dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż i na wynajem od ręki Warszawa

356 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

356 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Słomińskiego

Żoliborz,Warszawa

25 €/m²186 m² 4 650 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy pow.186 m2 na warszawskim Żoliborzu, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność od zaraz. Oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ząbkowska

Praga-Północ,Warszawa

101 zł/m²35 m² 3 535 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.35 m2 na 2 piętrze w klimatycznej kamienicy na warszawskiej Pradze Północ w okolicach Galerii Wileńskiej, poleca Property Office (tel., mail: ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

35 zł/m²39 m² 1 356 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 38,75 m2 na warszawskim Śródmieściu, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność - od zaraz Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

35 zł/m²39 m² 1 365 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

po szkole tańca - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow. 39 m2 na warszawskim Śródmieściu, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność - od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

13 €/m²708 m² 9 204 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia:moduł biurowy o pow. 708 m2 na warszawskim Mokotowie, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność - od zaraz Lokal znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

355 zł/m²22 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: 6-osobowe umeblowane biuro na warszawskim Mokotowie, w nowoczesnym biurowcu niedaleko Galerii Mokotów, w okolicach ul. Wołoskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Rondo Ignacego Daszyńskiego

Wola,Warszawa

103 zł/m²141 m² 14 498 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

biuro o pow. 141 m2 w budynku biurowym na warszawskiej Woli, niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

82 zł/m²255 m² 21 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

blisko stacji Metro Świętokrzyska - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.255,20 m2 w samym centrum Warszawy, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chałubińskiego

Śródmieście,Warszawa

21,50 €/m²112 m² 2 408 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.112 m2 w centrum Warszawy, poleca Property Office (tel., mail: - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność- od zaraz. Obejrzyj budynek na filmie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

15 €/m²337 m² 5 055 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

podnajem - Do podnajmu: lokal biurowy o pow.337 m2 na Mokotowie, na 11 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach stacji metra Al. Wilanowska poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jana III Sobieskiego

Dolny Mokotów,Warszawa

324 zł/m²25 m² 8 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 6 osób na warszawskim Mokotowie, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność: od zaraz Umeblowane prywatne biuro dla 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

Wola,Warszawa

90 zł/m²32 m² 2 835 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia 1-pokojowy lokal biurowy o pow.31,50 m2 w centrum Warszawy, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność- od zaraz Wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

18 €/m²101 m² 1 818 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 101 m2 na warszawskim Mokotowie, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność-od zaraz Oferujemy do wynajęcia lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Wilanowska

Służew,Warszawa

16 €/m²238 m² 3 808 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia: biuro o pow. 238 m2 na warszawskim Mokotowie, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność: od zaraz. Oferujemy do wynajęcia lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

14,50 €/m²324 m² 4 698 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

do wynajęcia lokal biurowy o pow. 324 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Wołoskiej i niedaleko od Galerii Mokotów, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

35 zł/m²18 m² 648 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 18,50m2 na warszawskim Śródmieściu, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność - od zaraz Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

14,50 €/m²199 m² 2 886 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

lokal biurowy o pow. 199m2 na parterze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Wołoskiej i niedaleko od Galerii Mokotów, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

12,50 €/m²263 m² 3 288 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 263 m2 na warszawskim Mokotowie, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność od zaraz. Lokal biurowy o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Radarowa

Włochy,Warszawa

13 €/m²457 m² 5 941 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokalatrakcyjny lokal biurowy o pow.457 m2 na Włochach, na 2 piętrze w ekologicznym biurowcu niedaleko lotniska Okęcie i ul. Radarowej, poleca Property Office (tel., mail: ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

14,50 €/m²534 m² 7 743 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

do wynajęcia lokal biurowy o pow. 534 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ulic: wołoskiej i Domaniewskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

13,50 €/m²306 m² 4 131 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 306 m2 na Włochach, na parterze biurowca w okolicach ul Łopuszańskiej i stacji pkp-Warszawa Jerozolimskie, poleca Property Office (tel., mail:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

503 zł/m²31 m² 15 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 8 osób w centrum Warszawy, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność - od zaraz Umeblowane biuro znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

1 532 000 zł118 m² 12 994,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa ul. Łucka I lokal usługowy 117,90 m2 I przy hiltonie I 1532000zł Opis lokal znajduje się na I piętrze Powierzchnia: 117,90 m2 + taras 10,60 m2 Wysokość: 3,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Śródmieście,Warszawa

124,40 zł/m²29 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Eurovilla prezentuje kameralne biuro w odrestaurowanej kamienicy, w ścisłym centrum Warszawy. Lokal usytułowany jest na trzecim piętrze odrestaurowanej kamienicy. Powierzchnia o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Roentgena

Ursynów,Warszawa

652 000 zł45 m² 14 488,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Ogłoszenie sprzedaży lokalu handlowo-usługowego w Warszawie w dzielnicy Ursynów za kwote 699 000 zł ( brutto ) Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 45 m, położony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

133,37 zł/m²39 m² 5 228 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przestrzenie Biznes Zone to idealne miejsca do pracy dla freelancerów, małych, średnich przedsiębiorstw oraz startupów. Biznes Zone oferuje w pełni wyposażone przestrzenie biurowe, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

45 zł/m²10 m² 450 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prezentujemy Państwu miejsce parkingowe w garażu podziemnym w apartamentowcu przy ul. Bobrowieckiej 1. Duża szeroka hala garażowa. Budynek nowoczesny i utrzymany w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane

Powiśle,Warszawa

133,33 zł/m²90 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prezentujemy Państwu lokal biurowy do wynajęcia na Powiślu o powierzchni 90m2 z dużym tarasem do własnego użytku. Lokal jest w pełni wyposażony i umeblowany. Duże panoramiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Wawer,Warszawa

22 000 000 zł2 194 m² 10 027,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dochodowy, pięciokondygnacyjny budynek biurowy z lokalami użytkowymi i parkingiem, o powierzchni użytkowej netto 2194m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Bonifraterska

Nowe Miasto,Warszawa

173,33 zł/m²30 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| lokal użytkowy z dużą witryną - Bonifraterska, nowe Miasto Na wynajem wszechstronny lokal o wysokim standardzie, idealny pod działalność handlową, usługową lub biurową. Zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wrzesińska

Praga-Północ,Warszawa

19 €/m²141 m² 2 675 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Agencja Tandem Home iq wynajmie nowy lokal usługowy lu02 o pow. 140,80m2, który jest w stanie deweloperskim. Lokal zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się części Pragi Północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane

Mokotów,Warszawa

3 556 000 zł254 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prezentujemy Państwu lokal biurowy zlokalizowany na ostatnim piętrze w nowoczesnym biurowcu. Doskonała lokalizacja, w sąsiedztwie Centrum Handlowego "sadyba Best Mall". Ponad 250 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Plac Gabriela Narutowicza

Stara Ochota,Warszawa

85 zł/m²39 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Stara Ochota - okolice Placu Narutowicza. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39m2, z przeznaczeniem na cele biurowe. Lokal świeżo po generalnym remoncie, usytuowany na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

83,33 zł/m²30 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal użytkowy U-6 przy Al. Wilanowskiej 364b o łącznej powierzchni 28m2. przy samej stacji metra Wilanowska. Do wynajęcia od   zł + czynsz + liczniki miejsce postojowe 20m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

109,59 zł/m²73 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia powierzchnia biurowa ul. Powązkowska 15, warszawa Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną powierzchnię biurową o powierzchni 73 m , usytuowaną na II piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Wola Grzybowska,Warszawa

1 499 000 zł118 m² 12 714,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedaż I lokal użytkowy 117,90 m2 I warszawa ul. Łucka I 1499000 zł Do sprzedaży lokal na piętrze budynku mieszkalnego, wejście do lokalu od ulicy przez wiatrołap a następnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Warszawa

Nowolipki,Warszawa

64,62 zł/m²260 m² 16 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal z witrynami, dwustronny, instalacja wentylacji do celów gastronomicznych. Pełne wyposażenie kuchni, klimatyzacja, ochrona. Stanowisko w garażu podziemnym. Lokal dostępny od listopada 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bokserska

Służewiec,Warszawa

56 zł/m²13 m² 728 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

13 metrowy lokal biurowy W dobrym standardzie lokal: ustawny pokój biurowy open space ~13 m2 , położony na 3 piętrze budynku biurowego z windą. Na podłodze wykładzina dywanowa. Ściany białe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

64,81 zł/m²108 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Osiedle "ostoja Wilanów" ciche zielone miejsce obok pięknego parku. Mieszkanie na 3 strony świata, słoneczne i ciche. Dostępne od zaraz czyste, wycyklinowane podłogi i pomalowane ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ostrobramska

Ostrobramska,Warszawa

370 000 zł24 m² 15 365,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Lokal usługowy w dzielnicy Praga, 370 000 zł ( brutto )! Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 24 m, położony na Pradze w Warszawie. Lokal znajduje się na parterze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Karczunkowska

Jeziorki Południowe,Warszawa

34,86 zł/m²218 m² 7 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Najem | 218 m2 | budynek biurowo - usługowy | 8 pomieszczeń | warszawa | 7600 zł netto Przedmiotem najmu jest jednopiętrowy murowany budynek biurowo - usługowy o powierzchni około 218 m2 położony.