dowolna

Lokale w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

1 528 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 528 ogłoszeń

75 zł/m²150 m² 11 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia moduł biurowy 150 m2 w centrum Warszawy (śródmieście - metro centrum). III piętro - winda. 6 pokoi z możliwością podziału. Idealne pod Kancelarie prawne itp. Budynek posiada.

Szczegóły ogłoszenia

85,21 zł/m²173,58 m² 14 790 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal o powierzchni 173.58 m2, które mieści się na dwóch piętrach w kamienicy na Warszawskim Powiślu. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²70,53 m² 7 758 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Agencja Nieruchomości Komercyjnych Tandem Home iq oferuje do najmu lokal usługowy lu4o powierzchni 70,53 m2 znajdujący się w Ursusie przy skrzyżowaniu ulic Lalki z ul. Władysława Jagiełły.

Szczegóły ogłoszenia

73,17 zł/m²41 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mieszkanie przy Parku Dreszera | Stary Mokotów / Prestiżowy adres na biuro lub siedzibę firmy. Do wynajęcia świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni idealnej na cichą siedzibę firmy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

225 zł/m²70 m² 15 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz nowocześnie umeblowanego biura w przepięknej kamienicy w centrum Warszawy? To idealne miejsce dla firm ceniących prestiż, wygodę i doskonałą lokalizację w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł335,72 m² 8 787,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Warszawa | Targówek - Zacisze | ul. Mechaników Nieruchomość inwestycyjna z dużym potencjałem rozwoju | mpzp + perspektywa zabudowy mieszkaniowej Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

20 €/m²116,10 m² 2 322 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia biuro o powierzchni całkowitej brutto 116,1 m2. Biuro znajduje się na dwóch poziomach w zabytkowej kamienicy z 1898 roku w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²250 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca Rafał   . W przypadku tej oferty Poszukujący nie płaci prowizji. Do podnajmu powierzchnia handlowo - usługowa typu showroom ok 250 m2 w Centrum Handlowym ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 290 000 zł191 m² 17 225,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży lokalu handlowo-usługowego, zlokalizowanego w sercu dynamicznie rozwijającej się Pragi-Północ w Warszawie. Jest to idealna propozycja dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²150 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajecia lokal handlowy o powierzchni 150 m , położony na parterze, w Centrum Handlowym Panorama na Mokotowie, jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

105,97 zł/m²103,80 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 103,80 m , położony budynku przy ul. Solidarności 163 Inwestycja Wronia. Budynek wybudowany w 2021 roku to nowoczesna,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł31,47 m² 20 019,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Mikro apartament w budynku usługowym( hotelowym jwc) położony przy al. Jerozolimskich przy węźle Salomea. Idealna oferta pod inwestycję na wynajem krótko i dugoterminowy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

4 550 000 zł254 m² 17 913 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prezentujemy Państwu lokal biurowy zlokalizowany na ostatnim piętrze top floor w nowoczesnym biurowcu. Doskonała lokalizacja, w sąsiedztwie Centrum Handlowego "sadyba Best Mall". Ponad 250m2.

Szczegóły ogłoszenia

78 zł/m²89 m² 7 859 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy o powierzchni 89 m , położony w ścisłym centrum miasta w eleganckim budynku biurowym z reprezentacyjnym lobby. To idealna przestrzeń dla.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²23,80 m² 2 380 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 23,80 m2 na 3 piętrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²512 m² 9 728 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Biuro 512 m przy Rondzie Daszyńskiego - gotowiec na 64 biurka Jeśli szukasz biura, do którego po prostu wchodzisz z laptopami i zaczynasz działać, ta oferta na Hrubieszowskiej jest warta.

Szczegóły ogłoszenia

71,74 zł/m²138 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Bardzo ładny, samodzielny moduł biurowy usytuowany na I piętrze (winda) kameralnego budynku biurowego. Biuro wykończone w stylu loftowym, klimatyzowane, oświetlenie ledowe, wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

70,30 zł/m²21,60 m² 1 518 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni całkowitej 21,60 m2 na 6 piętrze w biurowcu na Pradze Południe z przeznaczeniem na biuro, sklep internetowy itp. Budynek wyposażony jest w podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

18,50 €/m²374 m² 6 919 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz reprezentacyjnej siedziby dla swojej firmy, którą urządzisz dokładnie według własnych standardów? Oferujemy na wynajem przestronne biuro o ogromnym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

66 zł/m²219 m² 14 454 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Nowoczesny lokal biurowy 219 M do wynajęcia ul. Krucza, warszawa śródmieście Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 219 m , zlokalizowany w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

290 zł/m²100 m² 29 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

***bez prowizji*** duży wybór powierzchni biurowych od 17m2 do 700m2 kontakt   Al.Jana Pawła II 22 Wieżowiec Q 22 Biuro do wynajęcia Powierzchnia 100m2 Cena 29 000pln /miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²294 m² 5 586 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

: oferta Przedmiotem oferty jest lokal biurowy o powierzchni 294 mkw. Piętro: 3. Aktualnie lokal jest wykończony i zaaranżowany przez dotychczasowego Najemcę. Istnieje możliwość jego.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł74,95 m² 34 689,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 74.95 mkw , położony w atrakcyjnej części Woli na pograniczu Śródmieścia przy ulicy Siennej 72. Parter przedwojennej kamienicy z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

130 zł/m²35 m² 4 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idealne biuro serwisowane, oferta kierowana do firm, które chcą mieć elastyczne warunki najmu oraz możliwość korzystania z biura rotacyjnie. Dobiorę powierzchnię adekwatnie do potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

896 000 zł32 m² 28 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dwupokojowy, w pełni wyposażony apartament hotelowy z przeznaczeniem inwestycyjnym - pod wynajem krótko- i długoterminowy. Mieszkanie o pow. 32 m2 o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

91,67 zł/m²156 m² 14 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia w pełni niezależne biuro o wysokim standardzie wykończenia, wyposażone w klimatyzację, o powierzchni 156 m2 - w centrum Warszawy - w zadbanej kamienicy, przy.

Szczegóły ogłoszenia

92,83 zł/m²60 m² 5 570 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Prestiżowa powierzchnia biurowa na 15. Piętrze W centrum LIM - 60m (możliwość rozszerzenia o wielokrotności 30m ). Nie pobieramy wynagrodzenia od Najemcy! Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²147 m² 6 615 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura znajdują się w kameralnych budynkach biurowo-mieszkalnych z całodobowym dozorem ochrony, położonych w spokojnej części Wilanowa, w pobliżu Pałacu w Wilanowie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²65 m² 3 640 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 55 m2 w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). 3 pokoje. Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej.

Szczegóły ogłoszenia

70,54 zł/m²54 m² 3 809 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal usługowy 54 m parter, włochy. Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 54 m , położony na parterze nowoczesnego osiedla w dzielnicy Włochy. Lokal idealny na: biuro, gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

16 €/m²145 m² 2 320 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia moduł biurowy 145 m2 w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

96,33 zł/m²109 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem Biura w Reprezentacyjnej Kamienicy w Centrum Warszawy [opis + lokalizacja] Oferujemy do wynajęcia eleganckie biuro o powierzchni 109 m w stylowej kamienicy po gruntownej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

56 zł/m²146 m² 8 176 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Rafał   . Do wynajęcia powierzchnia biurowa po remoncie ok 146 m 2 w odrestaurowanym kameralnym obiekcie biurowym ,.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²150 m² 11 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Żurawia to elegancki, 9-kondygnacyjny biurowiec oferujący około 4 500 m nowoczesnej powierzchni biurowej do wynajęcia. Budynek został zaprojektowany z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

211,76 zł/m²17 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia od zaraz nowoczesne biura klasy A+ w Warsaw Unit przy Rondzie Daszyńskiego. Biura serwisowane typu plug & play w pełni wyposażone, gotowe do natychmiastowego użytkowania,.

Szczegóły ogłoszenia

56,45 zł/m²62 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 62 m , położony na ostatnim piętrze kameralnego budynku z windą w sercu Starego Mokotowa, przy ul. Różanej jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

462 000 zł25,69 m² 17 983,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Wyjątkowa okazja inwestycyjna! lokal 25,69 m w strategicznej lokalizacji przy Al. Jerozolimskich 216 gotowy do generowania zysku od zaraz! Dlaczego warto: - układ funkcjonalny z aneksem maksymalne.

Szczegóły ogłoszenia

23 €/m²279,72 m² 6 434 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Orientacyjny koszt najmu: czynsz bazowy - 23 eur/m2 miesięcznie Koszty eksploatacyjne - 33 pln/m2 miesięcznie Łącznie ok.: 279,72m2 x (97,75PLN/m2 (Kurs: 1EUR=4,25PLN) + 33PLN/m2) = 36 573,39 PLN.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²100 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy na parterze W nowej inwestycji Dla pierwszego najemcy | Stan deweloperski | Elegancki budynek apartamentowy | Dobrze skomunikowany ***** standard: zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

16 €/m²182,90 m² 2 926 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Do wynajęcia moduł biurowy 182,9 m2 w centrum Warszawy (śródmieście - metro centrum). Rozkład pomieszczeń na dołączonym rzucie. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony.