dowolna

Lokale użytkowe Warszawa – na sprzedaż i na wynajem w Warszawie

3 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nałęczowska

Wilanów,Warszawa

107 zł/m²42 m² 4 548 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca. Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Do wynajęcia profesjonalna powierzchnia biurowa ok 43 m 2 w obiekcie komercyjnym na Wilanowie .(obiekt bez mieszkań, tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Warszawa

Sadyba,Warszawa

2 890 000 zł280 m² 10 321,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny segment o powierzchni ok. 280 m użytkowej, położony w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych części Mokotowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

28 zł/m²12 m² 350 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność wynająć miejsce postojowe w garażu podziemnym przy ul. Rajska 6 Klatka nr I na strzeżonym osiedlu Marina Mokotów. Miejsce postojowe znajduje się na -2, jest bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

46,67 zł/m²75 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal: lokal o powierzchni 75 mkw na biuro usytuowany na pierwszym piętrze. Widna, ustawna sala w kwadracie, gabinet, podłużne pomieszczenie ,pomieszczenie socjalne i łazienka. . Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kotsisa

Praga-Północ,Warszawa

1 000 000 zł77 m² 12 970,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy, zlokalizowany przy ul. Kotsisa 2/4, w inwestycji Livin' Praga na Pradze-Północ w Warszawie. Najważniejsze atuty lokalu: powierzchnia: 77,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Morcinka

Bemowo,Warszawa

35,46 zł/m²141 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szukasz idealnego lokalu dla swojej działalności? Potrzebujesz miejsca na sklep, przychodnię, placówkę terapeutyczną, edukacyjną lub medyczną, szkołę językową, lub inne usługi? Mamy coś dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

98,86 zł/m²88 m² 8 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy na wynajem przepiękny (świeżo wyremontowany) lokal użytkowy w pasażu handlowym znajdujący się w Warszawie przy ul. Belgradzkiej 4 (wejście od ul. Rosoła). Lokal wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

127,89 zł/m²109 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Eurovilla ma przyjemność zaprezentować lokal do wynajęcia w zabytkowej kamienicy. Nieruchomość idealna pod wynajem na cele komercyjne, zlokalizowana przy ul. Żurawiej z widokiem na Plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

74,28 zł/m²67 m² 4 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy na Ursynowie, przy ul. Puławskiej, na parterze z witryną i wejściem od ruchliwej ulicy - duży ruch pieszy. W lokalu są dwa pomieszczenia i zaplecze socjalne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kotsisa

Praga-Północ,Warszawa

1 455 000 zł126 m² 11 574,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy, zlokalizowany przy ul. Kotsisa 2/4, w inwestycji Livin' Praga na Pradze-Północ w Warszawie. Najważniejsze atuty lokalu: powierzchnia: 125,71.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kotsisa

Praga-Północ,Warszawa

1 300 000 zł105 m² 12 398,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy, zlokalizowany przy ul. Kotsisa 2/4, w inwestycji Livin' Praga na Pradze-Północ w Warszawie. Najważniejsze atuty lokalu: powierzchnia: 104,85.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Podmiejska

Bemowo Lotnisko,Warszawa

330 000 zł33 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Uwaga, mamy przyjemność zaprezentować Państwu super lokale biurowe w niesamowitym miejscu. Lokale na Warszawskim Bemowie z widokiem na lotnisko idealne pod biuro dla kilku osób, sale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

2 700 000 zł136 m² 19 852,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Avenue Estate prezentuje eleganckie mieszkanie w przedwojennej kamienicy w samym sercu miasta. Wyjątkowe, wysokie wnętrze o powierzchni 136 m zachwyca oryginalnymi detalami oraz pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

62,50 zł/m²20 m² 1 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjna lokalizacja na Woli przy parku Moczydło. Lokal z ogromnym potencjałem. Główne atuty nieruchomości: lokalizacja w ruchliwym miejscu, bardzo blisko nowopowstającej linii metra. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

1 755 000 zł90 m² 19 430,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Centrum | Lokal usługowy na sprzedaż | I piętro | Metro Świętokrzyska i onz | Biuro, kancelaria, centrum Terapeutyczne Szukasz miejsca, które szybko pozwoli Ci rozwinąć biznes w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Rondo Wiatraczna

Grochów,Warszawa

44,44 zł/m²180 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal na catering, podobne usługi /działalność. Powierzchnia ok.180 m2, trzy poziomy - piwnica, parter, piętro. Na wyposażeniu stoły produkcyjne, duża chłodnia, duże zlewy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Stwosza

Mokotów,Warszawa

56 zł/m²143 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Biuro W doskonałej lokalizacji na mokotowie Atrakcyjna lokalizacja | Willowa zabudowa | Kameralny budynek | Blisko stacji Metra | Klimatyzacja | Winda | Od zaraz ***** rozkład pomieszczeń: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

76,14 zł/m²17 m² 1 310 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Osoba prowadząca tel ; Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia otwarta przestrzeń usługowo -biurowa ok 17 m 2 rejon ulicy Belwederskiej , na terenie Mokotowa. Pofabryczny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jantar

Włochy,Warszawa

59,50 zł/m²200 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia parterowy lokal usługowo-biurowy o powierzchni 200 m położony w dzielnicy Włochy - Raków, w dobrze skomunikowanej, części biznesowej, niedaleko Galerii E. L'eclerc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Tytoniowa

Wawer,Warszawa

1 122 739 zł94 m² 11 925 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy, zlokalizowany przy ul. Tytoniowej 20 na styku dwóch warszawskich dzielnic Wawra i Pragi-Południe. Najważniejsze atuty lokalu: powierzchnia: 94,15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

61,92 zł/m²162 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu lokalu przy ulicy Grzybowskiej 2. Komfortowe, przestronne biuro po remoncie, z możliwością własnej aranżacji. Rozkład: otwarta przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

86,58 zł/m²38 m² 3 290 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Studio Z oddzielną kuchnią na warszawskiej woli Możliwość aranżacji pod cele mieszkalne | Możliwość wynajęcia miejsca postojowego i komórki lokatorskiej | Możliwość wystawienia fv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

20 €/m²293 m² 5 860 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy ofertę wynajmu prestiżowej powierzchni biurowej w nowoczesnym budynku klasy A, zlokalizowanym w sercu warszawskiego Śródmieścia. Do wynajęcia 2 niezależne piętra, każde po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

16 €/m²338 m² 5 408 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Komfortowa powierzchnia biurowa w jednym z kompleksów biurowo-handlowych na granicy Starego Mokotowa i Śródmieścia Południowego. Lokalizacja bezpośrednio przy węźle przesiadkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Przeworska

Grochów,Warszawa

873 000 zł61 m² 14 241,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy 61,3 m z witryną - ul. Przeworska 2, warszawa Praga-Południe, usytuowany na parterze nowoczesnego osiedla Mała Praga z 2018r., w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Wola,Warszawa

19 €/m²492 m² 9 348 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nowoczesny budynek zlokalizowany na warszawskiej Woli, tuz przy wejściu do metra Rondo Daszyńskiego. Atuty nieruchomości to niewątpliwie doskonała lokalizacja i świetna komunikacja (metro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

22 €/m²123 m² 2 706 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na podnajem nowoczesną powierzchnię biurową w prestiżowym budynku przy ul. Chmielnej w samym centrum Warszawy. Lokal znajduje się na najwyższym piętrze kameralnego biurowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Wola,Warszawa

22 €/m²150 m² 3 300 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Gotowy moduł biurowy na 10 stanowisk pracy w nowiutkim i dopiero oddanym do użytkowania kompleksie biurowym znajdującym się kilka minut od Ronda Daszyńskiego, między dwiema liniami metra:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

22,90 €/m²240 m² 5 496 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Atrakcyjna powierzchnia biurowa o wielkości 240 m w prestiżowym budynku biurowym klasy A, usytuowanym w doskonałej lokalizacji w centrum Warszawy tuż przy stacji metra. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

14 €/m²190 m² 2 660 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Gotowe biuro w nowoczesnym biurowcu klasy A na Starym Mokotowie, w bardzo dobrej cenie! Biuro stanowi wydzielony moduł o powierzchni 190m2 podzielony na ustawne pokoje pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Międzyborska

Kamionek,Warszawa

42,22 zł/m²135 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

| lokal biurowy o powierzchni 135 m2 w pełni umeblowany na niskim parterze budynku usługowo-mieszkalnego na warszawskim Grochowie w otoczeniu zieleni. Lokalizacja - 100m od Al. Waszyngtona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Pasaż Ursynowski

Ursynów,Warszawa

1 145 000 zł72 m² 16 014 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu lokal usługowy na sprzedaż. Lokal 73 metrowy usytuowany jest na parterze budynku przy ul. Pasaż Ursynowski. Jest to budynek częściowo mieszkaniowy, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Wawer,Warszawa

814 230 zł63 m² 12 996,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy, zlokalizowany przy ul. Tytoniowej 20 na styku dwóch warszawskich dzielnic Wawra i Pragi-Południe. Najważniejsze atuty lokalu: powierzchnia: 62,65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Włochy,Warszawa

64,50 zł/m²115 m² 7 418 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Do wynajęcia biuro o pow. ok 115 m 2 , w zrewitalizowanym pofabrycznym obiekcie komercyjnym na Włochach Dobra propozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Włochy,Warszawa

60,20 zł/m²45 m² 2 709 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Do wynajęcia biuro o pow. ok 44,5 m 2 , w pofabrycznym obiekcie komercyjnym na Włochach. ( możliwość wynajmu mniejszych lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Wiązana

Wawer,Warszawa

30 zł/m²200 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem oferujemy lokal usługowy o dużej powierzchni 200 m , zlokalizowany przy ul. Wiązanej w dzielnicy Wawer. To przestrzeń z ogromnym potencjałem, idealna dla przedsiębiorców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Włochy,Warszawa

64,50 zł/m²72 m² 4 644 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca tel. Do wynajęcia biuro o pow. ok 72 m 2 , w pofabrycznym i rewitalizowanym obiekcie komercyjnym na Włochach. (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Bemowo,Warszawa

65 zł/m²140 m² 9 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

do wynajęcia lokal na Bemowie / Szeligowska/ 140 m w stanie developerskim , do własnej aranżacji. Czynsz najmu 65zł netto plus 1000zł oraz opłaty licznikowe. Właściciel uwzględnia wakacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

44,59 zł/m²157 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lex nieruchomości tel. Dzień dobry Państwu Chcielibyśmy zaoferować Państwu do wynajęcia na okres do uzgodnienia bardzo atrakcyjne mieszkanie położone w prestiżowym punkcie Warszawy. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Ursus,Warszawa

110 zł/m²197 m² 21 670 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowo - handlowy 197 m2 usytuowany na parterze na nowo wybudowanym osiedlu mieszkaniowym w Ursusie. Lokal posiada duże witryny widoczne z ulicy i posiada dwa wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Włochy,Warszawa

13,50 €/m²500 m² 6 750 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia powierzchnie biurową w kompleksie Wiśniowy Business w sąsiedztwie ulicy Żwirki i Wigury. Blisko stacja kolejowa skm i km, przystanki komunikacji miejskiej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij