Lokal handlowy, ul. Marconich

Marconich, Wilanów, Warszawa, mazowieckie

  • 88,79 zł/m²
  • 212,50 m²
  • 18 868 zł

Zdjęcie

Jan Sztylko

Skontaktuj się

Lokal handlowy, ul. Marconich

Marconich, Wilanów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
23 maja 2026

88,79 zł/m²

212,50 m²

18 868 zł

Lokal handlowy, ul. Marconich

Zaktualizowane: 23 maja 2026

88,79 zł/m² 212,50 m² 18 868 zł

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Przeznaczenie:
handlowo-usługowe
Pomieszczenia:
5

Pomieszczenia:

5

Parking:

parking publiczny / na ulicy

Rodzaj wejścia:

-

Rodzaj budynku:

blok mieszkalny

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 18 868 zł (88,79 zł/m²)
  • Dostępny: czerwiec 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 212,50 m², 5 pomieszczeń; stan: do odświeżenia
  •   dostosowany do osób niepełnosprawnych
  •   okna: aluminiowe
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0/5, jednopoziomowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2001
  • Opłaty uzupełniające: 2 500 zł, kaucja: 37 736 zł
  • Media: prąd, woda, odprowadzanie ścieków; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet, telefon
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, ochrona
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Avenue Estate, zaktualizowane: 23.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 626869

Lokalizacja

Opis nieruchomości

- - - - - - - ENGLISH DESCRIPTION BELOW - - - - - - -

Avenue Estate prezentuje reprezentacyjny lokal usługowo-handlowy z ponadstandardową wysokością i witrynami w prestiżowej części Wilanowa. Idealna przestrzeń dla marek premium, showroomu, usług medycznych, gastronomii lub nowoczesnego konceptu rodzinnego. (...)

Agent

Jan Sztylko

798 604...

798 604 914

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jan Sztylko

798 604...

798 604 914

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.