dowolna

Lokale użytkowe Warszawa – na sprzedaż i na wynajem w Warszawie

3 331 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 331 ogłoszeń

152,94 zł/m²17 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biuro serwisowane przy stacji Metro Płocka na Woli. Cena - 1300 zł/netto/osoba Dostępne biura są od 2 stanowisk pracy - 2 600 zł/netto/msc. Biuro serwisowane to gotowa do pracy, w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

77,46 zł/m²71 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Śródmieście Apartament 3-pok. (pow. 71m2) po remoncie - w ścisłym Centrum - Aleje Jerozolimskie. Piętro 3 z 5. Lokal odpowiedni do zamieszkania jak również na biuro, salon masażu, tatuażu.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia parter połowy bliźniaka przy ul. Zwoleńskiej. 50m2, wysokość 280cm, tj: jedno duże pomieszczenie + toaleta z małym socjalem + schowek/miejsce na małe biuro. Wejście od ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

42,75 zł/m²340 m² 14 535 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Znakomita lokalizacja na Bemowie. Doskonały punkt komunikacyjny, dojazd ul. Połczyńską, w pobliżu trasa S8. Do wynajęcia osobna kondygnacja w budynku biurowo-magazynowym składa się z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

46,25 zł/m²200 m² 9 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite prezentuje do wynajmu 2-poziomowy lokal użytkowy o łącznej pow. 200 m2 (48 m2 parter i 152 m2 poz. -1) przy ul. Jana Kazimierza na Woli w Warszawie. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł43,31 m² 21 934,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż wyjątkowy lokal 43,31m Duża, otwarta przestrzeń - idealna pod: *gabinety *biuro *studio * handel specjalistyczny. Świetny układ, duże witryny i możliwość dowolnej aranżacji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

79 zł/m²27,52 m² 2 174 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.27,52 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulicy Madalińskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²61,56 m² 3 694 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w nowoczesnym budynku zlokalizowanym na warszawskim Powiślu. Budynek ma 8 kondygnacji i został całkowicie zrewitalizowany oferuje wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

39,72 zł/m²173,70 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest lokal do wynajęcia na cele biurowe, położony na pierwszym piętrze budynku apartamentowo - biurowego na Dolnym Mokotowie, w pobliżu Parku Morskie Oko i Łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł178 m² 15 730,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do sprzedaży narożny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 178 m2. Znajduje się on na parterze budynku mieszkalnego i posiada niezależne wejście od strony ul.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 995 000 zł85,90 m² 46 507,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferujemy lokal usługowy o powierzchni 85,9 m2, położony na parterze nowoczesnego budynku klasy premium w sercu Warszawy. To propozycja dla przedsiębiorców, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Powiśle,Warszawa

150 zł/m²30 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro w sercu Powiśla - prestiż, wygoda i wyjątkowe otoczenie Szukasz biura w lokalizacji, która działa na korzyść Twojego biznesu? To adres, który łączy doskonałe położenie tuż.

Szczegóły ogłoszenia

76,03 zł/m²59,20 m² 4 501 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia moduł biurowy 59,2 M2. - 3 pokoje w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windę , toalety na.

Szczegóły ogłoszenia

3 090 000 zł156 m² 19 807,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o wysokości 5m! Idealny na gabinet stomatologiczny, kosmetyczny, biuro, małe przedszkole, pracownię architektoniczną, kancelarię prawną itp. Możliwość swobodnej aranżacji, obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł106,92 m² 11 971,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Opiekun oferty: ernest Rebelski tel.   Wyjątkowa Oferta Sprzedaży - Lokal Biurowo - Usługowy o powierzchni 106,92 m2 w świetnej lokalizacji na Bródnie. Podstawowe informacje: oferta.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²281 m² 15 174 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Umiejscowienie lokalu: lokal znajduje się w budynku biurowym o nazwie Luminar zlokalizowanym w dzielnicy Mokotów w Warszawie przy ul. Cybernetyki 7a. Lokalizacja zapewnia doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł86 m² 18 372,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal typu studio z pomieszczeniem socjalnym .W budynku przystosowania dla niepelnosprawnych. Lokal na pierszym piętrze z witryną od ulicy. Obok lokale usługowe i biurowe. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²194 m² 15 520 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy 194 m z witryną | Międzylesie | vis-à-vis stacji pkp Oferujemy na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 194 m , położony w doskonale widocznym miejscu -.

Szczegóły ogłoszenia

86,96 zł/m²115 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy, może być również mieszkalny, o powierzchni 115 m2, zlokalizowane w centrum Warszawy na Powiślu. W pobliżu popularnego teatru, uniwersytetów i starego.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²38,85 m² 1 709 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.38,85 m2 znajdujący się na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

62,80 zł/m²535 m² 33 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Powierzchnia biurowa do wynajęcia na Mokotowie I 510 m2. Brak prowizji. Do dyspozycji Najemców jest parking podziemny, który zapewnia 187 miejsc parkingowych. Duże przeszklenia umożliwiają.

Szczegóły ogłoszenia

67,20 zł/m²20 m² 1 344 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy, 20 m , Warszawa, wola. Opis lokalu Nowoczesny lokal na drugim piętrze budynku z dostępem do naturalnego światła. Prosta, funkcjonalna przestrzeń łatwo.

Szczegóły ogłoszenia

61 zł/m²154,20 m² 9 406 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Do wynajęcia, przestronny i widny lokal biurowy o powierzchni 154,2 m2 znajdujący się w nowoczesnym obiekcie oddanym do użytku w 2010 roku. W budynku znajduje się recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²50 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro dla Kancelarii. Jeśli prowadzisz kancelarię prawniczą lub działalność o podobnym profilu i potrzebujesz powierzchni biurowej w bardzo dobrej lokalizacji to jest oferta dla właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 722 000 zł81,42 m² 21 149,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż lokal o powierzchni 81,42 m2 usytuowany na parterze w nowoczesnym budynku na Woli. Atrakcyjna lokalizacja: w odległości 500 m s tacja metra Księcia Janusza ,.

Szczegóły ogłoszenia

100,67 zł/m²30 m² 3 020 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

| brain Embassy Czackiego, warszawa I Wyjątkowe biuro Z przyjemnością prezentuję nowo otwarte piętro biur serwisowanych przy ul. Czackiego 15/17 w

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²208 m² 3 952 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaże w bryle budynku

Nowoczesne biuro 200 m na 10. piętrze budynek klasy A | 3 min od metra Oferujemy na wynajem reprezentacyjną powierzchnię biurową o metrażu 200 m , zlokalizowaną na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²50 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wygodnego biura typu open-space o powierzchni 50 m2 na I piętrze w ciągu pawilonów w atrakcyjnej lokalizacji na Targówku w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

229 zł/m²135 m² 30 915 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w centrum Warszawy przeznaczony pod wszelkiego rodzaju działalność rozrywkową, usługową oraz gastronomiczną (sisha) /klub! Wejście do lokalu jest z poziomu chodnika Brak wspólnoty.

Szczegóły ogłoszenia

156,25 zł/m²160 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny budynek na biuro lub działalność usługową. Do wynajęcia zupełnie nowy, bardzo atrakcyjny lokal o łącznej powierzchni 160 m , położony w świetnej lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

28,50 €/m²2 032 m² 57 912 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny biurowiec klasy A+, oferujący blisko 34 000 m powierzchni biurowej rozmieszczonej na 7 kondygnacjach. Obiekt składa się z trzech niezależnych, połączonych ze sobą części, co.

Szczegóły ogłoszenia

71,38 zł/m²336 m² 23 985 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia nowoczesny, dwupoziomowy budynek usługowo-biurowy (w budowie) o powierzchni 336 m2, zlokalizowany w dzielnicy Bielany. Nieruchomość doskonale nadaje się na prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

38,85 zł/m²31,60 m² 1 228 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Agencja Nieruchomości Komercyjnych Tandem Home iq oferuje na wynajem biuro (ok.32m2) w biurowcu na Mokotowie na Cybernetyki. Informacje ogólne: powierzchnia jak na zdjęciach. Biuro narożne, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł31 m² 22 580,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 31 m2 na Górnym Mokotowie na pograniczu śródmieścia. Nieruchomość z witryną i bezpośrednim wejściem z głównego ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

65,59 zł/m²46 m² 3 017 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

tel.   biura W samym centrum warszawy! 200 m. od Metra Centrum. Wielkość biura około 46 m.kw. 3 pokoje. Możliwość wynajęcia sali konferencyjnej. Możliwość powiększenia biura. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

112,73 zł/m²110 m² 12 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na wynajem lokal usługowo- handlowy o pow. 110m2, zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Śródmieście, tuż przy ulicy Marszałkowskiej. Ta lokalizacja to serce Warszawy, które zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²53 m² 4 770 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Jeśli szukasz miejsca, które dopasujesz dokładnie do swojego biznesu - to może być strzał w dziesiątkę. Lokal w nowym budynku na Pradze Południe daje nie tylko świetną ekspozycję, ale.

Szczegóły ogłoszenia

36,26 zł/m²91 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro 3 pokoje / 91 mkw na gocławku do wynajęcia powierzchnia biurowa 91 mkw na drugim piętrze , z wejściem z klatki schodowej: 3 niezależne pokoje: studio ok.40 mkw, 2 pokoje: 16 i 18.

Szczegóły ogłoszenia

57,66 zł/m²55,50 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal o pow. 55,5m2 usytuowany na 1 piętrze, w budynku usługowym z 2000 roku przy ul. Skarbka z Gór na Białołęce. Wejście do lokalu po schodach ( brak windy ). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

62,96 zł/m²270 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy na parterze dwukondygnacyjnego budynku z lat osiemdziesiątych na Woli. W obiekcie znajduja się biura, siedziby spółek, sklepy, hurtownie, usługi - w tym.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²95,71 m² 11 485 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal: warszawa, ul. Taśmowa 8 Lokal położony jest na nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się osiedlu mieszkaniowym w Warszawie, przy ulicy Taśmowej 8. Bezpośrednie otoczenie stanowią liczne.