dowolna

Lokale użytkowe zlokalizowane w centrach handlowych Warszawa

221 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

221 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal usługowy z tarasem, ul. Kopijników

Białołęka,Warszawa

21,82 zł/m²1 375 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Powierzchnia budynku 1375 m2 trzy kondygnacje: niski parter wys.350 parter wys. 460 piętro wys.300. Budynek murowany z cegły max obłożony cegłą klinkierową. Może być przeznaczony na fitness,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bartycka

Czerniaków,Warszawa

55 000 zł60 m² 916,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Sprzedam pawilon handlowo-usługowy w centrum budowlanym bartycka 175 w Warszawie. Pawilon 40 m2, przeszklony, narożny, wolno stojący. Wybudowany w 2001 r., stan lokalu bardzo dobry. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, al. Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

157,14 zł/m²70 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy 2-poziomowy w nowo zbudowanym pasażu muranów, o pow. ok. 43 i 27 m 2, połączony wewnętrznymi schodami, wysoki standard wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

69 000 zł60 m² 1 150 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Firma sprzeda bezpośrednio - pawilon handlowy na ul. Bartyckiej 175 w Warszawie. Lokal jest wolnostojący z witrynami na ulicę. Znajduje się w centrum budowlanym bartycka 175, na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Radzymińska

Targówek,Warszawa

68,75 zł/m²160 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Pawilon handlowy wolno stojący, przy głównej trasie wylotowej na Białystok (6 pasów ruchu w obie strony) w zatoczce równoległej do ul. Radzymińskiej, w pasie usługowo-handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy przy ruchliwej ulicy, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

100 zł/m²80 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo usługowy W centralnej części handlowo usługowej tarchomina, wokół banki, sklepy apteki, markety piotr I paweł, tesco itp. Tel kont.   . duży parking W pobliżu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

100 zł/m²30 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę lokal 30m2 przy rondzie Wiatraczna. W pobliżu banki, usługi, piekarnia, rossmann, bazar itp. Duży ruch pieszy. Proszę o poważne oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Wola

Wola,Warszawa

45,83 zł/m²120 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Budynek znajduje się w kompleksie pawilonów handlowo usługowych na Woli. Lokal z przeznaczeniem handlowo-usługowo- magazynowym. Zawiera pomieszczenie przedzielone ścianami z karton-gipsu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

55 000 zł28 m² 1 964,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowy znajdujący się w zadaszonym pasażu handlowym (jedna z najlepszych lokalizacji na pasażu!). Bardzo duże natężenie ruchu pieszego. W pobliżu znajdują się uczelnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, Aleja Krakowska

Okęcie,Warszawa

45 zł/m²385 m² 17 325 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nowy obiekt biurowo-magazynowy przy Al.Krakowskiej 12 A. Warszawa doskonała lokalizacja, obok autostrada A2 i droga krajowa E7i E8 w kierunku południowym świetna komunikacja o pow. ca.385.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

84 zł/m²50 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal znajduje się w dzielnicy Żoliborz przy ulicy Popiełuszki 19/21, obok stacji metra Marymont i Hali Marymonckiej.Powierzchnia 50 m2,w zespole 33 pawilonów.Dwie witryny,dwa wejścia jedno od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Warszawa

Warszawa,mazowieckie

25 zł/m²720 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Bezpośrednio - Hala magazynowa o pow. 720 m2 do wynajęcia. Doskonała lokalizacja - przy Al.jerozolimskich (na wysokości Ursusa) w kierunku Pruszkowa w sąsiedztwie restauracja Mc`Donalds.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Trakt Brzeski

Wesoła,Warszawa

44,12 zł/m²170 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

lokal usługowo w ciągu pawilonów handlowych (min. restauracja, apteka, alkohole, banki, sklepy spożywcze, meble, fitness club itd.) przy ruchliwej trasie Warszawa-Terespol, Lublin, miejsca parkingowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

49,35 zł/m²77 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Powierzchnia biurowa o bardzo wysokim standardzie w apartamenotwcu na rogu Al. Jerozolimskich i Grójeckiej. Lokal składa się z 4 pokoi ( 25m2, 12m2, 12m2, 12m2) , pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy przy ruchliwej ulicy, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

83,33 zł/m²60 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pasaż Muranów - Lokal handlowo-usługowy 60 m2 w ciągu pawilonów na I pietrze - wykończony. Poprzednio salon sukni ślubnych. Cena czynszu 5000 netto + opłaty. Proszę o kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Malczewskiego

Mokotów,Warszawa

13 €/m²199 m² 2 583 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowo-biurowy na I piętrze w budynku 2- kondygnacyjnym przy ul. Malczewskiego 54 na Mokotowie , (blisko stacji metra Racławicka i Wierzbno) Duży ruch pieszy i samochodowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

150 zł/m²20 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmę lokal pod działalność handlowo usługową ( z wyłaczeniem automatów do gier o niskich wygranych), ul. Puławska na wysokości Dolnej. Lokal odnowiony wyposażony w sytem alarmowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Pachnąca

Ursynów,Warszawa

547 000 zł110 m² 4 972,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na Ursynowie o pow. 110m2, w tym 82m2 powierzchni użytkowej. Składa się: z szatni i w.c. w poziomie wejścia, dużej sali i wnęki kuchennej na parterze oraz dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

100 zł/m²60 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kawiarnia- w pełni wyposażona do odstąpienia. Meble tapicerowane możliwość wystawienia ogródka letniego oraz ubiegania się o koncesję. Ścisłe centrum przy placu Bankowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Warszawa

Warszawa,mazowieckie

20 zł/m²250 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Magazyn o powierzchni 250m , z wydzieloną pow.biurową oraz toaletą, -Lokalizacja; Warszawa al.jerozolimskie. Posadzka beton. -Plac manewrowy dla tir-a. -Teren ogrodzony, strzeżony. Kontakt; tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

6 000 zł17 m² 352,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Witam sprzedam 2 pawilony w dobrej lokalizacji ( Warszawa ul. Górczewska bazarek wola w głównej alejce obydwa są obok siebie ) 1 o powierzchni 5m2 z wystawką + 5m2 idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Rogalskiego

Gocław,Warszawa

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę Pizzerię na Gocławiu. Lokal urzadzony w 100 %. Pizzeria działa od 2 lat cały czas. Lokal na 30 osób, możliwość robienia komunii, konstelacji, inienin i inne. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Łodygowa

Zacisze,Warszawa

28 zł/m²170 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek 1 piętrowy. wyremontowany w 2009 r. Do wynajęcia parter- 5 pokoi, hall, toaleta, kuchnia. Pokoje wyposażone w biurka i regały. Ogrzewanie ekonomiczne - ekogroszek. Podana cena nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

98 zł/m²50 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia Bezpośrednio lokal gastronomiczny w nowym centrum handlowym 50m2 (ok. 25m2 boks kuchenny+ 25m2 udział w otwartej części jadalnej) .Wykończony ,kuchnia do zaadaptowania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

200 000 zł180 m² 1 111 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Odstąpię lokal w centrum handlowym Blue City w bardzo dobrym punkcie przelotowym. Obecnie prężnie działa tu salon fryzjersko-kosmetyczny. Cena za odstępne 200tys. zł. Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Bracka

Śródmieście,Warszawa

71 zł/m²42 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia mieszkanie/lokal o powierzchni 42 m2 w kamienicy przy ul. Brackiej. 2 pokoje,aneks kuchenny, wc,łazienka. Okno jednego pokoju wychodzi na ulicę,a drugiego na podwórko. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Karabeli

Bemowo,Warszawa

27 zł/m²90 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 90m2 z przeznaczeniem na działalność usługową , handlową lub biurową. Budynek znajduje się w zespole pawilonów usługowo-handlowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Chmielna

Śródmieście Północne,Warszawa

210 zł/m²57 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Odstąpię lokal przy ulicy chmielnej 5. czynsz 12 000 miesięcznie, plus oplata za prad ok. 100 zł miesięcznie. bardzo duży ruch przed lokalem. Wejście bezpośrednio od ulicy, duże witryny, parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Natolin,Warszawa

100 zł/m²30 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal w doskonałym miejscu w Galerii Ursynów na piętrze I (przy samym metrze Natolin) Wykończony do wprowadzenia, jest umiejscowiony na skrzyżowaniu dwóch alejek, sąsiadujące z nim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł25 m² 240 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Obiekt gastronomiczny,wolnostojący położony w środku targowiska.Możliwość adaptacji na inny rodzaj działalności.Przed obiektem spory placyk na stoliki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²215 m² 10 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek znajduje się na pograniczu Woli i Śródmieścia. W samym Centrum Warszawy przy ul. Złotej z widokiem na Złote tarasy. Wygodny punkt komunikacyjny tramwaje, autobusy, metro. ok. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

60,76 zł/m²276 m² 16 770 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²33 m² 1 650 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²25 m² 1 250 zł

 

 

 

Warszawa,mazowieckie

50 zł/m²38 m² 1 900 zł

 

 

 

Ursynów,Warszawa

91,32 zł/m²68 m² 6 210 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Znakomity lokal na sklep, salon fryzjerski, bank, salon kosmetyczny, siłownię, fitnes, kawiarnię. Jest to lokal narożny z bardzo dużymi witrynami na wschód i południe. Na oknach żaluzje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Włochy

Włochy,Warszawa

800 000 zł92 m² 8 695,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Witam, sprzedam lokal użytkowy o powierzchni 92m (dokładnie 72m + ok.20m antresoli, która idealnie nadaje się na biuro lub zaplecze dla pracownikow). Lokal znajduje się przy głównej, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

65 zł/m²424 m² 27 560 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia 424m2 na II piętrze w budynku biurowym. koszt wynajmu - 65zł/m2 ( w tym czynsz i koszty eksploatacyjne + pow. wspólna). Do powierzchni przynależy bezpłatnie 6 miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

90,91 zł/m²22 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

lokal idealny na biuro,usługi,handel,usytuowany ch Targowa. cena 2000+vat +liczniki kaucja w wys 1msc czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Żegańska

Wawer,Warszawa

27,27 zł/m²55 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro do wynajęcia - bezpośrednio! Biuro znajduje się w samym centrum Warszawy Międzylesia - ul. Żegańska 22e Połączenie komunikacją z Centrum bardzo dobre - przystanki autobusowe ztm (119,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ursus

Ursus,Warszawa

92,59 zł/m²27 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmę pawilon handlowo-ekspozycyjny o pow. 27m2 + magazyn w hali namiotowej o pow.100m2 lub więcej. Bezpośrednio przy Al.Jerozolimskich na wysokości Ursusa. W sąsiedztwie stacja.