Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Warszawa Warszawa Śródmieście

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

55 zł/m²25 m² 1 452 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Budynek położony jest przy ulicy Żurawiej - dzielnica Śródmieście. Obiekt oddalony jest od głównego dworca kolejowego w mieście (pkp Warszawa Centralna) o około 5 minut jazdy samochodem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

6 950 000 zł278,41 m² 24 963,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszamy do zakupu atrakcyjnego lokalu o powierzchni 278,41 m2. Lokal zajmuje część powieżchni użytkowej na parterze w nowoczesnym budynku wyposażonym w recepcję, monitoring, windy.

Szczegóły ogłoszenia

78,90 zł/m²19,52 m² 1 540 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Rafał   . Do wynajęcia pokój biurowy ok 19,63 m 2 ,w obiekcie komercyjnym na Dolnym Mokotowie ,sielce. Dobra relacja ceny do.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 €/m²1 572 m² 19 650 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaże w bryle budynku

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje na wynajem biuro o powierzchni ok.1572 m2 brutto w sercu biznesowego Mokotowa Górnego. Lokal znajduje się na piątym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

66 zł/m²500 m² 33 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia obiekt handlowo/usługowy o powierzchni 500m2 zlokalizowany Warszawa Wesoła standard: budynek murowany ocieplony klimatyzacja przeszklone witryny zaplecze socjalno/sanitarne monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²20,34 m² 1 922 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Tylko u nas! Na wynajem oddzielne lokale biurowe w budynku biurowym tuż przy węźle S7 Salomea. Lokalizacja Salomea oraz Opacz Wielka to obszar znajdujący się w południowo-zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²121,10 m² 9 083 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia, przestronny i widny lokal biurowy o powierzchni 121 m2 znajdujący się w nowoczesnym obiekcie usytuowanym w biznesowej części dzielnicy Wola. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

53 zł/m²1 860 m² 98 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia budynek biurowo-handlowy o powierzchni 1860 m2 z czterema kondygnacjami naziemnymi + garaż podziemny z miejscami na 24 samochody oraz parking naziemny 14 stanowisk. Każda.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²116 m² 8 120 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w centrum Warszawy - 116m2 (śródmieście - metro centrum). Ilość pomieszczeń: 4 z możliwością podziału. III piętro Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł/m²12,81 m² 2 562 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. informuje o zamiarze oddania w najem lokalu handlowo-usługowego nr K05 o powierzchni 12,81 m2 zlokalizowanego na poziomie -1 w Galerii Południowej Dworca Warszawa Centralna.

Szczegóły ogłoszenia

21,90 €/m²212 m² 4 643 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesny biurowiec w ścisłym Centrum Warszawy. Powierzchnia biurowa 212 m2 netto na 8 piętrze. Doskonała widoczność budynku i ekspozycja najemcy. Możliwość dowolnej aranżacji.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Lokale użytkowe Warszawa, Warszawa Śródmieście