dowolna

Lokale użytkowe Warszawa – na sprzedaż i na wynajem w Warszawie

3 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Wilanów,Warszawa

89 zł/m²33 m² 3 333 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnie biurowe i użytkowe w biurowcu - dzielnica Wilanów. Zróżnicowane metrażowo powierzchnie biurowe. Biuro o powierzchni 33 m2, czynsz pln 2 937 netto. Czynsz zawiera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 350 000 zł135 m² 17 407,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowego w atrakcyjnej części Ursynowa, znajdującego się tuż przy metrze Stokłosy - Al. Komisji Edukacji Narodowej 83. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

75 zł/m²205 m² 15 375 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji Osoba prowadząca Do wynajęcia pow. ok 200 m 2 na cele handlowe , usługowe lub biurowe (bez możliwości uzyskania koncesji na alkohol ) Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

92,40 zł/m²49 m² 4 528 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy na Mokotowie w nowoczesnym kompleksie apartamentowym. Budynek położony w bezpośrednim sąsiedztwie głównych arterii komunikacyjnych. Budynek posiada 12 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Oszmiańska

Targówek,Warszawa

85,75 zł/m²65 m² 5 574 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Powierzchnia lokalu wynosi 65,57 m kw. i znajduje się przy ul. Oszmiańskiej 20. Lokal jest gotowy do odbioru w standardzie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

120 zł/m²30 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy przy głównej ulicy Pragi Południe. Lokal o powierzchni 30m2, składa się z pomieszczenia open space i zaplecza z łazienką. Idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wiśniowa

Mokotów,Warszawa

58 zł/m²210 m² 12 180 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnie w chronionym kompleksie biurowym Starościńska-Wiśniowa. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu Europleksu, centrum bankowo-finansowego i rozrywkowego z restauracjami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Powiśle,Warszawa

100 zł/m²116 m² 11 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

G8 Property Group - Baza Wszystkich Nieruchomości We Speak English and Russian Lokal usługowo/handlowy do wynajęcia 166 m2: - metraż 166 m2 - Lokal usługowo/handlowy - Możliwa gastronomia - Duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Oszmiańska

Targówek,Warszawa

786 840 zł65 m² 12 105,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

17,50 €/m²540 m² 9 450 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowy warszawski zespół budynków biurowych w obrębie dzielnicy Mokotów w sąsiedztwie zbiegu ulic Rzymowskiego i Puławskiej. Piękna infrastruktura przed budynkiem sprzyjająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Wilanów,Warszawa

912 000 zł57 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Avenue Estate prezentuje lokal usługowo - handlowy na sprzedaż, zlokalizowany na Miasteczku Wilanów. Aktualnie jest wynajmowany. Nieruchomość idealna dla inwestora - stopa zwrotu na poziomie 6-7%. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Warszawa

Gocław,Warszawa

99,98 zł/m²60 m² 5 999 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Idealny Na gastronomię, handel, usługi, biuro - 60 m2, parter, duże Witryny - Atrakcyjna lokalizacja! Praga Pd, gocław - ch Promenada Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Żabińskiego

Natolin,Warszawa

105,26 zł/m²19 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Polecamy do wynajęcia lokal użytkowy znajdujący się w przyziemiu budynku mieszkalnego położonego przy ul. Żabińskiego 9 w Warszawie. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

17,50 €/m²293 m² 5 128 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowy warszawski zespół budynków biurowych w obrębie dzielnicy Mokotów w sąsiedztwie zbiegu ulic Rzymowskiego i Puławskiej. Piękna infrastruktura do wypoczynku przed budynkiem. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

50,86 zł/m²175 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca. Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Do wynajęcia powierzchnia ok 175 m 2 w formie samodzielnego modułu w zabytkowej manufakturze na Pradze Południe. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 300 000 zł100 m² 23 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Lokal 100 m.kw Bardzo dobra lokalizacja przy głòwnej ulicy Puławskiej,w pobliżu meyra Wilanowska.Wysoka jakość wykończenia Lokal jest obecnie wynajmowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Ursynów,Warszawa

831 000 zł61 m² 13 623 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bez prowizji - nowe lokale usługowe pod każdy rodzaj działalności ursynów,wola,pruszków,gdańsk i szczecin - powierzchnie od 19M2 do 2000M2 ursynów: ul. Puławska/pileckiego zakończenie budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

17,50 €/m²765 m² 13 388 €

 

 

 

Wola,Warszawa

80 zł/m²70 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia od zaraz! Przestronne, dobrze doświetlony 70 metrowy lokal handlowo-usługowy na warszawskiej Woli. Lokal usytuowany na parterze w biurowcu. Rozkładowy układ pomieszczeń, dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Warszawa

Za Żelazną Bramą,Warszawa

3 752 000 zł142 m² 26 456,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dostępny od zaraz lokal użytkowy w stanie deweloperskim pod gastronomię o powierzchni 141,82 mkw. z witryną. Wysokość lokalu 3,72 m. Lokal znajduje się na parterze budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Warszawa

Anin,Warszawa

52,62 zł/m²458 m² 24 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo/usługowy dostępny na I p w zadbanym budynku z windą w samym centrum Anina. Lokal składa się z powierzchni handlowo/usługowej - 458 m2. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Żoliborz,Warszawa

80,33 zł/m²61 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy Państwu Nowy lokal w budynku z 2015 roku na Żoliborzu, w pobliżu Żoliborza Artystycznego. Witryny lokalu wychodzą na południową stronę, na ruchliwą ulicę. Obok znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Domaniewska

Ksawerów,Warszawa

4 341 000 zł158 m² 27 474,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dostępny od zaraz lokal użytkowy w stanie deweloperskim z antresolą o powierzchni 158 mkw. z witryną. Wysokość lokalu 4,10 m. Wysokość antresoli 2,57 m. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Niepodległości

Górny Mokotów,Warszawa

58,14 zł/m²43 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Mieszkanie przystosowane do celów biurowych lub podobnych nieuciążliwych. Składa się z 2 pokoi: 1 duży od ulicy, 2 z aneksem kuchennym od podwórka (jest lodówka); łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Husarii

Wilanów Królewski,Warszawa

47,14 zł/m²70 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Wilanów Królewski - prestiżowa lokalizacja, konkurencyjna cena. Do wynajęcia na biuro bądź inną działalność dostosowaną do budynku mieszkalnego. Parter domu i dodatkowo w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Mińska

Kamionek,Warszawa

78,26 zł/m²102 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal usługowo-gastronomiczny o pow. 102,22m2. Znajduje się na terenie osiedla mieszkalno-usługowego na Pradze Południe (kamionek), na rogu ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

84 zł/m²32 m² 2 722 zł

 

 

 

Bielany,Warszawa

91,67 zł/m²60 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Lokal usługowy o powierzchni 60m2 zlokalizowany w Warszawie przy ul. Nocznickiego/ w okolicy stacji metra Młociny. Lokal znajduje się na parterze w budynku apartamentowo - usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wiśniowa

Mokotów,Warszawa

58 zł/m²93 m² 5 394 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wirtualny spacer po nieruchomości: powierzchnie w chronionym kompleksie biurowym Starościńska-Wiśniowa. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu Europleksu, centrum bankowo-finansowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

18 €/m²65 m² 1 170 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia w dobrej lokalizacji na Woli obok luksusowych Browarów Warszawskich. Powierzchnia lokalu 65 m2, wysokość sufitu 2,9 m. Lokal składa się z 2 pomieszczeń oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Warszawa

Włochy,Warszawa

57,14 zł/m²140 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:własny parking

Bardzo ciekawy lokal do wynajęcia w okazyjnej cenie przy Alei Krakowskiej. Dotychczas w lokalu była restauracja, więc potencjalny najemca może wykorzystać meble i urządzenia kuchenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

1 852 500 zł75 m² 24 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ursynów lokal narożny Z najemcą 5.8% ROI + DWA DUŻE PARKINGI, MAGAZYNEK, WYSOKI STANDARD, BEZPOŚREDNIO, CENA NETTO We speak English Kupując ten lokal otrzymujesz gotowy produkt inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

84 zł/m²371 m² 31 159 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 533 000 zł70 m² 21 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wilanów lokal Z najemcą 6% roi + duży parking + garaż, bezpośrednio, cena brutto We speak English Kupując ten lokal otrzymujesz gotowy produkt inwestycyjny a wraz z nim: 6% rocznie od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

52 zł/m²500 m² 26 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro należy do zespołu trzech, unikalnych, stylowych budynków położonych na jednej posesji w historycznym parku, w pobliżu Traktu Królewskiego, z łatwym dostępem do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Wrzesińska

Stara Praga,Warszawa

81,03 zł/m²195 m² 15 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Port Praski | 195m2 | Eleganckie wnętrza | Nowoczesny Budynek lokal biurowy W prestiżowej lokalizacji starej pragi 195 m2 | 8pokoi| Prestiżowa lokalizacja | Reprezentacyjne wnętrza | Metro rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

108,34 zł/m²37 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przedstawiam do wynajęcia lokal o powierzchni 36,92 m2 z witryną, usytuowany na parterze budynku mieszkalnego z 2022 r. na nowym, prężnie rozwijającym się osiedlu w Ursusie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Ursus,Warszawa

89,33 zł/m²75 m² 6 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia budynek o powierzchni 75 m2 pod działalność handlową, usługową, gastronomiczną usytuowany w dzielnicy Ursus. Budynek zlokalizowany przy ulicy o dużym natężeniu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Śródmieście,Warszawa

61,70 zł/m²105 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy Państwu do wynajęcia dostępny od zaraz atrakcyjny lokal o pow. 105,35 m2 w ścisłym centrum Warszawy w Al. Jerozolimskich. Lokal jest usytuowany na II piętrze elitarnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

1 905 393 zł89 m² 21 525 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prowizja 0%. Podatek pcc 0%. Gotowy do odbioru. Lokal użytkowy do własnej aranżacji w doskonałej lokalizacji. W bliskim sąsiedztwie komunikacja miejska autobus, tramwaj i metro Wilanowska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Włochy,Warszawa

57 zł/m²139 m² 7 923 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową 139m2 na piętrze w budynku biurowym jednopiętrowym. (podział na 7 pomieszczeń) położony na I piętrze w budynku biurowym. Pomieszczenia są.