dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Warszawa - Oferty wynajmu lokali użytkowych

2 860 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 860 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

14 €/m²1 083 m² 15 162 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kameralny 8-kondygnacyjny budynek biurowy, oferujący około 8 000 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia. Obiekt zapewnia dostęp do około 10 naziemnych oraz 120 podziemnych miejsc parkingowych. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

45 zł/m²143 m² 6 435 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy na Pradze Południe Powierzchnia lokalu wynosi 143m2 znajduje się na pierwszym piętrze budynku mieszkalno- biurowym. W lokalu znajdziemy 7 pomieszczeń biurowych, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nabielaka

Mokotów,Warszawa

46,33 zł/m²88 m² 4 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokalizacja: bardzo ładne i przestronne mieszkanie na Mokotowie. Dużym atutem mieszkania jest jego lokalizacja. Ulica Nabielaka to cicha, zatopiona w zieleni jednokierunkowa uliczka z niską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Targówek

Targówek,Warszawa

45 zł/m²35 m² 1 593 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni 35m2 składający się z dwóch pokoi Budynek biurowy 3 piętrowy z windą i ochroną. Pomieszczenie socjalne w części wspólnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Elsnerów,Warszawa

58,06 zł/m²77 m² 4 471 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy w sercu nowoczesnego osiedla Wilna zamieszkiwanego przez młode rodziny. Lokal jest parterowy i posiada bardzo dobrą ekspozycję, witrynę oraz miejsce na reklamę zewnętrzną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Poleczki

Ursynów,Warszawa

35 zł/m²466 m² 16 310 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia 466 m2 Kameralny budynek biurowo magazynowy na Ursynowie. Doskonała lokalizacja bliskość lotniska terminal Cargo 1 km , bliskie sąsiedztwo centrów biurowych i magazynowych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Stryjeńskich

Kabaty,Warszawa

68,24 zł/m²38 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kabaty - do wynajęcia od zaraz klimatyzowany lokal składający się z trzech pomieszczeń i toalety o łącznej powierzchni ok. 38 m2 przy ul. Stryjeńskich. Lokal przeznaczony na każdą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Czechowicka

Praga-Południe,Warszawa

32,50 zł/m²200 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia nowy budynek mieszkalny- na działalność biurową. 3 kondygnacje naziemne , garaż na 2 samochody. W ulicy bezpłatna strefa parkowania. Czynsz najmu 6 500 zł. ( właściciel nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Banderii

Wola,Warszawa

51,82 zł/m²96 m² 4 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tylko na biuro lub uługi! Do wynajęcia od zaraz na cele biurowe: klimatyzowane, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 96,30m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w nowoczesnym, przeszklonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Włochy

Włochy,Warszawa

11,50 €/m²497 m² 5 716 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Kameralny budynek biurowy oferujący nowoczesne powierzchnie biurowe oraz ponadstandardową liczbę miejsc parkingowych. Budynek znajduje się w dzielnicy Włochy, przy al. Jerozolimskich głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

75,75 zł/m²99 m² 7 499 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Oferujemy Lokal Użytkowy, gastronomiczny, usługowo-Handlowy, z witrynami - Parter, pow. 99 m2 - Stan Deweloperski - Bemowo Jelonki lokal: - oferowany jest w stanie deweloperskim; - składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

49,50 zł/m²73 m² 3 614 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ścisłe centrum Warszawy. Powierzchnia biurowa - 3 pokoje na I piętrze budynku biurowego położonego blisko skrzyżowania ul. Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich. Do podanej kwoty należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

49 zł/m²125 m² 6 125 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa Praga Południe Lokale znajdują się w kameralnym budynku położonym w urokliwej i spokojnej części Warszawy przy klimatycznej ulicy Pragi Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

13 €/m²412 m² 5 200 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia 412 mkw powierzchni biurowej na warszawskim Mokotowie. Biuro składa się z recepcji, sal konferencyjnych, pokoi/gabinetów oraz strefy open space. Dodatkowo na powierzchni znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

70,18 zł/m²114 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowo na wynajem o powierzchni 113,29 m2, z witryną, atrakcyjnie usytuowany na parterze budynku mieszkalno-usługowego u zbiegu ulic Pileckiego i Płaskowickiej, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Czechowicka

Praga-Południe,Warszawa

32,50 zł/m²400 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia nowo wybudowany budynek mieszkalny , przeznaczony na działalność biurową. 3 kondygnacje naziemne , garaż na 4samochody. Przed domem bezpośrednio przy bramie możliwość zaparkowania 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

49,50 zł/m²77 m² 3 833 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Trzy pokoje biurowe w biurowcu w centrum Warszawy. Do podanej kwoty należy doliczyć opłaty eksploatacyjne 21pln/mkw oraz podatek vat 23%. Jest recepcja, monitoring, ochrona. Dostęp do budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Czerniakowska

Powiśle,Warszawa

89,90 zł/m²99 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Lokal Użytkowy z Witrynami - pow. 99 m2 - Na działalność Handlową, usługi, biuro, gastronomia (po adaptacji) - powiśle/dolny Mokotów Oferujemy na wynajem lokal z dużymi witrynami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

16,50 €/m²533 m² 8 795 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek znajduje się na Warszawskiej zrewitalizowanej Pradze Północ. Doskonałe miejsce na biuro lub na modną restaurację. Dzięki bliskości metra i Dworca pkp Wileński jest to doskonały punkt do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

62 zł/m²716 m² 44 401 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa w zmodernizowanym budynku w centrum Warszawy. Biurowiec posiada całodobową ochronę, monitoring, kontrolę dostępu, klimatyzację. Jest możliwość wynajęcia miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Rozbrat

Śródmieście,Warszawa

19 €/m²21 m² 393 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nieruchomość słynąca ze swojej wyjątkowej historii - budynek powstał w latach 20 tych ubiegłego wieku. Obecnie jest to prestiżowa kamienica biurowa z powierzchniami wykończonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Stępińska

Mokotów,Warszawa

62,50 zł/m²124 m² 7 763 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

W promocji: lokal handlowo-usługowy z antresolą i witrynami - Pow. 124,20 m2 - Dolny Mokotów - ul. Gagarina / ul. Stępińska Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal handlowo-usługowy usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Płowiecka

Praga-Południe,Warszawa

40 zł/m²30 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia jest lokal biurowy o łącznej powierzchni 30 m2 (25 m2 biura i 5 m2 powierzchni wspólnej) znajdujący się na parterze budynku zlokalizowanego na Pradze Południe w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Elsnerów,Warszawa

87,72 zł/m²57 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy o powierzchni 56,8m2 w otoczeniu nowego osiedla mieszkaniowego oraz centrów biznesowych. Lokal posiada dużą witrynę, możliwość reklamy zewnętrznej oraz bezpośredni podjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Włochy

Włochy,Warszawa

11,50 €/m²650 m² 7 475 €

 

 

 

Wawer,Warszawa

44,44 zł/m²270 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam Państwu lokal handlowo usługowy do wynajęcia przy Trakcie Lubelskim w Wawrze. Lokal o powierzchni 270 m2 składający się z : parter : 2 pomieszczenia sanitarne, hol, sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

88,24 zł/m²170 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

- do wynajęcia nowy dwukondygnacyjny budynek handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 170m2 - Lokalizacja w ruchliwej części Warszawy, duży ruch pieszy i samochodowy - Dobry rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleje Jerozolimskie

Szczęśliwice,Warszawa

16 €/m²281 m² 4 496 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro znajduje się w korytarzu Al. Jerozolimskie, atrakcyjnej lokalizacji biurowej w dzielnicy Ochota. Budynek jest łatwo dostępny dzięki lokalizacji między stacją kolejki a Dworcem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Rechniewskiego

Gocław,Warszawa

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy do wynajęcia na Gocławiu. Powierzchnia lokalu to 87 m2 z czego ok. 25 m2 stanowi antresola Wysokość pomieszczenia w najwyższym miejscu to 4,8 m. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Wola

Wola,Warszawa

24 €/m²1 500 m² 36 000 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro w prestiżowej części Warszawy, na przeciwko Dworca Centralnego. Piękna panorama miasta, doskonały punkt komunikacyjny. Biurowiec oferuje jeszcze tylko kilka większych powierzchni. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

88,50 zł/m²113 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal w Warszawie przy al. Ken na Ursynowie - Pow. 113 m2 - Możliwość podziału na dwa mniejsze i niezależne. Oferowany lokal składa się z połączonych dwóch mniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nałęczowska

Wilanów,Warszawa

74,60 zł/m²65 m² 4 849 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca W przypadku tej oferty Poszukujący nie płaci prowizji Do wynajęcia profesjonalna powierzchnia biurowa ok 65 m 2 w obiekcie komercyjnym na Wilanowie. Doskonałe warunki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Patriotów

Wawer,Warszawa

54 zł/m²30 m² 1 624 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Osoba prowadząca Do wynajęcia pokój biurowy ok 30 m 2 na terenie nowoczesnego budynku komercyjnego w Miedzeszynie. Bardzo dobra propozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Przyokopowa

Wola,Warszawa

16 €/m²240 m² 3 840 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 240 mkw w nowej biznesowej dzielnicy Warszawy - Woli, u zbiegu ulic Przyokopowej i Hrubieszowskiej. Atutem lokalizacji jest bliska odległość od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, Aleja Krakowska

Włochy,Warszawa

22,21 zł/m²1 103 m² 24 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia hala magazynowa 1053 mkw z biurem 50 mkw , usytuowana w nowoczesnym parku logistycznym na warszawskim Okęciu. Do czynszu najmu magazynu, należy doliczyć czynsz za biuro 9,2-9,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

168,42 zł/m²19 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal w Galerii Grochów, zlokalizowany na parterze, w sąsiedztwie piekarni Putka, wierzejek oraz Auchan, zapewnia duży ruch i zainteresowanie klientów. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Pańska

Wola,Warszawa

63,71 zł/m²14 m² 892 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Proponowana do wynajęcia powierzchnia składa się z 1 pokoju biurowego zlokalizowanego w budynku biurowym z portiernią. Współczynnik powierzchni wspólnej 6%. Indeksacja roczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

118 zł/m²50 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na Cukiernię, piekarnię, pijalnię Kawy albo wina! - Pow. 50 m2, parter - Świetna lokalizacja - Pl. Zbawiciela - Metro politechnika Oferujemy na wynajem funkcjonalny lokal położony blisko Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Wawer

Wawer,Warszawa

47,50 zł/m²400 m² 19 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia halę magazynową wysokiego składowania wraz z częścią handlowo-ekspozycyjną w parterze obiektu usługowo handlowego. Moduł składa się z części handlowo-usługowej 160.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

62,62 zł/m²257 m² 16 093 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokale biurowe w Świetnej Lokalizacji przy Metrze wilanowska - Górny Mokotów / Bukowińska / Al. Niepodległości / Al. Wilanowska ** budynek ** - Dwunasto-kondygnacyjna budowla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

74,63 zł/m²134 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal z Witrynami i Antresolą - Pow. 134 m2 - Na Lekką Gastronomię biuro, salon Firmowy, sklep - Osiedle Saska na Gocławiu Oferujemy na wynajem dwupoziomowy lokal użytkowy (parter.