dowolna

Lokale użytkowe Warszawa – na sprzedaż i na wynajem w Warszawie

3 331 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 331 ogłoszeń

66 zł/m²76,14 m² 5 025 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Moduł biurowy 76 m m.kw. w centrum Warszawy. 4 pokoje. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Obiekt oddalony jest.

Szczegóły ogłoszenia

195 zł/m²209,50 m² 40 853 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokal w centrum Warszawy przeznaczony pod wszelkiego rodzaju działalność rozrywkową, usługową oraz gastronomiczną! Wejście do lokalu jest z poziomu chodnika Brak wspólnoty mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²140 m² 8 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy 140 m.kw. na Mokotowie! Na parterze dostępnych jest 9 lokali usługowych o powierzchni od 83 do 551 m2. Na piętrach 1-3 dostępna jest powierzchnia biurowa zaprojektowana w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

12,92 €/m²600 m² 7 753 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal położony na pierwszym piętrze w doskonale rozpoznawalnym budynku nieopodal Ronda Babka i centrum handlowego Arkadia. Lokal narożny o powierzchni (wg. pomiaru boma) -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

108,21 zł/m²195 m² 21 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy Państwu biuro na wynajem w budynku klasy A - Plac Zamkowy Business with Heritage, tuż przy Placu Zamkowym w Warszawie. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to biuro.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²15,07 m² 904 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy nr.102 o powierzchni 15,07m2, położony w samym centrum Warszawy przy ul. Elektoralnej 13. Lokal znajduje się w klimatycznej kamienicy z 1904 roku, co nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

53 zł/m²141 m² 7 473 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowej na 2 piętrze obiektu magazynowo - usługowo- biurowego o łącznej powierzchni użytkowej 141 m2 w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

40,38 zł/m²1 730 m² 69 849 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa w centrum Warszawy Lokalizacja: aleje Jerozolimskie, warszawa Oferujemy do wynajęcia powierzchnię magazynową o łącznej powierzchni 1 730 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

13 €/m²296 m² 3 848 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Projekt składa się z dwóch budynków zróżnicowanych pod względem wysokości i kształtu, połączonych w jeden kompleks biurowy. Budynek wysoki powstał na zasadzie kontrastu miękkiej.

Szczegóły ogłoszenia

11,99 €/m²185,33 m² 2 223 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowej o łącznym metrażu 185 m2, usytuowanej w nowoczesnym, funkcjonalnym budynku biurowym przy al. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²160 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mokotów _ królikarnia Doskonała lokalizacja. Kameralny budynek z ochroną, w prestiżowej części Mokotowa - w pobliżu rezydencji ambasadora usa. Kilkaset metrów od stacji Metro.

Szczegóły ogłoszenia

77,62 zł/m²172 m² 13 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na parterze dostępnych jest 9 lokali usługowych o powierzchni od 83 do 551 m2. Na piętrach 1-3 dostępna jest powierzchnia biurowa zaprojektowana w sposób umożliwiający łatwą.

Szczegóły ogłoszenia

348,57 zł/m²21 m² 7 320 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.   ,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²106 m² 6 360 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Obiekt wybudowano w strefie obiektów biurowych, 8 km od centrum miasta. Dobrą komunikację z pozostałymi częściami miasta zapewnia komunikacja miejska (autobusy, tramwaje i oddalona.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²202 m² 12 120 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 202 m , położony w nowoczesnym kompleksie z całodobową ochroną. Obiekt położony jest w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

4 590 300 zł351,10 m² 13 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal Na sprzedaż wyjątkowo przestronny lokal o imponującej powierzchni 353,1 m , położony w budynku przy ul. Żytniej w Warszawie. Nieruchomość wyróżnia się ponadstandardową.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł/m²12,81 m² 2 562 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. informuje o zamiarze oddania w najem lokalu handlowo-usługowego nr K05 o powierzchni 12,81 m2 zlokalizowanego na poziomie -1 w Galerii Południowej Dworca Warszawa Centralna.

Szczegóły ogłoszenia

70,80 zł/m²226 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal 226 m2, warszawa Wola Aleja Prymasa 1000 lecia 76b pomiędzy Górczewską i Obozową. Parter , brama i witryna od ulicy. Lokal z możliwością przejazdu, w podwórzu.

Szczegóły ogłoszenia

22 €/m²125 m² 2 750 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przenieś swoją firmę na wyższy poziom - dosłownie i w przenośni. Oferujemy prestiżową powierzchnię biurową 125 m netto zlokalizowaną na 18 piętrze jednego z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

4,70 €/m²1 313 m² 6 171 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Distribution Center to nowoczesny park dystrybucyjny, zlokalizowany w Warszawie. Obiekt składa się z 4 budynków oferujących powierzchnie magazynowe i biurowe. Doskonała dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²60,70 m² 4 249 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura mają bardzo uniwersalny charakter i sprawdzą się zarówno pod klasyczne funkcje biurowe, jak i działalność edukacyjną (odpowiednia wysokość i warunki formalne pozwalają na tego.

Szczegóły ogłoszenia

25 €/m²159 m² 3 975 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy w centrum Warszawy stworzony z połączenia trzech zabytkowych kamienic. Ten kameralny obiekt biurowo handlowy jest obecnie siedzibą wielu instytucji oraz sklepów najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł86,03 m² 17 435,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mieszkanie, biuro lub usługi W pobliżu osi królewskiej W miasteczku wilanów Świetna lokalizacja | Dwa wejścia | Parter | Funkcjonalny rozkład ***** rozkład I standard: * Duży.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²139 m² 6 255 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura znajdują się w kameralnych budynkach biurowo-mieszkalnych z całodobowym dozorem ochrony, położonych w spokojnej części Wilanowa, w pobliżu Pałacu w Wilanowie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

26 €/m²390 m² 10 140 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaże w bryle budynku

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje do wynajęcia 390m2 powierzchni usługowej z funkcją gastronomiczną. Dostępna powierzchnia znajduje się w galerii handlowej, która.

Szczegóły ogłoszenia

12,99 €/m²121,31 m² 1 576 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biurowiec oferuje powierzchnie biurowe na wynajem (łącznie 15.000 m2) na czterech kondygnacjach wraz z 310 miejscami parkingowymi. Wnętrza budynku zaplanowano tak, aby tworzyły przestrzenną.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²194 m² 15 520 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy 194 m z witryną | Międzylesie | vis-à-vis stacji pkp Oferujemy na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 194 m , położony w doskonale widocznym miejscu -.

Szczegóły ogłoszenia

131,25 zł/m²80 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Biuro serwisowane dla 7 osób. Tylko 1 500 zł/netto/osoba. Cena biura - 10 500 zł/nettp/msc. W cenie zawarte są wszystkie opłaty eksploatacyjne, w tym media, internet oraz serwis sprzątający.

Szczegóły ogłoszenia

67 000 zł36,68 m² 1 826,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Niedrogi, zadbany, gotowy lokal usługowo - handlowy o powierzchni 36,68 m , zlokalizowany w Pasażu Chomiczówka jednej z najbardziej rozpoznawalnych i uczęszczanych lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²108 m² 5 940 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal pod fitness i siłowni z pełnym wyposażeniem o powierzchni 107,31 m2. Lokal składa się z siłowni , sali fitness, gabinetu masażu i łazienek z szatniami. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 €3 260 m² 1 687,12 €/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny budynek biurowy położony przy ulicy Tanecznej w Warszawie. Przylegający do ulicy Puławskiej - jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta, nieopodal portu lotniczego im.

Szczegóły ogłoszenia

2 187 500 zł125 m² 17 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wilson' S nieruchomości komercyjne Do sprzedaży lokal biurowy 125 m2 w kameralnym budynku mieszkalnym na warszawskiej Woli. Rozkład: - pokój 1 o pow. 27,3 m2 - pokój 2 o pow. 15 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

38,85 zł/m²80 m² 3 108 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Agencja Nieruchomości Komercyjnych Tandem Home iq oferuje na wynajem biuro (ok.80m2) w biurowcu na Mokotowie. Informacje ogólne: powierzchnia jak na zdjęciach. Przestrzeń podzielona na gabinet,.

Szczegóły ogłoszenia

63,27 zł/m²245 m² 15 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Bliźniak na Sadybie w okolicy ul. Św. Bonifacego wykończony w wysokim standardzie, ostatnio wynajmowany na cele biurowe. Piwnica z oknami: 2 pokoje 28 m i 10 m, łazienka, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²100 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Rafał   Do wynajęcia powierz .biurowa około 110 m 2 w kameralnym budynku komercyjnym z ochroną i recepcją .(bez.

Szczegóły ogłoszenia

180 zł/m²90 m² 16 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Orientacyjny koszt najmu: czynsz bazowy - 9 pln/os. miesięcznie Łącznie ok.: 9 os. x 1800 pln/os. miesięcznie = 16200 pln miesięcznie Zabezpieczenie - minimum odpowiednik 2-miesięcznego czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²134 m² 9 380 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy 134 m.kw. M2. - w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochronę.