dowolna

Lokale w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

1 526 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 526 ogłoszeń

55 000 000 zł11 946 m² 4 604,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny nieograniczony nr I/2026 na sprzedaż praw do.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 €/m²1 574 m² 19 675 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia: reprezentacyjna powierzchnia biurowa 1 574 m w biznesowym centrum Mokotowa Z przyjemnością prezentujemy ofertę najmu całego piętra biurowego o powierzchni 1 574 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 €/m²1 484 m² 18 550 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia oferujemy przestrzeń biurową klasy A w budynku Marynarska Point 2, zlokalizowanym w sercu biznesowej części Mokotowa przy ul. Postępu. Dostępna powierzchnia obejmuje całe.

Szczegóły ogłoszenia

14 €/m²150 m² 2 100 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni około 150 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze w nowoczesnym kompleksie biurowym przy ul. Rzymowskiego 34. To doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 €/m²432 m² 5 400 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mamy przyjemność zaoferować na wynajem wyjątkowo funkcjonalny moduł biurowy o łącznej powierzchni 432 m , usytuowany na 1. piętrze w prestiżowym, nowoczesnym biurowcu klasy.

Szczegóły ogłoszenia

13 €/m²271 m² 3 523 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na wynajem oferowana jest nowoczesna powierzchnia biurowa o metrażu 271 m , mieszcząca się na 1. piętrze w budynku Marynarska Point 2 (ul. Postępu 15C), w centrum biznesowej części.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 €/m²521 m² 6 513 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesne Biuro 521 m w Biznesowym Centrum Mokotowa Marynarska Point 2 Do dyspozycji Najemców oddajemy przestronny i gotowy do natychmiastowego wprowadzenia lokal biurowy o powierzchni 521.

Szczegóły ogłoszenia

109,25 zł/m²196,80 m² 21 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal usługowy 196,8 m2 ul. Giserska 17, ursus Cena 21.500zł netto Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 196,8 m2 w nowoczesnej inwestycji ROBYG na warszawskim Ursusie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²30 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pko Bank Polski S.A., Biuro Administrowania Nieruchomościami - Zespół Nieruchomości i Kontraktów w Warszawie proponuje Państwu do wynajmu lokale biurowe w nieruchomości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żelazna

Mirów,Warszawa

286,92 zł/m²15 m² 4 304 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Kameralne biuro/gabinet 10 minut piechotą od Dworca Centralnego! Samodzielny, zamykany gabinet ok. 13-17 m dla zespołu do 4 osób (cena dotyczy jednego z 8 dostępnych pokoi) możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

422 915 zł21 m² 20 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Opiekun oferty: na sprzedaż lokal użytkowy zlokalizowany przy ul. Grochowskiej jednej z głównych arterii Pragi-Południe. To doskonała propozycja zarówno pod działalność usługową, biurową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

88,33 zł/m²60 m² 5 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bez prowizji dla najemcy! prestiżowa powierzchnia biurowa na 14. Piętrze W centrum LIM - 60 m Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowej powierzchni biurowej o wielkości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-25

Biuro z garażem

Mokotów,Warszawa

72,90 zł/m²210 m² 15 283 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Osoba prowadząca 60524432 Do wynajęcia powierzchnia ok 210 m 2 na Mokotowie ,rejon ulicy Gagarina , Czerniakowskiej i Chełmskiej. Dobra propozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, Rondo Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

1 749 000 zł258 m² 6 791,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy na Pradze! Majdańska Mam przyjemność zaoferować przestronny lokal o powierzchni 257 m , położony na 1. piętrze w 15-piętrowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

60,94 zł/m²64 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy na wynajem przestronny, funkcjonalny lokal o powierzchni 64 m , zlokalizowany w prestiżowym punkcie Starego Mokotowa, u zbiegu ulic Wołoskiej i Madalińskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Bielany,Warszawa

65 zł/m²100 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Do wynajęcia powierz .biurowa około 110 m 2 w kameralnym budynku komercyjnym z ochroną i recepcją .(bez lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

80,03 zł/m²131 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal użytkowy do wynajęcia - poziom -1, centrum LIM - aleje jerozolimskie 65/79 lok. 22 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu handlowego na poziomie -1 w prestiżowym Centrum LIM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grochowska

Gocław,Warszawa

54,69 zł/m²64 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mieszkanie w Kamienicy - Urokliwa i spokojna części Warszawy na Pradze Południe / Gocławek / Olszynka Grochowska Oferujemy do wynajęcia lokal mieszkalny, usytuowany w kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

76 zł/m²75 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prezentowany lokal biurowy znajduje się w nowoczesnym budynku mieszkalno - Biurowo - Handlowym przy ul. Okopowej 56 na Warszawskiej Woli. Lokal Nieruchomość składa się z: * recepcji * salki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Las,Warszawa

7 950 000 zł355 m² 22 394,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy Państwu luksusową Klinikę Medyczną, wykończoną w najwyższym standardzie o powierzchni 329 m2 z ogrodem w doskonałej lokalizacji na styku Gocławia i Wawra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Wola,Warszawa

122,34 zł/m²38 m² 4 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca. Do wynajęcia luksusowe mieszkanie o pow. 38 m 2 w prestiżowymi nowoczesnym ; obiekcie Platinum Power wieża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-25

Biuro z garażem

Sielce,Warszawa

78,90 zł/m²24 m² 1 902 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Kontakt w sprawie oferty. Do wynajęcia lokal biurowy o pow. ok 24 m 2 ,na 2 piętrze , w zespole budynków biurowych na Dolnym Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

141,03 zł/m²39 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem lokal w zrewitalizowanej kamiennicy, położony na warszawskiej Pradze-Północ. Powierzchnia 39 m2, parter zrewitalizowanej kamienicy, duże witryny ekspozycyjne. Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

14 €/m²190 m² 2 660 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 190 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym w okolicach ulicy Wołoskiej, na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

101,38 zł/m²148 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Avenue Estate prezentuje luksusowy lokal biurowy w prestiżowej lokalizacji przy ul. Pięknej! Najważniejsze atuty: prestiżowa lokalizacja w samym centrum Warszawy Bardzo dobre naturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

14 €/m²161 m² 2 254 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 161 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym w okolicach ulicy Wołoskiej, na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Ursus,Warszawa

99 zł/m²940 m² 93 060 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 940 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnej inwestycji mieszkaniowej w rozwijającej się części Ursusa Szamotach. Lokal posiada dużą witrynę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 290 000 zł214 m² 20 046,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 214 m, położony na I kondygnacji nowoczesnego budynku usługowo-mieszkalnego o charakterze apartamentowym w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-25

Biuro z garażem, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

78,90 zł/m²17 m² 1 378 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Osoba prowadząca tel. ; przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia otwarta przestrzeń usługowo -biurowa ok 17 m 2 rejon ulicy Belwederskiej , na terenie Dolnego Mokotowa. Pofabryczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Rondo Żaba

Targówek,Warszawa

55 zł/m²39 m² 2 145 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.39 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskim Targówku, w okolicach Ronda Żaba, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Moniuszki

Śródmieście,Warszawa

99 zł/m²135 m² 13 354 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.134,83 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Ostroroga

Wola,Warszawa

125 zł/m²70 m² 8 776 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 70,21 m2 na parterze budynku usługowo-mieszkalnego w okolicach ul. Ostroroga na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-25

Biuro z garażem, ul. Belwederska

Sielce,Warszawa

78,90 zł/m²19 m² 1 483 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca. Do wynajęcia pokój biurowy ok 19 m 2 , w obiekcie komercyjnym , biurowo - usługowym na Dolnym Mokotowie ,sielcach Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

14 €/m²465 m² 6 510 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 465 m2 na 3 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Moniuszki

Śródmieście,Warszawa

125 zł/m²33 m² 4 125 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.33 m2 na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

38 zł/m²69 m² 2 611 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 68,72 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Północ ,w okolicach ul. Targowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Węgorzewska

Okęcie,Warszawa

37,50 zł/m²80 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 80 m2 na 1 piętrze domu jednorodzinnego na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Węgorzewskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Bemowo,Warszawa

11,50 €/m²268 m² 3 082 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny moduł biurowy zlokalizowany na 4. piętrze budynku. Powierzchnia obejmuje cztery bardzo dobrze doświetlone naturalnym światłem pomieszczenia biurowe o zróżnicowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

84 zł/m²25 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na wynajem kameralne oraz nowoczesne biuro w lokalu po generalnym remoncie - wysoki standard. Pokój zamykany na klucz (zamek z wkładką patentową), klimatyzowany (indywidualne sterowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Sienna

Wola,Warszawa

63,75 zł/m²80 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Lokalizacja/budynek: doskonała lokalizacja w centrum miasta, na granicy Woli i Śródmieścia. Budynek położony 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chałubińskiego

Śródmieście,Warszawa

19 €/m²33 m² 627 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Warszawa- do wynajęcia: lokal biurowy o pow.33 m2 na 13 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w OKOLICACH dworca Warszawa Centralna. poleca Agencja Nieruchomości Property Office.