dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Warszawa - Oferty wynajmu lokali użytkowych

2 856 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 856 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ochota

Ochota,Warszawa

93,32 zł/m²660 m² 61 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość o wyjątkowo dogodnych warunkach komunikacyjnych - doskonałe połączenie zarówno z centrum miasta jak i z lotniskiem. Budynek wybudowany w 2002r, w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

92 zł/m²25 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia przy ul. Wiśniowej w cenie 2300zł od września! Lokal ma świetną lokalizacje ponieważ znajduje się w pobliżu ulicy puławskiej, pól mokotowskich, jest bardo dobry dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

205 zł/m²170 m² 34 850 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Rewelacyjny lokal pod restaurację w Śródmieściu! Urbanistyczna perła warszawskiego Śródmieścia. Budynek biurowo-usługowy zlokalizowany w samym sercu Śródmieścia Warszawy w poblizu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, Okęcie

Okęcie,Warszawa

23,33 zł/m²150 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaże w bryle budynku

Budynek usługowo - przemysłowy z możliwością prowadzenia cichej produkcji, pomieszczenia magazynowo-produkcyjne na parterze wys. ok 4 m, 2 ubikacje, 2 biura na piętrze, z pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Warszawa

53,32 zł/m²115 m² 6 079 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro w prestiżowej lokalizacji, przy Placu Zamkowym, idealny na kancelarię- 5 pomieszczeń. Kamienica dobrze utrzymana, klatka schodowa z zachowanym wystrojem z epoki, przy wejściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

44,26 zł/m²61 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

2-pokojowe mieszkanie o pow.61m2 w skład wchodzą 2 samodzielne pokoje,kuchnia,łazienka.Wyposażone w sprzęt AGD.W pokojach nie ma mebli.W budynku jest basen i fitness do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kajki

Wawer,Warszawa

23,20 zł/m²125 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mieszkanie o pow.125 w skład wchodzi salon ,3 sypialnie,2 łazienki,3 balkony,spiżarnia,kominek.W kuchni,łazience podgrzewana podłoga.Częściowo umeblowane,Wyposażone w sprzęt AGD Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Urodzajna

Wilanów,Warszawa

41,10 zł/m²730 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Duży dom na cele mieszkalne lub biurowe. W podpiwniczeniu: salon z barkiem, garderoba, osobne wejście, mała kuchnia, pralnia, suszarnia, piwnica, garaż. Na parterze: salon 70 m kw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kinowa

Warszawa,mazowieckie

33,33 zł/m²60 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mieszkanie o pow.60m2 w skład wchodzą 3 pokoje samodzielne ,kuchnia,łazienka Wyposażone w sprzęt AGD Dodatkowe opłaty to energia,woda Kontaktlub

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

75 zł/m²80 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa w prestiżowym apartamentowcu w biznesowym centrum Warszawy. Lokalizacja blisko Traktu Królewskiego, parku Ujazdowskiego i wielu ambasad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

85 zł/m²304 m² 25 840 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy o pow.304 m2 w ścisłym Centrum świetna lokalizacja.Lokal z w piwnicy z przeznaczeniem na klub.Może być wynajęty na gastronomie,sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Warszawa

53 zł/m²110 m² 5 830 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w prestiżowej lokalizacji, przy Placu Zamkowym, idealny na kancelarię, pracownię, biuro - 5 pokoi oraz pomieszczenie techniczne. Kamienica dobrze utrzymana, klatka schodowa z zachowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

116 zł/m²214 m² 24 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 214m2 znajdujące się w kamienicy przy ul. Marszałkowskiej 72 (śródmieście). Lokal położony jest na 3 piętrze. W budynku znajduje się przeszklona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wolska

Wola,Warszawa

70 zł/m²58 m² 4 060 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na Woli do wynajecia. Powierzchnia: 58 m 2 Lokal na Woli w bardzo ruchliwym miejscu, blisko przystanków: autobusowego i tramwajowego. Położony w ciągu lokali handlowych. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

77,42 zł/m²62 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia ładny, przestrzenny lokal użytkowy, w cichej, spokojnej okolicy, blisko metra, zlokalizowany na Ursynowie, przy ulicy Lanciego, o powierzchni 62m2 na parterze. Wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Bogumińska

Zacisze,Warszawa

36,86 zł/m²35 m² 1 290 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal idealny na biuro, gabinet, tylko 6 km od Centrum, dobry dojazd.Więcej o lokalu i innych, większych na stronie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Miła

Śródmieście,Warszawa

33,85 zł/m²65 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

ul. Miła tuż przy al. Jana Pawła II-mieszkanie 3 pok z przeznaczeniem na lokal biurowy ( 3 pokoje ,łazienka, przedpokój , aneks kuchenny w łazience) , wykończone , bez mebli, blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Lwowska

Śródmieście,Warszawa

55 zł/m²99 m² 5 436 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowy, elegancki lokal W stanie deweloperskim W przedwojennej kamienicy, zlokalizowanej W śródmieściu. Lokal idealny na kancelarię. Standard: lokal w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Lwowska

Śródmieście,Warszawa

55 zł/m²99 m² 5 436 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

55 zł/m²254 m² 13 977 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowy, elegancki lokal W stanie deweloperskim W przedwojennej kamienicy, zlokalizowanej W śródmieściu. Lokal idealny na reprezentacyjną siedzibę firmy. Standard: lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Lwowska

Śródmieście,Warszawa

55 zł/m²157 m² 8 621 zł

 

 

 

Praga-Południe,Warszawa

47 zł/m²38 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy na Goclawiu! Opis Do wynajęcia lokal użytkowy 38m 2 na biuro, usługi. Pomieszczenie główne 22m 2 + kuchnia, łazienka, przedpokój, garderoba, zaplecze; w parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

45,98 zł/m²174 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Apartament z 1936 roku w prestiżowej lokalizacji ( w pobliżu Ministerstw i Urzędu Rady Ministrów). Jedyne mieszkanie na piętrze. Bardzo widne i słoneczne. Okna na 2 strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

79 zł/m²55 m² 4 430 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Zapraszam do wynajmu lokalu usługowego położonego na Warszawskim Mokotowie. Nieruchomość o pow. 55,39m.kw, w kwadracie. Bardzo duża widoczna witryna , bezpośrednie wejście od ulicy, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ursus

Ursus,Warszawa

25 zł/m²80 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale (~80m2) w budynku biurowym Warszawa- ursus. Wysoki standard, pełna infrastruktura wewnętrzna (sieć komputerowa, internet, telefon), pomieszczenie klimatyzowane, bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

68,33 zł/m²120 m² 8 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Uwaga! najemca/wynagrodzenie biura pokrywa właściciel lokalu. Lokal handlowo-usługowy 120 m2 Warszawa Ursynów Al. Ken. Dwupoziomowy, wejście z ulicy, w pobliżu stacji metra Natolin, obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Orkana

Ksawerów,Warszawa

42,50 zł/m²40 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

lokal znajduje się w budynku jednorodzinnym w suterenie; osobne wejście; składa się z dwóch pomieszczeń po 20m2; w pobliżu osiedla budynków wielorodzinnych, instytucje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

69 zł/m²185 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Bardzo dobra lokalizacja, duża witryna, pow. 185 M2! nowoczesna architektura! wolny od zaraz! idealny na placówkę bankową, biura, mini market, salon kosmetyczno - fryzjerski, restaurację, etc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

73 zł/m²230 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Świetna lokalizacja! Lokal do wynajęcia w Śródmieściu o powierzchni 230 m 2. Idealny pod Gastronomię, na klubo - kawiarnię, etc. Nieruchomość położona jest na pierwszym piętrze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ateńska

Warszawa,mazowieckie

104,17 zł/m²72 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bardzo ładny lokal na Saskiej Kępie. Na parterze, z witrynami, wejście z ulicy. Na biuro, gabinet, salon urody, handel. Obecnie podzielony na 5 pomieszczeń - były usługi kosmetyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Cypryjska

Mokotów,Warszawa

26,32 zł/m²133 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia przy ul. Cypryjskiej od zaraz! Lokal znajduję się na osiedlu strzeżonym, z monitoringiem, ochrona, wejście bezpośrednio z ulicy. Łączna powierzchnia lokalu to 133 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

57,89 zł/m²38 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Warszawa saska kępa Lokal biurowy po generalnym remoncie o powierzchni 38m2 usytuowany na parterze przedwojennej kamienicy przy jednej z głównych ulic Saskiej Kępy. Idealny na kameralne biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

17,26 zł/m²168 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Segment na biuro lub zamieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji.Komfortowy.Umeblowany.Polecamy .kont .Elżbietaosoba odpowiedzialna licencja 2969

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

100 zł/m²89 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 89m2 z witrynami wychodzącymi na aleję Komisji Edukacji Narodowej (ken). Lokalizacja przy głównej arterii komunikacyjnej Ursynowa. Stały przepływ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bielany

Bielany,Warszawa

36,67 zł/m²180 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Klimatyczny, piiękny, modernistyczny segment do wynajęcia położony na Starych Bielanach Po generalnym remoncie - wymienione wszystkie instalacje. I kondygnacja : studio komputerowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

74,51 zł/m²51 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal znajduje się w ciągu lokali usługowo - handlowych zlokalizowanych na parterze w budynku mieszkalnym. Atrakcyjność punktu podnosi bliskość stacji metra Stokłosy, parking "parkuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

70,69 zł/m²58 m² 4 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal z dużymi witrynami z przeznaczeniem na działalność usługową. Lokal znajduje się w ciągu innych lokali, niedaleko skrzyżowania ul. Ks. Janusza z Górczewską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bonifraterska

Śródmieście,Warszawa

38,10 zł/m²105 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mieszkanie o pow.105m2 w skład wchodzi 5 pokoi,łazienka,kuchnia,pomieszczenie gospodarcze Świeżo po generalnym remoncie W mieszkaniu zainstalowana jest klimatyzacja Przynależy też piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Karowa

Śródmieście,Warszawa

38 zł/m²90 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w świetnej i prestiżowej lokalizacji przy ul. Karowej. Całość do własnej i znaczącej adaptacji. Lokal z dużym potencjałem i dobrym adresem. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

70,69 zł/m²58 m² 4 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny lokal położony w dobrym punkcie (róg ul. Górczewskiej i ul. Księcia Janusza). Wyśmienita przyszłościowa lokalizacja! Bardzo blisko ma być wejście do stacji.