dowolna

Nowe mieszkania i domy Mokotów, Warszawa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Mokotów

318 ogłoszeń

318 ogłoszeń

Rynek pierwotny

848 056 zł42,92 m² 19 758,99 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie 42,92 m Zakup mieszkania nie wymaga pozwolenia od mswia dla obcokrajowców! W tej inwestycji pośiadamy równierż inne mieszkania na sprzedaż O powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 223 962 zł78,31 m² 15 629,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie 3-pokojowe mieszkanie W tej cenie 15 600 zł/m Takiej oferty w tej inwestycji już nie będzie. 0% prowizji | 0% pcc | gotowe do odbioru od ręki Kupujesz nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 282 zł32,17 m² 16 950 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Mamy przyjemność zaoferować Państwu słoneczną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 027 000 zł60 m² 17 116,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kompaktowe 3 pokojowe mieszkanie położone w pobliżu toru łyżwiarskiego Stegny. Trzypokojowe mieszkanie położone na warszawskich Stegnach w nowo powstającej inwestycji. Do dyspozycji mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

706 930 zł46,35 m² 15 252 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe w oddanej inwestycji, położone w nowoczesnym osiedlu w zielonej części Mokotowa na Siekierkach. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

905 593 zł38,29 m² 23 650,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W sercu mokotowa Mieszkanie z dwoma balkonami w sercu Mokotowa *bez prowizji* *oddane do użytku* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 800 zł43,80 m² 18 488,58 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przestronne 2 pokoje 43,7 m2 ze strefą dzienna 20 m2 oraz balkonem 4 m2. Nowe od renomowanego dewelopera - gotowe do odbioru. Budynek premium, wysoki standard części wspólnych i dobra komunikacja. 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 107 563 zł80,55 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Z radością prezentujemy słoneczne M4 z balkonem, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 168 014 zł59,89 m² 19 502,66 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*** Brak pcc 2% *** *** 0% prowizji od kupującego *** Idealna propozycja dla rodzin z dziećmi, które chcą zamieszkać w miejscu, gdzie wszystko będzie pod ręką. Funkcjonalne 3-pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 111 zł42,21 m² 18 149,99 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,21 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 754 624 zł58,88 m² 29 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja w najbardziej atrakcyjnej części Warszawy - na zielonym, prestiżowym Mokotowie. Apartamenty te to oaza, wymarzone miejsce na chwilę wytchnienia od pulsującego życiem miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 040 000 zł75,18 m² 27 134,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,18 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Inwestycja skierowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 310 000 zł132,11 m² 25 054,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 132,11 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Inwestycja skierowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 234 151 zł67,05 m² 18 406,43 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*** Brak pcc 2% *** *** 0% prowizji od kupującego *** Mokotów: luksus w Sercu Miejskiej Przestrzeni Lokalizacja: -Metro Wierzbno (M1) <1,5km (7 min tramwajem) -linia tramwajowa pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 650 000 zł58,20 m² 28 350,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie, położone na 1. piętrze kameralnej inwestycji Bielawska 2. Idealne dla osób ceniących komfort, nowoczesny standard i prestiżową lokalizację na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 820 000 zł132,16 m² 28 904,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż luksusowy, 5-pokojowy apartament o powierzchni 132,16 m z dużym tarasem i 3 balkonami, położony w kameralnej willi miejskiej w sercu zielonego Mokotowa. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 970 000 zł158,59 m² 25 033,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:240 m²

Ekologiczny 7-pokojowy dom z 3-stan. garażem wysoki standard Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera oferuje do sprzedaży 7-pokojowy dom typu bliźniak o powierzchni 158,59 m2 na działce ok. 240.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 046 602 zł77,24 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Z radością prezentujemy słoneczne M4 z balkonem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 297 zł75,06 m² 13 299,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

! 4 pokoje - mokotów - ostatnie takie ceny W zielonej części warszawy - 0% pcc - bez prowizji - od dewelopera! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w inwestycji na Mokotowie. Planowany termin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 301 933 zł69,70 m² 18 679,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

828 975 zł48,20 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,2 m , położone na parterze nowego budynku. Lokal wyróżnia się prywatnym ogródkiem, który stanowi naturalne przedłużenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 099 zł46,10 m² 19 503,23 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż (bez podatku pcc) oferuję loftowe, funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o przemyślanym układzie, zlokalizowane na jednym z najbardziej pożądanych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

661 676 zł26,37 m² 25 092 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 26,37 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 407 570 zł75,63 m² 18 611,27 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prestiż, komfort, wygoda -apartament 3 pok I podatku pcc 2% Lokalizacja: - znakomita komunikacja - 15 minut do centrum Warszawy - Naprzeciwko Westfield Mokotów - Blisko parki, tereny rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

913 680 zł56,40 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3-pokojowe mieszkanie | Warszawa Służewiec | blisko Galerii Mokotów Na sprzedaż funkcjonalne, 3- pokojowe mieszkanie na rynku pierwotnym, zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 200 000 zł76,20 m² 28 871,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,20 m , z bardzo dużym ogródkiem w prestiżowej inwestycji na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 436 540 zł46,34 m² 31 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość w nowo powstającej inwestycji tuż obok Łazienek Królewskich. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to apartament o powierzchni 46.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 210 479 zł56,83 m² 21 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie z 2 balkonami na Mokotowie *bez prowizji po stronie kupującego* *bez podatku pcc* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 000 zł44 m² 16 932 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Wyjątkowe połączenie miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 480 000 zł69,44 m² 21 313,36 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Elegancki i supernowoczesny apartament w inwestycji Modern Mokotów. Wygodny, komfortowy apartament - 69,44 m2 wraz z miejscem postojowym, oraz boksem na rowery, motocykle, itp. Estetyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

982 761 zł44,07 m² 22 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Świetne 2 pokoje z ogródkiem na Mokotowie - odbiór już w tym roku! Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego, położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

952 450 zł53,50 m² 17 802,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestronne 3 pokoje 53,5 m2 ze strefą dzienną 20,3 m2 oraz balkonem 7,2 m2. Nowe od renomowanego dewelopera - gotowe do odbioru. Budynek premium, wysoki standard części wspólnych i dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 163 182 zł79,67 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Poszukujesz mieszkania na Mokotowie? Z odbiorem kluczy już w czerwcu tego roku? Ten 4 pokojowy apartament może spełnić Twoje oczekiwania. Funkcjonalny układ mieszkania, ustawne dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 559 zł32,14 m² 16 850 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Mamy przyjemność zaoferować Państwu przestronną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 220 zł73,82 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne 4 pokoje ( 73,82 m2) na Mokotowie z dużym balkonem Rynek pierwotny, bez podatku pcc Odbiór inwestycji w IV kwartale 2026 roku Szukasz przestrzeni, która naprawdę daje komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

747 533 zł50,17 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,17 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie, realizowanej przez renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 489 zł38,93 m² 20 048,52 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2-pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem bez podatku pcc I prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 38,93 m , usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

883 733 zł63,35 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja Przestronne mieszkanie na Mokotowie harmonogram płatności 20/80 *bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 250 000 zł74,61 m² 30 156,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,61 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Inwestycja skierowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 302 zł43,82 m² 13 014,65 zł/m²