dowolna

Lokale użytkowe Warszawa – na sprzedaż i na wynajem w Warszawie

3 322 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 322 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

167,73 zł/m²22 m² 3 690 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajem powierzchni biurowych w reprezentacyjnej, wolnostojącej willi z użytkowym poddaszem, położonej na ogrodzonej działce z parkingiem na 7 samochodów osobowych. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

100 zł/m²47 m² 4 732 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tandem Home iq oferuje lokal usługowy U2 o pow. 47,32m2 do wynajmu w inwestycji Bulwary Praskie przy ulicy Jagiellońskiej, w kolejnym budynku R1, na Pradze Północ w Warszawie. Bulwary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Okęcie,Warszawa

11 €/m²173 m² 1 903 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek zlokalizowany jest przy Al. Krakowskiej u zbiegu najważniejszych szlaków komunikacyjnych (trasa S2 oraz S8), w niedalekiej odległości od stacji wkd, przystanków autobusowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Okęcie,Warszawa

11 €/m²2 544 m² 27 984 €

 

 

 

Praga-Północ,Warszawa

19,01 €/m²74 m² 1 404 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal lu2o pow. 73,87 m2. Jest on usytuowany w nowej inwestycji przy ul. Strzeleckiej 24. Okolica wraz z ul. Stalową jest objęta planem rewitalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Dąbrowskiego

Stary Mokotów,Warszawa

66,67 zł/m²111 m² 7 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Stary Mokotów | ul. Dąbrowskiego | przestronny Lokal o pow. 111 m2 | ogród 175m2 Bardzo atrakcyjny lokal położony na Starym Mokotowie, będącym jedną z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Okęcie,Warszawa

11 €/m²340 m² 3 740 €

 

 

 

Żoliborz,Warszawa

140 zł/m²125 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 125 m na Żoliborzu. Lokal położony na parterze w nowo powstałym osiedlu przy ulicy Anny German. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Pereca

Wola,Warszawa

23 €/m²1 429 m² 32 867 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny i funkcjonalny obiekt biurowy zlokalizowany bezpośrednio przy wejściu do stacji II linii metra Rondo onz, przy ulicy Pereca 1 na warszawskiej Woli. Lokalizacja w centralnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

10,40 €/m²511 m² 5 314 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleks biurowo - magazynowy po byłym fso usytuowany jest w północnej części miasta, blisko mostu gen. Stefana Grota Roweckiego. Oferuje 14 000 m2 powierzchni biurowej w dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

5 673 000 zł620 m² 9 150 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Uwaga nowa niższa cena! nowa cena 9 150 pln za metr kwadratowy lokalu, miejsca parkingowe w gratisie. Lokal biurowy Z kw, sprzedaż zwolniona Z podatku vat Przedmiotem sprzedaży jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Piaski,Warszawa

2 600 000 zł109 m² 23 853,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal wynajęty sieci Żabka - nowo budowane duże osiedle w Warszawie (oddanie I'@ 2026r.) - powierzchnia lokalu 109m2 + 1 miejsce postojowe - Czynsz najemcy: 14 900zł netto + VAT - umowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Królowej Aldony

Praga-Południe,Warszawa

999 900 zł68 m² 14 672 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Serdecznie zapraszam na pierwszy dzień otwarty w piątek, 13/02/2026 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie lokal użytkowo-mieszkalny w przyziemiu, wejście z ulicy adres:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

30 €/m²850 m² 25 500 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny kompleks, oferujący łącznie ok. 140 tys. komfortowej powierzchni biurowej i usługowej do wynajęcia. Do dyspozycji najemców oddane są prestiżowe i elastycznie zaaranżowane biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Włochy,Warszawa

15 €/m²162 m² 2 423 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponujemy Państwu do wynajęcia powierzchnię biurową w nowoczesnym kompleksie biurowym składający się z dwóch bliźniaczych budynków biurowych. Lokalizacja w warszawskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Warszawa

Śródmieście,Warszawa

66 zł/m²219 m² 14 454 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Oferuję na wynajem lokal biurowy pow. 219m2 w sercu Warszawy, w prestiżowej dzielnicy Śródmieście. Lokal znajduje się na II piętrze w zadbanej kamienicy, z portierem i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Przejazd

Marina Mokotów,Warszawa

1 599 000 zł96 m² 16 569,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży lokal użytkowy na osiedlu Marina Mokotów (składa się z dwóch lokali, które mogą być niezależne o powierzchni 43 i56 m 2 ). Duże witryny z wejściem od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dolna

Sielce,Warszawa

130,21 zł/m²15 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Doskonale położony mały lokal użytkowy, 15,36 m2 + antresola około 9 m2. Wiele lat funkcjonowała tam usługa dorabiania kluczy plus inne usługi ślusarskie. Lokal jest położony przy ruchliwym ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Okęcie,Warszawa

11 €/m²2 463 m² 27 093 €

 

 

 

Warszawa,mazowieckie

21,50 €/m²744 m² 16 003 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu powierzchnię biurową 744 m2 na trzecim piętrze budynku biurowego klasy A w ścisłym Centrum Lokalizacja: centralne położenie, doskonała ekspozycja oraz dostępność wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Śródmieście,Warszawa

24 €/m²141 m² 3 385 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje do wynajęcia biuro w nowoczesnym budynku na skrzyżowaniu Niepodległości i Wspólna. Elegancki budynek zaprojektowany na kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Wola,Warszawa

17,50 €/m²1 278 m² 22 363 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa w budynku biurowym klasy A. Doskonała lokalizacja w centrum nowego centrum biznesowego zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Daszyńskiego. Jest to obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

14 €/m²240 m² 3 360 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kamienica Tomasza Lisowskiego to reprezentacyjny, neobarokowy budynek z lat 1913 1914, wzniesiony jako okazała czynszówka w robotniczej części Woli. Elegancka, symetryczna fasada z bogatymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Ochota,Warszawa

17,50 €/m²519 m² 9 088 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Innowacyjny biurowiec klasy A. Oferuje 19 640 m2 całkowitej powierzchni biurowej na 14 piętrach naziemnych i 4 podziemnych. Poza przestronnymi wnętrzami, umożliwiającymi dowolną aranżację, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

100 zł/m²56 m² 5 572 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tandem Home iq oferuje lokal usługowy U5 o pow. 55,72m2 do wynajmu w inwestycji Bulwary Praskie na Pradze Północ w Warszawie. Bulwary Praskie to nowa inwestycja, gdzie mamy połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

18,99 €/m²48 m² 907 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal lu14 o pow. 47,75 m2. Jest on usytuowany w nowej inwestycji przy ul. Stalowej 39. Ulica ta jest objęta planem rewitalizacji przez miasto. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Śródmieście,Warszawa

97,09 zł/m²103 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronny lokal o powierzchni 103m znajdujący się w północnej części Śródmieścia. Wokoło bardzo gęsta i wysoka zabudowa mieszkaniowa. Dodatkowo obok lokalu znajduje się wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Ursynów,Warszawa

15,25 €/m²140 m² 2 135 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny park biurowy zlokalizowany warszawskim Ursynowie. Bardzo dobra lokalizacja przy południowej obwodnicy Warszawy, w sąsiedztwie lotniska F.Chopina. W ramach parku znajduje się sześć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Okęcie,Warszawa

11 €/m²750 m² 8 250 €

 

 

 

Mokotów,Warszawa

70 zł/m²35 m² 2 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia 35 m2 Warszawa Mokotów, ul. J.J. Rostafińskich 4 W budynku znajdują się: instalacja p.poż. ochrona monitoring ogrodzenie obiektu ogrzewanie sieć komputerowa parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wybrzeże Gdyńskie

Bielany,Warszawa

99 zł/m²79 m² 7 821 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 79 m2 Warszawa Bielany, ul. Wybrzeże Gdyńskie 27 Nieruchomość położona w cichej i zielonej lokalizacji na Kępie Potockiej. Lokal ma powierzchnię 79 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wybrzeże Gdyńskie

Bielany,Warszawa

99 zł/m²162 m² 15 991 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia biurowa - 161,53 m2. Warszawa Bielany, ul. Wybrzeże Gdyńskie 27. Cicha i zielona lokalizacja na Kępie Potockiej. Pomieszczenia znajdują się na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

80,60 zł/m²81 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biuro w sercu Mokotowa. 3 pokoje z klimatyzacją, 7 min na piechotę od metra Pole Mokotowskie. Rozkład Lokal o powierzchni 81m2 znajduje się na 3 piętrze. Składa się z hallu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

79 zł/m²168 m² 13 272 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadamy do wynajęcia powierzchnię biurowe w w kameralnym budynku biurowym zlokalizowanym na Białołęce, w sąsiedztwie ul. Modlińskiej, mostu Skłodowskiej-Curie. Nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Praga-Północ,Warszawa

65 zł/m²18 m² 1 185 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Do wynajęcia pokój biurowy o pow. ok 18 m 2 na terenie obiektu biurowo - magazynowego z ogrodzeniem , parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Praga-Północ,Warszawa

45 zł/m²16 m² 702 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Do wynajęcia składzik , magazynek, biuro o pow. 15,61 m 2 , ustawny w kształcie prostokąta na terenie obiektu biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

88 zł/m²25 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na wynajem kameralne oraz nowoczesne biuro w lokalu po generalnym remoncie - wysoki standard. Pokój zamykany na klucz (zamek z wkładką patentową), klimatyzowany (indywidualne sterowanie.