dowolna

Biura Warszawa - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

2 551 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 551 ogłoszeń

71,08 zł/m²262,24 m² 18 640 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro 262 m - wał miedzeszyński - od zaraz Piętro: 1 piętro Powierzchnia: 247,4 m + 6% = 262,24 m Dostępność: od zaraz standard budynku: reprezentatywny hol wejściowy Całodobowy.

Szczegóły ogłoszenia

72,90 zł/m²54,36 m² 3 963 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.54,36 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.   ,.

Szczegóły ogłoszenia

82,66 zł/m²120,98 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na wynajem reprezentacyjny lokal biurowy o powierzchni 120,98 m w prestiżowym apartamentowcu Belvedere Residence (2009) na warszawskim Mokotowie, na granicy ze Śródmieściem, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²29,10 m² 1 688 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Budynek położony jest przy ulicy Żurawiej 32/34 w warszawskiej dzielnicy Śródmieście. Obiekt oddalony jest od głównego dworca kolejowego w mieście (pkp Warszawa Centralna) o około 5.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

117,30 zł/m²296 m² 34 721 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy przestronną powierzchnię biurową w jednym z najbardziej prestiżowych budynków w Warszawie idealną dla firm poszukujących reprezentacyjnej siedziby na lata. Co oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²714 m² 78 540 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

[opis ogólny wraz Z lokalizacją] Adres: ul. Sapieżyńska 10a, śródmieście Wspaniała lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy w obrębie Nowego Miasta w odległości około 300.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²99,77 m² 10 975 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 97,77 m2, który znajduje się na terenie nowego osiedla mieszkaniowego Stacja Nowy Ursus. W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²17,50 m² 1 313 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni niespełna ok 15m2 na 1 piętrze w stylowej kamienicy w znakomitym punkcie komunikacyjnym na Warszawskiej Woli. Lokal jest w idealnym stanie ,.

Szczegóły ogłoszenia

160 zł/m²30 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia w pełni serwisowane biuro w prestiżowej przestrzeni na Woli. To idealne rozwiązanie dla firm, które cenią nowoczesne środowisko pracy, elastyczność oraz wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł31,75 m² 10 866,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Prezentujemy do sprzedaży lokal usługowy na osiedlu przy ulicy Filtrowej na Ochocie. Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy - niski parter- zlokalizowany na zamkniętym, spokojnym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł/m²50 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia biura na 10 i 12 piętrze w jednym z najbardziej prestiżowych biurowców w Warszawie! Cena 10 000 zł/netto (biuro na 4 osoby) Niezrównana lokalizacja biznesowa - Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²13 m² 715 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 13m2 usytuowane na 1. piętrze w 1 piętrowym budynku z 1960 roku, położonym przy ulicy Św. Jacka Odrowąża 9. Lokal składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

77,51 zł/m²121,50 m² 9 418 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Zdjęcia Z oferowanego biura preferowana długość najmu min 12 miesięcy Czynsz całkowity: 13 480 pln netto miesięcznie (zawiera czynsz, zaliczkę na koszty eksploatacyjne, internet, logo), dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

80,63 zł/m²51 m² 4 112 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Duży ładny pokój biurowy o powierzchni całkowitej 54,43 m2 w cenie 4111,83 zł brutto/ w cenę wliczone wszystkie media , dla chętnych dodatkowo płatny internet światłowodowy.

Szczegóły ogłoszenia

55,21 zł/m²190 m² 10 490 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Reprezentacyjny budynek apartamentowo - biurowy położony na Powiślu. Do wynajęcia biuro 260 m2 na 1 piętrze. Podział powierzchni: 6 gabinetów, sala konferencyjna 28 m2kuchnia 9,17 m2, serwerownia 1,47.

Szczegóły ogłoszenia

13,50 €/m²522,20 m² 7 050 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 292m2 lub 522m2. Mokotów, metro Wilanowska M1. Opis: klimatyzacja otwierane okna kontrola dostępu dostosowanie powierzchni pod potrzeby Najemcy (przy.

Szczegóły ogłoszenia

83,19 zł/m²21 m² 1 747 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ładny, ustawny pokój biurowy na Pradze Północ o powierzchni 21,20 m2 w cenie 1747,09 zł brutto / w tym koszty za media - dla chętnych dodatkowo płatny internet światłowodowy.

Szczegóły ogłoszenia

51,22 zł/m²41 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro 3 pokojowe na Mokotowie z Meblami. Biuro w budynku biurowo-apartamentowym na Mokotowie. Koszty eksploatacji około 850pln, na parterze w budynku recepcja ze stanowiskami ochrony.

Szczegóły ogłoszenia

115,74 zł/m²108 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje do wynajęcia małe biuro od 13-17 stanowisk w systemie Flexi w kompleksie biurowo-handlowego. Lokalizacja to samo serce Mokotowa,.

Szczegóły ogłoszenia

61,50 zł/m²31,85 m² 1 959 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

tel.   biura W samym centrum warszawy! Wielkość biura 32 m.kw. ( 2 pokoje). Biuro posiada dostęp do łączy internetowych i telefonicznych oraz do windy. Kamienica biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

150 zł/m²80 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Poszukujesz idealnego miejsca na swoje biuro, sklep, salon kosmetyczny lub fryzjerski? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Lokal usługowy o powierzchni 80 m2 znajduje się na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²73,50 m² 4 778 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 73,5 m2 w centrum Warszawy- 4 pokoje. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Klimatyzacja. -budynek biurowy w doskonałej lokalizacji -całodobowa ochrona,.

Szczegóły ogłoszenia

76,67 zł/m²150 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne Biuro 156 m2 | Targówek-Zacisze | Metro Trocka | Wysoki Standard Oferujemy do wynajęcia wyjątkową powierzchnię biurowo-usługową w reprezentacyjnym budynku z 2019 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

22,50 €/m²250 m² 5 625 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia reprezentacyjne biuro znajdujące się w kameralnym budynku biurowym, położonym w ścisłym centrum Warszawy. Powierzchnia zlokalizowana na 4 piętrze budynku. Podział powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

114,94 zł/m²17,40 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia funkcjonalny pokój biurowy o powierzchni 17,4 m , zlokalizowany na 3 piętrze prestiżowego biurowca Atlas Tower w Warszawie. Lokal idealnie sprawdzi się jako biuro dla.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 €/m²1 573 m² 19 663 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaże w bryle budynku

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje na wynajem biuro o powierzchni ok.1573m2 brutto w sercu biznesowego Mokotowa Górnego. Lokal zajmuje 3 piętro w budynku biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 698 441 zł122,19 m² 13 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Duży potencjał lokalu na każdą usługę z witrynami, w doskonałej lokalizacji Bemowa - 14 min od nowej stacji Metra - ul. Górczewska/lazurowa, przy przystanku autobusowym i wjeździe na.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł389 m² 8 971,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Dom z potencjałem biurowym i inwestycyjnym | Sadyba / Wilanów Niski | 389 m Sadyba / Wilanów Niski | ul. Wiertnicza 389 m powierzchni całkowitej | działka 459 m | 4 kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²147 m² 11 025 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy wyróżniający się zabytkowym stylem oraz dogodną lokalizacja. Nieruchomość jest usytuowanym w samym centrum arterii komunikacyjnej Warszawy, gdzie w niedalekiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²250 m² 21 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite przedstawia ofertę biura do wynajmu o dowolnej powierzchni np 250 m2 netto (tj 290 m2 z częściami wspólnymi) w kamienicy przy Al. Jerozolimskich w samym centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

53,57 zł/m²56 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 56 m , położony na parterze eleganckiej kamienicy na terenie zabytkowej Kolonii Lubeckiego przy ul. Wawelskiej na warszawskiej Ochocie, tuż obok Pomnika.

Szczegóły ogłoszenia

2 438 000 zł147,80 m² 16 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Śródmieście, ścisłe Centrum Powiśla między ul. Topiel a Dobrą, 350m od stacji metra Centrum Nauki Kopernik (4 min pieszo). Prestiżowa lokalizacja biznesowa pod biuro. Lokal na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

10 €/m²671,45 m² 6 715 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bezpośrednio od reprezentanta wynajmującego Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną powierzchnię biurową o metrażu 598,76 m netto (671,45 m brutto), usytuowaną na 2. piętrze prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²158,68 m² 10 314 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Powierzchnie biurowe do wynajęcia | Wisła Plaza | od 30 m do 300 m Adres: ul. Ludna 2, warszawa Powiśle Dostępna powierzchnia biurowa na Warszawskim Powiślu, do dyspozycji jest 158m2 na 5.

Szczegóły ogłoszenia

13,75 €/m²512 m² 7 040 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Budynek biurowy klasy A, zaprojektowany w układzie parku biznesowego. Biurowiec ma siedem pięter oferuje 32 523 metrów kwadratowych powierzchni biurowej klasy premium i zapewnia 869 miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

38,50 zł/m²165,95 m² 6 389 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokale biurowy 165,9 m.kw. na Mokotowie! S T A N D A R D W Y K O Ń C Z E N I A Windy Klimatyzacja Ochrona 24h Monitoring System kontroli dostępu Czujki dymu.

Szczegóły ogłoszenia

54,05 zł/m²37 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

3 pokoje po generalnym remoncie, czyste i pachnące. Idealne na małe biuro, sklep internetowy, dowolną cichą działalność. Budynek znajduje się na rogu Rzymowskiego i Modzelewskiego, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

89 zł/m²235,40 m² 21 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:tak

Biuro 235,4 m w biurowcu w Centrum. Stacja metra - świętokrzyska - 100m Możliwość wykorzystania powierzchni na usługi medyczne. Do dyspozycji najemcy jest wydzielona pow. 235,4 m2 na III.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 400 000 zł50 m² 48 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 50 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji miasta - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

14,50 €/m²238 m² 3 451 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:tak

Kompleks biurowy u zbiegu ul. Domaniewskiej i ul. Wołoskiej. Składa się z pięciu budynków klasy A. Pośrodku kompleksu znajduje się park z jeziorkiem. Przeszklone elewacje.

Szczegóły ogłoszenia

78,57 zł/m²112 m² 8 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powiśle Wysokie i przestronne mieszkanie o powierzchni 112m2, idealne na biuro, w przedwojennej kamienicy na 1. piętrze. Blisko stacji Metra. Posiada 5 pokoi o powierzchni: 29, 27, 13,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij