dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Warszawa - Oferty wynajmu lokali użytkowych

2 861 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 861 ogłoszeń

160 zł/m²100 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

***bez prowizji*** duży wybór powierzchni biurowych od 17m2 do 700m2 kontakt   Rondo Daszyńskiego 1 warsaw unit 12 piętro! widok na panoramę warszawy Biuro do wynajęcia Powierzchnia 100m2 Cena.

Szczegóły ogłoszenia

53,57 zł/m²56 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 56 m , położony na parterze eleganckiej kamienicy na terenie zabytkowej Kolonii Lubeckiego przy ul. Wawelskiej na warszawskiej Ochocie, tuż obok Pomnika.

Szczegóły ogłoszenia

14,50 €/m²1 279 m² 18 546 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Domaniewska Office Hub jest położona w sercu biznesowego Mokotowa tuż przy Galerii Mokotów i jest naszą odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających najemców. Jest to całkowicie nowy.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²13 m² 715 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 13m2 usytuowane na 1. piętrze w 1 piętrowym budynku z 1960 roku, położonym przy ulicy Św. Jacka Odrowąża 9. Lokal składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

13,60 €/m²237 m² 3 223 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:tak

Budynek Irydion zlokalizowany jest u zbiegu ulic Powązkowskiej i Krasińskiego. W pobliżu przystanki autobusowe oraz wjazd na obwodnicę Warszawy. Budynek wykończony z dobrej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²59,40 m² 3 267 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 59,4 m2 w budynku biurowym w centrum Warszawy. 2 pokoje. Więcej informacji pod tel.   Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

70,56 zł/m²43 m² 3 034 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Parter w nowoczesnym budynku z dostępnymi miejscami parkingowymi. Główne atuty lokalu: lokal z dużymi witrynami doskonała ekspozycja Samodzielne wejście z poziomu ulicy Stan.

Szczegóły ogłoszenia

97 zł/m²166 m² 16 102 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Świetnie skomunikowana przestrzeń biurowa W okolicy ronda radosława Jasne wnętrza | Wydzielone gabinety i sala konferencyjna | Światłowód ***** rozkład pomieszczeń: * Open space, * sala.

Szczegóły ogłoszenia

151,57 zł/m²26,10 m² 3 956 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.

Szczegóły ogłoszenia

79,33 zł/m²150 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Komfortowa przestrzeń pod biuro na zawadach Plac Vogla w pobliżu I Dogodne parkowanie | Garaż | Ogród | Idealny na biuro ***** rozkład pomieszczeń I standard: kompaktowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²68,72 m² 2 611 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 68,72 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Północ ,w okolicach ul. Targowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

84,88 zł/m²86 m² 7 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite przedstawia ofertę biura do wynajmu o powierzchni 86 m2 netto (tj 113 m2 z częściami wspólnymi) w kamienicy przy Al. Jerozolimskich w samym centrum Warszawy. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

69,32 zł/m²740 m² 51 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem oferty jest wynajem modułu biurowego o powierzchni 740 m w budynku biurowym klasy A w dzielnicy Mokotów przy ul. Domaniewskiej. Powierzchnia umożliwia elastyczną aranżację.

Szczegóły ogłoszenia

204,08 zł/m²98 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Czynsz: 16 260,16 zł netto Odstępne: 250 000 zł Koszty dodatkowe: prąd W cenie: 2 miejsca garażowe Do wynajęcia w pełni wyposażony, nowoczesny lokal gastronomiczny zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²124 m² 7 192 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wirtualny spacer po nieruchomości: Powierzchnie w chronionym kompleksie biurowym Starościńska-Wiśniowa. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu Europleksu,.

Szczegóły ogłoszenia

53,73 zł/m²335 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnie biurowe na warszawskich Bielanach z bardzo dobrym dojazdem do wszystkich dzielnic i tras szybkiego ruchu Warunki proponowane podlegają negocjacji. Umowa najmu na czas.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²50 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biura 1-30 os. / the Warsaw hub / Rondo Daszyńskiego / Metro / All Inclusive / Umeblowane / Gotowe do pracy Nowoczesne, w pełni wyposażone biura serwisowane dla zespołów od 1 do 30 osób. Elastyczny.

Szczegóły ogłoszenia

67 zł/m²21 m² 1 407 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy w centrum Warszawy - 21 m2 (śródmieście - metro centrum). Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety. Cena najmu 67 zł /m2.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²54,86 m² 3 017 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 54 m2 w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). Więcej informacji pod tel.   Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej.

Szczegóły ogłoszenia

110,23 zł/m²109 m² 12 015 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny lokal 109 m2| Metro Trocka | Parking szczegóły lokalizacji I powierzchnia Lokal znajduje się na warszawskim Zaciszu (targówek), w strategicznym sąsiedztwie ul. Radzymińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia parter połowy bliźniaka przy ul. Zwoleńskiej. 50m2, wysokość 280cm, tj: jedno duże pomieszczenie + toaleta z małym socjalem + schowek/miejsce na małe biuro. Wejście od ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

63,55 zł/m²203 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 203 m , zlokalizowany na parterze w budynku przy ul. Nakielskiej 3 w Warszawie. Lokal jest idealny dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

66,28 zł/m²73,93 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na wynajem Warszawa, ul. Korkowa 29 | 73,93 m Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 73,93 m , zlokalizowany w Warszawie przy ul. Korkowej 29. Lokal idealnie sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

75,88 zł/m²164,73 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Nowoczesne biuro 164,73 mkw ,8 gabinetów, klimatyzacja, ochrona. Do wynajęcia funkcjonalny, dwupoziomowy lokal biurowy o łącznej powierzchni 164,73 mkw, położony na IV i V piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

37,50 zł/m²1 200 m² 45 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wilson's nieruchomości komercyjne Do wynajęcia biuro o powierzchni 1200 m2. Budynek posiada 3 pietra po 400 m2. W budynku jest nowoczesna winda oraz parking. Lokalizacja: ursynów / Obok trasa S7.

Szczegóły ogłoszenia

73,13 zł/m²67 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Doskonały, nowy, niewielki i niedrogi ale super doświetlony lokal przy głównej ulicy wyjazdowej na zasiedlonym osiedlu. Lokal ma już otynkowane i pomalowane na biało ściany, właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

54,05 zł/m²425,50 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia nowoczesny budynek handlowo-biurowy w doskonałej lokalizacji ul. Fajna 25, warszawa Białołęka, w sąsiedztwie nowo powstałej zabudowy wielorodzinnej. Budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²267 m² 15 486 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²150 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu parteru w nowoczesnym, przeszklonym budynku biurowym. Lokalizacja: w 2 linii od ul. Wiertniczej w Wilanowie. Rozkład pomieszczeń: 1 pokój: 22 m2; 2.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²35,59 m² 2 313 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Żurawia 22 oferuje biura do wynajęcia w samym sercu stolicy. Po przeprowadzeniu pełnej modernizacji obiektu, do dyspozycji najemców oddano lokale w najwyższym standardzie. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²294 m² 5 586 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

: oferta Przedmiotem oferty jest lokal biurowy o powierzchni 294 mkw. Piętro: 2. Aktualnie lokal jest wykończony i zaaranżowany przez dotychczasowego Najemcę. Istnieje możliwość jego.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²151 m² 8 758 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

61,62 zł/m²778 m² 47 944 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa, w pełni wykończona powierzchnia biurowa o powierzchni brutto 778 m (powierzchnia netto 698 m ), dostępna od zaraz. Lokal charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²25,27 m² 1 516 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Warszawa Powiśle powierzchnie biurowe i usługowe do wynajęcia. Budynek monitorowany z całodobowa ochroną, kontrolą dostępu, recepcją ,światłowodem ,klimatyzowany z windą. Części.

Szczegóły ogłoszenia

13 €/m²271 m² 3 523 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Idealne Biuro 271 m w Układzie Mieszanym Gotowe dla Twojego Zespołu | Mokotów Szukasz optymalnej, świetnie zorganizowanej przestrzeni dla swojej firmy w biznesowym sercu Warszawy? Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

150 zł/m²70 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne biuro dla Twojego zespołu 7-osobowego - gotowe do wejścia! Lokalizacja: aleja Niepodległości - 0 min do Metra Wierzbno (M1) 10 500 pln netto/mc (1500 pln/os) zawiera: umeblowane biuro dla 7.

Szczegóły ogłoszenia

25 €/m²852,70 m² 21 318 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na wynajem wyjątkowy lokal o pow. 852m2 - idealny np. salon sprzedaży, sklep, show room, pod salon vr lub Pixel- XL, lub pod podobne działalności, - brak zgody na prowadzenie: siłowni,.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²12 m² 120 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Opis lokalu: dostępne od 2026-05-23! Do wynajęcia miejsce postojowe w hali garażowej przy ul. Stańczyka 4. Cena najmu: 120 zł Opłaty administracyjne: 110 zł/1 osoba; 110 zł/2 osoby; suma opłat:.

Szczegóły ogłoszenia

161,05 zł/m²95 m² 15 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Poszukujesz nowoczesnego biura w prestiżowej części Warszawy? Proponujemy przestrzeń, która spełni oczekiwania firm ceniących wygodę, nowoczesność i doskonałą komunikację. Udogodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

22 €/m²272 m² 5 984 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prime elite poleca Lokal usługowy o powierzchni 272m2 znajdujący się na parterze budynku biurowego na Mokotowie, u zbiegu ulic Marynarskiej i Postępu. Lokal przystosowany do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

21,90 €/m²212 m² 4 643 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesny biurowiec w ścisłym Centrum Warszawy. Powierzchnia biurowa 212 m2 netto na 8 piętrze. Doskonała widoczność budynku i ekspozycja najemcy. Możliwość dowolnej aranżacji.