dowolna

Lokale użytkowe Warszawa – na sprzedaż i na wynajem w Warszawie

3 322 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 322 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

83 zł/m²134 m² 11 131 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 134,11m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. poleca Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Rondo Żaba

Targówek,Warszawa

55 zł/m²39 m² 2 145 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.39 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskim Targówku,w OKOLICACH Ronda Żaba, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ) -Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Chałubińskiego

Śródmieście,Warszawa

18 €/m²134 m² 2 406 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 133,69 m2 m2 w pasażu handlowym budynku biurowo-usługowego w centrum Warszawy, blisko Dworca Centralnego. poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Starzyńskiego

Praga-Północ,Warszawa

65 zł/m²51 m² 3 343 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 51,43 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Ronda Starzyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

61 zł/m²130 m² 7 930 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.130 m2 na 2 piętrze kamienicy biurowej na warszawskiej Ochocie, przy Al. Jerozolimskich, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ) -Bez prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

79 zł/m²28 m² 2 174 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.27,52 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Puławskiej i Dąbrowskiego. poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Janusza

Wola,Warszawa

60 zł/m²27 m² 1 608 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia:2-pokojowy lokal biurowy o pow.26,80 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Księcia Janusza, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

55 zł/m²40 m² 2 217 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.40,30 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wilanowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ) -Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

55 zł/m²239 m² 13 143 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.238,97 m2 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

40,74 zł/m²135 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: do wynajęcia biuro o powierzchni 135 m2. Biuro mieści się w suterenie z dużymi oknami i posiada samodzielne wejście bezpośrednio z ulicy rozkład: 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Powiśle,Warszawa

2 438 700 zł148 m² 16 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż atrakcyjną powierzchnię biurową w doskonałym punkcie Warszawy. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze apartamentowca z 2001 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Ursynów,Warszawa

15,25 €/m²286 m² 4 362 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny park biurowy zlokalizowany warszawskim Ursynowie. Bardzo dobra lokalizacja przy południowej obwodnicy Warszawy, w sąsiedztwie lotniska F.Chopina. W ramach parku znajduje się sześć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Przy Bażantarni

Warszawa,mazowieckie

1 470 000 zł82 m² 14 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż oferujemy prestiżowy lokal komercyjny o powierzchni 82,60 m , zlokalizowany w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu na Ursynowie, przy ulicy Przy Bażantarni 11.Idealne miejsce np.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Powiśle,Warszawa

450 000 zł29 m² 15 761,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal użytkowy na Powiślu w Warszawie Biuro nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z ofertą lokalu niemieszkalnego znajdującego się przy ulicy Solec w samym sercu warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Nowolipki,Warszawa

72,50 zł/m²200 m² 14 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia dwupoziomowy lokal 200 m2 (parter 150 m2, piętro 50m2), parter/9 w budynku z 2001r., Wola Nowolipki. Witryny od ruchliwej ulicy, w ciągu handlowym, są dwa wejścia (od frontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Łucka

Mirów,Warszawa

872 900 zł58 m² 14 998 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Tylko u Nas. Na sprzedaż wyjątkowy lokal użytkowy 58,2 m2 znajdujący się na warszawskiej Woli - konkretnie ul. Łucka 20. Posiada wejście od strony osiedla (co ważne jest ono tylko dla dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Belwederska

Śródmieście,Warszawa

57,57 zł/m²61 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Oferujemy na wynajem lokal położony w jednej z najbardziej prestiżowych części Warszawy przy ul. Belwederskiej. To miejsce o niepowtarzalnym klimacie, otoczone przedwojenną zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

70 zł/m²126 m² 8 820 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek mieszkalny o siedmiu kondygnacjach naziemnych z czego parter z przeznaczeniem na handel, usługi biura, i piętro część biurowa, piętra 2-6 mieszkania. Na poziomie -1 garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Łopuszańska

Ursus,Warszawa

18 €/m²98 m² 1 757 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal usługowy o pow. 88,73 m2 netto, 97,60 m2 brutto (współczynnik części wspólnych 10%), który znajduje się w budynku biurowo-usługowym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Przeworska

Grochów,Warszawa

367 575 zł19 m² 19 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 18,85 m , zlokalizowany przy ul. Drwęckiej, na Pradze-Południe w Warszawie. Lokal znajduje się w centrum nowoczesnego osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

62,50 zł/m²120 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

120 m | Na wynajem | Miasteczko Wilanów | Idealne na biuro | Na wynajem przestronny lokal o powierzchni 120 m , położony na 1. piętrze przy Alei Rzeczypospolitej 2 w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

55 zł/m²13 m² 739 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.13,43 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach stacji metra Ks. Janusza, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kopijników

Brzeziny,Warszawa

30 zł/m²90 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia pomieszczenie biurowo-usługowe na Białołęce przy Trasie Toruńskiej o powierzchni 90 m2. Lokal składa się z 1 pomieszczenia 90 m2 , z pomieszczeniem sanitarnym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Koszyki,Warszawa

68,18 zł/m²88 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na wynajem jasne, komfortowe i wysokie (2,90 m) mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 6 -piętrowej kamienicy z 1955 r. z windą w Centrum przy ul.Marszałkowskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Żoliborz,Warszawa

649 000 zł27 m² 24 037 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 27 m2 znajdujący się na warszawskim Żoliborzu przy metrze Marymont. Nieruchomość wynajmowana jest od kilkunastu lat stabilnemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Milenijna

Białołęka,Warszawa

56,71 zł/m²106 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

6 000 zł | wynajem | 105,8 m2 | 4 pokoje | warszawa | milenijna | białołęka Przedmiotem najmu jest 4 - pokojowe mieszkanie pod biuro. Usytuowane na parterze dwupiętrowego budynku przy ul. Milenijnej 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Targówek,Warszawa

102,20 zł/m²59 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 58 m , położony w spokojnej części Targówka. Lokal wykończony i gotowy do użytkowania, idealny pod działalność usługową, biurową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Waryńskiego

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²52 m² 3 120 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.52 m2 na 2 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Warszawy, w okolicach stacji Metro Politechnika, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Waryńskiego

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²29 m² 1 740 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

blisko stacji Metro Politechnika - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 29 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Warszawy, w okolicach stacji Metro Politechnika,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

53,50 zł/m²27 m² 1 445 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 27 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Janusza

Wola,Warszawa

80 zł/m²135 m² 10 822 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow.135,27 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Księcia Janusza, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Węgorzewska

Okęcie,Warszawa

37,50 zł/m²80 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 80 m2 na 1 piętrze domu jednorodzinnego na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Węgorzewskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

17 €/m²116 m² 1 972 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 116 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiej poleca Property Office (tel., mail: ) -Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

74 zł/m²29 m² 2 168 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.29,30 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Puławskiej i Dąbrowskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Żoliborz,Warszawa

125 zł/m²32 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia zaciszny lokal w atrakcyjnej lokalizacji na Żoliborzu. Idealny na gabinet lekarski, biuro prawne lub inne usługi czy działalność. Lokal Lokal składa się z z 2 pokoi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Moniuszki

Śródmieście,Warszawa

99 zł/m²135 m² 13 354 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.134,83 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

37,50 zł/m²31 m² 1 167 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 31,12 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: postępu i Wynalazek. poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Starzyńskiego

Praga-Północ,Warszawa

65 zł/m²28 m² 1 844 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 28,37 m2 na parterze biurowca na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Ronda Starzyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ) BEZ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Starzyńskiego

Praga-Północ,Warszawa

65 zł/m²51 m² 3 343 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

80 zł/m²128 m² 10 240 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną powierzchnię biurową w ścisłym Centrum Biznesowym Warszawy. W pobliżu galeria handlowa Złote Tarasy, hotele, sklepy, restauracje, banki, urzędy. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Śródmieście,Warszawa

5 150 000 zł468 m² 11 645,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę nieruchomości pod biuro, przedszkole lub żłobek, zlokalizowanej przy renomowanych Alejach Jerozolimskich. Ta unikalna nieruchomość pozwala na.