dowolna

Lokale użytkowe Warszawa ul. Grójecka

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

97,12 zł/m²257,42 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tandem Home iq oferuje na wynajem lokalu gastronomicznego o powierzchni 257,42m2 na bliskiej Ochocie. Lokal znajduję się na parterze, w nowo powstałym apartamentowcu, w pobliżu ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kluczowe parametry: przeznaczenie: handel, usługi, gastronomia Powierzchnia: 77,09 m2 Lokalizacja: ul. Grójecka róg Spiskiej Wysokość 3,35 m Standard: lokal w dobrym stanie wymaga jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

3 150 000 zł213,80 m² 14 733,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż lokal usługowy przy ul. Grójeckiej w Warszawie, budownictwo z 2011r. budynek biurowo mieszkalny, wysokie witryny - pow.lokalu 214,8m2 - do lokalu przynależą miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł32,52 m² 11 531,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Czy masz kapitał, który dziś po prostu leży na koncie? Czy szukasz nieruchomości, która może przynosić regularny dochód bez remontów i bez szukania najemcy? Czy interesuje Cię inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

78,43 zł/m²51 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy na Starej Ochocie : Atuty : doskonała lokalizacja: róg Grójeckiej i Wawelskiej parter z oknami na patio i ulicę bezpieczne osiedle z zamykaną bramą przyjemne zielone.

Szczegóły ogłoszenia

73,54 zł/m²81,59 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 82 m , położony w doskonałej lokalizacji przy ulicy Grójeckiej 34 - miejscu idealnym pod działalność biurową, kancelarii lub firmy.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł32,52 m² 11 531,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż lokal o powierzchni 32,52 m2, zlokalizowany w budynku z 1981 roku, przy ul. Grójeckiej w dzielnicy Ochota. W pobliżu liczne restauracje, placówki medyczne, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

118,75 zł/m²8 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 1-2-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Grójecka *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

67,38 zł/m²8 m² 539 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Office elastyczny dostęp do powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Grójecka *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

132 zł/m²30 m² 3 960 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prywatna 5-osobowa powierzchnia biurowa w lokalizacji Regus Grójecka *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Grójecka *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać.

Szczegóły ogłoszenia

61,80 zł/m²5 m² 309 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Coworking elastyczny dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Grójecka *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

179,33 zł/m²45 m² 8 070 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wprowadź się do gotowej do użytku, 10-15-osobowej serwisowanej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Grójecka *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

145,33 zł/m²15 m² 2 180 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 3-4-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Grojecka *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zarezerwuj profesjonalny adres firmy w lokalizacji Regus Grójecka *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

100 zł/m²77 m² 7 709 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 77,09 m , położony w centrum Warszawa, przy ul. Grójeckiej 26. Lokal znajduje się na parterze budynku i posiada witrynę, co zapewnia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

39,68 zł/m²630 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia powierzchnię użytkową w budynku biurowo handlowym. Powierzchnia znajduje się na poziomie -1 ( piwnica) wysokość 2,5 m, wejście bezpośrednio z ulicy Grójeckiej (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 470 000 zł78 m² 18 726,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Na sprzedaż mieszkanie 78,5 m w Triton Park, idealne na biuro lub mieszkanie. Lokalizacja: warszawa, ochota, ul. Grójecka | Apartamentowiec Triton Park Powierzchnia: 78,5 m | 3 pokoje Dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

77,50 zł/m²60 m² 4 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

DO wynajęcia eleganckie biuro w inwestycji Triton Park na warszawskiej Ochocie (ul. Grójecka 194). + dobra lokalizacja + ciche ( okna na wewnętrzny dziedziniec) + prestiżowy budynek + wejście od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

375 000 zł33 m² 11 531,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal o powierzchni 32,52 m2, zlokalizowany w budynku z 1981 roku, przy ul. Grójeckiej w dzielnicy Ochota. W pobliżu liczne restauracje, placówki medyczne, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Ochota,Warszawa

63,06 zł/m²317 m² 19 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy na wynajem przepiękny lokal użytkowy znajdujący się w Warszawie na granicy dzielnic Ochota i Włochy, na skrzyżowaniu ulicy Grójeckiej i al. Krakowskiej. Lokal wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Ochota,Warszawa

3 150 000 zł317 m² 9 936,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy na sprzedaż przepiękny lokal użytkowy (w fantastycznej cenie) znajdujący się w Warszawie na granicy dzielnic Ochota i Włochy, na skrzyżowaniu ulicy Grójeckiej i al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

144,44 zł/m²90 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

We speak pl / ukr / ru / eng do wynajęcia - lokal handlowo-usługowy 90 m2 - warszawa, pl. Narutowicza opis lokalu: oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 90 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

97,12 zł/m²257 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Grójecka

Stara Ochota,Warszawa

735 000 zł42 m² 17 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal idealny do prowadzenia działalności gospodarczej, z osobnym wejściem, usytuowany w przedwojennej kamienicy, z oknami skierowanymi na ul Grójecką. ( kilka kroków od skrzyżowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

48 zł/m²20 m² 960 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker logopeda/fizjoterapeuta/psycholog- warszawa Ochota Chciałabym nawiązać współpracę z logopedą/neurologopedą/fizjoterapeutą/psychologiem. Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Grójecka

Włochy,Warszawa

35 zł/m²15 m² 525 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: magazynek o pow. 15 m2 na parterze w budynku magazynowo-biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Grójeckiej i Parku Marka Kotańskiego, poleca Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

16,50 €/m²500 m² 8 250 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

moduł biurowy o pow.500 m2 do wynajęcia na bliskiej Ochocie, na 6 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko Placu Zawiszy, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.