dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż i na wynajem od ręki Warszawa

356 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

356 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

93 zł/m²140 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bardzo dobre miejsce Starego Mokotowa; ul. Puławska przy Malczewskiego. Zadbana, wyremontowana kamienica. Lokal użytkowy po banku. Powierzchnia 140 m2. Od strony ulicy wejście i duże witryny (okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane

Żoliborz,Warszawa

76 zł/m²170 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Nowa oferta: 18.02.2023 Lokal biurowy o pow. 170 m2 na Żoliborzu do wynajęcia - od zaraz. Nowocześnie wykończony i w pełni wyposażony lokal biurowy; recepcja oraz open space (razem 50 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

80 zł/m²40 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Wynajmę bezpośrednio lokal usługowo-biurowy o powierzchni 40 m2 zlokalizowany w budynku handlowo-usługowym na Górnym Mokotowie vis a vis szpitala mswia ,wejście od głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Lektykarska

Bielany,Warszawa

33 zł/m²150 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Super lokal biurowy - 150m2, 5 pokoi, recepcja, aneks kuchenny, świetne wyposażenie. Bliskie bielany/marymont. Jest to połowa domu z przeznaczeniem na działalność biurową (od 2-do 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

66,06 zł/m²98 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę lokal użytkowy Warszawa Śródmieście kamienica, biuro o powierzchni 99m2, 6500zł/netto. Przeznaczenie lokalu:biuro, usługi. Lokal idealny między innymi pod działalność kancelarii ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy przy ruchliwej ulicy, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

160 zł/m²95 m² 15 170 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal (open space) o powierzchni 94,81 m2 zlokalizowany na parterze , w pawilonie handlowym na Woli przy al. Jana Pawła II. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Wola,Warszawa

52 zł/m²52 m² 2 687 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro bezpośrednio - bez prowizji Warszawa, ul. Okopowa 47 Powierzchnia biurowa 51,7 m2 (1 pomieszczenie) usytuowana na 3 piętrze w czteropiętrowym biurowcu z lokalami handlowo-usługowymi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Płosa

Targówek,Warszawa

52,63 zł/m²114 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bezpośrednio do wynajęcia lokal usługowy wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym lokalizacja Lokal położony jest na dużym osiedlu mieszkaniowym Nowy Targówek; w kompleksie 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Lubartowska

Praga-Południe,Warszawa

104,91 zł/m²24 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Przedstawiam przestronny lokal do wynajęcia w Grochowie w dobrym punkcie komunikacyjnym. Lokal może zostać całkowicie opróżniony na życzenie najemcy. * lokalizacja: doskonały punkt na mapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Płosa

Targówek,Warszawa

52,63 zł/m²114 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

91,83 zł/m²65 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia 3-pokojowy lokal biurowy o powierzchni 65,34 m2 zlokalizowane przy Al. "Solidarności". Korzystna lokalizacja: wokół liczne sklepy i restauracje, w odległości 100 m kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Bemowo,Warszawa

100 zł/m²110 m² 10 980 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o pow 109,82m2 położony na Warszawskim Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich Podstawowe informacje: - lokal znajduje się na parterze w nowo wybudowanym apartamentowcu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

76 zł/m²75 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy 75m2 do wynajęcia. Stan deweloperski do wykończenia. Wszystkie instalacje są w skrzynce- prąd, internet. Przygotowane miejsce pod kurtynę powietrzną oraz ogromna powierzchnia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Bródno

Bródno,Warszawa

35 zł/m²60 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy na piętrze budynku biurowo - usługowego na Targówku. Dwa pomieszczenia biurowe + socjalne, klimatyzacja, ogrzewanie gazowe, na podłogach gres, piętro pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn wolny od zaraz, Targówek

Targówek,Warszawa

15 zł/m²160 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia duże pomieszczenie open space jako hala, magazyn, pow. usługowa, produkcyjna na piętrze budynku biurowo usługowego na Targówku. Otwarte pomieszczenie. Miejsce rozładunkowe. Dostęp 24/24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Warszawa

Centrum,Warszawa

62,77 zł/m²94 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Piękne biuro w przedwojennej, zabytkowej kamienicy w samym centrum Warszawy. Lokal o powierzchni 94m2 składa się z 3 pokoi, holu, kuchni i łazienki. Dwa pokoje mają okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Targówek

Targówek,Warszawa

35 zł/m²60 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy, biurowy na I piętrze budynku biurowo - usługowego na Targówku. Pomieszczenia biurowe + socjalne tj aneks kuchenny i łazienka, klimatyzacja, ogrzewanie gazowe, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

88,24 zł/m²170 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy do wynajęcia nowy lokal handlowo-usługowy zlokalizowany na nowym osiedlu na Górnym Mokotowie - rejon Wyględowa. Powierzchnia 169 m2. Jasny i przestronny, z bezpośrednim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Marconich

Wilanów Niski,Warszawa

47,37 zł/m²57 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia biurowo-usługowa (dwa pomieszczenia, łazienka, kuchnia i mini przedpokój z szafami w zabudowie). Lokal biurowo - usługowy znajduje się na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

65 zł/m²48 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę mieszkanie na Pradze Płd. Mieszkanie w 4 piętrowym budynku, z balkonem położone wśród drzew. Składa się z dwóch pokoi, salon plus sypialnia, oddzielna kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Wola

Wola,Warszawa

51,08 zł/m²59 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy o pow. 58,73m2 znajdujący się w przyziemiu budynku mieszkalno-usługowego. Wejście od ul. Żelaznej kilkanaście metrów od skrzyżowania z Al. Jerozolimskimi. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Warszawa

Wola,Warszawa

163 000 zł12 m² 13 040 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wola - rejon Płockiej - Skierniewickiej - Wolskiej. Pawilon wolnostojący. Na każdy rodzaj działalności. Jest węzeł sanitarny. Doskonały na biuro, sklep z pieczywem, warzywniak, alkohole , małą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Wola

Wola,Warszawa

90,16 zł/m²61 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaże w bryle budynku

Lokal usługowy z witrynami w centrum Woli w nowym apartamentowcu. Główne atuty nieruchomości: lokalizacja w ruchliwym miejscu prestiżowy budynek do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Kasprzaka

Moczydło,Warszawa

110 zł/m²84 m² 9 240 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy, usługowy na parterze kompleksu apartamentowo-hotelowo-biurowego z funkcją usługową "bliska wola tower". Doskonała lokalizacja bezpośrednio przy skrzyżowaniu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Kasprzaka

Moczydło,Warszawa

110 zł/m²108 m² 11 880 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy na parterze kompleksu apartamentowego, hotelowego, biurowego z funkcją usługową "bliska wola tower". Rewelacyjna lokalizacja bezpośrednio przy skrzyżowaniu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

55 zł/m²142 m² 7 810 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem lokal użytkowy z przeznaczeniem na biuro o powierzchni 142m2 w klimatycznej kamienicy na Żoliborzu. W skład lokalu wchodzi siedem pomieszczeń , toaleta, zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Kasprzaka

Moczydło,Warszawa

100 zł/m²192 m² 19 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy na parterze wieżowca w kompleksie apartamentowo-hotelowo-biurowym z funkcją usługową "bliska wola tower" w doskonałej lokalizacji bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, ul. Foksal

Śródmieście,Warszawa

6 333 211 zł180 m² 35 274,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Luksusowy lokal usługowy 15.U.2 POD INWESTYCJĘ - Gotowy produkt inwestycyjny z 5-letnią umową najmu - Powierzchnia: 180 m2 - Prestiżowa lokalizacja w centrum Warszawy, - Spektakularne lobby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

38,46 zł/m²52 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem lokal biurowo - usługowy znajdujący się na parterze w Galerii Światowida na Tarchominie. Ze względu na swoje usytuowanie świetnie nadaje się na biuro, gabinet, salon urody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Słowicza

Włochy,Warszawa

62,50 zł/m²40 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o pow. 40 m2 usytuowany na Włochach przy ul. Słowiczej. Bardzo dobra lokalizacja: przystanek autobusowy (290 m), przystanek tramwajowy (450 m), urząd Dzielnicy Włochy (600 m),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Janowskiego

Ursynów,Warszawa

166,67 zł/m²15 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia gabinet kosmetyczny, zlokalizowany w prestiżowym salonie fryzjerskim na Ursynowie. Powierzchnia gabinetu około 13 m2. Pomieszczenie wyposażone i wykończone w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Bemowo,Warszawa

99,98 zł/m²110 m² 10 980 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal o pow 109,82m2 położony na Warszawskim Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich Podstawowe informacje: - lokal znajduje się na parterze w nowym apartamentowcu - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bokserska

Służewiec,Warszawa

43 zł/m²32 m² 1 376 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Lokal biurowo- usługowy W dobrym standardzie Służewiec obok Toru Wyścigów Konnych lokal: ustawny pokój biurowy open space 32 m2 , położony na 1 piętrze budynku biurowego z windą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Bokserska

Służewiec,Warszawa

43 zł/m²51 m² 2 193 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

51 metrowy lokal biurowy W dobrym standardzie lokal: ustawny pokój biurowy open space ~51 m2 , położony na 2 piętrze budynku biurowego z windą. Na podłodze wykładzina dywanowa. Ściany białe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bokserska

Służewiec,Warszawa

43 zł/m²37 m² 1 591 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy 37 metrowy W dobrym standardzie lokal: ustawny pokój biurowy open space 37 m2 , położony na 1 piętrze budynku biurowego z windą. Na podłodze wykładzina dywanowa. Ściany białe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Młynów

Młynów,Warszawa

70 zł/m²111 m² 7 770 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na Woli (młynów) handlowo-usługowy do dowolnej aranżacji, wydzielona toaleta o pow. 3,8m2. Witryny. Sufit podwieszany, podłoga gres. Do podanej ceny trzeba doliczyć 23% vatu. Lokal na Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, Ursynów

Ursynów,Warszawa

20,60 zł/m²243 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Niepowtarzalne oferta! Duża powierzchnia idealna pod warsztat! Główne atuty nieruchomości: lokalizacja w ruchliwym miejscu dobra komunikacja do indywidualnej aranżacji Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Bemowo,Warszawa

44 zł/m²50 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal idealny na zajęcia dla dzieci, korepetycje, szkołę językową - w pobliżu szkoła podstawowa! Do wynajęcia część domu o pow 50 m2 usytuowana na poziomie -1, świeżo po remoncie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Słowicza

Włochy,Warszawa

57,14 zł/m²70 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o pow. 70 m2 usytuowany na Włochach przy ul. Słowiczej. Bardzo dobra lokalizacja: przystanek autobusowy (290 m), przystanek tramwajowy (450 m), urząd Dzielnicy Włochy (600 m),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

44,21 zł/m²95 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Centrum,metro,dwa pokoje+zabudowana loggia,2 garaże! lokalizacja - Centrum przy Placu Bankowym, ciche. Świetna komunikacja; metro 200m!, autobus, tramwaj. Budynek - z całodobową ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Słowicza

Włochy,Warszawa

54,55 zł/m²110 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o pow. 110 m2 usytuowany na Włochach przy ul. Słowiczej. Bardzo dobra lokalizacja: przystanek autobusowy (290 m), przystanek tramwajowy (450 m), urząd Dzielnicy Włochy (600 m),.