dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

506 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

506 ogłoszeń

4 000 000 zł700 m² 5 714,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż

Budynek z 1908 roku, oryginalnie należący do kolei; , stacja Wawer" wąskotorówka. Główna ulica w dzielnicy Wawer Blisko stacji kolejowej "warszawa - Wawer" hotel/pensjonat/siedziba Firmy:.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł356,76 m² 10 931,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy w pełni wynajęty i skomercjalizowany. Obiekt idealnie sprawdzi się jako bezpieczna lokata kapitału lub miejsce do prowadzenia własnej działalności.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł170,40 m² 11 678,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| lokal użytkowy składający się z frontowej otwartej przestrzeni i pomieszczeń biurowych, socjalnych i sanitarnych w głębi. Istnieje możliwość innego podziału przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł105 m² 3 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedaż gotowego biznesu - Klinika Medycyny Estetycznej w Wilanowie Na sprzedaż w pełni funkcjonująca, gotowa do dalszego prowadzenia klinika medycyny estetycznej - zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 450 000 zł356 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam Biuro Warszawa Praga Południe. Na sprzedaż dwupoziomowe biuro w budynku usługowo mieszkalnym na VII piętrze, bardzo blisko Ronda Wiatraczna. Lokal podzielony na pokoje, połączony.

Szczegóły ogłoszenia

846 000 zł59 m² 14 338,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 2 niezależne wejścia - można prowadzić działalność od ulicy i mieć mieszkanie 2 pokojowe z tyłu. W lokalu były gabinety. Witryna.

Szczegóły ogłoszenia

1 055 400 zł72,60 m² 14 537,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam lokal usługowy, idealny dla biznesu - świeżo po generalnym remoncie, w świetnej lokalizacji, z dużym potencjałem komercyjnym. Okazja - pilna sprzedaż, cena ofertowa poniżej.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł142 m² 9 788,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż lokal usługowo handlowy o powierzchni 142 m , usytuowany na parterze w nowoczesnym centrum handlowym, w budynku placówki medyczne. Lokal jest w gotowym.

Szczegóły ogłoszenia

458 964 zł23 m² 19 954,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta sprzedaży lokal usługowy - ul. Grochowska 353, warszawa - bez prowizji. Na sprzedaż oferujemy lokal usługowy z witryna w zrewitalizowanej kamienicy zlokalizowanej przy ul. Grochowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

422 915 zł20,63 m² 20 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta sprzedaży lokal usługowy - ul. Grochowska 353, warszawa - bez prowizji Na sprzedaż oferujemy lokal usługowy z witryna w zrewitalizowanej kamienicy zlokalizowanej przy ul. Grochowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł275,40 m² 5 628,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W dniu 04.05.2026 r. Bank dokonał zmiany w ogłoszeniu o sprzedaży nieruchomości położonej w Warszawie przy ul. ks. Piotra Skargi 61/u1.1, w zakresie terminu składania ofert.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł117 m² 11 965,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 117,5 m , położony na parterze budynku mieszkalnego na Tarchominie, przy ul. Świderskiej 109h. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

9 250 000 zł690 m² 13 405,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Atrakcyjny budynek komercyjny w Warszawie idealny na biznes z potencjałem wzrostu! Prezentujemy Państwu do sprzedaży wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

4 171 171 zł540 m² 7 724,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Część (1/2) wolnostojącego budynku usługowo-mieszkalnego w doskonałej lokalizacji na Bemowie, niedaleko skrzyżowania ul. Wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 000 zł11 946 m² 4 604,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny nieograniczony nr I/2026 na sprzedaż praw do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Przejazd

Marina Mokotów,Warszawa

1 500 000 zł78 m² 19 230,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zdjęcie poglądowe Sprzedam lokal usługowy na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Powierzchnia 78m2, wysokość 3 m. Lokalizacja Osiedle Marina Mokotów zamieszkuje ponad 5 tys mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Marina Mokotów,Warszawa

3 220 000 zł169 m² 19 088,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny lokal usługowy z dużymi witrynami i pełną swobodą aranżacji, położony na parterze nowoczesnego budynku na prestiżowym osiedlu Marina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Bielany,Warszawa

2 990 000 zł103 m² 29 029,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż lokal wynajęty Żabce na nowym osiedlu warszawskie Bielany. Deweloper planuje budowę kolejnego budynku na działce obok. Konkrety: - lokal 102,59m2 - dobrze widoczny z chodnika, drogi przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Podmiejska

Bemowo Lotnisko,Warszawa

250 000 zł35 m² 7 142,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Uwaga, mamy przyjemność zaprezentować Państwu super lokale biurowe w niesamowitym miejscu. Lokale na Warszawskim Bemowie z widokiem na lotnisko idealne pod biuro dla kilku osób, sale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

1 808 000 zł122 m² 14 797 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Duży potencjał lokalu na każdą usługę z witrynami, w doskonałej lokalizacji Bemowa - 14 min od nowej stacji Metra - ul. Górczewska/lazurowa, przy przystanku autobusowym i wjeździe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

460 000 zł22 m² 20 909,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesne apartamenty inwestycyjne o powierzchni 20-28 m, zlokalizowane na dynamicznie rozwijającej się warszawskiej Pradze Południe. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

2 438 000 zł148 m² 16 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Śródmieście, ścisłe Centrum Powiśla między ul. Topiel a Dobrą, 350m od stacji metra Centrum Nauki Kopernik (4 min pieszo). Prestiżowa lokalizacja biznesowa pod biuro. Lokal na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Polski Walczącej

Mokotów,Warszawa

950 000 zł43 m² 21 934,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż wyjątkowy lokal 43,31m Duża, otwarta przestrzeń - idealna pod: *gabinety *biuro *studio * handel specjalistyczny. Świetny układ, duże witryny i możliwość dowolnej aranżacji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 596 800 zł180 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wilanów lokal użytkowy o powierzchni 179,84m2. parter, witryny na ulicę, wejście bezpośrednio z ulicy. Duży ruch pieszy, usytuowane w osiedlu Miasteczko Wilanów, wśród innych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Targówek,Warszawa

35 000 zł16 m² 2 187,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaże w bryle budynku

Do sprzedania miejsce parkingowe w garażu pod budynkiem na terenie ogrodzonego , monitorowanego i chronionego osiedla Budimex przy ulicy Wyspowej 16. Miejsce w budynku, na parterze ,tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Boboli

Wyględów,Warszawa

3 600 000 zł183 m² 19 645 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy o powierzchni 183,2 m2 , Rok budowy 2003 r. w prestiżowej lokalizacji górnego Mokotowa. Lokal położony jest w samym sercu Mokotowa, w pobliżu Pola Mokotowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Magazynowa

Ksawerów,Warszawa

3 490 000 zł160 m² 21 784 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:tak

Lokal usługowy o powierzchni 160,21 m2 znajduje się na Mokotowie Ksawerów. Lokal wyposażony jest w klimatyzację, wentylację, sieć komputerową, alarm , monitoring video. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

59 000 zł60 m² 983,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal gastronomiczny zlokalizowany w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Giełdowej 5 w biurowcu Lixa D z 2024r. Przejmij gotowy dobrze prosperujący biznes bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

12 500 000 zł984 m² 12 699 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest wyjątkowa przestrzeń biurowo-usługowa usytułowana w ścisłym centrum Warszawy, dzielnicy Śródmieście, przy skrzyżowaniu ulicy Emilii Plater i Wilczej - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

2 500 000 zł98 m² 25 510,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na sprzedaż - Poznańska 16, warszawa | 98 m | parter | prestiżowa kamienica Na sprzedaż wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 98 m , zlokalizowany na parterze kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Rolna

Mokotów,Warszawa

4 400 000 zł316 m² 13 915,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż: lokal użytkowy - Mokotów Na sprzedaż oferujemy wynajęty lokal użytkowy stanowiący stabilną i przewidywalną inwestycję w segmencie premium. Oferta skierowana jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Marcinkowskiego

Praga-Północ,Warszawa

649 000 zł53 m² 12 153,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Podana Kwota w ogłoszeniu 649 000zł jest kwotą brutto Na sprzedaż oferujemy lokal usługowo-handlowy na Pradze-Północ w Warszawie na ulicy Marcinkowskiego. Lokal mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

2 200 000 zł178 m² 12 359,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy | Wola, ul. Dzielna | W pełni wyposażony Na sprzedaż w pełni wyposażony lokal biurowy, położony przy ul. Dzielnej na warszawskiej Woli. To narożna przestrzeń, rozłożona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Grzybowska

Mirów,Warszawa

759 000 zł29 m² 26 073,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Na sprzedaż nowoczesny mieszkanie inwestycyjne 29,11 m w luksusowej inwestycji Royal Tulip przy ul. Grzybowskiej 49 - w samym sercu biznesowego centrum Warszawy. Gwarantowana atrakcyjna stopa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

130 000 zł65 m² 2 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do przejęcia bardzo dobrze prosperujący biznes - salon kosmetyczny świadczący szeroki zakres usług. Funkcjonalny lokal 65m2 w super lokalizacji przy ulicy Modlińskiej. W lokalu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ostrobramska

Gocławek,Warszawa

1 150 000 zł60 m² 19 166,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 60 m w stanie deweloperskim, idealny do dowolnej aranżacji według potrzeb przyszłego właściciela. Lokal znajduje się w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Rzeczypospolitej

Błonia Wilanowskie,Warszawa

49 500 zł15 m² 3 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na sprzedaż miejsce postojowe w hali garażowej na ulicy Al. Rzeczypospolitej 6. Miejsce znajduje się na platformie dolnej - cena: 53 000 zł Wjazd na pilot, od ulicy abp. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Solec

Powiśle-Solec,Warszawa

5 389 000 zł180 m² 29 938,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Doskonała lokalizacja wysoki potencjał inwestycyjny Lokal usytuowany tuż przy Wiśle, w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy. Prestiżowa okolica, świetna komunikacja oraz łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

1 200 000 zł65 m² 18 461,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal Mieszkalny wykorzystywany jako biuro, 65 m2 - Taras - Praga Pd, grochów - ch Promenada, plac Szembeka - Pętla Tramwajowa Gocławek Idealne na kancelarię, sklep internetowy, gabinet lekarski itp. lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście Północne,Warszawa

8 400 000 zł416 m² 20 172,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Rewelacyjny lokal handlowy z dużymi witrynami i trzema niezależnymi wejściami. Doskonała ekspozycja, bardzo duży ruch pieszy i samochodowy. Po usunięciu dwóch ścianek działowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pola Karolińskie

Włochy,Warszawa

8 800 000 zł589 m² 14 940,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

Na sprzedaż wyjątkowy portfel inwestycyjny: pakiet 8 niezależnych lokali usługowych położonych na parterze nowoczesnego budynku wielorodzinnego przy Al. 4 czerwca 1989 r. w Warszawie (dzielnica.