoszenia

97,92 zł/m²240 m² 23 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia reprezentacyjny lokal komercyjny o łącznej powierzchni 245 m, zlokalizowany w Warszawie przy al. Jana Pawła II 45 w miejscu o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszego.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²150 m² 11 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany pod prestiżowym adresem w Warszawie przy ul. Żurawiej 22. Budynek położony w ścisłym centrum miasta, zaledwie kilka minut spacerem od stacji Metro.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²307 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Lokal położony w samym centrum Warszawy. Lokal w pełni przystosowany do prowadzenia działalności hotelowej - całodobowa recepcja, winda, miejsca parkingowe zewnętrzne i monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

40,63 zł/m²40 m² 1 625 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Biura 1-30 os. / q22 / al. Jana Pawła II 22 / Centrum / All Inclusive / Umeblowane / Gotowe do pracy Nowoczesne, w pełni wyposażone biura serwisowane dla zespołów od 1 do 30 osób. Elastyczny model.

Szczegóły ogłoszenia

88 zł/m²208 m² 18 304 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam do zaoferowania powierzchnię ekspozycyjną z biurem w budynku, który może stać się idealnym miejscem na siedzibę firmy, showroom. Idealny również na salon samochodowy. Cały budynek to.

Szczegóły ogłoszenia

91,26 zł/m²153,40 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne biuro w samym Śródmieściu, lokal o pow 153,40m2 składa się z recepcji, dużego holu, serwerowni, sali konferencyjnej, 7 pokoi biurowych, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

16 €/m²103 m² 1 648 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia Lokal usługowo-handlowy na Mokotowie G8 Property Group Gigantyczna Baza Nieruchomości Komercyjnych We Speak English and Russian Lokalizacja: Mokotów, Warszawa Powierzchnia: 103.

Szczegóły ogłoszenia

13 €/m²159 m² 2 067 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Onyx budynek biurowy położony przy ul. Puławskiej, w odległości ok 2 km od Torów Wyścigów Konnych. Sąsiedztwo Południowej Obwodnicy S2 zapewnia bardzo dogodny dojazd zarówno do Lotniska.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²500 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Do wynajęcia nowoczesny budynek usługowo mieszkalny w korzystnej lokalizacji, przy ulicy Szamocin Warszawa - Białołęka, w sąsiedztwie nowo powstałej zabudowy wielorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²40 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia Lokal pod działalność biurową lub usługi. Lokalizacja: warszawa, chomiczówka - dynamiczna dzielnica z dużym potencjałem Powierzchnia: 40 m Przeznaczenie: możliwość adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

68,57 zł/m²70 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia reprezentacyjny lokal biurowy 70 m - Warszawa Śródmieście, ul. Z. Słomińskiego 17 Cena najmu: 4 800 zł netto/mies. Czynsz administracyjny: ok. 2 098 zł + media Kaucja:.

Szczegóły ogłoszenia

76,67 zł/m²150 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne Biuro 156 m2 | Targówek-Zacisze | Metro Trocka | Wysoki Standard Oferujemy do wynajęcia wyjątkową powierzchnię biurowo-usługową w reprezentacyjnym budynku z 2019 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

98,58 zł/m²101,44 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Lokal w parterze 101mkw usytuowany jest wśród gęstej zabudowy mieszkaniowej i usługowej. Lokal jest zadbany, posiada duże witryny, dzięki czemu jest dobrze wyeksponowany i widoczny.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²74 m² 9 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal usługowy w sercu Starej Ochoty, idealny do prowadzenia różnorodnych działalności gospodarczych. Lokalizacja: lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

60,26 zł/m²76 m² 6 260 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro typu open-space na 2 piętrze budynku biurowego w rejonie skrzyżowania Grochowska, ostrobramska, marsa. Oryginalne, wysokie, ciche, bardzo jasne, z dużym przeszkleniem.