dowolna

Biura Warszawa - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

2 551 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 551 ogłoszeń

125 zł/m²33 m² 4 125 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.33 m2 na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²20 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 20 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie (siekierki), w okolicach ul. Bartyckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²44,76 m² 5 595 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia:2-pokojowy lokal biurowy o pow.44,76 m2 na 2 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²15,07 m² 904 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,07 m2 w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza , poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

119,90 zł/m²147 m² 17 625 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia powierzchnie biurowe w Centrum Warszawy - blisko Złotych Tarasów i pkin oraz stacji Warszawa Śródmieście. Doskonały dostęp do komunikacji miejskiej: metro, skm, km,.

Szczegóły ogłoszenia

78 zł/m²27,33 m² 2 132 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.27,33 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

26,92 zł/m²2 000 m² 53 840 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zadaszona hala magazynowa- praga Północ, ul. Jagiellońska 88 Lokalizacja: ul. Jagiellońska, praga Północ, warszawa Powierzchnia: od 160m do 3000m w tym budynku, dostępnie również inne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

121,50 zł/m²65 m² 7 898 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca Rafał   . Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Promocja ,w przy umowie terminowej na min.12 MIESIĘCY DWA MIESIACE - 15 % CZYNSZU. Do wynajęcia profesjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

101,47 zł/m²68 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 68 m na parterze w kamienicy, położony na warszawskim Mokotowie przy ul. Różanej 25, zaledwie 10 minut spacerem od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

220 zł/m²60 m² 13 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro serwisowane w centrum Warszawy 2 200 zł netto/osobę. Biura dostepne od 2 osób. (4 400 zł/biuro/miesiąc ze wszystkim) - 3 osobowe - 6 600 zł. - 4 osobowe - 8 800 zł - 6 osobowe - 13 200 zł -.

Szczegóły ogłoszenia

52,86 zł/m²140 m² 7 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Funkcjonalny lokal dwupoziomowy na wynajem - 140 m | ul. Rożnowska | praga-południe | idealny na biuro, gabinety, usługi Przedmiotem oferty jest atrakcyjny, przestronny lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

121,50 zł/m²18 m² 2 187 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca Rafał tel.   . Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Promocja ,w przy umowie terminowej na min.12 MIESIĘCY DWA MIESIACE - 15 % CZYNSZU. Do wynajęcia profesjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

107 zł/m²37,80 m² 4 045 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

240 zł/m²30 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biura serwisowane all inclusive | centrum warszawy płać tylko za stanowiska pracy - 2 000 zł netto za stanowisko pracy przy umowie na czas nieokreślony / 1 800 zł netto za stanowisko pracy przy umowie na.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²61 m² 4 575 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Zapraszam do najmu biur przy ul. Jordanowskiej na Pradze Południe. Budynek odnowiony, wokół miejsca parkingowe. Powierzchnia dywanowa 53.2m2 (łącznie 61m2 brutto). Biuro zaznaczone jako nr 1 na rzucie.

Szczegóły ogłoszenia

22 €/m²113 m² 2 486 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomości komercyjne wilson's Przedstawiamy Państwu nowoczesny budynek biurowy klasy A, zlokalizowany w ścisłym centrum Warszawy (dzielnica Śródmieście). Lokalizacja: komunikacja: 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

399,60 zł/m²25 m² 9 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia w pełni serwisowane biuro w prestiżowej przestrzeni przy ul. Konstruktorskiej w Warszawie. To idealne rozwiązanie dla firm poszukujących nowoczesnego, elastycznego.

Szczegóły ogłoszenia

166,67 zł/m²33 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biuro serwisowane do wyłącznego korzystania w nowoczesnym kompleksie biurowym w prestiżowej lokalizacji. Oferta obejmuje w pełni serwisowane biuro przygotowane dla 3 osób, w cenie ok.

Szczegóły ogłoszenia

336 zł/m²20 m² 6 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Zapraszam do biura serwisowanego w samym sercu Starego Miasta w Warszawie. Wokół piękne kamienice, park, zabytki oraz węzeł komunikacji miejskiej. Przestrzeń nadaje się dla większych jak.

Szczegóły ogłoszenia

240 zł/m²50 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Serwisowane biuro dla 8 osób | Harmony Office Center | ul. Żaryna 2b najęcia w pełni umeblowane biuro serwisowane dla 8 osób w nowoczesnym kompleksie Harmony Office Center przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

136,89 zł/m²60 m² 8 213 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 60mkw netto, 66 mkw brutto w ekskluzywnym centrum biurowo - konferencyjnym w samym centrum Warszawy, na 17 piętrze. Możliwy jest również moduł 90 oraz 126 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

79,11 zł/m²225 m² 17 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy do wynajęcia elegancką i funkcjonalną powierzchnię biurową o metrażu 225 m , zlokalizowaną w samym centrum Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie metra Rondo onz. To.

Szczegóły ogłoszenia

212,12 zł/m²66 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biuro serwisowane do wyłącznego korzystania w nowoczesnym kompleksie biurowym w prestiżowej lokalizacji. Oferta obejmuje w pełni serwisowane biuro przygotowane dla 6 osób, w cenie ok.

Szczegóły ogłoszenia

240 zł/m²30 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

130 zł/m²20 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biuro serwisowane przy stacji Metro Płocka na Woli Komfortowe, w pełni umeblowane biura serwisowane zlokalizowane tuż przy stacji Metro Płocka, w sercu Woli. Idealne dla małych zespołów,.

Szczegóły ogłoszenia

94,90 zł/m²211 m² 20 024 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Atrakcyjna powierzchnia biurowa w budynku przy ul. Domaniewskiej nowoczesnym i rozpoznawalnym biurowcu zlokalizowanym w sercu warszawskiego Służewca. Przyjemny dojazd z Mokotowa, kabat,.

Szczegóły ogłoszenia

76,92 zł/m²169 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Przestronny lokal biurowy w kamienicy w pobliżu Łazienek Królewskich english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje pięciopokojowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

86,42 zł/m²81 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny i jasny lokal biurowy o powierzchni 81 m , położony w doskonale skomunikowanej części Warszawy, tuż przy stacji metra Racławicka. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

53,50 zł/m²22 m² 1 177 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 22 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej. poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²196 m² 21 560 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 196 m2, zlokalizowany w Warszawie w Ursusie Skorosze. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

128,62 zł/m²311 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia reprezentacyjne biuro o powierzchni 311 m , usytuowane na 3. piętrze w prestiżowym budynku w centrum Warszawy. Lokal po remoncie, umeblowany i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²110 m² 8 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Zapraszam do najmu biur przy ul. Jordanowskiej na Pradze Południe. Budynek odnowiony, wokół miejsca parkingowe. Powierzchnia dywanowa 96.5m2 (łącznie 110m2 brutto). Biuro zaznaczone jako nr 1 na rzucie.

Szczegóły ogłoszenia

54,50 zł/m²57,80 m² 3 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Biuro kaleńska W poblizu ronda wiatraczna Klimatyczne biuro w budynku starej fabryki na Pradze Południe obok węzła Rondo Wiatraczna/ Powierzchnia 57,8 m2, trzy pokoje. Parter w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

26,92 zł/m²160 m² 4 307 zł

 

 

 

 

 

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro serwisowane 8 os. | plac Małachowskiego | Centrum Do wynajęcia stylowe biuro serwisowane dla 8 osób w prestiżowej, odrestaurowanej kamienicy przy Placu Małachowskiego. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz wyjątkowego biura w prestiżowej lokalizacji w samym sercu Warszawy? Do wynajęcia eleganckie biuro serwisowane dla 4 osób w odrestaurowanej kamienicy przy Placu Małachowskiego -.

Szczegóły ogłoszenia

173,33 zł/m²45 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro do wyłącznego korzystania, w pełni umeblowane i wyposażone, z całodobową obsługą w centrum Warszawy z pięknym widokiem na panoramę miasta. Idealne miejsce dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

62,80 zł/m²535 m² 33 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Powierzchnia biurowa do wynajęcia na Mokotowie I 510 m2. Do dyspozycji Najemców jest parking podziemny, który zapewnia 187 miejsc parkingowych. Duże przeszklenia umożliwiają doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

14 €/m²161 m² 2 254 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 161 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym w okolicach ulicy Wołoskiej, na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property.