dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Wilanów

123 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

123 ogłoszenia

80 zł/m²185 m² 14 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro typu open space | 185 m | sufit 3,8m | ul. Wiertnicza english description below - please do not hesitate to contact us Do wynajęcia powierzchnia biurowa typu open space, o powierzchni 185.

Szczegóły ogłoszenia

61,11 zł/m²90 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Avenue Estate prezentuje wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 90 m , położony w przyziemiu eleganckiego domu w prestiżowej części Wilanowa. To miejsce, które dzięki swojej.

Szczegóły ogłoszenia

107,38 zł/m²37,25 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal użytkowy o powierzchni 37 m , położony w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się części Wilanowa Powsinie. Nieruchomość do własnej aranżacji doskonale sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł15 m² 4 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Avenue Estate oferuje nowoczesne miejsce postojowe w prestiżowej hali garażowej na Wilanowie - idealna lokalizacja i maksymalna wygoda. Dlaczego warto wybrać to miejsce parkingowe? Ekskluzywna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

53,50 zł/m²115 m² 6 152 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Biuro położone na 3 piętrze budynku. Bardzo dobrze wyposażone ze skosami, ale z oknami połaciowymi. W całym pomieszczeniu jest jasno. Dostępny balkon, również niezbędne dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

105,97 zł/m²18 m² 1 907 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca Rafał tel.   Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Promocja ,w przy umowie terminowej na min.12 MIESIĘCY DWA MIESIACE - 15 % CZYNSZU. Do wynajęcia profesjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

105,97 zł/m²56 m² 5 934 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

69 zł/m²2 831 m² 195 340 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Duża powierzchnia biurowa- doskonale wyeksponowana przy głównych ulicach Wilanowa! Dostępne: 2523 m netto (elastyczne moduły z niezależnym wejściem) Parter - 1 490 m2, piętro 1 - 1 033 m2.

Szczegóły ogłoszenia

89,29 zł/m²140 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy do wynajęcia w nowym Pasażu Powsin - ul. Łukasza Drewny (droga do Konstancina) Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 140 m2 zlokalizowany w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²66 m² 2 970 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura znajdują się w kameralnych budynkach biurowo-mieszkalnych z całodobowym dozorem ochrony, położonych w spokojnej części Wilanowa, w pobliżu Pałacu w Wilanowie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

89 zł/m²212 m² 18 868 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia narożny lokal w ciągu handlwym na parterze budynku apartamentowo handlowego w Wilanowie. Okolica ulicy Kosiarzy. W otoczeniu zabudowa wielomieszkaniowa, duże osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł389 m² 8 971,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Dom z potencjałem biurowym i inwestycyjnym | Sadyba / Wilanów Niski | 389 m Sadyba / Wilanów Niski | ul. Wiertnicza 389 m powierzchni całkowitej | działka 459 m | 4 kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

3 596 800 zł179,84 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wilanów lokal użytkowy o powierzchni 179,84m2. parter, witryny na ulicę, wejście bezpośrednio z ulicy. Duży ruch pieszy, usytuowane w osiedlu Miasteczko Wilanów, wśród innych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

104,55 zł/m²66 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy na parterze budynku apartamentowego w Miasteczku Wilanów. Duże witryny i wejście od strony ulicy doskonale widoczne. Drugie wejście na tyłach lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

53,05 zł/m²377 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Dom 377 m.kw. na Wilanowie. Dojazd drogą utwardzoną kostką brukową jest, wyposażoną w ciągi piesze i infrastrukturę oświetleniową. Dla obsługi ruchu transportu zbiorowego do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

89,29 zł/m²140 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia atrakcyjne, dwupoziomowe lokale usługowo-handlowe w nowo powstałym pasażu, zlokalizowanym przy ruchliwej, głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 666 035 zł77,40 m² 21 525 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "vilanovia park" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Vilanovia Park - Twoja nowa.

Szczegóły ogłoszenia

124,02 zł/m²135 m² 16 743 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²73 m² 3 285 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²450 m² 19 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Wilanów to jedna z najbardziej pożądanych części miasta. Adres nieruchomości zapewnia komfort i prywatność oraz szybki dojazd do centrum. Oferujemy Państwu komfortowy i przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²80 m² 3 999 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaże w bryle budynku

Lokal do najmu na parterze prywatnej nieruchomości wilanów! Idealna powierzchnia na cichą działalność gospodarczą - mały sklepik internetowy, nieduże biuro z socjalem i magazynem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

121,50 zł/m²58 m² 7 047 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca Rafał   . Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Promocja ,w przy umowie terminowej na min.12 MIESIĘCY DWA MIESIACE - 15 % CZYNSZU. Do wynajęcia profesjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

75,81 zł/m²255,19 m² 19 345 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal usługowy o powierzchni 255 m , z możliwością podziału na dwa niezależne moduły 148 m i 107 m . To nowoczesna przestrzeń typu.

Szczegóły ogłoszenia

96,43 zł/m²140 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowo - usługowy składający się z powierzchni na parterze i piętra w sumie 140 m2. Lokal znajduje się w nowym Pasażu Powsin, który oferuje 6 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 000 zł1 430 m² 17 482,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesny biurowiec o wysokim standardzie, położony w dzielnicy Wilanów - prestiżowej, willowej części Warszawy. Znakomita lokalizacja z bardzo dobrą komunikacją z centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²139 m² 6 255 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

54,95 zł/m²455 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Eleganckie biuro w wolnostojącym budynku w drugiej linii zabudowy od ul. Wiertniczej, co zapewnia wyciszenie od ruchliwej ulicy. Dobrze skomunikowane. Budynek 3 kondygnacyjny z półpiętrami,.

Szczegóły ogłoszenia

93,06 zł/m²72 m² 6 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokale na Wilanowie na parterze - dostępne o powierzchni 72m2 i 31m2 (cena 2900). klimatyzacja toaleta z prysznicem w lokalu wysokie i widne pomieszczenie 2 wejścia (od recepcji.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł402 m² 11 442,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Unikatowe i przestronne biuro w Starym Wilanowie o powierzchni 402 m2. : dla kogo? Nowoczesny, elegancki budynek o wysokim standardzie wykończenia, idealny na siedzibę firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł639,14 m² 7 353,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam budynek wolnostojący mieszkalno-usługowy. Szukasz miejsca na siedzibę firmy- sprawdź! Atuty oferty - spokojna okolica, otoczenie domów jednorodzinnych - dom przystosowany pod przedszkole -.

Szczegóły ogłoszenia

44,44 zł/m²90 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaże w bryle budynku

Zadbany, przyjemny lokal w przyziemiu budynku mieszkalnego z oddzielnym wejściem, idealny na cele biurowe, sklep internetowy lub inne. Lokal po remoncie, czysty i pachnący. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

82,11 zł/m²95 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane biuro zlokalizowane w prestiżowej okolicy przy Parku Oś Królewska - w otoczeniu zieleni i pięknych fontann. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

97,16 zł/m²97,78 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na wynajem atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 97 m , położony w nowoczesnym apartamentowcu na prestiżowym warszawskim Wilanowie. Lokal wyróżnia się dużą, przeszkloną.

Szczegóły ogłoszenia

86,62 zł/m²44,78 m² 3 879 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite poleca Pokój biurowy o powierzchni 44,78m2 w kameralnym budynku na warszawskim Wilanowie, blisko ul. Królewicza Jakuba. Oferowana powierzchnia znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

95,27 zł/m²97 m² 9 241 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum Odstąpie w pełni funkcjonujący salon kosmetologii aparaturowej oraz masażu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 377 600 zł64 m² 21 525 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

91,67 zł/m²60 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mieszkanie na cele biurowe W kameralnej lokalizacji Jasne, widne pomieszczenia | Spokojna, zielona willowa okolica | Ogród | Parking dla Klientów i/lub pracowników ***** rozkład pomieszczeń: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²80 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokal w bardzo dobrym standardzie. Cztery niezależne gabinety, łazienka, toaleta, kuchnia, recepcja. Możliwe jest również zostawienie widocznego na zdjęciach wyposażenia. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

158,02 zł/m²65 m² 10 271 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal o powierzchni 65 m2 zlokalizowany na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Wilanowie. Spokojne i prestiżowe otoczenie, dużo zieleni wokół budynku.

Szczegóły ogłoszenia

105,40 zł/m²135 m² 14 229 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Reprezentacyjny lokal idealny na klinikę, spełniający wszystkie wymogi sanepidu oraz straży pożarnej. Do wynajęcia elegancki i w pełni przygotowany lokal usługowy o łącznej powierzchni 135.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł112,63 m² 18 645,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Eurovilla prezentuje nowoczesny apartament przystosowany na cele biurowe położony w Miasteczku Wilanów. Idealne pod prestiżową siedzibę firmy lub biuro dla kreatywnego zespołu. Powierzchnia.