dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż i na wynajem od ręki Warszawa

356 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

356 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Starzyńskiego

Praga-Północ,Warszawa

65 zł/m²51 m² 3 343 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 51,43 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Ronda Starzyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Moniuszki

Śródmieście,Warszawa

125 zł/m²33 m² 4 125 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.33 m2 na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Prądzyńskiego

Wola,Warszawa

63 zł/m²23 m² 1 449 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal magazynowo-biurowy o pow.23 m2 na 3 piętrze w budynku magazynowo- biurowym w okolicach EXPO XXI na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

82,29 zł/m²255 m² 21 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

blisko stacji Metro Świętokrzyska - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.255,20 m2 na antresoli w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Waryńskiego

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²29 m² 1 740 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

blisko stacji Metro Politechnika - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 29 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Warszawy, w okolicach stacji Metro Politechnika,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Chałubińskiego

Śródmieście,Warszawa

20 €/m²21 m² 416 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 21 m2 w pasażu handlowym budynku biurowo-usługowego w centrum Warszawy, blisko Dworca Centralnego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

112,73 zł/m²110 m² 12 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

dla fryzjera, kosmetyczki, itp - do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 110 m2 na parterze kamienicy biurowej w Śródmieściu, w okolicach ulic Marszałkowskiej i Hożej, poleca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Prądzyńskiego

Wola,Warszawa

65 zł/m²327 m² 21 255 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal magazynowo- biurowy o pow.327 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowym na warszawskiej Woli,w okolicach EXPO XXI, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

55 zł/m²15 m² 798 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.14,51 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach stacji metra Ks. Janusza, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

70,30 zł/m²23 m² 1 610 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy 22,90 m2 na 4 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: ostrobramskiej i Kinowej. poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

37,50 zł/m²31 m² 1 167 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 31,12 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: postępu i Wynalazek. poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Rondo Ignacego Daszyńskiego

Wola,Warszawa

50 zł/m²43 m² 2 133 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

niedaleko Placu Zawiszy - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.42,65 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Moniuszki

Śródmieście,Warszawa

125 zł/m²26 m² 3 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.26 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kamionkowska

Praga-Południe,Warszawa

57 zł/m²35 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.35 m2 na terenie kompleksu biurowo-magazynowego, w okolicach ul. Kamionkowskiej na warszawskiej Pradze Południe, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chałubińskiego

Śródmieście,Warszawa

21 €/m²30 m² 630 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: 1-pokojowe biuro o pow.30 m2 na 13 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w OKOLICACH dworca Warszawa Centralna. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

15 €/m²568 m² 8 520 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 568 m2 na parterze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Marynarskiej, na warszawskim Mokotowie. poleca Property Office (tel., mail: ) BEZ PROWIZJI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

61 zł/m²130 m² 7 930 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.130 m2 na 2 piętrze kamienicy biurowej na warszawskiej Ochocie, przy Al. Jerozolimskich, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ) BEZ PROWIZJI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Annopol

Białołęka,Warszawa

50 zł/m²61 m² 3 050 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowo-magazynowy o pow.61 m2 na niskim parterze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

50 zł/m²105 m² 5 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowo-magazynowy o pow. 105 m2 na poziomie parteru na terenie kompleksu biurowo-magazynowego na Woli w okolicach Al. Prymasa Tysiąclecia i pkp Warszawa Wola, poleca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

70,30 zł/m²22 m² 1 526 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,70 m2 na 5 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, W OKOLICACH ulic: Ostrobramskiej i Kinowej. poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

70 zł/m²33 m² 2 310 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: 2-pokojowy lokal biurowy o pow.33 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Annopol

Białołęka,Warszawa

78 zł/m²11 m² 881 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 11,29 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Włochy,Warszawa

78 zł/m²89 m² 6 942 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca. Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Do wynajęcia powierzchnia handlowo - usługowa typu showroom ok 89 m2 , otwarta przestrzeń , w budynku zrewitalizowanym ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

55 zł/m²56 m² 3 080 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.56 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wilanowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ) BEZ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Janusza

Wola,Warszawa

60 zł/m²14 m² 865 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.14,42 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Księcia Janusza, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

93,55 zł/m²62 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.62 m2 na parterze budynku mieszkalnego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Żeromskiego poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ) Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

152,50 zł/m²40 m² 6 100 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.40 m2 na parterze budynku mieszkalnego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Żeromskiego poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Przyokopowa

Wola,Warszawa

86,60 zł/m²259 m² 22 413 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biuro klasa A | 258,8 m | rondo daszyńskiego | crown square Do wynajęcia nowoczesne biuro klasy A w prestiżowym budynku Crown Square, zlokalizowanym w biznesowej części Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

104,17 zł/m²168 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Oferuję na wynajem atrakcyjny lokal biurowy o pow. 168m2 usytuowany na II piętrze z windą, we frontowej części, eleganckiej kamienicy biurowej. Budynek jest starannie utrzymany, co podkreśla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

74 zł/m²14 m² 1 032 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

1-pokojowy lokal biurowy o pow.13,95 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Puławskiej i Dąbrowskiego, poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Włochy,Warszawa

68 zł/m²27 m² 1 847 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Do wynajęcia biuro o pow. ok 27 m 2 , w pofabrycznym obiekcie komercyjnym na Włochach. Obiekt idealny na pracownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Moniuszki

Śródmieście,Warszawa

99 zł/m²135 m² 13 354 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.134,83 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

55 zł/m²23 m² 1 253 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biuro o pow. 22,78 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ) - BEZ PROWIZJI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Starzyńskiego

Praga-Północ,Warszawa

65 zł/m²28 m² 1 844 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 28,37 m2 na parterze biurowca na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Ronda Starzyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ) BEZ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Starzyńskiego

Praga-Północ,Warszawa

65 zł/m²51 m² 3 343 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Centrum,Warszawa

98,62 zł/m²109 m² 10 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Do wynajęcia klimatyczny lokal o pow. 109 m 2 w odrestaurowanej , zabytkowej kamienicy w Centrum Warszawy. Boczna ulica od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

112,73 zł/m²110 m² 12 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

96,33 zł/m²109 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 109 m2 na 3 piętrze kamienicy biurowej na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ulic Marszałkowskiej i Hożej. poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Aleja Niepodległości

Śródmieście,Warszawa

87,64 zł/m²89 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Proponujemy Państwu do wynajęcia przygotowany do działalności lokal gastronomiczny (bar/pub) w podziemnym pasażu Warszawskiej Giełdy Elektronicznej. Lokal - Powierzchnia łączna: 89 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Annopol

Białołęka,Warszawa

78 zł/m²11 m² 881 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Annopol

Białołęka,Warszawa

78 zł/m²21 m² 1 667 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 21,37 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Nieruchomości Property Office.